Lista klasyfikacyjna

DENKIEWICZ Benedykt

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS SZABLA ZĄBKI

Broniszewski Marcel

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: MUKS VICTOR WARSZAWA

KUSAK Oskar

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS HAJDUCZEK OLSZTYN

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Ogólnopolski Turniej Młodzików o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 6 w Koninie
2. Mistrzostwa Polski
3. Ogólnopolski Turniej Młodzików w Szabli Dziewcząt i Chłopców
4. Mistrzostwa Polski
5. O Puchar Prezesa KKSz Konin
6. Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1. DENKIEWICZ Benedykt 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 82 Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 3

Pkt: 0
M: 3
2. Broniszewski Marcel 2004 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 79 Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 1


3. KUSAK Oskar 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 73 Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 19

Pkt: 0
M: 1
4. BAKALARSKI Mateusz 2004 Koniński Klub Szermierczy 69 Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 13

Pkt: 0
M: 3
5. Kaczmarczyk Wojciech 2004 Koniński Klub Szermierczy 69 Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 5

Pkt: 0
M: 6
6. MAŃCZAK Mateusz 2004 Koniński Klub Szermierczy 58

Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 8

Pkt: 0
M: 8
7. Radoch Filip 2006 Koniński Klub Szermierczy 57

Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 0
M: 5
8. WASILEWSKI Stanisław 2004 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 57 Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 10

Pkt: 0
M: 14
9. ŁAWNICZAK Antoni 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 54 Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 33

Pkt: 0
M: 15
10. MALCER Albert 2004 Koniński Klub Szermierczy 50
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 11

Pkt: 0
M: 7
11. KACZOROWSKI Szymon 2004 AZS AWF WARSZAWA 50 Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 16

Pkt: 0
M: 9
12. LEDUC Léon 2005 AZS AWF WARSZAWA 46


Pkt: 0
M: 39

Pkt: 0
M: 10
13. Moczydłowski Kajetan 2006 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 46


Pkt: 0
M: 6


14. Kaczmarczyk Adam 2006 Koniński Klub Szermierczy 46

Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 20
15. Józefowski Filip 2004 AZS AWF KATOWICE 46
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 9

Pkt: 0
M: 18
16. Wnuk Grzegorz 2006 AZS AWF WARSZAWA 44

Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 39
17. MALCER Kacper 2006 Koniński Klub Szermierczy 44

Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 34

Pkt: 0
M: 12
18. PURGAŁ Adam 2004 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 42 Pkt: 0
M: 37

Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 7

Pkt: 0
M: 16
19. Sulewski Szymon 2005 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 41

Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 34
20. KACPRZAK Igor 2005 Koniński Klub Szermierczy 40

Pkt: 0
M: 12


Pkt: 0
M: 25
21. DENKIEWICZ Aleksander 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 36
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 27


22. WESOŁOWSKI Jakub 2004 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 36


Pkt: 0
M: 12

Pkt: 0
M: 11
23. DĄBROWSKI Antoni 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 34

Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 22
24. BILSKI Mateusz 2005 UKS SZABLA BRZOZA 34

Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 41

Pkt: 0
M: 21
25. Pardela Michał 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 32 Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 19
26. DĘBOWSKI Piotr 2004 Koniński Klub Szermierczy 30 Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 5


Pkt: 0
M: 31
27. RURKA Mateusz 2004 AZS AWF WARSZAWA 30 Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 18

Pkt: 0
M: 17
28. ROSŁON Bartosz 2004 IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 27
Pkt: 0
M: 16

Pkt: 0
M: 2


29. DOWGIERD Krzysztof 2006 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 26

Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 38


30. LEWANDOWSKI Marcin 2005 AZS AWF WARSZAWA 26

Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 47

Pkt: 0
M: 35
31. OBNISKI Bartłomiej 2005 INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY SZERMIERKA STAWIGUDA 26

Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 24
32. SOBEL Filip 2004 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 25
Pkt: 0
M: 63

Pkt: 0
M: 3


33. ESTEMBERG Piotr 2004 DRAGON ŁÓDŹ 24 Pkt: 0
M: 35

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 23


34. KOŁTUN Szymon 2004 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 24
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 21


35. Fiedorowicz Mikołaj 2005 UKS SZABLA BRZOZA 24

Pkt: 0
M: 77
Pkt: 0
M: 44

Pkt: 0
M: 32
36. KONDZIOR Jakub 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 22

Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 45


37. Sobczyk Łukasz 2006 O.Ś. AZS POZNAŃ 22

Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 62

Pkt: 0
M: 42
38. Syperek Filip 2004 Grodziski Klub Szermierczy 22
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 37

Pkt: 0
M: 33
39. GROT Aleksander 2004 Grodziski Klub Szermierczy 22

Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 26

Pkt: 0
M: 28
40. KOWALCZYK Łukasz 2006 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 20

Pkt: 0
M: 51


Pkt: 0
M: 35
41. PAWŁOWSKI Jakub 2004 Koniński Klub Szermierczy 20

Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 23
42. STANISZEWSKI Kacper 2004 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 20 Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 42

Pkt: 0
M: 37
43. Buśkiewicz Maksymilian 2006 Grodziski Klub Szermierczy 18

Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 51


44. ZIÓŁKOWSKI Jakub 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 18

Pkt: 0
M: 56


Pkt: 0
M: 41
45. Pawluk Mateusz 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 18

Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 63


46. Niedzwiedzki Kajetan 2005 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 18
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 46

Pkt: 0
M: 30
47. DZIERBICKI Konrad 2006 DRAGON ŁÓDŹ 18

Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 48

Pkt: 0
M: 43
48. CIEPLIŃSKI Gracjan 2005 Koniński Klub Szermierczy 16

Pkt: 0
M: 31



49. Andrzejewski Oskar 2006 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 16

Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 53


50. BŁASZKIEWICZ-KUMAR Szymon 2004 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 16

Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 39
51. WITKOWSKI Tadeusz 2004 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14
Pkt: 0
M: 46

Pkt: 0
M: 14


52. Brosch Maksymilian 2005 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 36


53. POLAKOWSKI Korneliusz 2004 INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY SZERMIERKA STAWIGUDA 14


Pkt: 0
M: 35

Pkt: 0
M: 29
54. STASIAK Arkadiusz 2006 Koniński Klub Szermierczy 12

Pkt: 0
M: 69



55. Przybylski Mikołaj 2005 UKS SZABLA BRZOZA 12


Pkt: 0
M: 56


56. SZYBALSKI Oskar 2004 IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 10
Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 20


57. ZWIĄZEK Oskar 2005 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10


Pkt: 0
M: 22


58. Marker Bartosz 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 10


Pkt: 0
M: 23


59. OLEJNICZAK Kamil 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 10

Pkt: 0
M: 61



60. Wysocki Andrzej 2005 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 10

Pkt: 0
M: 63


Pkt: 0
M: 37
61. RACZYŃSKI Cyprian 2005 Koniński Klub Szermierczy 8





62. LUDWICZAK Krzysztof 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 8


Pkt: 0
M: 30


62. PACHOLEC Eryk 2006 DRAGON ŁÓDŹ 8





64. KOWALSKI Oliwier 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 8
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 32



64. ANDRYSZEK Kamil 2005 Koniński Klub Szermierczy 8





66. PIGUŁA Antoni 2005 Koniński Klub Szermierczy 8

Pkt: 0
M: 68



67. JERCZYŃSKI Jarosław 2006 UKS SZABLA BRZOZA 8

Pkt: 0
M: 78



68. Mrozowicz Remigiusz 2006 UKS SZABLA BRZOZA 6





69. Raczyński Kajetan 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 6


Pkt: 0
M: 39


69. GUMIŃSKI Jakub 2006 Grodziski Klub Szermierczy 6





71. MISZCZAK Kacper 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 6





72. LACH Krzysztof 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 6





72. Kordel Grzegorz 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 6
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 41



74. PAWŁOWSKI Piotr 2006 KS AZS-AWF POZNAŃ 6





75. DĄBROWSKI Jakub 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 6




Pkt: 0
M: 44
75. NOWACKI Jan 2006 KS AZS-AWF POZNAŃ 6





77. GRACZYK Bartosz 2006 KS AZS-AWF POZNAŃ 6





78. OLSZEWSKI Filip 2006 KS AZS-AWF POZNAŃ 6

Pkt: 0
M: 48



79. TYMA Jakub 2006 KS AZS-AWF POZNAŃ 6

Pkt: 0
M: 70



80. Działach Andrzej 2006 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 4


Pkt: 0
M: 49


80. NORAS Paweł 2005 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 4
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 49



82. KOŁODZIEJ Jakub 2004 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 4
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 50



83. HOŁODY Michał 2005 Koniński Klub Szermierczy 4





84. GUSKO Mikołaj 2006 Koniński Klub Szermierczy 4

Pkt: 0
M: 52



85. KLIMKOWSKI Miłosz 2004 Koniński Klub Szermierczy 4

Pkt: 0
M: 53



86. ŁOŚ Norbert 2005 Koniński Klub Szermierczy 4

Pkt: 0
M: 54



87. OGRABISZ Antoni 2005 Koniński Klub Szermierczy 4

Pkt: 0
M: 55



88. Stefański Mateusz 2006 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 4


Pkt: 0
M: 58


89. Radke Tomasz 2006 Koniński Klub Szermierczy 4

Pkt: 0
M: 59



90. Kotynia Szymon 2006 KLUB SZERMIERCZY AMP 4


Pkt: 0
M: 60


90. WDÓWIK Jan 2004 AZS AWF WARSZAWA 4

Pkt: 0
M: 60



92. WĄTROBA Jakub 2005 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 4 Pkt: 0
M: 42


Pkt: 0
M: 61


93. IWANIUK Jakub 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 4


Pkt: 0
M: 64


94. ZASTAWNY Paweł 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 2

Pkt: 0
M: 66



95. PIETRUCZUK Szymon 2005 AZS AWF WARSZAWA 2

Pkt: 0
M: 71



96. Jancewicz Szymon 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 2

Pkt: 0
M: 73



97. Radke Paweł 2006 Koniński Klub Szermierczy 2

Pkt: 0
M: 74



98. NOGAL Szymon 2005 Koniński Klub Szermierczy 2

Pkt: 0
M: 76



99. BILSKI Andrzej 2006 UKS SZABLA BRZOZA 2

Pkt: 0
M: 79



100. BORKOWSKI Oskar 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 2

Pkt: 0
M: 82



100. WIERZCHOSŁAWSKI Marcel 2006 UKS SZABLA BRZOZA 2

Pkt: 0
M: 82



Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content