Lista klasyfikacyjna

RUTZ Barbara

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

JARECKA Aleksandra

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KRAKÓW

MROSZCZAK Anna

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: RMKS RYBNIK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski III
4. Puchar Polski IV/Puchar Europy U23
5. Mistrzostwa Polski
6. Puchar Polski I
7. Puchar Polski II
8. Puchar Polski III
9. Puchar Polski IV/Pucharu Europy U23
10. Mistrzostwa Polski


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. RUTZ Barbara 1995 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 475 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3


2. JARECKA Aleksandra 1995 AZS AWF KRAKÓW 406 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 9


3. MROSZCZAK Anna 1997 RMKS RYBNIK 278 Pkt: 12
M: 14

Pkt: 18
M: 7

Pkt: 0
M: 3
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 18
M: 5


4. MROCHEM Karolina 1995 AZS AWF KATOWICE 118 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 17


5. BRYCH Barbara 2000 AZS AWF KRAKÓW 95 Pkt: 14
M: 12

Pkt: 12
M: 13

Pkt: 0
M: 55
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 12
M: 15


6. Falińska Julia 1999 Klub Szermierzy Warszawianka 70 Pkt: 8
M: 24

Pkt: 8
M: 20

Pkt: 0
M: 40
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 2
M: 33


7. WILASZEK Paulina 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 67 Pkt: 12
M: 15

Pkt: 4
M: 25

Pkt: 0
M: 23
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 14


8. ŁUSZCZ Weronika 1996 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 55 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 0
M: 25
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 27


9. ZAMACHOWSKA Wiktoria 1998 AZS AWF KRAKÓW 55 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 68
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 1
M: 41


10. MAZANEK Karolina 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 48 Pkt: 2
M: 37

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 2
M: 39


11. PYTKA Sara 1995 AZS AWF WARSZAWA 43
Pkt: 8
M: 23


Pkt: 0
M: 22

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 24


12. Pawłowska Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 43



Pkt: 0
M: 7
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 8
M: 22


13. RABCZEWSKA Weronika 1998 AZS AWF WROCŁAW 42 Pkt: 8
M: 21


Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 57


14. SULEJ Zuzanna 2001 Klub Szermierzy Warszawianka 39
Pkt: 1
M: 46


Pkt: 0
M: 58

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 30


15. KOLANKO Julia 1998 AZS AWF WROCŁAW 39 Pkt: 0
M: 52

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 25


16. MARUCHA Weronika 2001 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 39



Pkt: 0
M: 45
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 23


17. GAJOWNICZEK Magdalena 1995 AZS AWF WARSZAWA 38 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 12
M: 15



18. SZKLAR Aleksandra 1995 AZS AWF KATOWICE 36 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 13


Pkt: 2
M: 36


19. Pernach Aleksandra 2000 AZS AWF KRAKÓW 36 Pkt: 2
M: 34
Pkt: 2
M: 38


Pkt: 0
M: 66
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 29


20. Białek Marta 1996 AZS AWF WARSZAWA 34 Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 31


21. Kobecka Marta 1995 AZS AWF WARSZAWA 33






Pkt: 14
M: 11


22. KNAPIK Katarzyna 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 29

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 1
M: 46


23. SKRZYPCZAK Wiktoria 1999 AZS AWF WARSZAWA 29 Pkt: 4
M: 30



Pkt: 0
M: 61
Pkt: 1
M: 43




24. KRAKOWSKA Wiktoria 1998 AZS AWF WROCŁAW 27





Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 54


25. JANELLI Zofia 2002 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27



Pkt: 0
M: 72
Pkt: 1
M: 42

Pkt: 8
M: 19


26. WERYK Małgorzata 1997 T.S. WISŁA KRAKÓW 27
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 0
M: 62
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 39



27. Kawencka Ewa 2000 PIAST GLIWICE 25

Pkt: 2
M: 39

Pkt: 0
M: 47

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 2
M: 35
28. STASZULONEK Karolina 2002 PIAST GLIWICE 23






Pkt: 0
M: 59


29. MROCHEM Patrycja 1999 AZS AWF KATOWICE 21 Pkt: 0
M: 54



Pkt: 0
M: 52

Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 69


30. Peret Karolina 2000 AZS AWF WARSZAWA 20 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 1
M: 47



Pkt: 0
M: 58
Pkt: 2
M: 37



31. Guzik Dominika 1996 AZS AWF KRAKÓW 20
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 53

Pkt: 0
M: 23

Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 56


32. JADCZAK Dominika 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 20





Pkt: 0
M: 52



33. JANICKA Weronika 1999 AZS AWF KATOWICE 20 Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 52



Pkt: 1
M: 48




34. SABALSKA Ewelina 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 14




Pkt: 0
M: 49




35. ŚLIWIŃSKA Paulina 2000 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 14



