Lista klasyfikacyjna

Cieślar Zuzanna

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY

Kurzyna Urszula

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: UKS 13 BIAŁYSTOK

MAZUREK Marta

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: UKS 13 BIAŁYSTOK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II
3. Mistrzostwa Polski
4. Puchar Polski I
5. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
6. Puchar Polski III
7. Mistrzostwa Polski
8. Puchar Polski I
9. Puchar Polski II
10. Puchar Polski III
11. Puchar Polski III
12. Mistrzostwa Polski
13. Mistrzostwa Polski
14. Puchar Polski IV


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.
1. Cieślar Zuzanna 2000 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 327 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 2

Pkt: 0
M: 1
2. Kurzyna Urszula 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 174 Pkt: 18
M: 5

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 26

Pkt: 0
M: 2
3. MAZUREK Marta 1998 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 166 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1

Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 5

Pkt: 0
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 14
M: 10


Pkt: 0
M: 3
4. Nowinowska Natalia 1999 Koniński Klub Szermierczy 129 Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 18


Pkt: 0
M: 3
5. Okine Marta 2000 KS KARABELA 119 Pkt: 14
M: 11
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 10
6. ZAWODNIAK Małgorzata 2000 Koniński Klub Szermierczy 115 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 10

Pkt: 0
M: 11
7. Papuzińska Alicja 2001 Koniński Klub Szermierczy 108 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 22
M: 3



Pkt: 0
M: 22
8. WALAS Natalia 1998 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 94 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 18
M: 5

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 24


Pkt: 0
M: 8
9. WALERIAŃCZYK Weronika 2001 Koniński Klub Szermierczy 93 Pkt: 25
M: 2
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 0
M: 21
10. Rowińska Emilia 2002 AZS AWF WARSZAWA 82 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 21



Pkt: 8
M: 17

Pkt: 14
M: 10
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 6



Pkt: 0
M: 13
11. ŁUKASIK Anna 1999 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 82 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 17


Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 23

Pkt: 0
M: 15
12. Marciniak Agata 1999 O.Ś. AZS POZNAŃ 81
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 27

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 6
13. Seredyńska Blanka 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 75


Pkt: 8
M: 24

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 18
M: 8



Pkt: 0
M: 12
14. Bartosz Roksana 2002 DRAGON ŁÓDŹ 74 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 8
M: 17

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 22

Pkt: 0
M: 9
15. Cieślar Julia 2002 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 74
Pkt: 14
M: 10



Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 16
16. Gałecka Natalia 2002 AZS AWF WARSZAWA 69 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 5
17. Mieczkowska Gabriela 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 56
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 4
M: 26



Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 18
18. NOWICKA Małgorzata 2002 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 45 Pkt: 2
M: 33




Pkt: 8
M: 22

Pkt: 12
M: 13
Pkt: 4
M: 27


Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 29
19. Kozieł Klaudia 2003 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 45






Pkt: 1
M: 41
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 25
20. Zając Ewa 2003 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 42






Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 28



Pkt: 0
M: 30
21. WYSOCKA Natalia 2001 Koniński Klub Szermierczy 41 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 4
M: 28

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 21



Pkt: 0
M: 28
22. Szulc Barbara 2001 O.Ś. AZS POZNAŃ 37 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 22



Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 8
M: 19



Pkt: 0
M: 7
23. Malgrem Klaudia 2003 KS KARABELA 34






Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 15



Pkt: 0
M: 20
24. ROMAŃCZYK Aleksandra 2001 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 34 Pkt: 1
M: 42




Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 24



Pkt: 0
M: 24
25. TRAGER Dominika 2003 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 30






Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 21




Pkt: 0
M: 14
26. Porada Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 26






Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 17




27. ZIOMEK Marta 2000 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 20 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 15



Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 17




Pkt: 0
M: 17
28. HADJ BACHIR Aischa 2002 Koniński Klub Szermierczy 18 Pkt: 1
M: 41




Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 27




29. STREJCZYK Sandra 2000 AZS AWF KATOWICE 14
Pkt: 2
M: 34



Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 8
M: 23





Pkt: 0
M: 26
30. SIEDLEC Ewelina 1999 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 14 Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 24




Pkt: 0
M: 25
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 25




31. DOMŻALSKA Pola 2003 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 12






Pkt: 2
M: 38
Pkt: 2
M: 33




Pkt: 0
M: 23
32. OUDEJANS Maria 2001 AZS AWF WARSZAWA 12 Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 23



Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 8
M: 22




33. SKONIECZNA Daria 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 12
Pkt: 4
M: 31



Pkt: 4
M: 30

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 32





34. Borkowska Weronika 2001 KS KARABELA 10
Pkt: 4
M: 28



Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 2
M: 33





Pkt: 0
M: 31
35. Fic Michalina 1999 Koniński Klub Szermierczy 8 Pkt: 4
M: 25












Pkt: 0
M: 19
36. Laskowska Natalia 2003 AZS AWF WARSZAWA 8












Pkt: 0
M: 27
37. OLEJKO Daria 2001 UKS SZABLA BRZOZA 8
Pkt: 8
M: 20



Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 34





38. SZYMAŃSKA Julia 2001 Koniński Klub Szermierczy 8





Pkt: 0
M: 31
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 28





39. LASKOWSKA Marta 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 6








Pkt: 8
M: 20




40. Koziarska Natalia 2003 Koniński Klub Szermierczy 6








Pkt: 8
M: 23




41. GŁOWACKA Izabela 2001 Koniński Klub Szermierczy 6 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 18



Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 4
M: 28






42. Bieniasz Weronika 2002 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 4




Pkt: 4
M: 27

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 2
M: 36





43. BANIECKA Martyna 2003 Koniński Klub Szermierczy 2







Pkt: 2
M: 35





43. Płoska Grażyna 2000 KS KARABELA 2






Pkt: 2
M: 35






45. MYRTA Emilia 2003 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2






Pkt: 2
M: 36






46. NOWICKA Julia 2001 UKS SZABLA BRZOZA 2





Pkt: 0
M: 38
Pkt: 2
M: 37






47. ANDRYSZEWSKA Marta 2002 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 2






Pkt: 1
M: 42






Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content