Lista klasyfikacyjna

BIELEC Maciej

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

NIESTRÓJ Daniel

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: PIAST GLIWICE

TRZEPIZUR Przemysław

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KATOWICE

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski III
3. Puchar Polski IV/Puchar Europy U23
4. Mistrzostwa Polski
5. Puchar Polski I
6. Puchar Polski II
7. Puchar Polski III
8. Puchar Polski IV/Pucharu Europy U23
9. Mistrzostwa Polski
10. Puchar Polski II


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. BIELEC Maciej 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 268 Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 0
M: 3
2. NIESTRÓJ Daniel 1995 PIAST GLIWICE 110 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 25
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 0
M: 8
3. TRZEPIZUR Przemysław 1996 AZS AWF KATOWICE 83 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 0
M: 17
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 0
M: 7
4. Michalak Damian 1999 PIAST GLIWICE 79 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 22
M: 3
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 0
M: 33
5. Lubieniecki Wojciech 1999 Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków 74 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 8
M: 24


Pkt: 0
M: 5
6. KOLAŃCZYK Wojciech 1999 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 68 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 0
M: 23
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 11
7. Nawrocki Jerzy 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 66 Pkt: 4
M: 30
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 0
M: 39
8. NIKIEL Marcin 1998 AZS AWF WROCŁAW 63
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 35
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 22


9. MARCOL Daniel 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 63 Pkt: 0
M: 57
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 0
M: 52
10. Staszulonek Bartosz 1997 PIAST GLIWICE 55 Pkt: 1
M: 47
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 51

Pkt: 0
M: 19
11. SZURLEJ Bartłomiej 2000 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 55


Pkt: 0
M: 58
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 0
M: 24
12. Strączyński Wiktor 1999 AZS AWF KRAKÓW 54 Pkt: 2
M: 38


Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 53


Pkt: 18
M: 6

Pkt: 0
M: 51
13. Golec Paweł 1995 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 51 Pkt: 0
M: 72
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 0
M: 15
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 40
14. OPAŁKA Michał 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 43 Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 30
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 28
15. Golec Maciej 1997 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 43
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 0
M: 40
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 1
M: 42

Pkt: 0
M: 26
16. KAŁUZIŃSKI Tomasz 2001 AZS AWF KATOWICE 39

Pkt: 0
M: 82
Pkt: 0
M: 77
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 0
M: 45
17. NOGANOWICZ Karol 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 39
Pkt: 0
M: 66



Pkt: 14
M: 11

Pkt: 0
M: 56

Pkt: 0
M: 56
18. SZLAMA Patryk 1996 PIAST GLIWICE 34 Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 49
19. Majgier Sebastian 1995 PIAST GLIWICE 34 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 38
20. FRAŚ Mieszko 1995 T.S. WISŁA KRAKÓW 29 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 72
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 0
M: 30
21. Mielniczek Ignacy 1995 T.S. WISŁA KRAKÓW 29 Pkt: 0
M: 60
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 32
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 70

Pkt: 0
M: 32
22. Koc Tadeusz 1995 T.S. WISŁA KRAKÓW 27 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 2
M: 40

Pkt: 0
M: 45
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 28

Pkt: 1
M: 47

Pkt: 0
M: 57
23. Rachwalik Michał 2000 Uczniowski Klub Sportowy START 21 Pkt: 0
M: 73


Pkt: 0
M: 77


Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 79

Pkt: 0
M: 60
24. PYTEL Piotr 1998 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 20



Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 38



Pkt: 0
M: 63
25. Budek Karol 1996 Krakowski Klub Szermierzy 20
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 0
M: 55
26. TUMAS Marcin 2001 RMKS RYBNIK 20





Pkt: 1
M: 48
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 53
27. Zbierada Bartłomiej 2000 PKSZERM WARSZAWA 19
Pkt: 0
M: 61

Pkt: 0
M: 36
Pkt: 8
M: 20


Pkt: 1
M: 48


28. BARTOLEWSKI Wacław 1998 PIAST GLIWICE 19

Pkt: 0
M: 84
Pkt: 0
M: 62

Pkt: 8
M: 21
Pkt: 1
M: 41



29. MIREK Krzysztof 1996 AZS AWF KRAKÓW 19 Pkt: 0
M: 75
Pkt: 0
M: 59

Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 72
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 27


