Lista klasyfikacyjna

Porwoł Liliana

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: RMKS RYBNIK

Halemba Antonina

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.

Reil Kaja

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: T.S. GÓRNIK RADLIN

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Challenge Wratislavia
2. Gwiazdka ze szpadą
3. Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej
4. Puchar Ziem Północnych
5. Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki
6. Challenge Wratislavia
7. Gwiazdka ze szpadą
8. Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców
9. Muszkieter Trophy
10. Muszkieter Trophy


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. Porwoł Liliana 2006 RMKS RYBNIK 116 Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 2

Pkt: 0
M: 1
2. Halemba Antonina 2006 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 116 Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 1

Pkt: 0
M: 2
3. Reil Kaja 2006 T.S. GÓRNIK RADLIN 88 Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 13

Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 6

Pkt: 0
M: 8
4. Dawidowicz Anna 2006 Klub Sportowy Olimp Lubin 88
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 8

Pkt: 0
M: 5
5. Ratyna Magda 2007 PIAST GLIWICE 84
Pkt: 0
M: 24


Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 3

Pkt: 0
M: 7
6. CIBOROWSKA Gabriela 2006 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 80


Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 5

Pkt: 0
M: 11
7. GOCZAŁ Alicja 2007 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 76 Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 3


Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 3

Pkt: 0
M: 9
8. SZYMAŃSKA Aleksandra 2006 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 68
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 9

Pkt: 0
M: 3
9. GARUS Oliwia 2006 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 52 Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 18

Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 11


Pkt: 0
M: 19
10. MĘŻYK Oliwia 2006 RMKS RYBNIK 48
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 36

Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 11

Pkt: 0
M: 18
11. OSTROWSKA Paulina 2006 PIAST GLIWICE 48 Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 68
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 14

Pkt: 0
M: 14
12. Prina Cerai Melania 2006 Klub Szermierzy Warszawianka 44
Pkt: 0
M: 21



Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 7


Pkt: 0
M: 10
13. JĘDRZEJEC Wiktoria 2007 PIAST GLIWICE 44
Pkt: 0
M: 36


Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 20
14. KONIECZEK Marta 2006 UKSz LEGNICA 42



Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 12

Pkt: 0
M: 31
15. MISIAK Laura 2007 RMKS RYBNIK 40 Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 38


Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 47


Pkt: 0
M: 6
16. DEPTA Hanna 2006 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 38


Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 7

Pkt: 0
M: 33
17. Mróz Martyna 2007 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 36



Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 5


Pkt: 0
M: 32
18. SZYMCZYK Michalina 2007 PIAST GLIWICE 30
Pkt: 0
M: 14


Pkt: 0
M: 32

Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 10

Pkt: 0
M: 38
19. Kacała Hanna 2006 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 30


Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 0
M: 36
20. RADZIK Dominika 2007 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 29



Pkt: 0
M: 21

Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 16

Pkt: 0
M: 21
21. BARTOSZEK Otylia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 25
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 44

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 29


Pkt: 0
M: 16
22. Jarosz Zuzanna 2006 T.S. GÓRNIK RADLIN 22 Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 38


Pkt: 0
M: 12
23. Baranowska Julia 2006 AZS AWF WROCŁAW 21



Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 80
Pkt: 0
M: 26


Pkt: 0
M: 13
24. MUCHA Agata 2006 PIAST GLIWICE 19
Pkt: 0
M: 55

Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 19


25. Nieczkowska Karolina 2007 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 18



Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 27
26. Vysotskaya Maryia 2007 AZS AWF KATOWICE 18



Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 23

Pkt: 0
M: 30
27. KOZDĘBA Weronika 2006 PIAST GLIWICE 17
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 12

Pkt: 0
M: 64



28. Niesyn Nikola 2007 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 17



Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 72
Pkt: 0
M: 20

Pkt: 0
M: 28
29. URBANEK Lena 2006 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 16 Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 22


Pkt: 0
M: 28



Pkt: 0
M: 15
30. Nowak Martyna 2007 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 15



Pkt: 0
M: 34

Pkt: 0
M: 74
Pkt: 0
M: 13


31. SKORCZYŃSKA Antonia 2006 AZS AWF KRAKÓW 14

Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 42


Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 17
32. Kraczla Zuzanna 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 14
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 42

Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 41


Pkt: 0
M: 39
33. ZAMECKA Zuzanna 2006 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14
Pkt: 0
M: 48


Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 21

Pkt: 0
M: 46
34. HAŁAS Hanna 2007 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 13



Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 34

Pkt: 0
M: 34
35. PARSZUTO Julia 2007 AZS AWF WROCŁAW 12




Pkt: 0
M: 14




36. KAWULOK Martyna 2007 Uczniowski Klub Sportowy START 12
Pkt: 0
M: 64


Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 56


Pkt: 0
M: 50
37. Bilińska Natalia 2006 AZS AWF KRAKÓW 11



Pkt: 0
M: 36

Pkt: 0
M: 51


Pkt: 0
M: 24
38. PAŁASIK Kornelia 2006 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 11



Pkt: 0
M: 40


Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 61
39. MAJKOWSKA Zofia 2006 Klub Szermierzy Warszawianka 11




Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 24


Pkt: 0
M: 43
40. PATOLETA Kaja 2007 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 10




