Lista klasyfikacyjna

BRYCH Barbara

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KRAKÓW

Falińska Julia

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KSz WARSZAWIANKA

Pawłowska Dominika

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski I
3. Puchar Polski II
4. Puchar Polski III
5. Puchar Polski III
6. Mistrzostwa Polski
7. Puchar Polski I
8. Mistrzostwa Polski
9. Puchar Polski I
10. Puchar Polski II
11. Puchar Polski III
12. Puchar Polski III
13. Puchar Polski IV/Pucharu Europy U23
14. Mistrzostwa Polski
15. Mistrzostwa Polski
16. Puchar Polski IV/Puchar Europy U23
17. Puchar Polski II
18. Puchar Polski II


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
1. BRYCH Barbara 2000 AZS AWF KRAKÓW 281 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 1



2. Falińska Julia 1999 Klub Szermierzy Warszawianka 259 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 8

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 5



3. Pawłowska Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 219
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 0
M: 7
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 2



4. MAZANEK Karolina 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 139 Pkt: 2
M: 37
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 8
M: 24


5. KLASIK Alicja 2004 RMKS RYBNIK 112







Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 12



Pkt: 0
M: 7



6. SKRZYPCZAK Wiktoria 1999 AZS AWF WARSZAWA 95 Pkt: 4
M: 30
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 0
M: 61
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 5

Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 9



7. ZAMACHOWSKA Wiktoria 1998 AZS AWF KRAKÓW 92 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 68
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 13



8. JANELLI Zofia 2002 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 90
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 4
M: 28

Pkt: 0
M: 72
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 14



9. KNAPIK Katarzyna 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 79
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 76
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 63


10. MARUCHA Weronika 2001 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 75
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 0
M: 45
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 3



11. STASZULONEK Karolina 2002 PIAST GLIWICE 73
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 24



Pkt: 0
M: 19
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 59

Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 10



12. RABCZEWSKA Weronika 1998 AZS AWF WROCŁAW 67 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 1
M: 48


13. Pernach Aleksandra 2000 AZS AWF KRAKÓW 66 Pkt: 2
M: 34
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 0
M: 66
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 28



14. KOLANKO Julia 1998 AZS AWF WROCŁAW 57 Pkt: 0
M: 52
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 12
M: 16


15. SULEJ Zuzanna 2001 Klub Szermierzy Warszawianka 54


Pkt: 0
M: 56

Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 36
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 18



16. Strzelczyk Olga 2000 UKS PIAST LEGNICA 52 Pkt: 1
M: 44
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 38


Pkt: 0
M: 12



17. MALOWANIEC Oliwia 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 52 Pkt: 1
M: 47
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 42

Pkt: 0
M: 47
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 25



Pkt: 0
M: 11



18. KNAPIK Agata 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 47
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 70

Pkt: 0
M: 25
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 51


Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 50


19. JANICKA Weronika 1999 AZS AWF KATOWICE 45 Pkt: 2
M: 35
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 4
M: 26


Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 71
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 6



20. PARYSEK Zofia 2001 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 44

Pkt: 0
M: 72



Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 68
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 0
M: 52


Pkt: 0
M: 15



21. MROCHEM Patrycja 1999 AZS AWF KATOWICE 43 Pkt: 0
M: 54
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 52


Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 69
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 21



22. Kawencka Ewa 2000 PIAST GLIWICE 41
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 47

Pkt: 0
M: 8
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 0
M: 22



23. TOMICKA Olimpia 1998 KS SZPADA WROCŁAW 40
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 27


Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 14
M: 10



Pkt: 0
M: 49



24. GAJÓWKA Maria 1999 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 40 Pkt: 2
M: 36
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 0
M: 71

Pkt: 0
M: 40
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 63


Pkt: 0
M: 38



25. Piekarska Barbara 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 40 Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 1
M: 48

Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 20
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 73

Pkt: 0
M: 31



26. KRAKOWSKA Wiktoria 1998 AZS AWF WROCŁAW 33
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 54




Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 39



27. WRÓBLEWSKA Agata 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 29 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 32



Pkt: 8
M: 20
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 19



Pkt: 0
M: 41



28. Olchowik Zuzanna 1999 Klub Szermierzy Warszawianka 28
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 12
M: 13

Pkt: 0
M: 46

Pkt: 0
M: 18
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 49




Pkt: 1
M: 47


29. Peret Karolina 2000 AZS AWF WARSZAWA 28 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 55




Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 70


Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 29



30. Wiktor Weronika 2002 AZS AWF KATOWICE 26
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 0
M: 16

Pkt: 0
M: 48
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 64


Pkt: 0
M: 27



31. Zgryźniak Kinga 2003 RMKS RYBNIK 25







Pkt: 2
M: 33
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 17



Pkt: 0
M: 36



32. Frystacka Patrycja 2003 RMKS RYBNIK 25







Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 71


Pkt: 0
M: 34



33. Kwiecień Julia 2001 PIAST GLIWICE 24
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 34



Pkt: 0
M: 29
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 28



Pkt: 0
M: 36



34. JADCZAK Dominika 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 20







Pkt: 0
M: 66

Pkt: 0
M: 69

Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 43




35. SABALSKA Ewelina 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 19





Pkt: 0
M: 49

Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 38


Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 61



36. Uryga Patrycja 2000 PIAST GLIWICE 18
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 8
M: 20

Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 35
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 8
M: 22



