Lista klasyfikacyjna

KOZŁOWSKA Aniela

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS HAJDUCZEK OLSZTYN

KONDRUSIK Nina

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS HAJDUCZEK OLSZTYN

Habryn Emilia

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Ogólnopolski Turniej Młodzików o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 6 w Koninie
2. Mistrzostwa Polski
3. Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli
4. Ogólnopolski Turniej Młodzików w Szabli Dziewcząt i Chłopców
5. Mistrzostwa Polski
6. O Puchar Prezesa KKSz Konin


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1. KOZŁOWSKA Aniela 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 79 Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 9


2. KONDRUSIK Nina 2004 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 71
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 7


3. Habryn Emilia 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 69 Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 14


4. Nagórska Anastazja 2004 O.Ś. AZS POZNAŃ 66 Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 6


5. Kozanecka Sonia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 61 Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 37

Pkt: 0
M: 35


6. LIPIŃSKA Natalia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 61
Pkt: 0
M: 39

Pkt: 0
M: 15


7. Buselt Zuzanna 2004 Koniński Klub Szermierczy 61 Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 3


8. Lenkiewicz Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 60 Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 1

Pkt: 0
M: 1
9. Karlicka Maja 2006 Grodziski Klub Szermierczy 57
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 21


10. Pilewska Julia 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 57 Pkt: 0
M: 34


Pkt: 0
M: 18


11. Porada Paulina 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 52 Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 2

Pkt: 0
M: 3
11. Porada Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 52 Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3

Pkt: 0
M: 2
13. Graupen Inez 2005 Koniński Klub Szermierczy 50


Pkt: 0
M: 33


14. SZYMANIAK Dominika 2004 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 44

Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 12


15. PAKUŁA Karina 2004 Koniński Klub Szermierczy 38 Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 13


16. HOFMAN Karolina 2006 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 38


Pkt: 0
M: 29


17. RADŁOWSKA Dominika 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 36


Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 23
18. Kordel Kalina 2004 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 36
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 11

Pkt: 0
M: 9
19. SKOWROŃSKA Kaja 2004 AZS AWF WARSZAWA 36


Pkt: 0
M: 10

Pkt: 0
M: 12
20. TALECKA Laura Maria 2005 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 34
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 39


21. GÓROWSKA Amelia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 34
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 17


22. SAŁATA Amelia 2004 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 32
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 19

Pkt: 0
M: 7
23. MAKOWSKA Agata 2004 Koniński Klub Szermierczy 32 Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 31


24. CZECH Wiktoria 2004 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 32
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 23


25. Jakoniuk Julia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 30


Pkt: 0
M: 34

Pkt: 0
M: 42
26. Borowik Julia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 28


Pkt: 0
M: 32


27. MOTOWYLAK Anastazja 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 26





28. CZAJKOWSKA Ewa 2005 AZS AWF WARSZAWA 26


Pkt: 0
M: 59


29. JĘDRZEJAK Oliwia 2005 Koniński Klub Szermierczy 26


Pkt: 0
M: 45


30. Wójcik Gabriela 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 24
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 13
31. KOWAL Wiktoria 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 24 Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 46
32. BABLOK Ina 2005 Grodziski Klub Szermierczy 24


Pkt: 0
M: 43


33. SZWEDA Aleksandra 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22 Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 8


34. Wasilewska Ewa 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 20


Pkt: 0
M: 44


35. MATUSZAK Weronika 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 20


Pkt: 0
M: 37


36. WIĘCKIEWICZ Maria 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 18
Pkt: 0
M: 48



Pkt: 0
M: 11
37. CIUPA Marika 2004 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 18
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 30


38. SOKOŁOWSKA Oliwia 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 18

Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 22

Pkt: 0
M: 26
39. GRABARKIEWICZ Ines 2006 UKS SZABLA BRZOZA 18


Pkt: 0
M: 38

Pkt: 0
M: 46
40. ZIELIŃSKA Marta 2004 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 14 Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 19


Pkt: 0
M: 14
41. GRZEŚKOWIAK Karolina 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 14


Pkt: 0
M: 40


42. KRZEWSKA Katarzyna 2004 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 14


Pkt: 0
M: 42

Pkt: 0
M: 28
43. WSZĘDYBYŁ Marita 2005 Koniński Klub Szermierczy 12




Pkt: 0
M: 53
44. Pilarska Iga 2006 Koniński Klub Szermierczy 12


Pkt: 0
M: 56


45. Dojlido Dominika 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 10





45. SKÓRZECKA Maria 2005 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 10




Pkt: 0
M: 22
47. Kirpsza Maja 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 10


Pkt: 0
M: 53


48. ORZECHOWSKA Marta 2004 Grodziski Klub Szermierczy 10


Pkt: 0
M: 62

Pkt: 0
M: 37
49. SOBIERAJ Barbara 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 10


Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 38
50. Sajnóg Agata 2005 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 10


Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 48
51. ŁATACZ Małgorzata 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 8

Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 25


52. PŁOŃSKA Sara Wiktoria 2004 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 8
Pkt: 0
M: 45



Pkt: 0
M: 27
52. GONTARZ Alicja 2004 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 8 Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 47

Pkt: 0
M: 27


54. SZYMFEL Julia 2006 Koniński Klub Szermierczy 8


Pkt: 0
M: 28


55. ZACHARSKA Aleksandra 2005 Koniński Klub Szermierczy 8





55. BIAŁOTA Nadia 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 8




Pkt: 0
M: 29
57. ŁABA Maria 2005 Grodziski Klub Szermierczy 8




Pkt: 0
M: 30
58. MOISEEVA Eva 2005 KLUB SZERMIERCZY AMP 6




Pkt: 0
M: 35
59. MIEDZIŃSKA Julia 2006 Koniński Klub Szermierczy 6





60. Lewandowska Milena 2006 Koniński Klub Szermierczy 6





61. PIEKARCZYK Karolina 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 6




Pkt: 0
M: 39
62. BUBEL Kornelia 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 6


Pkt: 0
M: 41


62. SIWEK Alicja 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 6




Pkt: 0
M: 41
64. Aksamit Marta 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 6




Pkt: 0
M: 43
65. Makowska Joanna 2006 IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 6




Pkt: 0
M: 44
66. CICHOŃ Maria 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 6




Pkt: 0
M: 45
67. CHODYNICKA Ewa 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 6


Pkt: 0
M: 48


68. SZYMCZAK Daria 2005 Koniński Klub Szermierczy 4




Pkt: 0
M: 49
69. Troskowska Natalia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 4


Pkt: 0
M: 51


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content