Lista klasyfikacyjna

Osadnik Maja

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.

KLASIK Alicja

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: RMKS RYBNIK

MICHALCZYK Marta

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: KSz WARSZAWIANKA

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Challenge Wratislavia
2. Gwiazdka ze szpadą
3. Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej
4. Puchar Ziem Północnych
5. Muszkieter Trophy
6. Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki
7. Challenge Wratislavia
8. Gwiazdka ze szpadą
9. Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców
10. Muszkieter Trophy


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. Osadnik Maja 2004 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 104 Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 3
2. KLASIK Alicja 2004 RMKS RYBNIK 96 Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 1


3. MICHALCZYK Marta 2004 Klub Szermierzy Warszawianka 84 Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 12

Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 3
4. Korkus Emilia 2004 PIAST GLIWICE 80 Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 2

Pkt: 0
M: 2
5. Pelon Patrycja 2005 Uczniowski Klub Sportowy START 80




Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 9
6. CIEŚLIK Cecylia 2005 AZS AWF KATOWICE 76




Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 108
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 7
7. JAROSZEK Emilia 2004 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 68 Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 8


Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 102
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 15
8. JAJKO Oliwia 2004 Klub Sportowy Olimp Lubin 60
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 6
9. Tercjak Oliwia 2005 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 60




Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 8
10. WIESNER Zuzanna 2005 MUSZKIETER GLIWICE 57




Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 1
11. OPOŃ Oliwia 2004 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 56


Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 12
12. Adamska Martyna 2004 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 52 Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 23
13. Tatoj Anna 2004 AZS AWF KATOWICE 48
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 12

Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 16


Pkt: 0
M: 14
14. Nowak Aleksandra 2004 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 48 Pkt: 0
M: 93
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 39
15. RUP Sonia 2005 UKS PIAST LEGNICA 44




Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 24
16. JAWORSKA Oliwia 2004 Uczniowski Klub Sportowy START 44
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 26
17. RADWAN Patrycja 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 44




Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 17
18. IZDEBSKA Wiktoria 2005 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 38




Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 21
19. Środa Zuzanna 2005 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 36





Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 0
M: 5
20. BARNAŚ Anna 2004 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 36
Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 23

Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 36
21. KOŁPA Joanna 2005 Klub Sportowy Olimp Lubin 36




Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 19
22. Zarek Zuzanna 2004 Uczniowski Klub Sportowy START 36 Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 94
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 20
23. KOBYLNICKA Michalina 2004 PIAST GLIWICE 32 Pkt: 0
M: 73
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 18


24. BOGACZ Pola 2004 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 32







Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 18
25. Ślęzak Katarzyna 2005 AZS AWF KATOWICE 30




Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 13
26. KRYNICKA Aleksandra 2004 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 28


Pkt: 0
M: 41

Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 72
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 11
27. WERONIECKA Julia 2004 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 45


Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 27
28. 28




Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 16

29. OCHAŁ Amelia 2004 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 26 Pkt: 0
M: 76
Pkt: 0
M: 52



Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 13


30. Makowska Agnieszka 2004 AZS AWF KATOWICE 21 Pkt: 0
M: 69
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 56

Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 80
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 25
31. STEFANÓW Nicole 2004 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20




Pkt: 0
M: 46


Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 44
32. STASIUKIEWICZ Julia 2005 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 18




Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 45
33. Danek Łucja 2004 Krakowski Klub Szermierzy 14

Pkt: 0
M: 47


Pkt: 0
M: 40

Pkt: 0
M: 15


34. NIEWADZI Zofia 2005 Klub Sportowy Olimp Lubin 14




Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 29
35. RYŚ Patrycja 2004 MUSZKIETER GLIWICE 12




Pkt: 0
M: 23

Pkt: 0
M: 45

Pkt: 0
M: 37
36. STRYJSKA Weronika 2004 KS SZPADA WROCŁAW 12 Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 35

Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 48
37. LACHOWICZ Zofia 2004 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 11
Pkt: 0
M: 41

Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 37


Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 49
38. PAZGAN Dominika 2004 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 11
Pkt: 0
M: 53



Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 96
Pkt: 0
M: 24


39. Korduła Antonina 2005 AZS AWF KATOWICE 11




Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 90
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 42
40. Adamczyk Anna 2004 KS SZPADA WROCŁAW 10 Pkt: 0
M: 89


