Lista klasyfikacyjna

Bem Maciej

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

PODRALSKI Adam

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Dołżycki Jakub

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski III
2. Puchar Polski I
3. Puchar Polski II
4. Puchar Polski III
5. Puchar Polski I
6. Mistrzostwa Polski
7. Puchar Polski I
8. Puchar Polski II
9. Puchar Polski III
10. Puchar Polski I
11. Puchar Polski II
12. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
13. Mistrzostwa Polski
14. Puchar Polski III
15. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
16. Puchar Europy


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16.
1. Bem Maciej 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 305 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 14
M: 9

Pkt: 0
M: 2
2. PODRALSKI Adam 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 261 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 30
M: 1

Pkt: 0
M: 1
3. Dołżycki Jakub 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 139 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 25
M: 2

Pkt: 0
M: 3
4. Szczypiński Kacper 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 118 Pkt: 8
M: 18

Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 0
M: 17
5. MLICKI Szymon 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 93 Pkt: 18
M: 8
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 18
M: 6

Pkt: 0
M: 5
6. BRZEZIŃSKI Jan 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 88 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 18
M: 8

Pkt: 0
M: 10
7. Biedrzycki Mateusz 2002 AZS AWF WARSZAWA 77


Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 12


Pkt: 22
M: 3

Pkt: 0
M: 13
8. JAKUBOWSKI Adam 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 77 Pkt: 4
M: 28



Pkt: 1
M: 43

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 18
M: 5

Pkt: 0
M: 3
9. Pichłacz Szymon 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 75 Pkt: 12
M: 16



Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 14
10. KAŚKÓW Piotr 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 73 Pkt: 14
M: 10



Pkt: 8
M: 20

Pkt: 4
M: 28
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 18
M: 7

Pkt: 0
M: 6
11. Stachowiak Piotr 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 43 Pkt: 2
M: 34





Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 30


Pkt: 12
M: 14

Pkt: 0
M: 7
12. Pawski Alan 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 41 Pkt: 0
M: 53


Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 54


Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 19
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 0
M: 26
13. Woźniak Igor 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 35








Pkt: 8
M: 22
Pkt: 12
M: 15


Pkt: 14
M: 10

Pkt: 0
M: 18
14. Wiśnik Olaf 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 34 Pkt: 1
M: 44


Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 44


Pkt: 1
M: 43
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 29
Pkt: 2
M: 40

Pkt: 0
M: 28
15. Tomeczek Kamil 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 31








Pkt: 12
M: 15
Pkt: 18
M: 8


Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 15
16. HAŁADUDA Kacper 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 30 Pkt: 8
M: 17



Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 11
17. CZERWIŃSKI Iwo 2002 AZS AWF WARSZAWA 29


Pkt: 8
M: 22
Pkt: 1
M: 42

Pkt: 2
M: 34
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 14
M: 12


18. BOŁDZIŁO Igor 2002 KU AZS-UAM POZNAŃ 28 Pkt: 1
M: 42


Pkt: 1
M: 43
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 10

Pkt: 8
M: 21

Pkt: 0
M: 21
19. Mach Oskar 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 26 Pkt: 8
M: 20



Pkt: 0
M: 53




Pkt: 14
M: 12
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 23

Pkt: 2
M: 33

Pkt: 0
M: 16
20. Smuda Jakub 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 25







Pkt: 0
M: 58
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 21


Pkt: 2
M: 38

Pkt: 0
M: 8
21. SURMA Jakub 2003 AZS AWF WARSZAWA 24 Pkt: 8
M: 23



Pkt: 8
M: 24


Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 24

Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 9
22. Płaszczewski Mikołaj 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21 Pkt: 2
M: 35



Pkt: 4
M: 32

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 42
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 29
23. Wieczorek Michał 2004 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19








Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 25


Pkt: 12
M: 15

Pkt: 0
M: 22
24. Gorczyca Tomasz 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 18








Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 17


Pkt: 2
M: 35

Pkt: 0
M: 12
25. Olszewski Mikołaj 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 17