Pkt: 0
M: 19



37. ROŻNIECKA Barbara 2000 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 1
M: 47



Pkt: 0
M: 12
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 54



Pkt: 0
M: 23



38. WILAMOWSKA Klaudia 2000 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 18

Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 50



Pkt: 0
M: 27

Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 53



Pkt: 0
M: 32



39. ŚLIWIŃSKA Paulina 2000 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 76


Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 79
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 73



40. KLUGHARDT Gloria 2003 RMKS RYBNIK 17







Pkt: 1
M: 41
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 20



Pkt: 0
M: 33



41. JAKUBOWSKA Martyna 2000 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 17
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 0
M: 69
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 2
M: 40



Pkt: 0
M: 47



42. OLCHOWIK Michalina 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 17







Pkt: 0
M: 80
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 60

Pkt: 0
M: 72

Pkt: 0
M: 62



43. ZACHOROWSKA Aleksandra 2002 PIAST GLIWICE 16

Pkt: 0
M: 51
Pkt: 8
M: 23




Pkt: 0
M: 73
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 8
M: 18



Pkt: 0
M: 26



44. Ziętek Patrycja 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 1
M: 45

Pkt: 0
M: 44

Pkt: 0
M: 34
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 2
M: 35



Pkt: 0
M: 25



45. Szklar Katarzyna 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 15

Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 59

Pkt: 0
M: 63
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 77

Pkt: 4
M: 32



Pkt: 0
M: 46



46. Majchrzak Julia 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 14





Pkt: 0
M: 56


Pkt: 0
M: 65


Pkt: 0
M: 80
Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 58


47. KONWICKA Izabella 1998 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 8
M: 21



Pkt: 8
M: 19
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 8
M: 24







48. Gwóźdź Julia 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 14
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 36



Pkt: 0
M: 13
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 74
Pkt: 1
M: 44






49. SZAŁACIŃSKA Zofia 2001 Klub Szermierzy Warszawianka 14

Pkt: 8
M: 22




Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 62


Pkt: 0
M: 49





50. PIĄTEK Magdalena 2003 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13









Pkt: 0
M: 64


Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 35



51. Frydrych Małgorzata 2000 Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 13






Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 72
Pkt: 0
M: 77


Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 63



52. Pękała Beata 2002 RMKS RYBNIK 13
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 51



Pkt: 0
M: 11
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 55



Pkt: 0
M: 50



53. GĘSIKOWSKA Emilia 1999 AZS AWF WARSZAWA 13
Pkt: 0
M: 68
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 1
M: 48


Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 75
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 1
M: 41



Pkt: 0
M: 44



54. Kuśmierz Zuzanna 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 13
Pkt: 0
M: 63






Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 75
Pkt: 1
M: 43



Pkt: 0
M: 59



55. RAKOCZY Natalia 2002 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11 Pkt: 1
M: 43

Pkt: 1
M: 46




Pkt: 0
M: 45

Pkt: 0
M: 76
Pkt: 1
M: 42



Pkt: 0
M: 55



56. Kucharczyk Dominika 1999 Klub Szermierzy Warszawianka 11

Pkt: 0
M: 70
Pkt: 4
M: 32


Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 72



Pkt: 0
M: 58



57. WIECZOREK Anna 2003 PIAST GLIWICE 10









Pkt: 0
M: 57



Pkt: 0
M: 30



58. LEŚNIEWSKA Marta 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 10
Pkt: 0
M: 60






Pkt: 0
M: 52
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 71

Pkt: 1
M: 47

Pkt: 0
M: 72



59. DĘBICKA Ewa 2001 MUSZKIETER GLIWICE 9








Pkt: 0
M: 73
Pkt: 4
M: 31



Pkt: 0
M: 51



60. SKIBA Paulina 2000 9

Pkt: 0
M: 50
Pkt: 1
M: 42




Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 33



Pkt: 0
M: 52



61. MAJGIER Klara 2003 PIAST GLIWICE 9







Pkt: 0
M: 50
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 47



Pkt: 0
M: 39



62. TOMASZEWSKA Natalia 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 9







Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 1
M: 48



Pkt: 0
M: 56



63. FORCZEK Klaudia 2000 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 8
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 2
M: 35




Pkt: 0
M: 24






Pkt: 0
M: 20



64. SZULC Małgorzata 2002 RMKS RYBNIK 8













Pkt: 0
M: 23



65. BASAŁYGO Zuzanna 1998 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 8
Pkt: 0
M: 50






Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 61








66. Kuźmińska Hanna 1998 AZS AWF KRAKÓW 8


Pkt: 0
M: 57



Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 74








67. Liczberska Aneta 2000 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 8




Pkt: 0
M: 77




Pkt: 1
M: 45







68. PIEJAK Zofia 2003 RMKS RYBNIK 7







Pkt: 0
M: 67
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 52



Pkt: 0
M: 64



69. PIOTROWSKA Aleksandra 2003 AZS AWF KRAKÓW 6








Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 68



Pkt: 0
M: 66



70. KYRCZ Julia 1999 PIAST GLIWICE 6

Pkt: 0
M: 62






Pkt: 4
M: 32




Pkt: 0
M: 78



70. KES Agata 1999 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 6 Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 12
M: 16




Pkt: 0
M: 28
Pkt: 4
M: 32









72. JANUSZEWSKA Marcelina 1999 AZS AWF WARSZAWA 6
Pkt: 0
M: 70












Pkt: 0
M: 75



73. ŁASZCZEWSKA Weronika 2001 AZS AWF WARSZAWA 6











Pkt: 0
M: 69





74. MAJGIER Katarzyna 1999 PIAST GLIWICE 6 Pkt: 2
M: 38
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 1
M: 47


Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 56







75. PIEKARSKA Helena 2002 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 5






Pkt: 0
M: 63

Pkt: 0
M: 70
Pkt: 2
M: 39



Pkt: 0
M: 43



76. LENCKOSZ Apolonia 2002 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 4







Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 86







77. KRAUSE Marta 2003 UKS TRÓJKA RADLIN 4







Pkt: 0
M: 76
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 62







78. SZYMANOWSKA Karolina 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 4







Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 63




Pkt: 0
M: 77



79. PĘKALSKA Jagoda 2003 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 3













Pkt: 0
M: 42



80. Dominiak Natalia 1998 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 3













Pkt: 0
M: 45



81. KIRCHOF Katarzyna 2002 UKS 46 ŁÓDŹ 3









Pkt: 0
M: 80



Pkt: 0
M: 48



82. LIPOV Lubka 2000 PKSZERM WARSZAWA 3













Pkt: 0
M: 52



83. DARDA Paulina 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 3













Pkt: 0
M: 54



84. JENDRZEJ Hanna 2003 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 3













Pkt: 0
M: 57



85. Denes Dominika 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 2
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 1
M: 41


Pkt: 0
M: 74

Pkt: 0
M: 64
Pkt: 2
M: 36









86. STYPIŃSKI Kinga 2003 AZS AWF KATOWICE 2







Pkt: 0
M: 78

Pkt: 2
M: 37







87. JAROSZEK Aleksandra 2001 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 2
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 64

Pkt: 0
M: 30
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 69








88. MACIEJAK Aleksandra 2002 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 2







Pkt: 1
M: 44





Pkt: 0
M: 74



89. RUSIECKA Daria 2000 AZS AWF WROCŁAW 2






Pkt: 0
M: 59

Pkt: 0
M: 66
Pkt: 1
M: 45



Pkt: 0
M: 69



90. STYPIŃSKI Olga 2003 AZS AWF KATOWICE 2








Pkt: 1
M: 46




Pkt: 0
M: 68



90. LOTEK Jagoda 2002 BUDOWLANI TORUŃ 2







Pkt: 1
M: 46









92. TROJANOWSKA Julia 2003 MUSZKIETER GLIWICE 2







Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 77








92. PINES Anna 2002 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 2








Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 76







94. SADOWSKA Paulina 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 2

Pkt: 0
M: 56






Pkt: 0
M: 53








95. WŁOCZKA Oliwia 2002 AZS AWF KATOWICE 2
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 30



Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 70
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 79







95. OBUCH-WOSZCZATYŃSKA Oliwia 1998 AZS AWF WARSZAWA 2







Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 78







97. MALCZOK Karolina 2003 UKS TRÓJKA RADLIN 2







Pkt: 0
M: 56









98. TUREK Kornelia 2001 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 2








Pkt: 0
M: 57




Pkt: 0
M: 65



99. OBAL Aleksandra 2001 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 2

Pkt: 0
M: 66





Pkt: 0
M: 72

Pkt: 0
M: 59



Pkt: 0
M: 76



100. MAJGIER Bernadeta 2003 PIAST GLIWICE 2







Pkt: 0
M: 61

Pkt: 0
M: 84



Pkt: 0
M: 71



101. KALETA Karolina 2001 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 2
Pkt: 0
M: 54







Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 83



Pkt: 0
M: 67



Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content