Pkt: 0
M: 34




Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 33
41. LANGE Aleksandra 2005 UKS MUSZKIETER MOSINA 9




Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 93

Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 45
42. CZAJKA Emilia 2005 T.S. GÓRNIK RADLIN 8




Pkt: 0
M: 42

Pkt: 0
M: 44

Pkt: 0
M: 30
43. Gęsińska Weronika 2005 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 8






Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 41
44. ZAZULAK Anastazja 2005 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 8




Pkt: 0
M: 51

Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 50
45. PIWOWARCZYK Amelia 2005 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 7





Pkt: 0
M: 68
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 40
46. WITA Patrycja 2004 T.S. GÓRNIK RADLIN 7




Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 36

Pkt: 0
M: 52
47. LIPOV Marina 2004 PKSZERM WARSZAWA 6


Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 39


Pkt: 0
M: 31

48. MĄDEL Kalina 2005 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 5




Pkt: 0
M: 51

Pkt: 0
M: 27


49. CIEŚLIK Natalia 2005 RMKS RYBNIK 5




Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 109



50. PRINA CERAI Veronica 2004 Klub Szermierzy Warszawianka 4








Pkt: 0
M: 28
51. Chorosińska Matylda 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 4








Pkt: 0
M: 30
52. PAWLACZYK Zuzanna 2004 UKS MUSZKIETER MOSINA 4


Pkt: 0
M: 42

Pkt: 0
M: 48


Pkt: 0
M: 33

53. KWAPISZ Amelia 2005 T.S. GÓRNIK RADLIN 4




Pkt: 0
M: 35



Pkt: 0
M: 34
54. SZWED Małgorzata 2005 UKS TRÓJKA RADLIN 4




Pkt: 0
M: 45

Pkt: 0
M: 39


55. FABER Sandra 2004 PIAST GLIWICE 4






Pkt: 0
M: 48

Pkt: 0
M: 47
56. MICHALSKA Julia 2005 UKS PIAST LEGNICA 4




Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 38
57. KONOPKA Julia 2005 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 3







Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 56
58. PIECEWICZ Justyna 2005 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 3







Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 55
59. Przywara Julia 2005 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 3






Pkt: 0
M: 46

Pkt: 0
M: 54
60. MICHAŁOWSKI Dominik 2004 UKS Wołodyjowski Śrem - Nochowo 2




Pkt: 0
M: 34




61. KOJS Emilia 2005 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 2








Pkt: 0
M: 43
61. Czajkowska Róża 2004 AZS AWF WARSZAWA 2 Pkt: 0
M: 14

Pkt: 0
M: 44



Pkt: 0
M: 43



63. JAROSZ Łucja 2005 MUKS 2




Pkt: 0
M: 44




64. Wolny Alicja 2005 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 2






Pkt: 0
M: 47


64. Ożarowska Małgorzata 2004 IKS WARSZAWA 2





Pkt: 0
M: 47



66. GAWROŃSKA Emilia 2005 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 1




Pkt: 0
M: 50




67. POPIELA Marta 2005 BUDOWLANI TORUŃ 1




Pkt: 0
M: 51




67. SZECÓWKA Wiktoria 2005 UKSz LEGNICA 1




Pkt: 0
M: 51




67. SKALIK Eliza 2004 AKS MIKOŁÓW 1








Pkt: 0
M: 51
67. BATÓG Dominika 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 1





Pkt: 0
M: 51



71. URBAN Urszula 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 1








Pkt: 0
M: 53
72. KALISZUK Lena 2004 BUDOWLANI TORUŃ 1




Pkt: 0
M: 55




73. NIEDŹWIEDZKA Kornelia 2004 T.S. GÓRNIK RADLIN 1




Pkt: 0
M: 56




74. KWIECIŃSKA Alicja 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 1





Pkt: 0
M: 65



75. CEMPA Małgorzata 2004 AZS AWF WROCŁAW 1





Pkt: 0
M: 82



75. Brzozowska Maja 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 1





Pkt: 0
M: 82



77. KUCZYŃSKA Zofia 2004 Klub Szermierzy Warszawianka 1 Pkt: 0
M: 95
Pkt: 0
M: 46




Pkt: 0
M: 85



78. OGRODNIK Wiktoria 2004 T.S. GÓRNIK RADLIN 1





Pkt: 0
M: 94



Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content