Lista klasyfikacyjna

Walczyk-Klimaszyk Julia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ

Synoradzka Martyna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Łyczbińska Hanna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
3. Puchar Polski I
4. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
5. Puchar Polski III
6. Puchar Polski IV
7. Mistrzostwa Polski
8. Puchar Polski III
9. Puchar Polski IV
10. Mistrzostwa Polski


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. Walczyk-Klimaszyk Julia 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 580 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 1



2. Synoradzka Martyna 1988 KS AZS-AWF POZNAŃ 535
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 8

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 22
M: 3


3. Łyczbińska Hanna 1990 KU AZS-UAM POZNAŃ 533

Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 3



4. Jelińska Martyna 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 425 Pkt: 18
M: 6

Pkt: 25
M: 2
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 18
M: 6


5. Łyczbińska Marta 1990 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 308 Pkt: 22
M: 3

Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 18
M: 7


6. Chrzanowska - Kasprzyk Marika 1995 KU AZS-UAM POZNAŃ 280 Pkt: 18
M: 5
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 14
M: 9


7. Długosz Martyna 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 220 Pkt: 25
M: 2



Pkt: 14
M: 10
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 9



8. LACHMAN Katarzyna 1996 KS AZS-AWF POZNAŃ 215




Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 5



9. Chrzanowska Julia 1997 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 210 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 30
M: 1


10. GOŁĘBIOWSKA Natalia 1994 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 123 Pkt: 12
M: 13

Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 14
M: 11


11. ŻUROWSKA Beata 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 105 Pkt: 14
M: 11

Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 12
M: 13


12. Matysiak Katarzyna 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 95 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 4
M: 25


13. Jeglińska Aleksandra 1999 AZS AWF WARSZAWA 95 Pkt: 14
M: 10

Pkt: 4
M: 31

Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 18
M: 5


14. HAUSMAN Marta 1992 BUDOWLANI TORUŃ 93




Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 10



15. Vetulani Maria 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 80 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 18
M: 8


16. TOMCZAK Renata 1999 IKS LESZNO 80 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 22
M: 3


17. ŁAWSKA Magdalena 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 75

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 25



18. FRĄCKOWIAK Adrianna 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 68 Pkt: 8
M: 20

Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 28

Pkt: 0
M: 15
Pkt: 8
M: 23


19. WASILCZUK Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 67 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 22



20. KOŁODZIEJCZYK Malwina 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 66


Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 33



21. Wisoky Weronika 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 65

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 17



22. SZABELSKA Oliwia 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 63 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 4
M: 26


23. LIDZBARSKA Julia 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 55 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 8
M: 20


24. MECH Marta 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 55 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 4
M: 30


25. WIADEREK Alicja 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 55 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 30



26. MENDOZA Geiglys 1994 Klub Szermierczy Wrocławianie 53
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 18
M: 5



Pkt: 14
M: 12


27. FRĄCKOWIAK Aleksandra 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 51 Pkt: 8
M: 18

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 8
M: 22


28. WOJTKOWIAK Małgorzata 1982 KS AZS-AWF POZNAŃ 50



Pkt: 12
M: 14





29. SULIK Sandra 1996 Klub Szermierczy Wrocławianie 43 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 20
Pkt: 14
M: 10


30. BOBER Zuzanna 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 43 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 4
M: 29


31. Pijaczyńska Kinga 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 43
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 2
M: 33


32. OKLIŃSKA Marta 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 43

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 25



33. SZEWCZYK Wiktoria 1998 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 43 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 32



34. Toporska Joanna 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 36 Pkt: 8
M: 17

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 28
Pkt: 12
M: 16


35. OPOLSKA Aleksandra 1993 AZS AWF WARSZAWA 34
Pkt: 1
M: 48

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 40
Pkt: 8
M: 21


36. Jabłonowska Kaja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 34
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 4
M: 32

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 43



37. AVELLEIRA Hillary 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 32

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 25




38. Sobczak-Domańska Maja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 27

Pkt: 2
M: 37


Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 39



39. ARCISZEWSKA Oliwia 2001 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 25



Pkt: 12
M: 15





40. Dębicka Oliwia 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 25


Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 24




41. Wasilczuk Karolina 2002 AZS AWF WARSZAWA 25

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 38





42. Włosińska Julia 2000 AZS AWF WARSZAWA 23
Pkt: 2
M: 38


Pkt: 2
M: 40

Pkt: 0
M: 31
Pkt: 12
M: 14


43. SZEMPLIŃSKA Natalia 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21




Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 36



44. Wojtaluk Julia 1998 KU AZS-UAM POZNAŃ 20 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 42


Pkt: 0
M: 34
Pkt: 4
M: 27


45. KISIELEWSKA Alicja 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 20

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 1
M: 42

Pkt: 0
M: 37



46. BESSMAN Julia 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 20


Pkt: 2
M: 39
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 38



47. Gondek Natalia 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 19
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 39





48. MURAWSKA Karolina 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 19
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 20






49. SADOWSKA Jagoda 2000 AZS AWF WARSZAWA 18

Pkt: 2
M: 34
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 43


Pkt: 8
M: 17


50. WIECZOREK Aleksandra 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 17





Pkt: 0
M: 27
Pkt: 2
M: 36


51. JÓŹWIAK Zuzanna 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 17





Pkt: 0
M: 29
Pkt: 8
M: 24


52. Daniewska Michalina 2003 AZS AWF WARSZAWA 14



Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 42



53. BRONIKOWSKA Zofia 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 14


Pkt: 2
M: 38


Pkt: 0
M: 41



54. PALISZEWSKA Monika 1990 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 13

Pkt: 8
M: 18




Pkt: 8
M: 18


55. Kolibabka Julia 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 13



Pkt: 8
M: 23


Pkt: 4
M: 31


55. MECH Aleksandra 1995 UKS ATENA GDAŃSK 13


Pkt: 8
M: 23






57. ZACHAREWICZ Ewa 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 13

Pkt: 4
M: 26







57. LACHMAN Antonina 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 13



Pkt: 4
M: 26





59. NECZYŃSKA Adrianna 2001 IKS LESZNO 13



Pkt: 4
M: 32





60. KOZŁOWSKA Alicja 2000 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 12

Pkt: 2
M: 38

Pkt: 1
M: 45


Pkt: 4
M: 32


61. Brzezińska Zofia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 8





Pkt: 0
M: 44



62. Rogóż Alicja 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 6


Pkt: 2
M: 34






62. WIERZCHOWSKA Barbara 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 6



Pkt: 2
M: 34





64. SZOSTAKIEWICZ Alicja 1998 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6

Pkt: 2
M: 35







65. BURACZEWSKA Julia 1996 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 6 Pkt: 4
M: 25

Pkt: 2
M: 40







66. SZMIT Laura 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 6

Pkt: 1
M: 42







67. Bytner Malwina 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 6



Pkt: 1
M: 44





67. Kluszczyńska Sandra 2001 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 6


Pkt: 1
M: 44






69. NIECIECKA Aleksandra 1999 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 6



Pkt: 1
M: 47


Pkt: 2
M: 35


70. Lipkowska Dominika 1984 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6


Pkt: 0
M: 49






Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content