Lista klasyfikacyjna

Maja Osadnik

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.

Alicja KLASIK

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: RMKS RYBNIK

Marta MICHALCZYK

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: KSz WARSZAWIANKA

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Maja Osadnik 104
  • Challenge Wratislavia, M: 7, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 5, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 14, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 2, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 7, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 5, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 1, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 3, P: 0
2. Alicja KLASIK 96
  • Challenge Wratislavia, M: 17, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 2, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 1, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 1, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 1, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 1, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 1, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 1, P: 0
3. Marta MICHALCZYK 84
  • Challenge Wratislavia, M: 11, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 23, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 11, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 6, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 6, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 5, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 3, P: 0
4. Emilia Korkus 80
  • Challenge Wratislavia, M: 32, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 22, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 29, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 8, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 9, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 17, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 2, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 2, P: 0
5. Patrycja Pelon 80
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 6, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 27, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 10, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 2, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 9, P: 0
6. Cecylia CIEŚLIK 76
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 10, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 108, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 9, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 7, P: 0
7. Emilia JAROSZEK 68
  • Challenge Wratislavia, M: 50, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 21, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 8, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 102, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 11, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 12, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 15, P: 0
8. Oliwia JAJKO 60
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 60, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 46, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 39, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 28, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 39, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 6, P: 0
9. Oliwia Tercjak 60
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 12, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 63, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 21, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 8, P: 0
10. Zuzanna WIESNER 57
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 8, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 52, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 30, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 1, P: 0
11. Oliwia OPOŃ 56
  • Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 27, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 58, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 12, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 6, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 12, P: 0
12. Martyna Adamska 52
  • Challenge Wratislavia, M: 39, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 61, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 26, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 37, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 18, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 23, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 14, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 23, P: 0
13. Anna Tatoj 48
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 55, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 12, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 26, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 16, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 14, P: 0
14. Aleksandra Nowak 48
  • Challenge Wratislavia, M: 93, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 34, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 41, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 38, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 16, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 15, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 24, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 8, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 39, P: 0
15. Sonia RUP 44
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 17, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 55, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 26, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 24, P: 0
16. Oliwia JAWORSKA 44
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 24, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 30, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 12, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 24, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 13, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 7, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 26, P: 0
17. Patrycja RADWAN 44
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 19, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 52, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 19, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 17, P: 0
18. Wiktoria IZDEBSKA 38
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 36, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 62, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 20, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 8, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 21, P: 0
19. Zuzanna Środa 36
  • Challenge Wratislavia, M: 21, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 17, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 5, P: 0
20. Anna BARNAŚ 36
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 27, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 7, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 25, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 22, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 36, P: 0
21. Joanna KOŁPA 36
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 20, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 71, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 28, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 11, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 19, P: 0
22. Zuzanna Zarek 36
  • Challenge Wratislavia, M: 38, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 47, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 21, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 57, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 13, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 94, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 23, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 20, P: 0
23. Michalina KOBYLNICKA 32
  • Challenge Wratislavia, M: 73, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 23, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 25, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 9, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 5, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 28, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 18, P: 0
24. Pola BOGACZ 32
  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 18, P: 0
25. Katarzyna Ślęzak 30
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 21, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 36, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 35, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 23, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 13, P: 0
26. Aleksandra KRYNICKA 28
  • Puchar Ziem Północnych, M: 41, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 41, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 72, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 38, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 20, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 11, P: 0
27. Julia WERONIECKA 28
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 59, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 45, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 25, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 41, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 14, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 27, P: 0
28. Xxx XXXXX 28
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 22, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 31, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 31, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 16, P: 0
29. Amelia OCHAŁ 26
  • Challenge Wratislavia, M: 76, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 52, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 16, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 46, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 13, P: 0
30. Agnieszka Makowska 21
  • Challenge Wratislavia, M: 69, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 58, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 56, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 48, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 13, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 80, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 29, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 25, P: 0
31. Nicole STEFANÓW 20
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 46, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 44, P: 0
32. Julia STASIUKIEWICZ 18
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 30, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 32, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 23, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 45, P: 0
33. Łucja Danek 14
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 47, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 40, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 15, P: 0
34. Zofia NIEWADZI 14
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 26, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 61, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 42, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 28, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 29, P: 0
35. Patrycja RYŚ 12
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 23, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 45, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 37, P: 0
36. Weronika STRYJSKA 12
  • Challenge Wratislavia, M: 66, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 42, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 24, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 35, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 29, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 67, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 40, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 48, P: 0
37. Zofia LACHOWICZ 11
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 41, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 36, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 55, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 37, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 17, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 49, P: 0
38. Dominika PAZGAN 11
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 53, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 33, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 96, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 24, P: 0
39. Antonina Korduła 11
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 31, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 90, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 25, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 42, P: 0
40. Anna Adamczyk 10
  • Challenge Wratislavia, M: 89, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 18, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 33, P: 0
41. Aleksandra LANGE 9
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 43, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 93, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 45, P: 0
42. Emilia CZAJKA 8
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 42, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 44, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 30, P: 0
43. Weronika Gęsińska 8
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 43, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 41, P: 0
44. Anastazja ZAZULAK 8
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 51, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 37, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 50, P: 0
45. Amelia PIWOWARCZYK 7
  • Challenge Wratislavia, M: 68, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 41, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 34, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 40, P: 0
46. Patrycja WITA 7
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 38, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 45, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 36, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 52, P: 0
47. Marina LIPOV 6
  • Puchar Ziem Północnych, M: 39, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 60, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 39, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 31, P: 0
48. Kalina MĄDEL 5
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 51, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 27, P: 0
49. Natalia CIEŚLIK 5
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 32, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 109, P: 0
50. Veronica PRINA CERAI 4
  • Muszkieter Trophy, M: 28, P: 0
51. Matylda CHOROSIŃSKA 4
  • Muszkieter Trophy, M: 30, P: 0
52. Zuzanna PAWLACZYK 4
  • Puchar Ziem Północnych, M: 42, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 48, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0
53. Amelia KWAPISZ 4
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 35, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 34, P: 0
54. Małgorzata SZWED 4
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 45, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 39, P: 0
55. Sandra FABER 4
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 48, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 47, P: 0
56. Julia MICHALSKA 4
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 49, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 49, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 38, P: 0
57. Julia KONOPKA 3
  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 56, P: 0
58. Justyna PIECEWICZ 3
  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 55, P: 0
59. Julia Przywara 3
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 46, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 54, P: 0
60. Dominik MICHAŁOWSKI 2
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 34, P: 0
61. Emilia KOJS 2
  • Muszkieter Trophy, M: 43, P: 0
61. Róża Czajkowska 2
  • Challenge Wratislavia, M: 14, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 44, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 43, P: 0
63. Łucja JAROSZ 2
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 44, P: 0
64. Alicja Wolny 2
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 47, P: 0
64. Małgorzata Ożarowska 2
  • Challenge Wratislavia, M: 47, P: 0
66. Emilia GAWROŃSKA 1
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 50, P: 0
67. Marta POPIELA 1
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 51, P: 0
67. Wiktoria SZECÓWKA 1
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 51, P: 0
67. Eliza SKALIK 1
  • Muszkieter Trophy, M: 51, P: 0
67. Dominika BATÓG 1
  • Challenge Wratislavia, M: 51, P: 0
71. Urszula URBAN 1
  • Muszkieter Trophy, M: 53, P: 0
72. Lena KALISZUK 1
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 55, P: 0
73. Kornelia NIEDŹWIEDZKA 1
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 56, P: 0
74. Alicja KWIECIŃSKA 1
  • Challenge Wratislavia, M: 65, P: 0
75. Małgorzata CEMPA 1
  • Challenge Wratislavia, M: 82, P: 0
75. Maja Brzozowska 1
  • Challenge Wratislavia, M: 82, P: 0
77. Zofia KUCZYŃSKA 1
  • Challenge Wratislavia, M: 95, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 46, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 85, P: 0
78. Wiktoria OGRODNIK 1
  • Challenge Wratislavia, M: 94, P: 0

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy