Lista klasyfikacyjna

Zawrotniak Radosław

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KRAKÓW

BIELEC Maciej

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

Nycz Mateusz

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: PIAST GLIWICE

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski III
4. Mistrzostwa Polski
5. Puchar Polski I
6. Puchar Polski II
7. Puchar Polski III
8. Puchar Polski IV/Pucharu Europy U23
9. Mistrzostwa Polski
10. Puchar Polski IV/Puchar Europy U23


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. Zawrotniak Radosław 1981 AZS AWF KRAKÓW 410 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 13

Pkt: 0
M: 1
2. BIELEC Maciej 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 268 Pkt: 18
M: 8

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 0
M: 3
3. Nycz Mateusz 1989 PIAST GLIWICE 163 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 0
M: 2
4. Wenglarczyk Jan 1993 AZS AWF KATOWICE 145 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 7

Pkt: 0
M: 18
5. Antkiewicz Mateusz 1993 AZS AWF KATOWICE 130


Pkt: 0
M: 3
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 14
M: 9

Pkt: 0
M: 13
6. KOSTKA Karol 1986 Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków 130 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 0
M: 20
7. Baś Marcel 1989 PIAST GLIWICE 110 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 3
8. NIESTRÓJ Daniel 1995 PIAST GLIWICE 110 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 0
M: 8
9. Adamek Michał 1987 AZS AWF WROCŁAW 110 Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 0
M: 12
10. BRZOZOWSKI Seweryn 1992 STSZERM LEGIA WARSZAWA 110 Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 8

Pkt: 0
M: 14
11. Khadzhynov Kostyantyn 1993 AZS AWF KRAKÓW 98 Pkt: 0
M: 51
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 9
12. NEMEC Piotr 1988 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 97



Pkt: 18
M: 8
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 18
M: 5

Pkt: 0
M: 29
13. TRZEPIZUR Przemysław 1996 AZS AWF KATOWICE 83 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 0
M: 7
14. KRUCZEK Piotr 1988 AZS AWF KRAKÓW 83


Pkt: 0
M: 12
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 21


Pkt: 0
M: 15
15. Broniszewski Filip 1990 AZS AWF WROCŁAW 80 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 0
M: 9
16. Michalak Damian 1999 PIAST GLIWICE 79 Pkt: 8
M: 21

Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 22
M: 3
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 0
M: 33
17. Lubieniecki Wojciech 1999 Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków 74 Pkt: 14
M: 12

Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 8
M: 24


Pkt: 0
M: 5
18. KOLAŃCZYK Wojciech 1999 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 68 Pkt: 18
M: 7

Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 11
19. Szczepanowski Tomasz 1992 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 67 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 22
20. Nawrocki Jerzy 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 66 Pkt: 4
M: 30

Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 0
M: 39
21. FRAŚ Felix 1993 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 64 Pkt: 1
M: 48
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 20

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 74

Pkt: 0
M: 6
22. NIKIEL Marcin 1998 AZS AWF WROCŁAW 63

Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 22


23. MARCOL Daniel 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 63 Pkt: 0
M: 57

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 0
M: 52
24. Sobiecki Jan 1991 Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków 58 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 47
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 69
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 0
M: 36
25. STASZULONEK Aleksander 1993 PIAST GLIWICE 55 Pkt: 1
M: 41
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 17
26. Staszulonek Bartosz 1997 PIAST GLIWICE 55 Pkt: 1
M: 47

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 51

Pkt: 0
M: 19
27. SZURLEJ Bartłomiej 2000 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 55


Pkt: 0
M: 58
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 0
M: 24
28. Strączyński Wiktor 1999 AZS AWF KRAKÓW 54 Pkt: 2
M: 38
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 53


Pkt: 18
M: 6

Pkt: 0
M: 51
29. Golec Paweł 1995 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 51 Pkt: 0
M: 72
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 40
30. OPAŁKA Michał 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 43 Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 28
31. KOWALCZE Jakub 1992 Klub Szermierzy Warszawianka 43 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 0
M: 26
32. Golec Maciej 1997 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 43
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 1
M: 42

Pkt: 0
M: 26
33. KAŁUZIŃSKI Tomasz 2001 AZS AWF KATOWICE 39
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 77
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 0
M: 45
34. NOGANOWICZ Karol 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 39

Pkt: 0
M: 66


Pkt: 14
M: 11

Pkt: 0
M: 56

Pkt: 0
M: 56
35. STOCKI Piotr 1982 Klub Szermierzy Warszawianka 37
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 37


36. Roguski Tomasz 1985 Klub Szermierzy Warszawianka 36 Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 71

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 0
M: 25
37. Zieliński Dariusz 1969 PIAST GLIWICE 34 Pkt: 0
M: 59

