Lista klasyfikacyjna

Jakub GORCZYCA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: UKS ATENA GDAŃSK

Cezary GINTER

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: IKS LESZNO

Marceli Cendrowski

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: WKS KOLEJARZ WROCŁAW.

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Jakub GORCZYCA 168
  • Challenge Wratislavia, M: 5, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 6, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 13, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 14, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 2, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 3, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 1, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 1, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 5, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 5, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 1, P: 0
2. Cezary GINTER 136
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 62, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 7, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 17, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 2, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 8, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0
3. Marceli Cendrowski 128
  • Challenge Wratislavia, M: 12, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 18, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 23, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 11, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 10, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 18, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 2, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 1, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 5, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0
4. Adam KRUSZONA 108
  • Challenge Wratislavia, M: 46, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 18, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 5, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 13, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 16, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 18, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 2, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 6, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 17, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 2, P: 0
5. Maksymilian DOROSZKIEWICZ 96
  • Challenge Wratislavia, M: 47, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 43, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 19, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 28, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 52, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 22, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 5, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 1, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 9, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0
6. Aleksander JANCZAK 96
  • Challenge Wratislavia, M: 97, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 51, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 31, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 26, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 19, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 7, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 23, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 17, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 7, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0
7. Alex Kardyś 92
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 54, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 9, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 11, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 2, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 16, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 15, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0
8. Maksymilian LEŚNIEWSKI 88
  • Challenge Wratislavia, M: 72, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 24, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 16, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 37, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 24, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 73, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 12, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 18, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 2, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 5, P: 0
9. Filip HRYNIEWIECKI 88
  • Challenge Wratislavia, M: 119, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 14, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 63, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 36, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 9, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 8, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 14, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0
10. Ludomir DŁUGOKĘCKI 88
  • Challenge Wratislavia, M: 69, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 17, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 11, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 14, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 23, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 27, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 5, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 14, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 6, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 6, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0
11. Daniel TURBO 64
  • Challenge Wratislavia, M: 112, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 28, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 52, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 44, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 23, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 24, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 16, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0
12. Jan WYSZYŃSKI 64
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 49, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 42, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 49, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 77, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 6, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 6, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 20, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 23, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0
13. Wiktor Rut 62
  • Challenge Wratislavia, M: 64, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 48, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 37, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 34, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 58, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 7, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 28, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 14, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 33, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0
14. Jan Sowa 60
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 34, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 14, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 38, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 33, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 10, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0
15. Maciej Mazur 56
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 119, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 42, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 34, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0
16. Franciszek OLSZEWSKI 56
  • Gdańska Kuźnia, M: 27, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 18, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 43, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 44, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 19, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 8, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 18, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 11, P: 0
17. Szczepan DURAJ 56
  • Challenge Wratislavia, M: 104, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 71, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 10, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 10, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 11, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 25, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0
18. Szymon Głowiński 52