Pkt: 0
M: 35

Pkt: 0
M: 18


41. PAJĘCKA Lena 2007 AZS AWF WROCŁAW 10 Pkt: 0
M: 30




Pkt: 0
M: 46



Pkt: 0
M: 23
42. NOWACKA Wiktoria 2007 UKS MUSZKIETER MOSINA 10



Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 78

Pkt: 0
M: 21


43. Wuzik Maja 2006 RMKS RYBNIK 10




Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 49


Pkt: 0
M: 22
44. BIEROŃSKA Dominika 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 10



Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 39



Pkt: 0
M: 26
45. RONER Karolina 2006 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 9
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 18

Pkt: 0
M: 52



46. FRYDRYCH Małgorzata 2007 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 9




Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 23



47. HOLC Apolonia 2006 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 9
Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 75
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 43
48. LIPOV Kalina 2007 PKSZERM WARSZAWA 8



Pkt: 0
M: 26


Pkt: 0
M: 31


48. Malicka Hanna 2007 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 8



Pkt: 0
M: 31


Pkt: 0
M: 26


50. Moszonka Amelia 2007 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 7



Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 72

Pkt: 0
M: 27


51. Wolny Tamara 2006 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 7





Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 32

Pkt: 0
M: 56
52. SZYMIK Karolina 2007 UKS TRÓJKA RADLIN 7



Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 34


Pkt: 0
M: 35
53. Żychowska Roksana 2006 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 6 Pkt: 0
M: 42

Pkt: 0
M: 52



Pkt: 0
M: 33


Pkt: 0
M: 29
54. MAŁOZIĘĆ Maria 2006 UKS TRÓJKA RADLIN 6
Pkt: 0
M: 50


Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 31




55. Wilanowska Maria 2006 Klub Szermierzy Warszawianka 5





Pkt: 0
M: 53


Pkt: 0
M: 25
56. Mielniczek Blanka 2007 PIAST GLIWICE 5
Pkt: 0
M: 39


Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 81
Pkt: 0
M: 35



57. PAWLACZYK Natalia 2007 UKS MUSZKIETER MOSINA 5



Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 78
Pkt: 0
M: 35

Pkt: 0
M: 55
58. PAUL Dominika 2006 4
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 23

Pkt: 0
M: 29




58. Nelza Dominika 2007 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4






Pkt: 0
M: 29


60. SWĘDZIOŁ Monika 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 4



Pkt: 0
M: 41




Pkt: 0
M: 41
61. SZOLC Wiktoria 2007 UKS TRÓJKA RADLIN 4



Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 40



62. MAŚLANKA Maja 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 4



Pkt: 0
M: 45

Pkt: 0
M: 50


Pkt: 0
M: 63
63. TOMCZAK Paulina 2007 MUSZKIETER GLIWICE 4



Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 65


Pkt: 0
M: 48
64. KRAWCZUK Maria 2007 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 3






Pkt: 0
M: 33

Pkt: 0
M: 57
65. MITURA Karolina 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 3



Pkt: 0
M: 38




Pkt: 0
M: 62
66. Pasieka Lena 2006 AZS AWF KATOWICE 3




Pkt: 0
M: 76



Pkt: 0
M: 40
67. BRÓZDA Amelia 2006 KS SZPADA WADOWICE 3





Pkt: 0
M: 60


Pkt: 0
M: 41
68. MYDLAK Maja 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 3



Pkt: 0
M: 41

Pkt: 0
M: 77



69. BARAŃSKA Karolina 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 3



Pkt: 0
M: 48




Pkt: 0
M: 60
70. JANULEWICZ Amelia 2006 2

Pkt: 0
M: 53

Pkt: 0
M: 35





71. Graduszewska Hanna 2007 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 2






Pkt: 0
M: 36


72. PRZESTAŃSKA Iga 2006 MDK NR 1 BYTOM 2
Pkt: 0
M: 37







Pkt: 0
M: 45
73. Gawior Emilia 2007 KS SZPADA WADOWICE 2





Pkt: 0
M: 67


Pkt: 0
M: 49
74. Danek Kamila 2007 Krakowski Klub Szermierzy 2
Pkt: 0
M: 32


Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 55



75. CZERNER Marta 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 2



Pkt: 0
M: 55




Pkt: 0
M: 64
76. PUKOWIEC Alicja 2007 T.S. GÓRNIK RADLIN 1








Pkt: 0
M: 51
77. KIKUT Wiktoria 2006 1




Pkt: 0
M: 52




78. SZYCH Ronja 2007 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 1



Pkt: 0
M: 54





78. Łuszcz Oliwia 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 1








Pkt: 0
M: 54
80. PRZYGODA Joanna 2007 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 1








Pkt: 0
M: 58
81. Perz Aleksandra 2007 MUSZKIETER GLIWICE 1








Pkt: 0
M: 59
81. Głowa Weronika 2007 AZS AWF KRAKÓW 1




Pkt: 0
M: 59




83. POLNIK Malwina 2007 T.S. GÓRNIK RADLIN 1
Pkt: 0
M: 72



Pkt: 0
M: 64




84. MAJEREK Maja 2007 PIAST GLIWICE 1








Pkt: 0
M: 65
85. SZCZERBA Lena 2006 AZS AWF KRAKÓW 1




Pkt: 0
M: 70




86. Podsiadło Julia 2006 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 1
Pkt: 0
M: 40




Pkt: 0
M: 76



Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content