Pkt: 18
M: 7



Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 35
38. SZLAMA Patryk 1996 PIAST GLIWICE 34 Pkt: 2
M: 39
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 49
39. Majgier Sebastian 1995 PIAST GLIWICE 34 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 38
40. WRONA Kamil 1991 Krakowski Klub Szermierzy 30








Pkt: 0
M: 16
41. FRAŚ Mieszko 1995 T.S. WISŁA KRAKÓW 29 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 72
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 0
M: 30
42. Mielniczek Ignacy 1995 T.S. WISŁA KRAKÓW 29 Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 70

Pkt: 0
M: 32
43. Koc Tadeusz 1995 T.S. WISŁA KRAKÓW 27 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 28

Pkt: 1
M: 47

Pkt: 0
M: 57
44. Stasiak Sebastian 1994 UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA 27



Pkt: 0
M: 54

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 62

Pkt: 0
M: 59
45. ŻAK Jarosław 1985 Klub Szermierzy Warszawianka 25 Pkt: 0
M: 53

Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 68
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 60

Pkt: 0
M: 67
46. KOSTKA Aleksander 1984 AZS AWF KRAKÓW 23
Pkt: 1
M: 44



Pkt: 2
M: 34



Pkt: 0
M: 23
47. Rachwalik Michał 2000 Uczniowski Klub Sportowy START 21 Pkt: 0
M: 73
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 0
M: 77


Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 79

Pkt: 0
M: 60
48. SZWALBE Rafał 1991 STSZERM LEGIA WARSZAWA 21 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 4
M: 32



Pkt: 0
M: 34
49. ZIENTALSKI Mikołaj 1984 Klub Szermierzy Warszawianka 20 Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 77


Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 62


Pkt: 0
M: 37
50. PYTEL Piotr 1998 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 20



Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 38



Pkt: 0
M: 63
51. Budek Karol 1996 Krakowski Klub Szermierzy 20
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 0
M: 55
52. TUMAS Marcin 2001 RMKS RYBNIK 20





Pkt: 1
M: 48
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 53
53. Zbierada Bartłomiej 2000 PKSZERM WARSZAWA 19
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 8
M: 20


Pkt: 1
M: 48


54. BARTOLEWSKI Wacław 1998 PIAST GLIWICE 19


Pkt: 0
M: 62

Pkt: 8
M: 21
Pkt: 1
M: 41



55. GRIPAS Artiom 1984 Klub Szermierzy Warszawianka 19


Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 4
M: 26




56. MIREK Krzysztof 1996 AZS AWF KRAKÓW 19 Pkt: 0
M: 75
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 72
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 27


Pkt: 0
M: 73
57. Kłusek Damian 1996 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 19
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 75
Pkt: 0
M: 88
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 1
M: 45




58. MACIEJCZYK Piotr 1989 AZS AWF KRAKÓW 19 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 35




59. Koc Franciszek 2000 T.S. WISŁA KRAKÓW 18 Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 74
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 62

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 70
60. Ralko Filip 1999 AZS AWF WROCŁAW 18 Pkt: 0
M: 61
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 58


61. Urban Karol 1998 AZS AWF WARSZAWA 17 Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 68

Pkt: 0
M: 68

Pkt: 0
M: 68

Pkt: 0
M: 21
62. RADOSZ Mikołaj 2002 AZS AWF KRAKÓW 17


Pkt: 0
M: 69





Pkt: 0
M: 31
63. KOŁPA Piotr 2000 Klub Sportowy Olimp Lubin 14 Pkt: 0
M: 52
Pkt: 1
M: 41





Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 54
64. KUCZA Przemysław 1991 AZS AWF KRAKÓW 14 Pkt: 0
M: 56

Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 76


Pkt: 2
M: 40


Pkt: 0
M: 62
65. ZAMIAR Michał 1997 AZS AWF WROCŁAW 14
Pkt: 1
M: 48


Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 79



Pkt: 0
M: 46
66. Urban Paweł 2003 AZS AWF KRAKÓW 14





Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 83

Pkt: 0
M: 64
67. SIUDAK Aleksander 1999 T.S. WISŁA KRAKÓW 13 Pkt: 0
M: 76
Pkt: 0
M: 53

Pkt: 0
M: 74

Pkt: 4
M: 27




68. Zabawa Marek 1994 T.S. GÓRNIK RADLIN 12 Pkt: 1
M: 46
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 69
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 81

Pkt: 0
M: 69
69. PIEKARZ Michał 2000 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 12 Pkt: 4
M: 32