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 41, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 42, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 25, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 22, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 34, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 20, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 16, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 26, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 12, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 30, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0
19. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI 48
  • Challenge Wratislavia, M: 108, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 54, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 35, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 46, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 12, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 12, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 34, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 22, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 48, P: 0
20. Jegor NIEPOKULCZYCKI 38
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 116, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 39, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 36, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 0, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0
21. Adam Szuflita 38
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 66, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 46, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 46, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 64, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 48, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 57, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 21, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 17, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 31, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 40, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0
22. Franciszek Śliż 36
  • Challenge Wratislavia, M: 90, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 28, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 60, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 63, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 32, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 20, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 41, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 42, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 7, P: 0
23. Cyprian GULIŃSKI 34
  • Challenge Wratislavia, M: 114, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 38, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 35, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 122, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 11, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 32, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 50, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 43, P: 0
24. Tomasz BARTOSZEK 34
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 68, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 14, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 23, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 20, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 28, P: 0
25. Mateusz ŻOŁNOWSKI 34
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 49, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 39, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 49, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 30, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 15, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 38, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 40, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 26, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0
26. Filip CYGNAR 34
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 39, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 31, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 61, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 49, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 38, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0
27. Feliks Wiśnik 32
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 58, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 26, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 15, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 11, P: 0
28. Franciszek LEWANDOWSKI 32
  • Toruńska Katarzyna, M: 31, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 12, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 44, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 43, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0
29. Mikołaj FIRLEJ 32
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 40, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 87, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 23, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 19, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 38, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0
30. Jakub PAZOŁA 24
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 64, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 58, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 77, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 25, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 24, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 17, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 56, P: 0
31. Franciszek Nawrocki 24
  • Challenge Wratislavia, M: 39, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 59, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 55, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 72, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 42, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 21, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 26, P: 0
32. Jan GAJC 24
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 62, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 31, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0
33. Patryk Drzewski 23
  • Toruńska Katarzyna, M: 16, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 42, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 54, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0
34. Filip KROCHMALSKI 22
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 69, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 8, P: 0
35. Aleksander BIEŃKOWSKI 22
  • Challenge Wratislavia, M: 102, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 61, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 34, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 25, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 55, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0
36. Jan Chojnacki 20
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 62, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 47, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 88, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 27, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 13, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 48, P: 0
37. Stanisław LAKS 19
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 120, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 57, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 32, P: 0
38. Grzegorz CZAJKOWSKI 18
  • Gdańska Kuźnia, M: 26, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 39, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0
39. Jakub Narolewski 17
  • Challenge Wratislavia, M: 91, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 58, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 35, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0
40. Maksymilian Markowski 14
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 55, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 47, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 34, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 40, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 58, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0
41. Mateusz PUCKOWSKI 13
  • Challenge Wratislavia, M: 70, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 95, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 29, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 50, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 40, P: 0
42. Konstanty ZIELIŃSKI 12
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 60, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 36, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 41, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 45, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 38, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 59, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0
43. Tadeusz Chojnacki 10
  • Challenge Wratislavia, M: 85, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 129, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 45, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 27, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 46, P: 0
44. Eryk WOŹNIAK 10
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 110, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 59, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 53, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 45, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 32, P: 0
45. Patryk Sawicki 10
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 51, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 44, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 35, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 54, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 37, P: 0
46. Michał DRĄŻKIEWICZ 9
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 118, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 50, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 28, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 48, P: 0
47. Tadeusz Wąsik 8
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 29, P: 0
48. Hubert GÓRNY 8
  • Gdańska Kuźnia, M: 41, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 40, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 51, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 59, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0
49. Dominik Truszczyński 8
  • Challenge Wratislavia, M: 105, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 85, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 60, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 60, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0
50. Igor MAKSYMOWICZ 8
  • Toruńska Katarzyna, M: 33, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 40, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 48, P: 0
51. Marcel BUJAS 8
  • Challenge Wratislavia, M: 121, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 44, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 46, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 94, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 42, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 39, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 36, P: 0
52. Lubomir WOROPAY-HORDZIEJEWICZ 7
  • Gdańska Kuźnia, M: 39, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 42, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 52, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 45, P: 0
53. Bartosz KOBIERSKI 7
  • Toruńska Katarzyna, M: 41, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 43, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 63, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 44, P: 0
54. Szymon GŁUSZAK 6
  • Toruńska Katarzyna, M: 46, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 28, P: 0
55. Antonii Fedorów 6
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 79, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 29, P: 0
56. Miłosz ZIELIŃSKI 6
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 56, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 53, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0
57. Filip ROSIAK 6
  • Toruńska Katarzyna, M: 35, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 61, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 62, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 35, P: 0
58. Bartosz ŻOK 5
  • Toruńska Katarzyna, M: 52, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 47, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 47, P: 0
59. Jakub Kędziora 5
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 53, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 117, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 73, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 53, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 61, P: 0
60. Antoni LUDWICZAK 4
  • Toruńska Katarzyna, M: 28, P: 0
61. Kacper LUTO 4
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 60, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 62, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 30, P: 0
62. Franciszek POKORSKI 4
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 109, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 37, P: 0
63. JULIAN WILIŃSKI 4
  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 47, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 40, P: 0
64. Kajetan KAROŃSKI 4
  • Toruńska Katarzyna, M: 64, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 59, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 36, P: 0
65. Grzegorz Marczyk 4
  • Toruńska Katarzyna, M: 62, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 52, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 39, P: 0
66. Mikołaj PAŁUBICKI 3
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 65, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 41, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 61, P: 0
67. Maksymilian JARMOŁOWSKI 3
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 67, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 63, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 41, P: 0
68. Aleksander BĄK 3
  • Toruńska Katarzyna, M: 55, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 46, P: 0
69. Tomasz MACIEJEWSKI 3
  • Toruńska Katarzyna, M: 63, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 46, P: 0
70. Jakub TUSK 3
  • Gdańska Kuźnia, M: 32, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 97, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 56, P: 0
71. Marceli JAROSIŃSKI 3
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 123, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 58, P: 0
72. Filip JAKUBOWSKI 2
  • Puchar Ziem Północnych, M: 33, P: 0
73. Tadeusz SIMIŃSKI 2
  • Gdańska Kuźnia, M: 37, P: 0
74. Szymon Semrau 2
  • Puchar Ziem Północnych, M: 38, P: 0
75. Kacper PALIGA 2
  • Puchar Ziem Północnych, M: 42, P: 0
76. Antoni Ludwiczak 2
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 44, P: 0
77. Mateusz KRAWCZYŃSKI 2
  • Puchar Ziem Północnych, M: 46, P: 0
78. Bartosz Torzyński 2
  • Toruńska Katarzyna, M: 48, P: 0
79. Marcin SIWEK 2
  • Challenge Wratislavia, M: 99, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 50, P: 0
80. Adam LIZAK 2
  • Challenge Wratislavia, M: 21, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 33, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 34, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 11, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 56, P: 0
81. Jakub CHOCHOŁOWSKI 2
  • Challenge Wratislavia, M: 106, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 76, P: 0
82. Maciej DĄBEK 2
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 103, P: 0
83. Hubert JARA 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 57, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 124, P: 0
84. Michał Szymczyk 2
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 130, P: 0
85. Patrick DORN 2
  • Toruńska Katarzyna, M: 69, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 49, P: 0
86. Maksymilian MOCEK 2
  • Toruńska Katarzyna, M: 51, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 53, P: 0
87. Eryk NIESZCZERZEWSKI 2
  • Toruńska Katarzyna, M: 56, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 51, P: 0
88. Krzysztof Zygmunt 2
  • Toruńska Katarzyna, M: 67, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 62, P: 0
89. Adam GRUPIŃSKI 1
  • Toruńska Katarzyna, M: 49, P: 0
90. Olgierd Borkowski 1
  • Toruńska Katarzyna, M: 53, P: 0
91. Konrad GÓRNY 1
  • Toruńska Katarzyna, M: 54, P: 0
92. Artur PIASECZNY 1
  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 57, P: 0
93. Marceli RUSIN 1
  • Toruńska Katarzyna, M: 60, P: 0
93. Sambor ZIELIŃSKI 1
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 60, P: 0
95. TYMON SUSKO 1
  • Toruńska Katarzyna, M: 65, P: 0
96. Maksymilian Chojnacki 1
  • Toruńska Katarzyna, M: 66, P: 0
97. Adrian Drzewski 1
  • Toruńska Katarzyna, M: 67, P: 0
98. Wojciech Pieścikowski 1
  • Toruńska Katarzyna, M: 70, P: 0
99. Ignacy KUSIAK 1
  • Toruńska Katarzyna, M: 71, P: 0
100. Hubert KOWALEWSKI 1
  • Toruńska Katarzyna, M: 72, P: 0
101. Piotr SZYMCZAK 1
  • Toruńska Katarzyna, M: 74, P: 0
102. Nikodem NOWAK 1
  • Toruńska Katarzyna, M: 75, P: 0

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy