Lista klasyfikacyjna

Szymon WALKOWIAK

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: AZS AWF WROCŁAW

Jeremi Sławek

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: UKS START OPOLE

Szymon Wojciechowski

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Szymon WALKOWIAK 112
  • Challenge Wratislavia, M: 15, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 27, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 32, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 9, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 26, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 1, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 1, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 1, P: 0
2. Jeremi Sławek 88
  • Challenge Wratislavia, M: 27, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 6, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 5, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 1, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 19, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 9, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 6, P: 0
3. Szymon Wojciechowski 84
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 25, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 14, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 21, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 14, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 3, P: 0
4. Jacek ŁĘSKI 80
  • Challenge Wratislavia, M: 52, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 12, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 15, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 5, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0
5. Błażej LITWIN 76
  • Challenge Wratislavia, M: 62, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 41, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 29, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 13, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 16, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 47, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 2, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 8, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 9, P: 0
6. Igor LEWANDOWSKI 76
  • Challenge Wratislavia, M: 77, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 53, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 40, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 11, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 28, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 6, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 11, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 3, P: 0
7. Tadeusz Wąsik 76
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 7, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 31, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 11, P: 0
8. Mikołaj ADAMCZYK 72
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 17, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 53, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 8, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 2, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 12, P: 0
9. Szymon WODNIAK 64
  • Challenge Wratislavia, M: 18, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 24, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 30, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 7, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 31, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 5, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 23, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 7, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 18, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 10, P: 0
10. Filip KROCHMALSKI 54
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 43, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 33, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 10, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 23, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 2, P: 0
11. Wojciech KRASNOWSKI 52
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 54, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 56, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 41, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 12, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 75, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 13, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 6, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 28, P: 0
12. Antoni SKAŁECKI 48
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 51, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 22, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 12, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 19, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 18, P: 0
13. Błażej Bednarski 42
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 26, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 8, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 73, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 36, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 24, P: 0
14. Kacper SZYNAL 40
  • Challenge Wratislavia, M: 45, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 35, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 16, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 6, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 11, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 26, P: 0
15. Tymoteusz Huwer 40
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 45, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 15, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 32, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 20, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 12, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 31, P: 0
16. Mikołaj Madej 36
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 2, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 20, P: 0
17. SEWERYN GUSTA 34
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 14, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 39, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 5, P: 0
18. Bartosz Wróblewski 33
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 58, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 23, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 52, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 16, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 14, P: 0
19. Aleksander ZIAJOWSKI 32
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 17, P: 0
20. Piotr SPANDEL 30
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 25, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 84, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 27, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 5, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 47, P: 0
21. Antoni Bednarski 29
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 51, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 11, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0
22. Dawid SZYLKO 28
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 17, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 7, P: 0
23. Franciszek HAPEK 28
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 26, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 98, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 18, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 16, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 26, P: 0
24. Marcin JABŁOŃSKI 26
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 10, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 40, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 23, P: 0
25. Jan Zalewski 26
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 20, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 43, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 24, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0
26. Aleksander PASZAK 24
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 36, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 48, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 46, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 24, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 24, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 25, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0
27. Maciej SZAJNER 21
  • Challenge Wratislavia, M: 71, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 22, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 13, P: 0
28. Jan WAWRZYNIAK 20
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 34, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 28, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 8, P: 0
28. Hubert SKÓRA 20
  • Muszkieter Trophy, M: 8, P: 0
30. Wojciech MATYSZOK 20
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 51, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 13, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 21, P: 0
31. Szymon WÓJTOWICZ 18
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 28, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 15, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 35, P: 0
32. Tymon LACHOWSKI 18
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 33, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 21, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 17, P: 0
33. Franciszek CHLUBEK 17
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 39, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 88, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 12, P: 0