Pkt: 0
M: 80

Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 55


70. BOROŃ Paweł 1997 AZS AWF WROCŁAW 12 Pkt: 2
M: 35
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 38

Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 78

Pkt: 0
M: 73
71. Sieradzan Jakub 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 8








Pkt: 0
M: 41
71. NOWAK Michał 1990 AZS AWF KRAKÓW 8 Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 67


Pkt: 0
M: 67

Pkt: 0
M: 41
73. BETLEJA Artur 1984 AZS AWF KATOWICE 8
Pkt: 0
M: 62





Pkt: 0
M: 66

Pkt: 0
M: 43
74. Ćwioro Krzysztof 1960 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 8








Pkt: 0
M: 44
75. DĘBICKI Dawid 2001 T.S. WISŁA KRAKÓW 8 Pkt: 0
M: 74

Pkt: 0
M: 72






Pkt: 0
M: 47
76. Gromada Roland 1985 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 8 Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 28



Pkt: 0
M: 73



Pkt: 0
M: 48
77. ĆWIĘKA Wojciech 1999 Klub Szermierzy Warszawianka 8 Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 56

Pkt: 0
M: 39

Pkt: 0
M: 70



Pkt: 0
M: 50
78. BULANDRA Jan 2002 AZS AWF KATOWICE 8








Pkt: 0
M: 58
79. MAGIERA Piotr 1991 AZS AWF KRAKÓW 8
Pkt: 0
M: 53







Pkt: 0
M: 61
80. Chyrek Kasper 1997 AZS AWF KATOWICE 6

Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 72


Pkt: 0
M: 66
81. TARACHANOWICZ Kamil 1997 Klub Szermierzy Warszawianka 6
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 0
M: 61

Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 71


82. PRZYSUCHA Paweł 1990 Klub Szermierzy Warszawianka 6




Pkt: 1
M: 44




82. MICHALCZYK Sebastian 2001 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 6




Pkt: 0
M: 72

Pkt: 1
M: 44


84. KAŹMIERSKI MACIEJ 2003 MKS GRYF MIELEC 6






Pkt: 1
M: 45


85. RIEDINGER Dirk 1993 Klub Szermierzy Warszawianka 6



Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 65




86. BRABAŃSKI Karol 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6



Pkt: 1
M: 48





86. Fajkis Jarosław 1999 RMKS RYBNIK 6 Pkt: 0
M: 76

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 65

Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 69



88. MERKEL Damian 1990 AZS AWF KATOWICE 6 Pkt: 0
M: 63
Pkt: 1
M: 45

Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 49




89. Dembowski Michał 1998 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 6


Pkt: 0
M: 87



Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 79
90. GIDZIŃSKI Piotr 2000 Klub Szermierzy Warszawianka 6
Pkt: 0
M: 64



Pkt: 0
M: 53




90. MARCINIAK Jarosław 2000 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 6
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 59


Pkt: 0
M: 68



92. MANDRYSZ Sebastian 2002 RMKS RYBNIK 6 Pkt: 0
M: 65





Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 54


92. KRUK Tomasz 1993 AZS AWF KRAKÓW 6


Pkt: 0
M: 65


Pkt: 0
M: 54


Pkt: 0
M: 0
94. ADAMEK Dariusz 1983 MUSZKIETER GLIWICE 6 Pkt: 0
M: 69


Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 55

Pkt: 0
M: 74
Pkt: 0
M: 72


95. BOBUSIA Dariusz 1984 6




Pkt: 0
M: 56




96. Urban Piotr 2003 AZS AWF KRAKÓW 6





Pkt: 0
M: 57



96. STRUPIŃSKI Jacek 1993 AZS AWF WARSZAWA 6 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 70
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 78



98. PIŁAT Mateusz 2000 MKS GRYF MIELEC 6 Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 58




98. Kałuziński Ryszard 1999 RMKS RYBNIK 6 Pkt: 0
M: 71


Pkt: 0
M: 54



Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 82
98. GUENTHER Grzegorz 1992 Uczniowski Klub Sportowy START 6



Pkt: 0
M: 58





101. BAR Michał 1999 PIAST GLIWICE 6





Pkt: 0
M: 59



102. GORCZYCA Marcin 1977 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6



Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 78




103. PAKUŁA Jan 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 6



Pkt: 0
M: 61





103. KRZEMIŃSKI Mariusz 1962 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6




Pkt: 0
M: 61



Pkt: 0
M: 80
105. Chołast Mateusz 1999 AZS AWF WROCŁAW 6


Pkt: 0
M: 84

Pkt: 0
M: 64




105. RUTZ Stanisław 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 6 Pkt: 2
M: 33


Pkt: 0
M: 81



Pkt: 0
M: 64

Pkt: 0
M: 81

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content