Lista klasyfikacyjna

ŁAWSKA Magdalena

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: WROCŁAWIANIE

WIECZOREK Aleksandra

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Oklińska Marta

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: UKS DE LA SALLE GDAŃSK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski III
2. Puchar Polski I
3. Puchar Polski II
4. Puchar Polski III
5. Puchar Polski I
6. Mistrzostwa Polski
7. Puchar Polski I
8. Puchar Polski II
9. Puchar Polski III
10. Puchar Polski I
11. Puchar Polski II
12. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
13. Mistrzostwa Polski
14. Puchar Polski III
15. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15.
1. ŁAWSKA Magdalena 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 235 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 1
2. WIECZOREK Aleksandra 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 156 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 3
3. Oklińska Marta 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 103 Pkt: 18
M: 7



Pkt: 4
M: 28

Pkt: 4
M: 28
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 2
4. KOŁODZIEJCZYK Malwina 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 101 Pkt: 4
M: 26



Pkt: 2
M: 37


Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 3
5. MURAWSKA Karolina 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 85 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 15
6. Jabłonowska Kaja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 83 Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 7
7. LACHMAN Antonina 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 75 Pkt: 14
M: 10



Pkt: 8
M: 19

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 17
8. Dębicka Oliwia 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 67 Pkt: 12
M: 15



Pkt: 8
M: 24


Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 11
9. KISIELEWSKA Alicja 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 56 Pkt: 2
M: 35



Pkt: 1
M: 46


Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 6

Pkt: 0
M: 20
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 8
10. ŻURAWSKA Karolina 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 52 Pkt: 4
M: 27



Pkt: 14
M: 10




Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 15

Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 5
11. JERZ Lena 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 46








Pkt: 25
M: 2



Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 25
12. Daniewska Michalina 2003 AZS AWF WARSZAWA 45 Pkt: 1
M: 44



Pkt: 1
M: 44



Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 23
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 18
13. NECZYŃSKA Adrianna 2001 IKS LESZNO 44 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 18

Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 19
14. Cichocka Konstancja 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 43 Pkt: 2
M: 40
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 1
M: 48

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 47
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 14
15. Kolibabka Julia 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 42 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 0
M: 41
Pkt: 8
M: 21

16. ARCISZEWSKA Oliwia 2001 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 40 Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 34

Pkt: 0
M: 10
17. Wasilczuk Karolina 2002 AZS AWF WARSZAWA 40 Pkt: 1
M: 41

Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 4
M: 32
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 26
18. AVELLEIRA Hillary 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 39





Pkt: 12
M: 15
Pkt: 18
M: 8


Pkt: 8
M: 24




19. Kluszczyńska Sandra 2001 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 39 Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 40

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 27

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 23
20. JÓŹWIAK Zuzanna 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 37 Pkt: 18
M: 8

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 13
21. ZACHAREWICZ Ewa 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 36 Pkt: 0
M: 51



Pkt: 4
M: 27

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 18
M: 5


Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 16
22. OLSZEWSKA Amelia 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 34



Pkt: 0
M: 63




Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 27


Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 6
23. WYWIAŁ Zuzanna 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 33 Pkt: 2
M: 36

Pkt: 1
M: 41
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 21
24. SZATARSKA Maja 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 31 Pkt: 8
M: 20



Pkt: 12
M: 15





Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 28

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 20
25. SZPEJNA Daniela 2004 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27 Pkt: 0
M: 49








Pkt: 1
M: 43
Pkt: 4
M: 31


Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 12
26. Dejczer Natasza 2002 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 26 Pkt: 2
M: 38



Pkt: 0
M: 53



Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 22


Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 31
27. Brzezińska Zofia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 23 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 2
M: 39


Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 16


Pkt: 0
M: 9
28. BESSMAN Julia 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21 Pkt: 4
M: 31
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 30
29. Liszka Aleksandra 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 19





Pkt: 1
M: 46


Pkt: 4
M: 31
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 0
M: 48
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 32
30. WIERZCHOWSKA Barbara 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 19 Pkt: 4
M: 29






Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 51


Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 24
31. Kręc Emilia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 18 Pkt: 0
M: 52
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 59

Pkt: 8
M: 20

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 20

Pkt: 0
M: 36
Pkt: 4
M: 29

32. SZMIT Laura 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 18 Pkt: 4
M: 32



Pkt: 2
M: 39


Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 28

Pkt: 0
M: 44
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 27
33. Sobczak-Domańska Maja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 15 Pkt: 8
M: 23


Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 33
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 22
34. TURKIEWICZ Katarzyna 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 15 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 37
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 28
35. SZEMPLIŃSKA Natalia 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14 Pkt: 8
M: 19



Pkt: 0
M: 65


Pkt: 1
M: 46
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 2
M: 33


Pkt: 4
M: 26

36. MICHAŁEK Paulina 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 13



Pkt: 0
M: 54




Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 32


Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 29
37. SOŁTYS Julia 2003 AZS AWF WARSZAWA 13 Pkt: 0
M: 54





Pkt: 1
M: 48
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 26


Pkt: 2
M: 37

38. SZCZECHOWSKA Laura 2005 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11 Pkt: 0
M: 60








Pkt: 4
M: 30
Pkt: 12
M: 13


Pkt: 2
M: 39

39. BAN Zofia 2003 AZS AWF WARSZAWA 9 Pkt: 1
M: 47



Pkt: 1
M: 41


Pkt: 1
M: 42

Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 21


Pkt: 1
M: 44

40. TROJANOWSKA Hanna 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 8 Pkt: 0
M: 62



Pkt: 1
M: 42

Pkt: 1
M: 45

Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 2
M: 34


Pkt: 4
M: 32

41. CISOWSKA Zuzanna 2004 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 5 Pkt: 0
M: 58



Pkt: 0
M: 75




Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 36


Pkt: 0
M: 50

42. WINIECKA Matylda 2005 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 5



Pkt: 0
M: 80




Pkt: 0
M: 51
Pkt: 4
M: 29


Pkt: 0
M: 62

43. OLSZÓWKA Jagoda 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 5








Pkt: 0
M: 60
Pkt: 2
M: 38


Pkt: 4
M: 31

44. TRZCIŃSKA Patrycja 2003 AZS AWF WARSZAWA 5








Pkt: 0
M: 62


Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 51

45. ZIOBROWSKA Natalia 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 5 Pkt: 0
M: 53






Pkt: 1
M: 45

Pkt: 0
M: 50
Pkt: 1
M: 43


Pkt: 0
M: 52

46. KANAS Konstancja 2004 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 4 Pkt: 1
M: 43



Pkt: 0
M: 55





Pkt: 8
M: 23


Pkt: 2
M: 39

47. GRACZYK Julia 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 3








Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 64


Pkt: 2
M: 38

48. Woźniak Natalia 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 3 Pkt: 0
M: 57



Pkt: 0
M: 78




Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 63


Pkt: 1
M: 48

49. Nowakowska Aleksandra 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 3








Pkt: 0
M: 52
Pkt: 1
M: 42


Pkt: 1
M: 48

50. KĘDZIORA Zuzanna 2005 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 3



Pkt: 0
M: 73




Pkt: 0
M: 63
Pkt: 1
M: 43


Pkt: 0
M: 60

51. Sroka Aleksandra 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 3








Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 57


Pkt: 0
M: 53

52. BEKALARCZYK Katarzyna 2004 UKS ATENA GDAŃSK 3








Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 49


Pkt: 0
M: 57

53. LANGA Lena 2005 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 3



Pkt: 0
M: 58




Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 50


Pkt: 0
M: 56

54. PRAŁAT Klaudia 2003 KS POLONIA 1912 LESZNO 3








Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 55


Pkt: 0
M: 58

55. DĄBROWSKA Laura 2003 UKS ATENA GDAŃSK 2



Pkt: 0
M: 56



Pkt: 1
M: 46






56. MIĘTKA Gabriela 2004 KS POLONIA 1912 LESZNO 2








Pkt: 2
M: 35



Pkt: 1
M: 47

57. WIERZCHOWSKA Adrianna 2005 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 2








Pkt: 2
M: 36



Pkt: 2
M: 36

58. LEWANDOWSKA Karolina 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 2 Pkt: 0
M: 55



Pkt: 0
M: 52





Pkt: 2
M: 40


Pkt: 1
M: 41

59. DĄBECKA Magdalena 2005 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 2








Pkt: 1
M: 48
Pkt: 1
M: 41




60. KOWALSKA OLIWIA 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 2 Pkt: 0
M: 59



Pkt: 0
M: 50





Pkt: 0
M: 56


Pkt: 1
M: 43

61. SKOCZYLAS Weronika 2006 AZS AWF WARSZAWA 2








Pkt: 1
M: 44



Pkt: 0
M: 54

62. KUBACZYK Klaudia 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2



Pkt: 1
M: 48




Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 66


Pkt: 1
M: 45

63. WYKLAND Róża 2005 UKS ATENA GDAŃSK 2








Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 58




64. JASIŃSKA Wiktoria 2004 AZS AWF WARSZAWA 2








Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 60




65. Bartol Antonina 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2








Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 65


Pkt: 0
M: 61

66. Wiśniewska Julia 2006 AZS AWF WARSZAWA 2








Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 59


Pkt: 0
M: 63

67. NAKLICKA Julia 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2








Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 62




68. PIĄTKOWSKA Lena 2005 UKS ATENA GDAŃSK 1












Pkt: 2
M: 34

69. BUDZANOWSKA Katarzyna 2001 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 1



Pkt: 0
M: 76




Pkt: 2
M: 37





70. BORKOWSKA Zuzanna 2004 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 1



Pkt: 0
M: 61




Pkt: 1
M: 42



Pkt: 0
M: 69

71. Kulpaczyńska Oliwia 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 1



Pkt: 0
M: 72








Pkt: 1
M: 46

71. GOŁEMBSKA Katarzyna 2003 KS POLONIA 1912 LESZNO 1 Pkt: 0
M: 64



Pkt: 0
M: 68





Pkt: 1
M: 46




73. MULAK Julia 2004 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 1









Pkt: 1
M: 48


Pkt: 0
M: 67

74. KLÓJ Aleksandra 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 1 Pkt: 0
M: 50



Pkt: 0
M: 79





Pkt: 0
M: 53




75. Papużyńska Roksana 2003 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 1



Pkt: 0
M: 60




Pkt: 0
M: 69
Pkt: 0
M: 54




76. STACHULAK Oliwia 2004 BUDOWLANI TORUŃ 1 Pkt: 0
M: 60



Pkt: 0
M: 69








Pkt: 0
M: 55

77. Turbo Sonia 2004 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1








Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 67


Pkt: 0
M: 66

78. CICHOROWSKA Lena 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 1








Pkt: 0
M: 58





79. LEWANDOWSKA NATALIA 2005 UKS ATENA GDAŃSK 1












Pkt: 0
M: 59

80. FUDALA Karolina 2005 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 1









Pkt: 0
M: 61




81. GEMBAL Nina 2005 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 1












Pkt: 0
M: 64

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content