Pkt: 0
M: 76


Pkt: 0
M: 53


36. Majchrzak Julia 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 14


Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 56




37. KRZEMIŃSKA Natalia 1996 T.S. WISŁA KRAKÓW 12
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 40

Pkt: 0
M: 49

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 37


38. PARYSEK Zofia 2001 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 12




Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 52


39. Strzelczyk Olga 2000 UKS PIAST LEGNICA 12 Pkt: 1
M: 44

Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 50

Pkt: 2
M: 38


40. SZAŁACIŃSKA Zofia 2001 Klub Szermierzy Warszawianka 12





Pkt: 1
M: 43


Pkt: 0
M: 49
41. Piekarska Barbara 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12 Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 30


Pkt: 0
M: 43

Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 51

Pkt: 0
M: 73
42. Żelichowska Sandra 1997 AZS AWF WARSZAWA 12 Pkt: 2
M: 39

Pkt: 1
M: 44

Pkt: 0
M: 75
Pkt: 0
M: 53

Pkt: 0
M: 65

Pkt: 0
M: 54
43. KNAPIK Agata 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 8

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 70





44. Frydrych Małgorzata 2000 Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 8









45. PIĄTEK Magdalena 2003 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 8









46. Kuźmińska Hanna 1998 AZS AWF KRAKÓW 6





Pkt: 2
M: 40



47. WILAMOWSKA Klaudia 2000 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 6





Pkt: 1
M: 41



48. SZARKOWSKA Kinga 1995 AZS AWF WARSZAWA 6



Pkt: 0
M: 59




Pkt: 1
M: 43
49. Gwóźdź Julia 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 6






Pkt: 1
M: 44


50. Kwiecień Julia 2001 PIAST GLIWICE 6





Pkt: 1
M: 46



50. RUCIŃSKA Michalina 1996 AZS AWF KATOWICE 6





Pkt: 1
M: 46



50. Szklar Katarzyna 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6



Pkt: 0
M: 63
Pkt: 1
M: 46




53. JAKUBOWSKA Martyna 2000 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 6



Pkt: 0
M: 69
Pkt: 1
M: 47




53. LEŚNIEWSKA Marta 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 6








Pkt: 1
M: 47
55. JANUSZEWSKA Marcelina 1999 AZS AWF WARSZAWA 6





Pkt: 1
M: 48



56. Kucharczyk Dominika 1999 Klub Szermierzy Warszawianka 6




Pkt: 0
M: 54




56. GĘSIKOWSKA Emilia 1999 AZS AWF WARSZAWA 6

Pkt: 1
M: 48



Pkt: 0
M: 54



58. TARASIEWICZ Katarzyna 1997 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 6
Pkt: 2
M: 40




Pkt: 0
M: 56



58. TOMICKA Olimpia 1998 KS SZPADA WROCŁAW 6
Pkt: 2
M: 34



Pkt: 0
M: 56




60. Liczberska Aneta 2000 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 6



Pkt: 0
M: 77

Pkt: 0
M: 57



61. Przeniosło Joanna 1997 AZS AWF KRAKÓW 6



Pkt: 0
M: 39




Pkt: 0
M: 59
61. RAKOCZY Natalia 2002 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 6 Pkt: 1
M: 43





Pkt: 0
M: 59



63. ŁASZCZEWSKA Weronika 2001 AZS AWF WARSZAWA 6





Pkt: 0
M: 61


Pkt: 0
M: 69
64. Kuśmierz Zuzanna 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 6





Pkt: 0
M: 62



65. GAJÓWKA Maria 1999 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 6 Pkt: 2
M: 36



Pkt: 0
M: 71


Pkt: 0
M: 63


65. OLCHOWIK Michalina 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 6





Pkt: 0
M: 63


Pkt: 0
M: 72
65. Olchowik Zuzanna 1999 Klub Szermierzy Warszawianka 6
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 46

Pkt: 0
M: 63



68. Wiktor Weronika 2002 AZS AWF KATOWICE 6



Pkt: 0
M: 16


Pkt: 0
M: 64


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content