Lista klasyfikacyjna

Matysiak Katarzyna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ

Jeglińska Aleksandra

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

TOMCZAK Renata

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: IKS LESZNO

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
3. Puchar Polski I
4. Puchar Polski II
5. Puchar Polski III
6. Puchar Polski III
7. Puchar Polski I
8. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
9. Mistrzostwa Polski
10. Puchar Polski I
11. Puchar Polski II
12. Puchar Polski III
13. Puchar Polski III
14. Puchar Polski IV
15. Mistrzostwa Polski
16. Mistrzostwa Polski
17. Puchar Polski IV


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17.
1. Matysiak Katarzyna 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 244 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 2

2. Jeglińska Aleksandra 1999 AZS AWF WARSZAWA 180 Pkt: 14
M: 10

Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 8
M: 19
3. TOMCZAK Renata 1999 IKS LESZNO 168 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 1

4. SZABELSKA Oliwia 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 130 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 12
M: 13
5. ŁAWSKA Magdalena 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 126

Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 9

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 6

6. LIDZBARSKA Julia 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 120 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 18

7. MECH Marta 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 118 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 5
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 12
M: 14
8. Wisoky Weronika 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 114

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 3

9. WASILCZUK Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 100 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 8
M: 17
10. KOŁODZIEJCZYK Malwina 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 86






Pkt: 4
M: 28


Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 13

11. SZEWCZYK Wiktoria 1998 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 78 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 18
M: 8

Pkt: 12
M: 14

Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 8
M: 20
12. WIECZOREK Aleksandra 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 63

Pkt: 4
M: 26
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 2
M: 36


Pkt: 0
M: 20
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 8


Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 11

13. AVELLEIRA Hillary 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 62





Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 12
M: 15
Pkt: 18
M: 8

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 25



14. BOBER Zuzanna 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 62 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 4
M: 25
15. Oklińska Marta 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 62





Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 4
M: 28
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 15

16. Gondek Natalia 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 58
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 25


Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 39


Pkt: 0
M: 8

17. Jabłonowska Kaja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 58
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 12
M: 16


Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 28

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 9

18. Toporska Joanna 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 58 Pkt: 8
M: 17

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 14
M: 12
19. Pijaczyńska Kinga 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 57
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 12
M: 15
20. ARCISZEWSKA Oliwia 2001 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 48

Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 29




Pkt: 0
M: 9
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 12
M: 15


Pkt: 0
M: 34

21. Włosińska Julia 2000 AZS AWF WARSZAWA 45
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 12
M: 14


Pkt: 0
M: 22
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 40

Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 21

22. LACHMAN Antonina 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 41








Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 26


Pkt: 0
M: 19

23. MURAWSKA Karolina 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 39
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 43



Pkt: 0
M: 14
Pkt: 8
M: 24
24. NECZYŃSKA Adrianna 2001 IKS LESZNO 39

Pkt: 14
M: 10
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 22



Pkt: 0
M: 30
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 32




25. JÓŹWIAK Zuzanna 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 37


Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 24


Pkt: 0
M: 27
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 20


Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 29

26. BRONIKOWSKA Zofia 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 34

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 18



Pkt: 2
M: 38


Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 35


Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 4
M: 26
27. Wojtaluk Julia 1998 KU AZS-UAM POZNAŃ 34 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 2
M: 38



Pkt: 0
M: 34


28. SUCHOMSKA Zuzanna 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 34

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 38




Pkt: 0
M: 29
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 22



Pkt: 0
M: 31

29. Dębicka Oliwia 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 33






Pkt: 2
M: 33


Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 26

30. Wasilczuk Karolina 2002 AZS AWF WARSZAWA 33


Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 38


Pkt: 0
M: 27
Pkt: 8
M: 18
31. Kolibabka Julia 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 32

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 4
M: 31


Pkt: 0
M: 44
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 8
M: 23


Pkt: 0
M: 41

32. KOZŁOWSKA Alicja 2000 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 32

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 0
M: 32
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 1
M: 45


Pkt: 0
M: 44
Pkt: 8
M: 22
33. Sobczak-Domańska Maja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 30



Pkt: 2
M: 39

Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 37
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 1
M: 43


Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 33

34. SZEMPLIŃSKA Natalia 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 29









Pkt: 1
M: 46
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 36


35. Bytner Malwina 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 28


Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 28



Pkt: 0
M: 31
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 1
M: 44


Pkt: 0
M: 16

36. Kluszczyńska Sandra 2001 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 28

Pkt: 2
M: 40

Pkt: 2
M: 33


Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 2
M: 40





37. KISIELEWSKA Alicja 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 28





Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 50


Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 1
M: 42

Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 20

38. Daniewska Michalina 2003 AZS AWF WARSZAWA 28










Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 23

39. Rogóż Alicja 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 26

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 43



Pkt: 2
M: 34

Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 25



Pkt: 0
M: 30

40. SADOWSKA Jagoda 2000 AZS AWF WARSZAWA 26



Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 43


Pkt: 0
M: 25

41. BESSMAN Julia 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 40


Pkt: 2
M: 39

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 38


42. WYWIAŁ Zuzanna 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 23


Pkt: 1
M: 41
Pkt: 4
M: 30



Pkt: 0
M: 40
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 12
M: 16



Pkt: 0
M: 38

43. ZACHAREWICZ Ewa 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 23





Pkt: 4
M: 26


Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 1
M: 48





44. WIERZCHOWSKA Barbara 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 18









Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 34




45. SZOSTAKIEWICZ Alicja 1998 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17

Pkt: 8
M: 20

Pkt: 2
M: 37

Pkt: 2
M: 35


Pkt: 8
M: 24
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 2
M: 39



Pkt: 0
M: 43

46. SZMIT Laura 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17





Pkt: 1
M: 42



Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 34



Pkt: 0
M: 44

47. Kręc Emilia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 15

Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 36





Pkt: 8
M: 20

Pkt: 8
M: 24



Pkt: 0
M: 36

48. Cichocka Konstancja 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 11

Pkt: 1
M: 43

Pkt: 2
M: 38




Pkt: 4
M: 29
Pkt: 1
M: 48




Pkt: 0
M: 47

49. NIECIECKA Aleksandra 1999 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 11




Pkt: 2
M: 35


Pkt: 0
M: 46
Pkt: 1
M: 44


Pkt: 1
M: 47


Pkt: 0
M: 42

50. Brzezińska Zofia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10

Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 21



Pkt: 0
M: 39
Pkt: 2
M: 39




Pkt: 0
M: 44

Pkt: 8
M: 23
51. SOŁTYS Julia 2003 AZS AWF WARSZAWA 10








Pkt: 1
M: 48
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 41





52. RUDZIŃSKA Patrycja 1998 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 9


Pkt: 1
M: 47
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 34


Pkt: 0
M: 38
Pkt: 4
M: 26





Pkt: 0
M: 46

53. KOLAK Ewelina 1998 IKS LESZNO 8

Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 40











Pkt: 0
M: 28

54. MAJSZEWSKA Kinga 2000 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 8









Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 47





55. DARDA Paulina 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 7


Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 27



Pkt: 0
M: 33
Pkt: 2
M: 40

Pkt: 2
M: 36



Pkt: 0
M: 35

56. TURKIEWICZ Katarzyna 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 7

Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 20



Pkt: 0
M: 26
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 39




Pkt: 0
M: 37

57. HAŁABURDA Zofia 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 5










Pkt: 2
M: 38



Pkt: 0
M: 39

58. Liszka Aleksandra 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 5








Pkt: 1
M: 46





Pkt: 0
M: 48

59. TROJANOWSKA Hanna 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 4








Pkt: 1
M: 45

Pkt: 0
M: 49





60. TRZCIŃSKA Patrycja 2003 AZS AWF WARSZAWA 3














Pkt: 0
M: 40

61. BAN Zofia 2003 AZS AWF WARSZAWA 2









Pkt: 1
M: 42






62. ZIOBROWSKA Natalia 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 2









Pkt: 1
M: 45






62. Dejczer Natasza 2002 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 2










Pkt: 1
M: 45





64. DĄBROWSKA Laura 2003 UKS ATENA GDAŃSK 2










Pkt: 1
M: 46





Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content