34. Paweł DYLĄG 16
  • Challenge Wratislavia, M: 9, P: 0
35. Franciszek PŁATEK 16
  • Puchar Ziem Północnych, M: 33, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 45, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 90, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 56, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 14, P: 0
36. Maciej STODÓŁKA 14
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 38, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 19, P: 0
37. Adam KOZŁOWSKI 14
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 39, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 29, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0
38. Igor Grzelak 14
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 31, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 37, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 31, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 32, P: 0
39. Karol DANIEWSKI 13
  • Challenge Wratislavia, M: 92, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 15, P: 0
40. Jan ĆWIR 13
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 21, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 64, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0
41. Stanisław WIKTOR 12
  • Muszkieter Trophy, M: 16, P: 0
42. Maksymilian ZAKRZEWSKI 12
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 57, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 19, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 29, P: 0
43. Błażej Kurowski 12
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 40, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 36, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 38, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 22, P: 0
44. Tymon Zarek 12
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 42, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 47, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 51, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 35, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 26, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 27, P: 0
45. Filip OTAWA 11
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 18, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 107, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 48, P: 0
46. Bartosz Kuźnik 11
  • Challenge Wratislavia, M: 64, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 41, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 20, P: 0
47. Aleksander ŚMIGIELSKI 11
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 41, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 101, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 28, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 28, P: 0
48. Michał MADERA 10
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 50, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 53, P: 0
49. Mateusz SKOCZEK 8
  • Muszkieter Trophy, M: 21, P: 0
50. Szymon MODRZEWSKI 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 24, P: 0
51. Bartosz DADOK-GRABSKI 8
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 34, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 30, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 48, P: 0
52. Jan NOWAKOWSKI 8
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 29, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 46, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 39, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 46, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 46, P: 0
53. Igor LIP 7
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 32, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 47, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 49, P: 0
54. Wojciech BELUCH 6
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 27, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 45, P: 0
55. Szymon HODÓR 6
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 60, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 30, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 85, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 51, P: 0
56. Jędrzej RUSIN 6
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 42, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 45, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 38, P: 0
57. Tadeusz LEŚNIAK 6
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 35, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 98, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 60, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 34, P: 0
58. Kamil BARCZYŃSKI 5
  • Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 59, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0
59. Jakub BACZYŃSKI 5
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 63, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 29, P: 0
60. Albert MASŁOWSKI 5
  • Challenge Wratislavia, M: 65, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 48, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 36, P: 0
61. Mateusz PAWŁOWSKI 5
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 67, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 45, P: 0
62. Szymon HAJDUK 5
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 40, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 55, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 43, P: 0
63. Dawid WITOSZEK 5
  • Challenge Wratislavia, M: 82, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 46, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 52, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 44, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 81, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 42, P: 0
64. Mikołaj MRÓZ 4
  • Muszkieter Trophy, M: 35, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 25, P: 0
65. Julian SIEWIŃSKI 4
  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0
66. Jan ZACHAREWICZ 4
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 29, P: 0
67. Franciszek Drobczyk 4
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 63, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 37, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 41, P: 0
68. Jarosław MIKODA 3
  • Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 57, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0
69. Oskar FECHNER 3
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 54, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0
70. Maksymilian KANIK 3
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 56, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 39, P: 0
71. Ignacy KUPIEC 3
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 52, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 42, P: 0
72. Franciszek FRAŚ 3
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 55, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 54, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 51, P: 0
73. Mikołaj KOPEĆ 2
  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0
73. Franciszek Grabowski 2
  • Muszkieter Trophy, M: 33, P: 0
75. Albert KONIKOWSKI 2
  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0
76. Michał Basierak 2
  • Muszkieter Trophy, M: 37, P: 0
77. Wojciech TOMASZEWSKI 2
  • Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców, M: 38, P: 0
78. Samuel UDAŁOWSKI 2
  • Muszkieter Trophy, M: 40, P: 0
79. Antoni ZAKRZEWSKI 2
  • Challenge Wratislavia, M: 44, P: 0
79. Kasjan SZYMALA 2
  • Muszkieter Trophy, M: 44, P: 0
81. Szymon TERLECKI 2
  • Challenge Wratislavia, M: 46, P: 0
82. Radosław RIEGEL 2
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 48, P: 0
83. Jakub JAGIEŁŁOWICZ 2
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 53, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 83, P: 0
84. Tomasz LEGIERSKI 2
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 66, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 54, P: 0
85. Stefan KOC 1
  • Challenge Wratislavia, M: 49, P: 0
85. Maciej MAKUCH 1
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 49, P: 0
87. Sławomir KRZEMIŃSKI 1
  • Muszkieter Trophy, M: 50, P: 0
88. Tymon BIERKOWSKI 1
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 51, P: 0
89. Karol SKOLIK 1
  • Muszkieter Trophy, M: 52, P: 0
90. Aleksander HAMERSKI 1
  • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 55, P: 0
90. Rafał GRYCHTOŁ 1
  • Muszkieter Trophy, M: 55, P: 0
92. Jakub POWROŻNIK 1
  • Muszkieter Trophy, M: 56, P: 0
93. Dominik CZERWIŃSKI 1
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 58, P: 0
93. Jacek BRZEZINKA 1
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki, M: 58, P: 0
93. Jakub BERKOWICZ 1
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 58, P: 0
96. Karol Niedziela 1
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 61, P: 0
97. Mateusz MARASZEK 1
  • Challenge Wratislavia, M: 63, P: 0
98. Oktawian SAUER 1
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 65, P: 0
99. Kajetan CIARKOWSKI 1
  • Challenge Wratislavia, M: 43, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 54, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 45, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 75, P: 0
100. Maksymilian CZAJKA 1
  • Challenge Wratislavia, M: 86, P: 0
101. Mieszko OSTROWSKI 1
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 34, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 87, P: 0
102. Michał MACHLAŃSKI 1
  • Challenge Wratislavia, M: 102, P: 0
103. Kamil WIECZOREK 1
  • Challenge Wratislavia, M: 106, P: 0

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy