Lista klasyfikacyjna

KLASIK Alicja

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: RMKS RYBNIK

STASZULONEK Karolina

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: PIAST GLIWICE

JANELLI Zofia

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski III
4. Puchar Polski I
5. Puchar Polski II
6. Puchar Polski III
7. Puchar Polski I
8. Puchar Polski II
9. Puchar Polski III
10. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
11. Mistrzostwa Polski
12. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
13. Puchar Polski I
14. Puchar Polski II
15. Puchar Polski III
16. Mistrzostwa Polski


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16.
1. KLASIK Alicja 2004 RMKS RYBNIK 227 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 1




2. STASZULONEK Karolina 2002 PIAST GLIWICE 183 Pkt: 18
M: 8
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 19
3. JANELLI Zofia 2002 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 145 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 15
4. Zgryźniak Kinga 2003 RMKS RYBNIK 113 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 6

Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 2




5. MARUCHA Weronika 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 91 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 14
6. SULEJ Zuzanna 2001 Klub Szermierzy Warszawianka 83 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 3


Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 36
7. Kwiecień Julia 2001 PIAST GLIWICE 61 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 29
8. Wiktor Weronika 2002 AZS AWF KATOWICE 60 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 48
9. KLUGHARDT Gloria 2003 RMKS RYBNIK 58 Pkt: 0
M: 91

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 5

Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 3




10. WRÓBLEWSKA Agata 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 56 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 11

11. Frystacka Patrycja 2003 RMKS RYBNIK 55 Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 62

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 5




12. Pękała Beata 2002 RMKS RYBNIK 49 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 11
13. PARYSEK Zofia 2001 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 46 Pkt: 0
M: 75
Pkt: 0
M: 94

Pkt: 0
M: 55
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 18
M: 7
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 0
M: 15


Pkt: 0
M: 72

Pkt: 0
M: 68
14. SABALSKA Ewelina 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 43 Pkt: 0
M: 77
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 10




15. Gwóźdź Julia 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 41 Pkt: 18
M: 5
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 74
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 16
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 13
16. ZACHOROWSKA Aleksandra 2002 PIAST GLIWICE 37 Pkt: 1
M: 47
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 73
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 82
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 12

Pkt: 0
M: 51
Pkt: 8
M: 23

17. Ziętek Patrycja 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 34 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 34
18. PIEJAK Zofia 2003 RMKS RYBNIK 29
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 80
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 8




19. OSTROWSKA Alicja 2003 PIAST GLIWICE 27
Pkt: 0
M: 73



Pkt: 0
M: 66
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 18
M: 8


Pkt: 0
M: 14




20. PIOTROWSKA Aleksandra 2003 AZS AWF KRAKÓW 27 Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 51

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 68
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 66





21. Korkus Emilia 2004 PIAST GLIWICE 22
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 4
M: 29



Pkt: 0
M: 77
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 12
M: 15


Pkt: 0
M: 23




22. TOMASZEWSKA Natalia 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 20 Pkt: 0
M: 86


Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 0
M: 56





23. WIECZOREK Anna 2003 PIAST GLIWICE 19 Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 1
M: 45


Pkt: 0
M: 57
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 29




24. MAJGIER Klara 2003 PIAST GLIWICE 19


Pkt: 0
M: 50
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 12
M: 13

Pkt: 0
M: 39





25. RAKOCZY Natalia 2002 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 19
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 0
M: 76
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 21

Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 45
26. WŁOCZKA Oliwia 2002 AZS AWF KATOWICE 18
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 70
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 79
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 73
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 10

Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 55
27. DĘBICKA Ewa 2001 MUSZKIETER GLIWICE 18 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 73
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 22




28. Szklar Katarzyna 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 18
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 77

Pkt: 4
M: 32


Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 59

29. OLCHOWIK Michalina 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 17 Pkt: 0
M: 72
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 80
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 32




30. Osadnik Maja 2004 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 16 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 86
Pkt: 8
M: 19



Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 32

Pkt: 0
M: 13




31. Denes Dominika 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 16 Pkt: 1
M: 45

Pkt: 0
M: 53
Pkt: 2
M: 36


Pkt: 12
M: 15
Pkt: 1
M: 47



Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 0
M: 64
32. SZULC Małgorzata 2002 RMKS RYBNIK 14









Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 25




33. Chorosińska Matylda 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 13





Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 79
Pkt: 0
M: 89


Pkt: 0
M: 31




34. JAROSZEK Emilia 2004 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13 Pkt: 0
M: 91
Pkt: 4
M: 26




Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 30


Pkt: 0
M: 19




35. KALETA Karolina 2001 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 12 Pkt: 0
M: 83
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 75

Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 83
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 85

Pkt: 0
M: 67

Pkt: 0
M: 54



36. SADOWSKA Paulina 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 11

Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 53

Pkt: 0
M: 59
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 2
M: 40




Pkt: 0
M: 56


37. Kuśmierz Zuzanna 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 10 Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 75
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 59

Pkt: 0
M: 63



38. MACIEJAK Aleksandra 2002 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 9


Pkt: 1
M: 44


Pkt: 0
M: 68
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 0
M: 74





39. ŁAPKIEWICZ Julia 2003 AZS AWF WARSZAWA 9 Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 75
Pkt: 0
M: 76


Pkt: 0
M: 72
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 29







40. LOTEK Jagoda 2002 BUDOWLANI TORUŃ 8

Pkt: 0
M: 87
Pkt: 1
M: 46


Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 73







41. MAJGIER Bernadeta 2003 PIAST GLIWICE 8


Pkt: 0
M: 61

Pkt: 0
M: 84
Pkt: 0
M: 84
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 0
M: 71





42. KRUPA Kamila 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 7 Pkt: 0
M: 80

Pkt: 4
M: 32

Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 81
Pkt: 0
M: 78
Pkt: 0
M: 68
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 49


Pkt: 0
M: 53
43. KOBYLNICKA Michalina 2004 PIAST GLIWICE 7





Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 1
M: 43







44. JAROSZEK Aleksandra 2001 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 7 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 69

Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 22



Pkt: 2
M: 38
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 30
45. PIEKARSKA Helena 2002 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 7 Pkt: 0
M: 64
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 0
M: 70
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 1
M: 47

Pkt: 0
M: 43




Pkt: 0
M: 63
46. OBAL Aleksandra 2001 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 6 Pkt: 0
M: 63
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 72

Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 65

Pkt: 0
M: 76


Pkt: 0
M: 66


47. SZAŁACIŃSKA Zofia 2001 Klub Szermierzy Warszawianka 6 Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 69
Pkt: 0
M: 69
Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 62

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 77




Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 49
48. PIĄTEK Magdalena 2003 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 6
Pkt: 0
M: 96



Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 92
Pkt: 0
M: 76

Pkt: 0
M: 35





49. LEŚNIEWSKA Marta 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 6 Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 98
Pkt: 0
M: 68
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 71
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 71
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 0
M: 72

Pkt: 0
M: 60



50. LENCKOSZ Apolonia 2002 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 6
Pkt: 0
M: 92
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 86
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 87
Pkt: 0
M: 59







51. KRAUSE Marta 2003 UKS TRÓJKA RADLIN 6

Pkt: 0
M: 84
Pkt: 0
M: 76
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 52







52. MICHALCZYK Marta 2004 Klub Szermierzy Warszawianka 5 Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 2
M: 37



Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 55







53. JENDRZEJ Hanna 2003 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 5 Pkt: 0
M: 85
Pkt: 0
M: 85
Pkt: 0
M: 51



Pkt: 1
M: 44

Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 57





54. SZYMANOWSKA Karolina 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 5 Pkt: 0
M: 62
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 63



Pkt: 0
M: 51

Pkt: 0
M: 77





55. STYPIŃSKI Kinga 2003 AZS AWF KATOWICE 5


Pkt: 0
M: 78

Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 2
M: 35







56. MURY Julia 2003 BUDOWLANI TORUŃ 4
Pkt: 1
M: 46



Pkt: 0
M: 75
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 74







57. KUŚKA Aleksandra 2002 UKS TRÓJKA RADLIN 4 Pkt: 2
M: 33






Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 56







58. JADCZAK Dominika 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 4
Pkt: 0
M: 97
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 66

Pkt: 0
M: 69
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 84
Pkt: 8
M: 20







59. RUP Sonia 2005 UKS PIAST LEGNICA 4





Pkt: 0
M: 70
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 57







60. CHYTROWSKA Maria 2003 BUDOWLANI TORUŃ 4 Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 78
Pkt: 0
M: 49



Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 50








61. Ślęzak Katarzyna 2005 AZS AWF KATOWICE 4





Pkt: 0
M: 72
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 4
M: 28







62. Budzyń Maja 2003 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 4 Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 68
Pkt: 0
M: 59



Pkt: 0
M: 83
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 63







63. PĘKALSKA Jagoda 2003 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 4 Pkt: 0
M: 68





Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 70
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 0
M: 42





64. KIRCHOF Katarzyna 2002 UKS 46 ŁÓDŹ 4




Pkt: 0
M: 80
Pkt: 0
M: 60

Pkt: 0
M: 87

Pkt: 0
M: 48





65. PINES Anna 2002 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 4
Pkt: 0
M: 80
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 76
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 69







66. FUCHS Anita 2001 KS SZPADA WROCŁAW 3 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 64



Pkt: 8
M: 18







Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 50
67. JAWORSKA Alicja 2003 UKS PIAST LEGNICA 3




Pkt: 0
M: 87
Pkt: 4
M: 30









68. BUCHOLC Wiktoria 2001 STSZERM LEGIA WARSZAWA 3 Pkt: 0
M: 84





Pkt: 0
M: 93
Pkt: 4
M: 32








69. STYPIŃSKI Olga 2003 AZS AWF KATOWICE 3
Pkt: 0
M: 81


Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 53

Pkt: 0
M: 70

Pkt: 0
M: 68





70. TUREK Kornelia 2001 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 3 Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 89
Pkt: 0
M: 81

Pkt: 0
M: 57


Pkt: 0
M: 90
Pkt: 0
M: 61

Pkt: 0
M: 65





71. TROJANOWSKA Julia 2003 MUSZKIETER GLIWICE 2


Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 77

Pkt: 0
M: 85
Pkt: 0
M: 69
Pkt: 0
M: 68







72. MALCZOK Karolina 2003 UKS TRÓJKA RADLIN 2

Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 56


Pkt: 0
M: 69
Pkt: 0
M: 93








73. Pelon Patrycja 2005 Uczniowski Klub Sportowy START 2






Pkt: 0
M: 53
Pkt: 2
M: 36







74. ROSKOSZ Anna 2003 AZS AWF KATOWICE 2
Pkt: 0
M: 90




Pkt: 0
M: 55
Pkt: 2
M: 36








75. Czajkowska Róża 2004 AZS AWF WARSZAWA 2 Pkt: 4
M: 25

Pkt: 0
M: 85



Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 1
M: 42







76. KŁOPOTOWSKA Klaudia 2002 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 2 Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 91
Pkt: 0
M: 61


Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 79
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 49







77. JAJKO Oliwia 2004 Klub Sportowy Olimp Lubin 2






Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 53







78. 2





Pkt: 0
M: 61

Pkt: 0
M: 62







79. KUBIŃSKA Weronika 2003 AZS AWF KRAKÓW 2





Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 61








80. KOTULSKA Agata 2003 T.S. GÓRNIK RADLIN 1 Pkt: 1
M: 43





Pkt: 2
M: 38









80. Tatoj Anna 2004 AZS AWF KATOWICE 1






Pkt: 2
M: 38








82. OPOŃ Oliwia 2004 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 1





Pkt: 2
M: 39

Pkt: 0
M: 66







83. TOMASZEK Weronika 2002 KS SZPADA WROCŁAW 1

Pkt: 1
M: 41



Pkt: 0
M: 73
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 92




Pkt: 0
M: 75

Pkt: 0
M: 66
84. MIESZAŁA Wiktoria 2003 WARTA ŚREM 1







Pkt: 1
M: 44







85. WIESNER Zuzanna 2005 MUSZKIETER GLIWICE 1







Pkt: 1
M: 45







85. BOCHENEK Wiktoria 2002 AZS AWF KRAKÓW 1 Pkt: 0
M: 74
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 79


Pkt: 0
M: 85

Pkt: 1
M: 45





Pkt: 0
M: 69


87. NOWAK Zuzanna 2003 BUDOWLANI TORUŃ 1 Pkt: 0
M: 65
Pkt: 2
M: 40




Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 81








88. BRAWAŃSKA Helena 2002 RMKS RYBNIK 1 Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 71



Pkt: 0
M: 54









88. MODRZEWSKA Emilia 2003 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 1





Pkt: 0
M: 81

Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 79





88. CHMIELORZ Maria 2003 AKS MIKOŁÓW 1
Pkt: 0
M: 71





Pkt: 0
M: 54








91. DROBIŃSKA Hanna 2003 AZS AWF WROCŁAW 1 Pkt: 0
M: 87





Pkt: 0
M: 56

Pkt: 0
M: 67







92. BARNAŚ Anna 2004 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1





Pkt: 0
M: 70
Pkt: 0
M: 57








92. RADWAN Patrycja 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 1





Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 78







94. Olejnicka Dominika 2003 IKS WARSZAWA 1

Pkt: 0
M: 86



Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 58








95. Pydyszewska Ewa 2002 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 1







Pkt: 0
M: 60







95. GAŁAJ Milena 2001 UKS 46 ŁÓDŹ 1





Pkt: 0
M: 85
Pkt: 0
M: 60








97. RADECKA Agata 2003 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 1





Pkt: 0
M: 63









98. PAZGAN Dominika 2004 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 1







Pkt: 0
M: 64







Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content