Lista klasyfikacyjna

RZĄDKOWSKI Andrzej

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WROCŁAWIANIE

SIESS Michał

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

JANDA Michał

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
3. Puchar Polski IV
4. Puchar Polski I
5. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
6. Puchar Polski III
7. Mistrzostwa Polski
8. Puchar Polski III
9. Puchar Polski IV
10. Mistrzostwa Polski


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. RZĄDKOWSKI Andrzej 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 440 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 1



2. SIESS Michał 1994 KS AZS AWFIS GDAŃSK 326 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 22
M: 3


3. JANDA Michał 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 215 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 12
M: 13


4. RAJSKI Leszek 1983 Klub Szermierczy Wrocławianie 200 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 30
M: 1


5. Bem Maciej 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 153 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 8
M: 18


6. Jurkiewicz Jan 2000 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 140
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 3



7. BRICENO Janderson 1995 Klub Szermierczy Wrocławianie 131 Pkt: 4
M: 31
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 8
M: 17

Pkt: 22
M: 3
8. Cegielski Bartosz 1995 KS AZS-AWF POZNAŃ 125 Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 18
M: 7


9. GRYGLEWSKI Krystian 1994 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 120 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 5



10. Wojtkowiak Adrian 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 118 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 14
M: 10


11. TARASIEWICZ Maxime 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 110 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 6



12. Surwiłło Jakub 1993 AZS AWF WARSZAWA 103 Pkt: 14
M: 11
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 25
M: 2


13. SZUMIELEWICZ Paweł 1986 Klub Szermierczy Wrocławianie 103 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 18
M: 6


14. ŻURAWSKI Bartosz 1997 KS AZS-AWF POZNAŃ 95 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 4
M: 29


15. KUBIAK Filip 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 95 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 2
M: 40


16. Czartoryski Szymon 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 95 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 10



17. KOZŁOWSKI Szymon 1994 KS AZS-AWF POZNAŃ 90 Pkt: 12
M: 15

Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 12
M: 14


18. CHOIŃSKI Patryk 1995 AZS AWF WARSZAWA 80 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 12



19. Borowiec Piotr 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 70
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 18
M: 5


20. Zakrzewski Jan 2000 AZS AWF WARSZAWA 68 Pkt: 1
M: 41
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 14
M: 9
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 11



21. Dołżycki Jakub 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 68 Pkt: 1
M: 42

Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 2
M: 35


22. SANCHEZ Derwuin 1998 Klub Szermierczy Wrocławianie 63
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 4
M: 26

Pkt: 14
M: 12
23. PODRALSKI Adam 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 55 Pkt: 2
M: 40

Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 8
M: 19


24. Martyniak Patryk 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 55 Pkt: 2
M: 38
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 4
M: 25


25. Rudnicki Mikołaj 1998 KS AZS AWFIS GDAŃSK 55
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 18



26. Szczypiński Kacper 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 55 Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 29



27. GOC Bartosz 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 55 Pkt: 2
M: 34
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 19



28. CIERLUK Jakub 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 55 Pkt: 1
M: 46

Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 21



29. PUZIANOWSKI Michał 1989 Klub Szermierczy Wrocławianie 44

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 20

Pkt: 12
M: 15


30. DE BAZELAIRE Ludwik 1997 AZS AWF WARSZAWA 43 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 4
M: 31


Pkt: 0
M: 15
Pkt: 8
M: 20


31. NOWOSIELSKI Ksawery 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 43 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 14
M: 11


32. Szpygiel Jędrzej 1998 AZS AWF WARSZAWA 43 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 2
M: 34


33. ŻMIJEWSKI Filip 1995 AZS AWF WARSZAWA 43 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 8
M: 21


34. SZULPIN Patryk 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 39
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 8
M: 22


35. ROMERO Roger 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 39

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 28

Pkt: 2
M: 36

Pkt: 8
M: 21
36. Seyfried Kacper 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 34 Pkt: 0
M: 49

