Tomeczek Kamil
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS MDK-5 BYDGOSZCZ
Woźniak Igor
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: AZS AWF POZNAŃ
Nowak Jan
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: AZS AWF POZNAŃ
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12. | 13. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomeczek Kamil | 2004 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 120 | Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 2 |
|
2. | Woźniak Igor | 2004 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 108 | Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 90 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 3 |
||
3. | Nowak Jan | 2005 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 100 | Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 8 |
|||||||
4. | Krawczyński Melchior | 2005 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 96 | Pkt: 0 M: 67 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 16 |
||||||||
5. | PIOSIK Dawid | 2004 | IKS LESZNO | 94 | Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 136 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 62 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 22 |
||||
6. | Bem Antoni | 2004 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 88 | Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 75 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 5 |
|
7. | Mach Oskar | 2004 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 84 | Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 88 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 2 |
|||||||
8. | Wieczorek Michał | 2004 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 84 | Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 60 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 76 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 1 |
|||
9. | Gorczyca Tomasz | 2005 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 84 | Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 6 |
||||||||
10. | Łopatniuk Krzysztof | 2004 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 76 | Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 10 |
|||||
11. | Olszewski Mikołaj | 2004 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 60 | Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 126 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 32 |
|
12. | SACHARCZUK Bartosz | 2004 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 56 | Pkt: 0 M: 112 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 18 |
|||||||
13. | Ginda Piotr | 2005 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 52 | Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 25 |
||||||||
14. | LANGA Emil | 2004 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 44 | Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 130 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 22 |
|||||
15. | KANCI Maksymilian | 2005 | KS POLONIA 1912 LESZNO | 42 | Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 15 |
||||||||
16. | KUL Michał | 2005 | UKS ATENA GDAŃSK | 40 | Pkt: 0 M: 57 |
Pkt: 0 M: 43 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 37 |
||||||||
17. | Prajzner Mikołaj | 2005 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 36 | Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 34 |
|||||||||
18. | GAWENDA Patryk | 2005 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 34 | Pkt: 0 M: 95 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 3 |
|||||||||
19. | KRUSZONA Bartosz | 2005 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 34 | Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 48 |
|||||||||
20. | JURCZAK Mateusz | 2005 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 34 | Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 9 |
||||||||||
21. | PACHOLCZYK Szymon | 2004 | IKS LESZNO | 34 | Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 74 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 41 |
||||
22. | RADAJEWSKI Marcin | 2005 | IKS LESZNO | 32 | Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 33 |
|||||||
23. | WINKHOF Filip | 2005 | IKS LESZNO | 32 | Pkt: 0 M: 91 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 21 |
||||||||
24. | Kulpaczyński Łukasz | 2005 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 32 | Pkt: 0 M: 80 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 20 |
|||||||
25. | WAŚCIŃSKI Tobiasz | 2004 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 30 | Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 56 |
Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 0 M: 25 |
|||||
26. | KANIA Dominik | 2004 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 30 | Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 86 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 57 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 40 |
||
27. | Sowa Piotr | 2005 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 29 | Pkt: 0 M: 76 |
Pkt: 0 M: 61 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 63 |
Pkt: 0 M: 55 |
Pkt: 0 M: 31 |
|||||||
28. | Kotek Jakub | 2004 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 24 | Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 81 |
Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 13 |
||||||||
29. | KAPAŁA Adrian | 2005 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 19 | Pkt: 0 M: 130 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 58 |
||||||||||
30. | BEDNER Filip | 2005 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 19 | Pkt: 0 M: 85 |
Pkt: 0 M: 57 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 26 |
||||||||
31. | MAĆKOWIAK Maksymilian | 2005 | IKS LESZNO | 18 | Pkt: 0 M: 105 |
Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 43 |
|||||||
32. | Fedorowicz Karol | 2005 | AZS AWF WARSZAWA | 16 | Pkt: 0 M: 63 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 36 |
||||||||||
33. | ROGACKI Piotr | 2004 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 16 | Pkt: 0 M: 57 |
Pkt: 0 M: 117 |
Pkt: 0 M: 77 |
Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 59 |
Pkt: 0 M: 51 |
||||||
34. | JACEWICZ Tymoteusz | 2004 | Klub Szermierzy Warszawianka | 15 | Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 60 |
Pkt: 0 M: 44 |
|||||||||
35. | Jurczak Tomasz | 2005 | AZS AWF WARSZAWA | 13 | Pkt: 0 M: 95 |
Pkt: 0 M: 58 |
Pkt: 0 M: 44 |
||||||||||
36. | ANDRZEJEWSKI Adam | 2005 | IKS LESZNO | 12 | Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 29 |
||||||||||
37. | ZAPÓR Ksawery | 2005 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 9 | Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 54 |
Pkt: 0 M: 35 |
||||||||||
38. | WIKTOR Jan | 2004 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 9 | Pkt: 0 M: 155 |
Pkt: 0 M: 60 |
Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 37 |
||||||||
39. | MAKAŁOWSKI Adam | 2005 | IKS LESZNO | 7 | Pkt: 0 M: 56 |
Pkt: 0 M: 36 |
|||||||||||
40. | WESOŁOWSKI Jakub | 2004 | Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN | 6 | Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 71 |
|||||||||||
41. | WILKE Oskar | 2004 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 6 | Pkt: 0 M: 123 |
Pkt: 0 M: 31 |
|||||||||||
42. | ROBACKI Borys | 2005 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 5 | Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 50 |
|||||||||||
43. | NOAK Jan | 2004 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 5 | Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 153 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 64 |
|||||||||
44. | RETKIN Sławomir | 2005 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 4 | |||||||||||||
45. | POLAKOWSKI Korneliusz | 2004 | INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY SZERMIERKA STAWIGUDA | 4 | Pkt: 0 M: 37 |
||||||||||||
46. | Lewicki Tymon | 2004 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 4 | Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 46 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 141 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 117 |
Pkt: 0 M: 36 |
|||||
47. | LIS Igor | 2004 | AZS AWF WARSZAWA | 4 | Pkt: 0 M: 82 |
Pkt: 0 M: 48 |
|||||||||||
48. | JĘDROSZKOWIAK Igor | 2005 | KS POLONIA 1912 LESZNO | 2 | |||||||||||||
49. | CIEPŁY Oliwier | 2005 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 2 | |||||||||||||
50. | KULKA Michał | 2004 | Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN | 2 | Pkt: 0 M: 45 |
||||||||||||
51. | LANGOWSKI Damian | 2005 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 2 | |||||||||||||
51. | LIS Julian | 2004 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 2 | Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 36 |
|||||||||||
53. | Gonda Jakub | 2005 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 2 | Pkt: 0 M: 46 |
||||||||||||
54. | Łokaj Jędrzej | 2004 | AZS AWF WARSZAWA | 2 | Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 109 |
|||||||||||
55. | PANCER Jan | 2005 | UKS ATENA GDAŃSK | 2 | Pkt: 0 M: 141 |
||||||||||||
56. | KUCHTA-KALKOWSKI Ludwik | 2005 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 2 | Pkt: 0 M: 51 |
Pkt: 0 M: 53 |
|||||||||||
57. | BOHAREWICZ Sambor | 2004 | UKS RONDO SZCZECIN | 1 | Pkt: 0 M: 56 |
||||||||||||
58. | SUMOWSKI Jakub | 2004 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 1 | Pkt: 0 M: 59 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 58 |