Bartosz Roksana
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: DRAGON ŁÓDŹ
Rowińska Emilia
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF WARSZAWA
WALERIAŃCZYK Weronika
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KKSZ KONIN
Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji: | |
---|---|
1. | Puchar Europy |
2. | Puchar Polski I |
3. | Puchar Polski II |
4. | Puchar Polski I |
5. | Puchar Polski II |
6. | Puchar Polski III |
7. | Mistrzostwa Polski |
8. | Puchar Polski I |
9. | Puchar Polski II |
10. | Puchar Polski III |
11. | Puchar Polski III |
12. | Puchar Polski I |
13. | Puchar Polski II |
14. | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
15. | Mistrzostwa Polski |
16. | Puchar Polski III |
17. | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12. | 13. | 14. | 15. | 16. | 17. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartosz Roksana | 2002 | DRAGON ŁÓDŹ | 163 | Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 18 M: 8 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 30 M: 1 |
Pkt: 30 M: 1 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 30 M: 1 |
Pkt: 0 M: 1 |
2. | Rowińska Emilia | 2002 | AZS AWF WARSZAWA | 120 | Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 18 M: 7 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 18 M: 7 |
Pkt: 18 M: 6 |
Pkt: 18 M: 6 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 18 M: 5 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 0 M: 2 |
||
3. | WALERIAŃCZYK Weronika | 2001 | Koniński Klub Szermierczy | 106 | Pkt: 0 M: 67 |
Pkt: 25 M: 2 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 25 M: 2 |
Pkt: 18 M: 7 |
Pkt: 18 M: 6 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 25 M: 2 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 18 M: 5 |
Pkt: 0 M: 3 |
4. | Papuzińska Alicja | 2001 | Koniński Klub Szermierczy | 86 | Pkt: 0 M: 59 |
Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 18 M: 7 |
Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 18 M: 5 |
Pkt: 18 M: 6 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 0 M: 30 |
5. | Cieślar Julia | 2002 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 85 | Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 18 M: 6 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 18 M: 8 |
Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 0 M: 5 |
|||
6. | Porada Zuzanna | 2004 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 78 | Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 18 M: 5 |
Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 25 M: 2 |
Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 18 M: 6 |
Pkt: 0 M: 3 |
||||||
7. | Gałecka Natalia | 2002 | AZS AWF WARSZAWA | 68 | Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 18 M: 7 |
Pkt: 18 M: 7 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 0 M: 16 |
||
8. | WYSOCKA Natalia | 2001 | Koniński Klub Szermierczy | 67 | Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 0 M: 6 |
|
9. | Zając Ewa | 2003 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 53 | Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 0 M: 13 |
|||||
10. | Lenkiewicz Zuzanna | 2004 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 50 | Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 25 M: 2 |
Pkt: 0 M: 9 |
|||||||||
11. | Szulc Barbara | 2001 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 49 | Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 0 M: 12 |
||
12. | Porada Paulina | 2004 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 42 | Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 18 M: 8 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 18 M: 7 |
Pkt: 0 M: 10 |
|||||||||
13. | Kozieł Klaudia | 2003 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 41 | Pkt: 1 M: 43 |
Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 18 M: 6 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 29 |
||||||||
14. | Malgrem Klaudia | 2003 | KS KARABELA | 40 | Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 0 M: 11 |
|||||
15. | TRAGER Dominika | 2003 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 37 | Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 12 M: 14 |
|||||||
16. | ROMAŃCZYK Aleksandra | 2001 | Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN | 36 | Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 0 M: 18 |
||
17. | NOWICKA Małgorzata | 2002 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 35 | Pkt: 0 M: 61 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 17 |
|||||
18. | Laskowska Natalia | 2003 | AZS AWF WARSZAWA | 33 | Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 0 M: 14 |
||||||||||||
19. | KOZŁOWSKA Aniela | 2005 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 32 | Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 18 M: 8 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 0 M: 26 |
||||||||||
20. | HADJ BACHIR Aischa | 2002 | Koniński Klub Szermierczy | 31 | Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 18 M: 7 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 0 M: 20 |
|||
21. | SKONIECZNA Daria | 2002 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 31 | Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 18 M: 8 |
Pkt: 0 M: 28 |
||||||
22. | OUDEJANS Maria | 2001 | AZS AWF WARSZAWA | 26 | Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 0 M: 15 |
||||
23. | MALISZEWSKA Weronika | 2002 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 24 | Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 0 M: 7 |
||||||||||
24. | Borkowska Weronika | 2001 | KS KARABELA | 24 | Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 0 M: 24 |
||||
25. | Woźniak Nikola | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 23 | Pkt: 0 M: 59 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 0 M: 8 |
|||||||||||||
26. | NOWICKA Julia | 2001 | UKS SZABLA BRZOZA | 18 | Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 0 M: 26 |
|||||||||||
27. | LASKOWSKA Marta | 2002 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 18 | Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 0 M: 32 |
||||||||||||
28. | OLEJKO Daria | 2001 | UKS SZABLA BRZOZA | 17 | Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 1 M: 46 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 0 M: 25 |
|||||
29. | SZYMAŃSKA Julia | 2001 | Koniński Klub Szermierczy | 15 | Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 1 M: 44 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 8 M: 18 |
|||||||
30. | DOMŻALSKA Pola | 2003 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 13 | Pkt: 1 M: 44 |
Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 2 M: 36 |
|||||||||
31. | Buselt Zuzanna | 2004 | Koniński Klub Szermierczy | 13 | Pkt: 0 M: 64 |
Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 0 M: 31 |
||||||||||||
32. | Bieniasz Weronika | 2002 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 13 | Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 1 M: 43 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 0 M: 23 |
|||||||
33. | GŁOWACKA Izabela | 2001 | Koniński Klub Szermierczy | 12 | Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 18 M: 8 |
Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 0 M: 22 |
|||||||||
34. | Nagórska Anastazja | 2004 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11 | Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 1 M: 43 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 1 M: 47 |
Pkt: 0 M: 19 |
|||||||||||
35. | KONDRUSIK Nina | 2004 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 10 | Pkt: 1 M: 46 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 0 M: 21 |
|||||||||||||
36. | Koziarska Natalia | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 10 | Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 0 M: 58 |
Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 4 M: 32 |
|||||||||||||
37. | Wróbel Zuzanna | 2003 | KS KARABELA | 9 | Pkt: 1 M: 48 |
Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 8 M: 23 |
|||||||||||
38. | FIGUŁA Anastazja | 2003 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 7 | Pkt: 0 M: 54 |
Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 1 M: 43 |
||||||||||||
39. | SUSZCZYŃSKA Kinga | 2003 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 7 | Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 1 M: 47 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 4 M: 29 |
||||||||||
40. | NOWIK Justyna | 2003 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 5 | Pkt: 1 M: 43 |
Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 1 M: 41 |
|||||||||||
41. | SUMA Olimpia | 2002 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 4 | Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 0 M: 29 |
|||||||||||
42. | JACKOWSKA Maria | 2001 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 4 | Pkt: 1 M: 44 |
Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 1 M: 43 |
|||||||||||||
43. | KOŁUCKA Patrycja | 2003 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 4 | Pkt: 0 M: 62 |
Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 4 M: 26 |
||||||||||||||
44. | BANIECKA Martyna | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 4 | Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 2 M: 37 |
||||||||||||||
45. | ANDRYSZEWSKA Marta | 2002 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 4 | Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 1 M: 44 |
||||||||||||
46. | ZIĘBACZ Wiktoria | 2002 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 3 | Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 4 M: 30 |
||||||||||
47. | MYRTA Emilia | 2003 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 3 | Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 0 M: 30 |
||||||||||||
48. | DZIĘCIELAK Martyna | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 0 M: 57 |
Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 2 M: 35 |
||||||||||||||
49. | ZŁOTKOWSKA Martyna | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 2 M: 38 |
|||||||||||||||
49. | SKOWROŃSKA Kaja | 2004 | AZS AWF WARSZAWA | 2 | Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 2 M: 38 |
|||||||||||||||
51. | STĘPCZYŃSKA Emilia | 2003 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 2 | Pkt: 0 M: 56 |
Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 1 M: 46 |
|||||||||||||
52. | SKOWROŃSKA Jagoda | 2002 | AZS AWF WARSZAWA | 2 | Pkt: 1 M: 48 |
Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 1 M: 47 |
Pkt: 1 M: 42 |
||||||||||||
53. | KOŁUCKA Weronika | 2003 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 2 | Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 1 M: 46 |
Pkt: 1 M: 45 |
||||||||||||||
54. | TALECKA Laura Maria | 2005 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 1 | Pkt: 2 M: 34 |
||||||||||||||||
55. | LEWANDOWSKA Aleksandra | 2002 | DRAGON ŁÓDŹ | 1 | Pkt: 1 M: 46 |
Pkt: 0 M: 55 |
Pkt: 2 M: 37 |
||||||||||||||
56. | SZLAGA Julia | 2003 | Grodziski Klub Szermierczy | 1 | Pkt: 0 M: 56 |
Pkt: 2 M: 40 |
|||||||||||||||
56. | SZWEDA Aleksandra | 2004 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 1 | Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 2 M: 40 |
|||||||||||||
58. | Pilewska Julia | 2005 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 1 | Pkt: 1 M: 41 |
||||||||||||||||
58. | SAŁATA Amelia | 2004 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 1 | Pkt: 1 M: 41 |
||||||||||||||||
60. | Kordel Kalina | 2004 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 1 | Pkt: 1 M: 42 |
||||||||||||||||
61. | LIPIŃSKA Natalia | 2005 | DRAGON ŁÓDŹ | 1 | Pkt: 1 M: 48 |