Pkt: 0
M: 65




Pkt: 8
M: 21
Pkt: 14
M: 11


Pkt: 1
M: 42

Pkt: 0
M: 32
26. PIOSIK Dawid 2004 IKS LESZNO 17








Pkt: 4
M: 31
Pkt: 12
M: 14


Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 19
27. OSSENTOWSKI Mikołaj 2003 IKS LESZNO 17 Pkt: 1
M: 46



Pkt: 0
M: 58




Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 63


Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 19
28. Surowiak Teodor 2002 AZS AWF WARSZAWA 16 Pkt: 2
M: 39


Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 41


Pkt: 2
M: 38

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 48
Pkt: 14
M: 11


29. Szymański Hubert 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 16




Pkt: 0
M: 41






Pkt: 0
M: 40
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 27
30. DOWNAR Wiktor 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 16 Pkt: 0
M: 59



Pkt: 1
M: 45


Pkt: 0
M: 51
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 38
Pkt: 8
M: 20


31. CHTIOUI Adam 2003 BUDOWLANI TORUŃ 14 Pkt: 0
M: 58



Pkt: 8
M: 23

Pkt: 1
M: 43
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 56


Pkt: 4
M: 26


32. PACHOLCZYK Szymon 2004 IKS LESZNO 12








Pkt: 0
M: 67
Pkt: 4
M: 29


Pkt: 4
M: 30

Pkt: 0
M: 25
33. BOHDAN Bartosz 2003 UKS-I BOHUN TORUŃ. 12 Pkt: 8
M: 22



Pkt: 0
M: 52

Pkt: 1
M: 48



Pkt: 4
M: 28


Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 31
34. Bem Antoni 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 11








Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 59


Pkt: 12
M: 16


35. Łopatniuk Krzysztof 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 11 Pkt: 0
M: 52








Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 61


Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 29
36. SACHARCZUK Bartosz 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 11 Pkt: 0
M: 54








Pkt: 0
M: 64
Pkt: 2
M: 38


Pkt: 4
M: 31


37. MAJEWSKI Błażej 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10







Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 2
M: 39


Pkt: 0
M: 60

Pkt: 0
M: 23
38. Kwiatkowski Mateusz 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 9



Pkt: 0
M: 63




Pkt: 4
M: 27





Pkt: 0
M: 24
39. Prajzner Mikołaj 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 8








Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 52


Pkt: 1
M: 47


40. DEPTUŁA Kacper 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 8 Pkt: 8
M: 21


Pkt: 1
M: 48
Pkt: 4
M: 30


Pkt: 0
M: 52
Pkt: 1
M: 41


Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 2
M: 39


41. KORZENIEWSKI Stanisław 2003 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 7 Pkt: 0
M: 50








Pkt: 2
M: 38
Pkt: 8
M: 20


Pkt: 4
M: 28


42. Bołąkowski Mateusz 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6 Pkt: 0
M: 50
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 49

Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 42



Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 31




43. Januszewski Kuba 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6 Pkt: 4
M: 25



Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 43



Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 32





44. Matusewicz Kamil 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 6








Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 40

Pkt: 0
M: 46
Pkt: 1
M: 47


45. NOWAK Franciszek 2001 IKS WARSZAWA 5 Pkt: 4
M: 29

Pkt: 2
M: 40

Pkt: 1
M: 47

Pkt: 2
M: 36


Pkt: 8
M: 17






46. Kotek Jakub 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 5



Pkt: 0
M: 61




Pkt: 2
M: 36
Pkt: 1
M: 42


Pkt: 8
M: 24


47. PIWOWARSKI Jakub 2002 AZS AWF WARSZAWA 5 Pkt: 0
M: 56



Pkt: 1
M: 48




Pkt: 1
M: 48
Pkt: 4
M: 26


Pkt: 0
M: 56


48. Frącek Maciej 2003 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 5 Pkt: 4
M: 27



Pkt: 0
M: 51




Pkt: 0
M: 61


Pkt: 0
M: 47
Pkt: 1
M: 45


49. ŚWIERZYŃSKI Adam 2003 UKS ATENA GDAŃSK 4 Pkt: 1
M: 48



Pkt: 2
M: 39




Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 49





50. LANGA Emil 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 4



Pkt: 0
M: 59




Pkt: 0
M: 58



Pkt: 4
M: 29


51. GAWENDA Patryk 2005 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 4








Pkt: 0
M: 62



Pkt: 4
M: 32


52. FILIKS Marcin 2001 KS AZS AWFIS GDAŃSK 4 Pkt: 1
M: 41



Pkt: 1
M: 46







Pkt: 0
M: 43
Pkt: 1
M: 41


53. ASZYK Jakub 2002 UKS-I BOHUN TORUŃ. 4







Pkt: 0
M: 52
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 2
M: 34





54. GINTER Aleksander 2001 IKS LESZNO 4



Pkt: 0
M: 68



Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 51



Pkt: 0
M: 50


55. KANCI Maksymilian 2005 KS POLONIA 1912 LESZNO 3












Pkt: 4
M: 25


56. JANCZUKOWICZ Rafał 2002 UKS ATENA GDAŃSK 3 Pkt: 4
M: 32



Pkt: 0
M: 57







Pkt: 0
M: 44



57. KOGUC Filip 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 3 Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 43


Pkt: 8
M: 18



Pkt: 1
M: 45




Pkt: 0
M: 53


58. Ginda Piotr 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 3



Pkt: 0
M: 66




Pkt: 2
M: 40
Pkt: 1
M: 41


Pkt: 1
M: 47


59. SŁOMIŃSKI Kacper 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 3 Pkt: 0
M: 60








Pkt: 1
M: 44
Pkt: 1
M: 47


Pkt: 1
M: 46


60. Berestek Jeremi 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 3








Pkt: 0
M: 54
Pkt: 1
M: 44


Pkt: 0
M: 55


61. KULSKI Karol 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 3








Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 64


Pkt: 0
M: 57


62. KANIA Dominik 2004 Klub Szermierczy Wrocławianie 3








Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 55


Pkt: 0
M: 59


63. DĄBROWSKI Kacper 2001 2 Pkt: 1
M: 43








Pkt: 0
M: 50
Pkt: 2
M: 34





64. Sowa Piotr 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 2








Pkt: 2
M: 35



Pkt: 1
M: 44


65. Kulpaczyński Łukasz 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 2








Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 36


Pkt: 0
M: 0


66. Firch Paweł 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 2 Pkt: 0
M: 55



Pkt: 0
M: 62




Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 60





67. Gajda Arkadiusz 2003 IKS LESZNO 2 Pkt: 1
M: 47



Pkt: 0
M: 50




Pkt: 1
M: 41



Pkt: 0
M: 61


68. WAŚCIŃSKI Tobiasz 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 2









Pkt: 1
M: 42


Pkt: 0
M: 64


69. NIZIO Bartłomiej 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2



Pkt: 0
M: 60




Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 66


Pkt: 0
M: 51


70. MAĆKOWIAK Bartosz 2003 IKS LESZNO 2








Pkt: 0
M: 56
Pkt: 1
M: 45





71. LIJEWSKI Wiktor 2003 UKS ATENA GDAŃSK 2








Pkt: 0
M: 57
Pkt: 1
M: 48





72. Fedorowicz Karol 2005 AZS AWF WARSZAWA 2








Pkt: 0
M: 49



Pkt: 0
M: 62


73. MAJEWSKI Filip 2003 2 Pkt: 0
M: 60



Pkt: 2
M: 40





Pkt: 0
M: 50


Pkt: 0
M: 63


74. PANDER Tymoteusz 2003 Klub Szermierczy Wrocławianie 2








Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 51





75. FIJAŁKOWSKI Krzysztof 2003 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 2



Pkt: 0
M: 67





Pkt: 0
M: 54


Pkt: 0
M: 58


76. CZAJA Franciszek 2001 AZS AWF WARSZAWA 1 Pkt: 14
M: 11
Pkt: 2
M: 34


Pkt: 4
M: 31




Pkt: 2
M: 33

Pkt: 0
M: 28




77. LOTYCZ Jan 2003 AZS AWF WARSZAWA 1









Pkt: 1
M: 46





78. Nowak Jan 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 1












Pkt: 0
M: 52


79. Lewicki Tymon 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 1



Pkt: 0
M: 55





Pkt: 0
M: 53





79. BUDZANOWSKI Michał 2003 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 1








Pkt: 0
M: 53






81. BEDNER Filip 2005 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1









Pkt: 0
M: 62





Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content