Lista klasyfikacyjna

Tomasz GORCZYCA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: UKS ATENA GDAŃSK

Piotr Ginda

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.

Jan Nowak

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: POLONIA 1912 LESZNO

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Tomasz GORCZYCA 176
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 6, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 7, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 9, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 5, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 3, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 1, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 1, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 1, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 1, P: 0
2. Piotr Ginda 116
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 7, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 14, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 19, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 26, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 6, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 26, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 6, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 2, P: 0
3. Jan Nowak 100
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 8, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 15, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 9, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 22, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 40, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 2, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 8, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 9, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0
4. Jakub Fogt 100
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 108, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 6, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 5, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 6, P: 0
5. Melchior Krawczyński 88
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 16, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 7, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 70, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 5, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 2, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 17, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 5, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 17, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0
6. Mikołaj Prajzner 84
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 34, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 42, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 12, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 66, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 10, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 8, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 7, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0
7. Piotr Sowa 80
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 31, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 61, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 34, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 63, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 55, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 47, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 9, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 7, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 58, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 17, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 5, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0
8. Patryk GAWENDA 76
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 29, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 27, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 12, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0
9. Filip WINKHOF 76
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 24, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 27, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 23, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 16, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 12, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0
10. Łukasz Kulpaczyński 72
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 20, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 31, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 23, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 24, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 45, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 15, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 12, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 14, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 14, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 18, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0
11. Mateusz JURCZAK 68
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 41, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 34, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 8, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 11, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 2, P: 0
12. Karol Fedorowicz 62
  • Gdańska Kuźnia, M: 15, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 36, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 10, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 9, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 13, P: 0
13. Gracjan WAŚCIŃSKI 52
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 62, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 14, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 20, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 52, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 19, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0
14. Stanisław JURGA 50
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 93, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 11, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 18, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 24, P: 0
15. Maksymilian KANCI 44
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 35, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 47, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 54, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 7, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 10, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 38, P: 0
16. Marcin RADAJEWSKI 44
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 52, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 32, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 23, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 49, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 44, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 29, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 19, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 70, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 20, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0
17. Bartosz KRUSZONA 40
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 48, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 28, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 30, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 25, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 35, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 24, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 23, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 22, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0
18. Michał KUL 38
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 43, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 20, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 14, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 27, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 19, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 11, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0
19. Filip BEDNER 38
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 57, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 22, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 31, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 26, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 15, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 28, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 15, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 39, P: 0
20. Adam MAKAŁOWSKI 36
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 56, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 144, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 18, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 13, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 60, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 20, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 32, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0
21. Idzi DURAJ 32
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 86, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 13, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 27, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 45, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0
22. Adrian KAPAŁA 30
  • Gdańska Kuźnia, M: 28, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 58, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 149, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 17, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 17, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 47, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 26, P: 0
23. Adam ANDRZEJEWSKI 30
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 35, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 42, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 58, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 20, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 24, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0
24. Miłosz MOŻEJKO 28
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 73, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 12, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 41, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 23, P: 0
25. Bartosz SZCZOTKO 26