Pkt: 0
M: 73
30. Kłusek Damian 1996 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 19
Pkt: 0
M: 75

Pkt: 0
M: 88
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 1
M: 45




31. Koc Franciszek 2000 T.S. WISŁA KRAKÓW 18 Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 74

Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 62

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 70
32. Ralko Filip 1999 AZS AWF WROCŁAW 18 Pkt: 0
M: 61
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 81
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 58


33. Urban Karol 1998 AZS AWF WARSZAWA 17 Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 68

Pkt: 0
M: 68

Pkt: 0
M: 68

Pkt: 0
M: 21
34. RADOSZ Mikołaj 2002 AZS AWF KRAKÓW 17


Pkt: 0
M: 69





Pkt: 0
M: 31
35. KOŁPA Piotr 2000 Klub Sportowy Olimp Lubin 14 Pkt: 0
M: 52






Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 54
36. ZAMIAR Michał 1997 AZS AWF WROCŁAW 14



Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 79



Pkt: 0
M: 46
37. Urban Paweł 2003 AZS AWF KRAKÓW 14





Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 83

Pkt: 0
M: 64
38. SIUDAK Aleksander 1999 T.S. WISŁA KRAKÓW 13 Pkt: 0
M: 76


Pkt: 0
M: 74

Pkt: 4
M: 27




39. PIEKARZ Michał 2000 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 12 Pkt: 4
M: 32


Pkt: 0
M: 80

Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 55


40. BOROŃ Paweł 1997 AZS AWF WROCŁAW 12 Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 96
Pkt: 0
M: 38

Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 78

Pkt: 0
M: 73
41. Sieradzan Jakub 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 8








Pkt: 0
M: 41
42. DĘBICKI Dawid 2001 T.S. WISŁA KRAKÓW 8 Pkt: 0
M: 74
Pkt: 0
M: 72







Pkt: 0
M: 47
43. ĆWIĘKA Wojciech 1999 Klub Szermierzy Warszawianka 8 Pkt: 1
M: 44


Pkt: 0
M: 39

Pkt: 0
M: 70



Pkt: 0
M: 50
44. BULANDRA Jan 2002 AZS AWF KATOWICE 8








Pkt: 0
M: 58
45. Chyrek Kasper 1997 AZS AWF KATOWICE 6
Pkt: 0
M: 71

Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 72


Pkt: 0
M: 66
46. TARACHANOWICZ Kamil 1997 Klub Szermierzy Warszawianka 6


Pkt: 0
M: 61

Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 71


47. MICHALCZYK Sebastian 2001 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 6




Pkt: 0
M: 72

Pkt: 1
M: 44


48. KAŹMIERSKI MACIEJ 2003 MKS GRYF MIELEC 6






Pkt: 1
M: 45


49. BRABAŃSKI Karol 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6



Pkt: 1
M: 48





49. Fajkis Jarosław 1999 RMKS RYBNIK 6 Pkt: 0
M: 76
Pkt: 1
M: 47

Pkt: 0
M: 65

Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 69



51. Dembowski Michał 1998 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 6


Pkt: 0
M: 87



Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 79
52. GIDZIŃSKI Piotr 2000 Klub Szermierzy Warszawianka 6




Pkt: 0
M: 53




52. MARCINIAK Jarosław 2000 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 6
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 59


Pkt: 0
M: 68



54. MANDRYSZ Sebastian 2002 RMKS RYBNIK 6 Pkt: 0
M: 65





Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 54


55. Urban Piotr 2003 AZS AWF KRAKÓW 6





Pkt: 0
M: 57



56. Kałuziński Ryszard 1999 RMKS RYBNIK 6 Pkt: 0
M: 71


Pkt: 0
M: 54



Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 82
56. PIŁAT Mateusz 2000 MKS GRYF MIELEC 6 Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 60

Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 58




58. BAR Michał 1999 PIAST GLIWICE 6





Pkt: 0
M: 59



59. PAKUŁA Jan 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 6



Pkt: 0
M: 61





60. RUTZ Stanisław 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 6 Pkt: 2
M: 33


Pkt: 0
M: 81



Pkt: 0
M: 64

Pkt: 0
M: 81
60. Chołast Mateusz 1999 AZS AWF WROCŁAW 6


Pkt: 0
M: 84

Pkt: 0
M: 64




Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content