Lista klasyfikacyjna

Gorczyca Tomasz

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Ginda Piotr

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ

Nowak Jan

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców
2. Gdańska Kuźnia
3. Europejski Festiwal Szermierczy
4. Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców
5. Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci
6. Toruńska Katarzyna
7. Gdańska Kuźnia
8. Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców
9. Puchar Ziem Północnych
10. Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie
11. Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców
12. Europejski Festiwal Szermierczy


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. Gorczyca Tomasz 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 176 Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 1



2. Ginda Piotr 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 116
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 7


3. Nowak Jan 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 100 Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 15


4. Fogt Jakub 2006 KS POLONIA 1912 LESZNO 100



Pkt: 0
M: 108
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 3




5. Krawczyński Melchior 2005 Klub Szermierczy Wrocławianie 88 Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 70
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 16



6. Prajzner Mikołaj 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 84 Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 12

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 42


7. Sowa Piotr 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 80 Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 61


8. GAWENDA Patryk 2005 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 76 Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 27



Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 29


9. WINKHOF Filip 2005 IKS LESZNO 76 Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 30


10. Kulpaczyński Łukasz 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 72 Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 31


11. JURCZAK Mateusz 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 68 Pkt: 0
M: 9



Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 8

Pkt: 0
M: 2

Pkt: 0
M: 41


12. Fedorowicz Karol 2005 AZS AWF WARSZAWA 62
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 36

Pkt: 0
M: 10

Pkt: 0
M: 9





13. WAŚCIŃSKI Gracjan 2006 IKS LESZNO 52



Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 23



14. JURGA Stanisław 2006 ZJEDNOCZENI PABIANICE 50



Pkt: 0
M: 93
Pkt: 0
M: 11

Pkt: 0
M: 9




15. KANCI Maksymilian 2005 KS POLONIA 1912 LESZNO 44 Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 35


16. RADAJEWSKI Marcin 2005 IKS LESZNO 44 Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 52


17. KRUSZONA Bartosz 2005 Klub Szermierczy Wrocławianie 40 Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 28


18. KUL Michał 2005 UKS ATENA GDAŃSK 38 Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 20

Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 11

Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 43


19. BEDNER Filip 2005 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 38
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 26

Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 57


20. MAKAŁOWSKI Adam 2005 IKS LESZNO 36 Pkt: 0
M: 36

Pkt: 0
M: 56

Pkt: 0
M: 144
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 30



21. DURAJ Idzi 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 32



Pkt: 0
M: 86
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 34



22. KAPAŁA Adrian 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 30
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 149
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 22




23. ANDRZEJEWSKI Adam 2005 IKS LESZNO 30 Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 42

Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 20

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 20



24. MOŻEJKO Miłosz 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 28



Pkt: 0
M: 73

Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 23




25. SZCZOTKO Bartosz 2006 UKS ATENA GDAŃSK 26



Pkt: 0
M: 56

Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 22



26. ZAPÓR Ksawery 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 24 Pkt: 0
M: 35

Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 102
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 37



27. Jurczak Tomasz 2005 AZS AWF WARSZAWA 17 Pkt: 0
M: 44



Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 26

Pkt: 0
M: 58


28. STARKOWSKI Filip 2006 KS POLONIA 1912 LESZNO 17



Pkt: 0
M: 146
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 40





29. Fedorów Hubert 2006 Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki 16



Pkt: 0
M: 98
Pkt: 0
M: 23






30. Tomyślak Łukasz 2006 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 15



Pkt: 0
M: 89

Pkt: 0
M: 16





31. PISAREWICZ Szymon 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15



Pkt: 0
M: 104

Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 19



32. KSIĄŻEK Jan 2006 UKS ATENA GDAŃSK 14



Pkt: 0
M: 142

Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 34



33. DUDZIŃSKI Damian 2006 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 14




Pkt: 0
M: 22

Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 46



34. PUCKOWSKI Szymon 2006 UKS ATENA GDAŃSK 14



Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 43



35. Kuźmiński Aleksander 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 14



Pkt: 0
M: 140
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 48



36. Pyskło Bartosz 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 13



Pkt: 0
M: 88
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 48




37. Pyskło Szymon 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 13



Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 29




38. MAĆKOWIAK Maksymilian 2005 IKS LESZNO 12 Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 47


39. KRAWCZYŃSKI Paweł 2006 Klub Szermierczy Wrocławianie 11




Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 44



40. Gonda Jakub 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 9 Pkt: 0
M: 46



Pkt: 0
M: 153
Pkt: 0
M: 26

Pkt: 0
M: 49




41. KWIATKOWSKI Karol 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 9



Pkt: 0
M: 108
Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 35




42. HOFFMANN Stanisław 2006 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 9



Pkt: 0
M: 156
Pkt: 0
M: 32


Pkt: 0
M: 45



43. BIELAWSKI Jan 2005 UKS-I BOHUN TORUŃ. 8





Pkt: 0
M: 21





44. GMUREK Marcin 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 8



Pkt: 0
M: 158
Pkt: 0
M: 36


Pkt: 0
M: 42



45. JAWORSKI Eryk 2006 UKS ATENA GDAŃSK 7



Pkt: 0
M: 166

Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 51



46. WOJTACHNIA Leon 2005 UKS FENIKS JABŁONNA 7




Pkt: 0
M: 39

Pkt: 0
M: 31




47. JEGLIŃSKI Dawid 2006 UKS ATENA GDAŃSK 7



Pkt: 0
M: 146
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 33

Pkt: 0
M: 50



48. Pakuła Michał 2006 UKS ATENA GDAŃSK 7





Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 41



49. Skorupa Maciej 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 7



Pkt: 0
M: 140
Pkt: 0
M: 42

Pkt: 0
M: 46




50. Surma Maciej 2006 AZS AWF WARSZAWA 6



Pkt: 0
M: 60

Pkt: 0
M: 25





51. CIESIELSKI Odyseusz 2006 IKS LESZNO 6



Pkt: 0
M: 165
Pkt: 0
M: 34






52. KARAWACKI Olaf 2006 UKS ATENA GDAŃSK 5



Pkt: 0
M: 128

Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 53




53. GWIAZDOWSKI Olaf 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 4











54. BOGUSŁAWSKI Szymon 2006 UKS ATENA GDAŃSK 4





Pkt: 0
M: 31





55. Korbas Adam 2006 KS AZS-AWF POZNAŃ 4






Pkt: 0
M: 32




56. KUCHTA-KALKOWSKI Ludwik 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 4


Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 111



Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 51


57. WIOSNA Mateusz 2006 UKS ATENA GDAŃSK 4



Pkt: 0
M: 157

Pkt: 0
M: 36





58. LANGOWSKI Damian 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 4




Pkt: 0
M: 45






59. Kowalski Tymon 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 4




Pkt: 0
M: 33


Pkt: 0
M: 49



60. CZAJKOWSKI Jakub 2006 UKS ATENA GDAŃSK 4





Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 50




61. KOWALSKI Maksym 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 3




Pkt: 0
M: 37





Pkt: 0
M: 76
62. SROKA Franciszek 2006 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 3




Pkt: 0
M: 40





Pkt: 0
M: 74
63. PAŁASZ Szymon 2006 UKS ATENA GDAŃSK 3



Pkt: 0
M: 130






Pkt: 0
M: 71
64. GWIAZDOWSKI Olaf 2005 2







Pkt: 0
M: 40



65. PIEKARSKI Marek 2006 UKS ATENA GDAŃSK 2





Pkt: 0
M: 41





65. GACZYŃSKI Jan Jerzy 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 2




Pkt: 0
M: 41






67. ROSIAK Witold 2005 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2






Pkt: 0
M: 42




68. ŚWIĄTKOWSKI Miłosz 2006 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 2




Pkt: 0
M: 43






69. ROBACKI Borys 2005 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 50








70. LEDZIŃSKI Ziemowit 2005 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2







Pkt: 0
M: 47



71. SZOPA Michał 2005 AZS AWF WARSZAWA 2



Pkt: 0
M: 83







72. ŻYCKI Tomasz 2005 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2



Pkt: 0
M: 106







73. MICHALSKI Stanisław 2006 AZS AWF WARSZAWA 2



Pkt: 0
M: 115







74. SKIBA Kamil 2005 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2



Pkt: 0
M: 125







75. ZAKRZEWSKI Antoni 2006 AZS AWF WARSZAWA 2



Pkt: 0
M: 134







76. HURINSKY Oliver 2006 AZS AWF WARSZAWA 2



Pkt: 0
M: 136







77. Wasiak Stanisław 2006 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 2



Pkt: 0
M: 154







78. KOZŁOWSKI Ksawery 2006 UKS ATENA GDAŃSK 1






Pkt: 0
M: 51




79. ŻYMANT Mikołaj 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 1











80. LEŚNIAK Szymon 2006 Klub Szermierczy Wrocławianie 1






Pkt: 0
M: 56




Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content