Lista klasyfikacyjna

Karolina ŻURAWSKA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU

Amelia OLSZEWSKA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK.

Maja SZATARSKA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Karolina ŻURAWSKA 136
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 7, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 2, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 1, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 18, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 2, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 35, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 10, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 1, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 3, P: 0
2. Amelia OLSZEWSKA 116
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 23, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 44, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 13, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 2, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 24, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 5, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 15, P: 0
3. Maja SZATARSKA 112
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 5, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 12, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 65, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 6, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 11, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 6, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 2, P: 0
4. Daniela SZPEJNA 108
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 11, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 9, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 8, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 24, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 30, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 7, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 2, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 6, P: 0
5. Lena JERZ 92
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 42, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 9, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 54, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 16, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 18, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 21, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 16, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 9, P: 0
6. Konstancja KANAS 80
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 28, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 10, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 47, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 25, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 17, P: 0
7. OLIWIA KOWALSKA 70
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 24, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 29, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 12, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 111, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 23, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 38, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 77, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 14, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 34, P: 0
8. Róża WYKLAND 60
  • Challenge Wratislavia, M: 63, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 12, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 15, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 9, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 18, P: 0
9. Aleksandra Nowakowska 60
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 12, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 20, P: 0
10. Katarzyna BEKALARCZYK 52
  • Challenge Wratislavia, M: 118, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 45, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 58, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 17, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 39, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 26, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 31, P: 0
11. Oliwia Kulpaczyńska 50
  • Challenge Wratislavia, M: 126, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 20, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 47, P: 0
12. Natalia Woźniak 50
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 17, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 25, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 37, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 118, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 20, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 46, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 11, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 19, P: 0
13. Lena PIĄTKOWSKA 48
  • Challenge Wratislavia, M: 40, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 5, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 41, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 13, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 23, P: 0
14. Gabriela MIĘTKA 48
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 28, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 46, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 20, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 95, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 52, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 36, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 34, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 19, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 15, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 27, P: 0
15. Matylda WINIECKA 44
  • Challenge Wratislavia, M: 78, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 33, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 8, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 14, P: 0
16. Zuzanna KĘDZIORA 43
  • Challenge Wratislavia, M: 119, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 53, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 10, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 25, P: 0
17. Paulina MICHAŁEK 40
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 26, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 58, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 9, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0
18. Julia GRACZYK 40
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 45, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 28, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 24, P: 0
19. Antonina Bartol 38
  • Challenge Wratislavia, M: 119, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 26, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 5, P: 0
20. Magdalena DĄBECKA 38
  • Challenge Wratislavia, M: 26, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 47, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 7, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 29, P: 0
21. Adrianna WIERZCHOWSKA 38
  • Challenge Wratislavia, M: 61, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 26, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 61, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 16, P: 0
22. Laura SZCZECHOWSKA 38
  • Challenge Wratislavia, M: 39, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 38, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 22, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 10, P: 0
23. Weronika TRACZ 34
  • Challenge Wratislavia, M: 113, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 31, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 28, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 23, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 38, P: 0
24. Jagoda OLSZÓWKA 32
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 35, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 15, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 66, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 39, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 32, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 92, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 29, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 19, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 33, P: 0
25. Zuzanna BORKOWSKA 30
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 31, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 71, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 41, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 34, P: 0
26. Karolina FUDALA 30
  • Challenge Wratislavia, M: 129, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 14, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 22, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 30, P: 0
27. Lena LANGA 27
  • Challenge Wratislavia, M: 116, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 23, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 64, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 24, P: 0
28. Zuzanna CISOWSKA 23
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 18, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 82, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 55, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 63, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 14, P: 0
29. Lena CICHOROWSKA 22
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 23, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 88, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 24, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 42, P: 0
30. Rozalia ŁOPUSZYŃSKA 20
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 21, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 43, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 100, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 17, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 56, P: 0
31. Daria FILIPOWICZ 19
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 32, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 50, P: 0
32. Maja Urban 17
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 109, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0
33. Maria Fedorów 16
  • Challenge Wratislavia, M: 125, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 48, P: 0
34. Dominika WYTYK 16
  • Challenge Wratislavia, M: 119, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 18, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 48, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 29, P: 0
35. Oliwia STACHULAK 15
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 19, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 20, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 17, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 125, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 44, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 71, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 52, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 32, P: 0
36. Karolina LEWANDOWSKA 14
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 25, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 40, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 122, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 69, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 0, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 31, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 0, P: 0
37. Sonia Turbo 14
  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 51, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 54, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 21, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 46, P: 0
38. Sara ROMPCZYK 14
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 28, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 108, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 38, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 59, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 33, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 52, P: 0
39. NATALIA LEWANDOWSKA 12
  • Gdańska Kuźnia, M: 21, P: 0
40. Anna ŚWIĄTKOWSKA 12
  • Gdańska Kuźnia, M: 34, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 55, P: 0
41. Alina LAURENTOWICZ 11
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 25, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 58, P: 0
42. Wiktoria KOC 10
  • Gdańska Kuźnia, M: 18, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 35, P: 0
43. Barbara MICHALSKA 10
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0
44. Julia JAKUBOWSKA 10
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 49, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 64, P: 0
45. Martyna TOMASZEWSKA 9
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 58, P: 0
46. Zofia ŻURAWSKA 9
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 62, P: 0
47. Wiktoria JASIŃSKA 8
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 20, P: 0
48. Olga JAKUBOWSKA 8
    49. Laura NAKLICKA 8
    • Challenge Wratislavia, M: 93, P: 0

    • Gdańska Kuźnia, M: 31, P: 0

    • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 41, P: 0
    50. Natalia BLICHARZ 6
    • Challenge Wratislavia, M: 51, P: 0

    • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 28, P: 0
    51. Julia MULAK 6
    • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 29, P: 0

    • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 38, P: 0

    • XI Puchar Ziem Północnych, M: 35, P: 0

    • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 32, P: 0
    52. Agata BAJKÓW 4
    • Gdańska Kuźnia, M: 26, P: 0
    53. Nina GEMBAL 4
    • Challenge Wratislavia, M: 74, P: 0
    54. Dominika HAŁUSZKIEWICZ 4
    • Challenge Wratislavia, M: 104, P: 0
    55. Alicja TOMASZEWSKA 3
    • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 56, P: 0
    56. Zofia STRACZUK 2
    • XI Puchar Ziem Północnych, M: 48, P: 0

    • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 37, P: 0
    57. Maja BRZOZOWSKA 2
    • XI Puchar Ziem Północnych, M: 54, P: 0
    58. Izabela KALISZ 2
    • Challenge Wratislavia, M: 80, P: 0
    59. Julia CECOT 2
    • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0

    • Challenge Wratislavia, M: 98, P: 0
    60. Helena ROLSKA 2
    • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 40, P: 0

    • Challenge Wratislavia, M: 104, P: 0
    61. Gabrysia MARTYNIAK 1
    • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 50, P: 0
    62. Maja MICHNIEWICZ 1
      63. Dagmara ZIEMIANOWICZ 1
      • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 62, P: 0
      64. Antonina KWIATKOWSKA 1
      • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 63, P: 0

      Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy