Lista klasyfikacyjna

Kamil Tomeczek

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS MDK-5 BYDGOSZCZ

Igor Woźniak

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Jan Nowak

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: POLONIA 1912 LESZNO

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Kamil Tomeczek 120
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 13, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 34, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 13, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 49, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 11, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 34, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 33, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 1, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 1, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 2, P: 0
2. Igor Woźniak 108
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 14, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 17, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 30, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 90, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 20, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 14, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 5, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 11, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0
3. Jan Nowak 100
  • Challenge Wratislavia, M: 15, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 8, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 15, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 9, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 22, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0
4. Melchior Krawczyński 96
  • Challenge Wratislavia, M: 67, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 16, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 7, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0
5. Dawid PIOSIK 94
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 53, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 26, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 136, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 8, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 5, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 62, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 44, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0
6. Antoni Bem 88
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 24, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 16, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 17, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 75, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 5, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 24, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 6, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 10, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0
7. Oskar MACH 84
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 88, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 16, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 11, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 2, P: 0
8. Michał WIECZOREK 84
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 25, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 60, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 14, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 76, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 38, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 41, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 1, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 23, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 8, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 5, P: 0
9. Tomasz GORCZYCA 84
  • Challenge Wratislavia, M: 48, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 6, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 7, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 9, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 5, P: 0
10. Krzysztof Łopatniuk 76
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 26, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 34, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 27, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 13, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 13, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0
11. Mikołaj Olszewski 60
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 23, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 48, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 29, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 126, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 26, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 8, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 16, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 26, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0
12. Bartosz SACHARCZUK 56
  • Challenge Wratislavia, M: 112, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 17, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 18, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 26, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 10, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 16, P: 0
13. Piotr Ginda 52
  • Challenge Wratislavia, M: 32, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 7, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 14, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 19, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0
14. Emil LANGA 44
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 29, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 130, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 28, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 26, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 18, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 12, P: 0
15. Maksymilian KANCI 42
  • Challenge Wratislavia, M: 17, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 35, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 47, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0
16. Michał KUL 40
  • Challenge Wratislavia, M: 57, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 43, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 20, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 14, P: 0
17. Mikołaj Prajzner 36
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 34, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 42, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 12, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0
18. Patryk GAWENDA 34
  • Challenge Wratislavia, M: 95, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 29, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 27, P: 0
19. Bartosz KRUSZONA 34
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 48, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 28, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 30, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 25, P: 0
20. Mateusz JURCZAK 34
  • Challenge Wratislavia, M: 42, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 41, P: 0
21. Szymon PACHOLCZYK 34
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 49, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 28, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 74, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 41, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 38, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 11, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 37, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0
22. Marcin RADAJEWSKI 32
  • Challenge Wratislavia, M: 53, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 52, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 32, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 23, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 49, P: 0
23. Filip WINKHOF 32
  • Challenge Wratislavia, M: 91, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 24, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 27, P: 0
24. Łukasz Kulpaczyński 32
  • Challenge Wratislavia, M: 80, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 20, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 31, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 23, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 24, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 45, P: 0
25. Tobiasz WAŚCIŃSKI 30
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 42, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 56, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 49, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 25, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 14, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 52, P: 0
26. Dominik KANIA 30
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 6, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 21, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 25, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 86, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 57, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 40, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 19, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 30, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0
27. Piotr Sowa 29
  • Challenge Wratislavia, M: 76, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 31, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 61, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 34, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 63, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 55, P: 0
28. Jakub KOTEK 24
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 18, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 81, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 44, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 17, P: 0
29. Adrian KAPAŁA 19
  • Challenge Wratislavia, M: 130, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 28, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 58, P: 0
30. Filip BEDNER 19
  • Challenge Wratislavia, M: 85, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 57, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 22, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 31, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 26, P: 0
31. Maksymilian MAĆKOWIAK 18
  • Challenge Wratislavia, M: 105, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 43, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 47, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 20, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 45, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 41, P: 0
32. Karol Fedorowicz 16
  • Challenge Wratislavia, M: 63, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 15, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 36, P: 0
33. Piotr ROGACKI 16
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 57, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 117, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 77, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 53, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 26, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 59, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 51, P: 0
34. Tymoteusz JACEWICZ 15
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 44, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 60, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 44, P: 0
35. Tomasz Jurczak 13
  • Challenge Wratislavia, M: 95, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 44, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 58, P: 0
36. Adam ANDRZEJEWSKI 12
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 35, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 42, P: 0
37. Ksawery ZAPÓR 9
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 35, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 54, P: 0
38. Jan WIKTOR 9
  • Challenge Wratislavia, M: 155, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 60, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 37, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 34, P: 0
39. Adam MAKAŁOWSKI 7
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 56, P: 0
40. Jakub WESOŁOWSKI 6
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 35, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 71, P: 0
41. Oskar WILKE 6
  • Challenge Wratislavia, M: 123, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 31, P: 0
42. Borys ROBACKI 5
  • Gdańska Kuźnia, M: 29, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 50, P: 0
43. Jan NOAK 5
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 37, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 153, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 33, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 64, P: 0
44. Sławomir RETKIN 4
    45. Korneliusz POLAKOWSKI 4
    • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 37, P: 0
    46. Tymon Lewicki 4
    • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 38, P: 0

    • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 46, P: 0

    • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 19, P: 0

    • Challenge Wratislavia, M: 141, P: 0

    • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0

    • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0

    • Challenge Wratislavia, M: 117, P: 0

    • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0
    47. Igor LIS 4
    • Challenge Wratislavia, M: 82, P: 0

    • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 48, P: 0
    48. Igor JĘDROSZKOWIAK 2
      49. Oliwier CIEPŁY 2
        50. Michał KULKA 2
        • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 45, P: 0
        51. Damian LANGOWSKI 2
          51. Julian LIS 2
          • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 31, P: 0

          • Gdańska Kuźnia, M: 36, P: 0
          53. Jakub Gonda 2
          • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 46, P: 0
          54. Jędrzej ŁOKAJ 2
          • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 31, P: 0

          • Challenge Wratislavia, M: 109, P: 0
          55. Jan PANCER 2
          • Challenge Wratislavia, M: 141, P: 0
          56. Ludwik KUCHTA-KALKOWSKI 2
          • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 51, P: 0

          • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 53, P: 0
          57. Sambor BOHAREWICZ 1
          • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 56, P: 0
          58. Jakub SUMOWSKI 1
          • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 59, P: 0

          • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 31, P: 0

          • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 58, P: 0

          Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy