Lista klasyfikacyjna

KOŁODZIEJCZYK Malwina

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: UKS DE LA SALLE GDAŃSK

WIECZOREK Aleksandra

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

OKLIŃSKA Marta

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: UKS DE LA SALLE GDAŃSK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski II
2. Puchar Polski III
3. Puchar Polski I
4. Puchar Polski II
5. Mistrzostwa Polski
6. Puchar Polski I
7. Puchar Polski II
8. Puchar Polski III
9. Puchar Polski III
10. Puchar Polski I
11. Puchar Polski II
12. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
13. Mistrzostwa Polski
14. Puchar Polski III
15. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
16. Puchar Polski I


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16.
1. KOŁODZIEJCZYK Malwina 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 234 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 2

2. WIECZOREK Aleksandra 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 187 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 8
M: 17
3. OKLIŃSKA Marta 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 155 Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 4
M: 28
4. LACHMAN Antonina 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 136 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 8
M: 19
5. ŻURAWSKA Karolina 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 111

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 6

6. OLSZEWSKA Amelia 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 88

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 14
M: 11

Pkt: 2
M: 40
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 6

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 3

7. Daniewska Michalina 2003 AZS AWF WARSZAWA 82
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 17

8. KISIELEWSKA Alicja 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 71 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 20

Pkt: 14
M: 10
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 7

9. Wasilczuk Karolina 2002 AZS AWF WARSZAWA 68
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 2
M: 37
10. Liszka Aleksandra 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 50

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 48
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 1
M: 46
11. Dębicka Oliwia 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 49 Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 28

12. SZATARSKA Maja 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 45


Pkt: 22
M: 3


Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 0
M: 18

13. Dejczer Natasza 2002 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 43
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 22


Pkt: 8
M: 17
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 15

14. JERZ Lena 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 40

Pkt: 25
M: 2




Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 14

15. BAN Zofia 2003 AZS AWF WARSZAWA 39 Pkt: 1
M: 42

Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 0
M: 22
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 9

16. Jabłonowska Kaja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 38 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 7


Pkt: 0
M: 15
Pkt: 12
M: 14
17. WYWIAŁ Zuzanna 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 36
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 14
M: 9
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 8
M: 18
18. JÓŹWIAK Zuzanna 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 36 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 13



Pkt: 8
M: 22
19. WIERZCHOWSKA Barbara 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 35 Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 51

Pkt: 1
M: 43
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 23

20. SZEMPLIŃSKA Natalia 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31 Pkt: 1
M: 46
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 0
M: 42
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 13

21. Kręc Emilia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 30
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 20

Pkt: 0
M: 41
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 8
M: 20
22. Sobczak-Domańska Maja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 28 Pkt: 1
M: 43

Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 2
M: 34
23. SZPEJNA Daniela 2004 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27

Pkt: 1
M: 43
Pkt: 4
M: 31


Pkt: 4
M: 32

Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 21

24. ZACHAREWICZ Ewa 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 24 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 18
M: 5

Pkt: 1
M: 42
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 16

Pkt: 14
M: 10

Pkt: 2
M: 36
25. SZMIT Laura 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 44

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 27

26. KANAS Konstancja 2004 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 23


Pkt: 8
M: 23


Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 0
M: 46
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 19

27. PIĄTKOWSKA Lena 2005 UKS ATENA GDAŃSK 19







Pkt: 2
M: 34
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 31


Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 30

28. Cichocka Konstancja 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 18 Pkt: 1
M: 48

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 47
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 4
M: 29
29. Woźniak Natalia 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18

Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 63


Pkt: 8
M: 23

Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 0
M: 35
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 26

30. GRACZYK Julia 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 16

Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 64




Pkt: 2
M: 38
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 38


Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 10

31. Nowakowska Aleksandra 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 15

Pkt: 0
M: 52
Pkt: 1
M: 42




Pkt: 1
M: 48
Pkt: 8
M: 20



Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 25

32. Brzezińska Zofia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 14

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 9

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 41


Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 9


Pkt: 0
M: 29
Pkt: 2
M: 39
33. Bartol Antonina 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 11

Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 65




Pkt: 0
M: 61
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 4
M: 32


Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 22

34. Sroka Aleksandra 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 57



Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 52


Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 24

35. Turbo Sonia 2004 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 9

Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 67




Pkt: 0
M: 66
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 44


Pkt: 12
M: 16


36. CISOWSKA Zuzanna 2004 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 9

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 36



Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 1
M: 45

Pkt: 0
M: 40
Pkt: 2
M: 33


37. WINIECKA Matylda 2005 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 7

Pkt: 0
M: 51
Pkt: 4
M: 29




Pkt: 0
M: 62
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 22


Pkt: 4
M: 29


38. KOWALSKA OLIWIA 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 7


Pkt: 0
M: 56


Pkt: 1
M: 47

Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 2
M: 40

Pkt: 0
M: 43



39. Urban Maja 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 7

Pkt: 0
M: 68



Pkt: 1
M: 46


Pkt: 0
M: 74
Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 44
Pkt: 1
M: 44


40. BEKALARCZYK Katarzyna 2004 UKS ATENA GDAŃSK 5

Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 49




Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 2
M: 37


Pkt: 8
M: 22


41. TRACZ Weronika 2005 Klub Szermierczy Wrocławianie 5








Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 63


Pkt: 4
M: 27


42. WIERZCHOWSKA Adrianna 2005 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 5

Pkt: 2
M: 36





Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 58


Pkt: 1
M: 45


43. Kulpaczyńska Oliwia 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 5







Pkt: 1
M: 46
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 50


Pkt: 4
M: 32


44. GOŁEMBSKA Katarzyna 2003 KS POLONIA 1912 LESZNO 5


Pkt: 1
M: 46





Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 62

Pkt: 0
M: 45



45. OLSZÓWKA Jagoda 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 5

Pkt: 0
M: 60
Pkt: 2
M: 38



Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 59


Pkt: 0
M: 59


46. KĘDZIORA Zuzanna 2005 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 4

Pkt: 0
M: 63
Pkt: 1
M: 43




Pkt: 0
M: 60
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 2
M: 35





47. SOŁTYS Julia 2003 AZS AWF WARSZAWA 3 Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 26




Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 29





Pkt: 1
M: 48
48. ZIOBROWSKA Natalia 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 3 Pkt: 1
M: 45

Pkt: 0
M: 50
Pkt: 1
M: 43


Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 54





49. LANGA Lena 2005 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 3

Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 50




Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 64


Pkt: 2
M: 34


50. SZCZECHOWSKA Laura 2005 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 3

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 12
M: 13




Pkt: 2
M: 39
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 39


Pkt: 2
M: 37


51. WOJEWÓDZKA Zuzanna 2007 KS AZS-AWF POZNAŃ 3








Pkt: 0
M: 51
Pkt: 2
M: 36


Pkt: 2
M: 39


52. LEWANDOWSKA Karolina 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 3


Pkt: 2
M: 40




Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 54


Pkt: 2
M: 38


53. MIĘTKA Gabriela 2004 KS POLONIA 1912 LESZNO 3

Pkt: 2
M: 35





Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 49


Pkt: 0
M: 63


54. Papużyńska Roksana 2003 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 3

Pkt: 0
M: 69
Pkt: 0
M: 54





Pkt: 1
M: 42
Pkt: 1
M: 47


Pkt: 0
M: 51


55. BORKOWSKA Zuzanna 2004 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 3

Pkt: 1
M: 42





Pkt: 0
M: 69
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 60


Pkt: 0
M: 55


56. WYKLAND Róża 2005 UKS ATENA GDAŃSK 2

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 58






Pkt: 2
M: 33


Pkt: 2
M: 40


57. MULAK Julia 2004 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 2


Pkt: 1
M: 48




Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 73
Pkt: 2
M: 34


Pkt: 1
M: 48


58. WOJTAS Hanna 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 2








Pkt: 1
M: 47



Pkt: 2
M: 35


59. WYTYK Dominika 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 2

Pkt: 0
M: 67






Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 66


Pkt: 1
M: 42


60. LEWANDOWSKA NATALIA 2005 UKS ATENA GDAŃSK 2







Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 58



Pkt: 1
M: 42


61. Fedorów Maria 2005 AZS AWF WARSZAWA 2








Pkt: 0
M: 49



Pkt: 0
M: 59


62. SKOCZYLAS Weronika 2006 AZS AWF WARSZAWA 2

Pkt: 1
M: 44





Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 65


Pkt: 0
M: 50


63. DĄBECKA Magdalena 2005 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 2

Pkt: 1
M: 48
Pkt: 1
M: 41





Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 53





64. BYZEWSKA Alicja 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 2








Pkt: 0
M: 72
Pkt: 0
M: 56


Pkt: 0
M: 56


65. SZEFERA Emilia 2007 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 2








Pkt: 0
M: 57



Pkt: 0
M: 57


66. BESSMAN Gabriela 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 2









Pkt: 0
M: 61


Pkt: 0
M: 61


67. LAURENTOWICZ Alina 2005 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 1








Pkt: 2
M: 40



Pkt: 0
M: 67


68. ROMPCZYK Karolina 2006 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 1









Pkt: 1
M: 43





69. DĄBROWSKA Julia 2005 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 1












Pkt: 1
M: 45


70. JAROSIEWICZ Natalia 2006 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 1








Pkt: 0
M: 67
Pkt: 1
M: 46





71. KOLASA Pola 2006 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 1







Pkt: 0
M: 68




Pkt: 1
M: 47


72. KAPAŁA Emilia 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 1









Pkt: 1
M: 48


Pkt: 0
M: 66


73. Wiśniewska Julia 2006 AZS AWF WARSZAWA 1

Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 59




Pkt: 0
M: 63




Pkt: 0
M: 49


74. KWIATKOWSKA Antonina 2005 AZS AWF WARSZAWA 1








Pkt: 0
M: 50






75. BINKO Aleksandra 2006 IKS LESZNO 1









Pkt: 0
M: 51





76. JASZCZOŁT Nadia 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 1









Pkt: 0
M: 68


Pkt: 0
M: 52


77. TRZCIŃSKA Patrycja 2003 AZS AWF WARSZAWA 1

Pkt: 0
M: 62

Pkt: 0
M: 40



Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 65



Pkt: 0
M: 54


78. Trzcińska Natalia 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 1












Pkt: 0
M: 58


79. WILKE Laura 2006 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 1








Pkt: 0
M: 60






80. GEMBAL Nina 2005 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 1







Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 61






81. KARPIŃSKA Zuzanna 2006 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 1








Pkt: 0
M: 71



Pkt: 0
M: 62


82. Góralczyk Zuzanna 2006 KS AZS-AWF POZNAŃ 1








Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 71





83. Nelza Dominika 2007 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1









Pkt: 0
M: 69


Pkt: 0
M: 64


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content