Pkt: 1
M: 48

Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 4
M: 30


37. KRUKOWSKI Jędrzej 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 30
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 49



Pkt: 0
M: 24
Pkt: 4
M: 32


38. KOŚLICKI Michał 1998 KU AZS-UAM POZNAŃ 27 Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 44
Pkt: 8
M: 24


39. MLICKI Szymon 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 25


Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 34




40. Iżycki Filip 2000 AZS AWF WARSZAWA 25 Pkt: 2
M: 36

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 4
M: 27



Pkt: 2
M: 33
41. FERNANDEZ Yerbinson 1994 Klub Szermierczy Wrocławianie 25
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 2
M: 37

Pkt: 4
M: 29
42. STRÓŻYŃSKI Tomasz 1998 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 23





Pkt: 0
M: 30



43. STACHERA Wiktor 2000 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 20

Pkt: 0
M: 51

Pkt: 0
M: 51
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 34



44. KOZŁOWSKI Mateusz 1995 KS AZS AWFIS GDAŃSK 20 Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 39


Pkt: 0
M: 43



45. MOŻEJKO Mateusz 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 19 Pkt: 8
M: 23

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 2
M: 40


Pkt: 2
M: 33


46. Pichłacz Szymon 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 19


Pkt: 2
M: 35





Pkt: 4
M: 31
47. BRZEZIŃSKI Jan 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 18 Pkt: 1
M: 43


Pkt: 2
M: 34
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 4
M: 31


48. PRZYBYSŁAWSKI Michał 1987 AZS AWF WARSZAWA 17





Pkt: 0
M: 27



49. MAĆKOWIAK Kacper 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 17





Pkt: 0
M: 32



50. Płaszczewski Mikołaj 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 14





Pkt: 0
M: 36



51. SURMA Jakub 2003 AZS AWF WARSZAWA 14





Pkt: 0
M: 49



52. CZERWIŃSKI Krzysztof 1991 AZS AWF WARSZAWA 13








Pkt: 4
M: 25
53. BASIŃSKI Mikołaj 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 12 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 40

Pkt: 2
M: 35

Pkt: 12
M: 16


54. Kasprzyk Sławomir 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 12
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 50

Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 44




55. Janda Piotr 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 10 Pkt: 25
M: 2

Pkt: 22
M: 3




Pkt: 14
M: 9


56. PRZEDNOWEK Adrian 1993 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 8





Pkt: 0
M: 35



57. SZYMAŃSKI Aleksander 1989 8





Pkt: 0
M: 37



58. JAKUBOWSKI Adam 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 8





Pkt: 0
M: 42



59. KAŚKÓW Piotr 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 8





Pkt: 0
M: 45



60. BOŁDZIŁO Igor 2002 KU AZS-UAM POZNAŃ 8





Pkt: 0
M: 46



61. Kwiatkowski Mateusz 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 8





Pkt: 0
M: 47



62. CZERWIŃSKI Iwo 2002 AZS AWF WARSZAWA 8

Pkt: 2
M: 39



Pkt: 0
M: 48



63. FILIKS Marcin 2001 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6








Pkt: 2
M: 37
64. STRZELECKI Alex 1995 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 6




Pkt: 2
M: 39

Pkt: 4
M: 28


65. HAŁADUDA Kacper 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6




Pkt: 2
M: 40




66. Biedrzycki Mateusz 2002 AZS AWF WARSZAWA 6








Pkt: 1
M: 41
67. BEM Kacper 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 6

Pkt: 2
M: 38


Pkt: 1
M: 42




67. OLBROMSKI Michał 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6 Pkt: 4
M: 32



Pkt: 1
M: 42





69. Serafin Błażej 1984 AZS AWF WARSZAWA 6



Pkt: 1
M: 43





70. SKŁADANOWSKI Filip 1977 AZS AWF WARSZAWA 6








Pkt: 1
M: 44
71. KONIECZNY Tomasz 1996 AZS AWF WARSZAWA 6 Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 0
M: 52





Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content