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 56, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 15, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 31, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0
26. Ksawery ZAPÓR 24
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 35, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 54, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 102, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 21, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 24, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 42, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 28, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 50, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 37, P: 0
27. Tomasz Jurczak 17
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 44, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 58, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 29, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 27, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 51, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 26, P: 0
28. Filip STARKOWSKI 17
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 146, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 25, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 40, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 64, P: 0
29. Hubert Fedorów 16
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 98, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 23, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 44, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 28, P: 0
30. Łukasz Tomyślak 15
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 89, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 16, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 53, P: 0
31. Szymon PISAREWICZ 15
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 104, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 35, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 59, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 41, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0
32. Jan KSIĄŻEK 14
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 142, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 18, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 40, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0
33. Damian DUDZIŃSKI 14
  • Toruńska Katarzyna, M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 64, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 63, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 46, P: 0
34. Szymon PUCKOWSKI 14
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 50, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 26, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 43, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 43, P: 0
35. Aleksander KUŹMIŃSKI 14
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 140, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 44, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 32, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 38, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 48, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 48, P: 0
36. Bartosz Pyskło 13
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 88, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 28, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 30, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 77, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 48, P: 0
37. Szymon PYSKŁO 13
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 64, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 38, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 54, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0
38. Maksymilian MAĆKOWIAK 12
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 43, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 47, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 20, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 45, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 41, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 57, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 38, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 34, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 38, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 39, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 44, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0
39. Paweł KRAWCZYŃSKI 11
  • Toruńska Katarzyna, M: 46, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 39, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 52, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 30, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 44, P: 0
40. Jakub Gonda 9
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 46, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 153, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 26, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 39, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 49, P: 0
41. Karol KWIATKOWSKI 9
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 108, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 31, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 58, P: 0
42. Stanisław HOFFMANN 9
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 156, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 32, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 55, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 45, P: 0
43. Jan BIELAWSKI 8
  • Gdańska Kuźnia, M: 21, P: 0
44. Marcin GMUREK 8
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 158, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 36, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 68, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 55, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 42, P: 0
45. Eryk JAWORSKI 7
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 166, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 29, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 51, P: 0
46. Leon WOJTACHNIA 7
  • Toruńska Katarzyna, M: 39, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 72, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 31, P: 0
47. Dawid JEGLIŃSKI 7
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 146, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 34, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 33, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 50, P: 0
48. Michał Pakuła 7
  • Gdańska Kuźnia, M: 43, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 65, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 47, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 41, P: 0
49. Maciej Skorupa 7
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 140, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 42, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 69, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 46, P: 0
50. Maciej Surma 6
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 60, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 25, P: 0
51. Odyseusz CIESIELSKI 6
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 165, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 34, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 35, P: 0
52. Olaf KARAWACKI 5
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 128, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 42, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 53, P: 0
53. Olaf GWIAZDOWSKI 4
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 29, P: 0
54. Szymon BOGUSŁAWSKI 4
  • Gdańska Kuźnia, M: 31, P: 0
55. Adam KORBAS 4
  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0
56. Ludwik KUCHTA-KALKOWSKI 4
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 51, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 53, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 111, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 33, P: 0
57. Mateusz WIOSNA 4
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 157, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 36, P: 0
58. Damian LANGOWSKI 4
  • Toruńska Katarzyna, M: 45, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 47, P: 0
59. Tymon Kowalski 4
  • Toruńska Katarzyna, M: 33, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 60, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 49, P: 0
60. Jakub CZAJKOWSKI 4
  • Gdańska Kuźnia, M: 37, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 66, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 50, P: 0
61. Maksym KOWALSKI 3
  • Toruńska Katarzyna, M: 37, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 76, P: 0
62. Franciszek SROKA 3
  • Toruńska Katarzyna, M: 40, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 74, P: 0
63. Szymon PAŁASZ 3
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 130, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 71, P: 0
64. Olaf GWIAZDOWSKI 2
  • Puchar Ziem Północnych, M: 40, P: 0
65. Marek PIEKARSKI 2
  • Gdańska Kuźnia, M: 41, P: 0
65. Jan Jerzy GACZYŃSKI 2
  • Toruńska Katarzyna, M: 41, P: 0
67. Witold ROSIAK 2
  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 42, P: 0
68. Miłosz ŚWIĄTKOWSKI 2
  • Toruńska Katarzyna, M: 43, P: 0
69. Borys ROBACKI 2
  • Gdańska Kuźnia, M: 29, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 50, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 46, P: 0
70. Ziemowit LEDZIŃSKI 2
  • Puchar Ziem Północnych, M: 47, P: 0
71. Michał SZOPA 2
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 83, P: 0
72. Tomasz ŻYCKI 2
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 106, P: 0
73. Stanisław MICHALSKI 2
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 115, P: 0
74. Kamil SKIBA 2
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 125, P: 0
75. Antoni ZAKRZEWSKI 2
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 134, P: 0
76. Oliver HURINSKY 2
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 136, P: 0
77. Stanisław Wasiak 2
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 154, P: 0
78. Ksawery KOZŁOWSKI 1
  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 51, P: 0
79. Mikołaj ŻYMANT 1
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 54, P: 0
80. Szymon LEŚNIAK 1
  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 56, P: 0

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy