Lista klasyfikacyjna

PODRALSKI Adam

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

MLICKI Szymon

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Biedrzycki Mateusz

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski III
4. Puchar Polski I
5. Puchar Polski II
6. Mistrzostwa Polski
7. Puchar Polski I
8. Puchar Polski II
9. Puchar Polski III
10. Puchar Polski III
11. Puchar Polski I
12. Puchar Polski II
13. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
14. Mistrzostwa Polski
15. Puchar Polski III
16. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16.
1. PODRALSKI Adam 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 269 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 1
2. MLICKI Szymon 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 153 Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 6
3. Biedrzycki Mateusz 2002 AZS AWF WARSZAWA 125 Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 3
4. JAKUBOWSKI Adam 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 117 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 7
5. Woźniak Igor 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 93


Pkt: 8
M: 22
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 2
6. KAŚKÓW Piotr 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 83 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 5
7. Pichłacz Szymon 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 82 Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 10
8. Płaszczewski Mikołaj 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 67 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 3
9. Gorczyca Tomasz 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 53


Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 17




Pkt: 2
M: 35
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 12

Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 27
10. HAŁADUDA Kacper 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 50 Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 8
11. Surowiak Teodor 2002 AZS AWF WARSZAWA 45
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 48

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 0
M: 37
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 28
12. Tomeczek Kamil 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 36


Pkt: 12
M: 15
Pkt: 18
M: 8

Pkt: 0
M: 53

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 18
13. SURMA Jakub 2003 AZS AWF WARSZAWA 34
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 19
14. Ginda Piotr 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 31


Pkt: 2
M: 40
Pkt: 1
M: 41




Pkt: 1
M: 47
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 25


Pkt: 4
M: 25

15. Smuda Jakub 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 31

Pkt: 0
M: 58
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 2
M: 40


Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 8

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 9
16. Lewicki Tymon 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 27



Pkt: 0
M: 53

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 32
Pkt: 12
M: 13

17. BOŁDZIŁO Igor 2002 KU AZS-UAM POZNAŃ 26 Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 27



Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 21

Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 25
18. Kwiatkowski Mateusz 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 26


Pkt: 4
M: 27


Pkt: 0
M: 52
Pkt: 8
M: 21


Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 17
19. PIOSIK Dawid 2004 IKS LESZNO 24


Pkt: 4
M: 31
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 12
20. PACHOLCZYK Szymon 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 23


Pkt: 0
M: 67
Pkt: 4
M: 29


Pkt: 0
M: 52
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 21
21. SACHARCZUK Bartosz 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 22


Pkt: 0
M: 64
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 2
M: 39

Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 54


Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 23
22. Frącek Maciej 2003 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 22


Pkt: 0
M: 61

Pkt: 0
M: 47

Pkt: 1
M: 42

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 12
M: 13



Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 20
23. Pawski Alan 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 22
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 26
24. Kotek Jakub 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 22


Pkt: 2
M: 36
Pkt: 1
M: 42

Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 49

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 38
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 29
25. Matusewicz Kamil 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 20


Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 46

Pkt: 1
M: 46

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 30
26. Wieczorek Michał 2004 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19


Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 22

Pkt: 2
M: 39

27. OSSENTOWSKI Mikołaj 2003 IKS LESZNO 19


Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 63

Pkt: 1
M: 44

Pkt: 1
M: 46
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 19

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 15
28. CHTIOUI Adam 2003 BUDOWLANI TORUŃ 18 Pkt: 1
M: 43
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 56




Pkt: 4
M: 26
Pkt: 1
M: 45


Pkt: 0
M: 42
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 13
29. Bem Antoni 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 18


Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 59


Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 34


Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 16
30. MAJEWSKI Błażej 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17

Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 2
M: 39


Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 60
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 14
31. Gajda Arkadiusz 2003 IKS LESZNO 17


Pkt: 1
M: 41


Pkt: 4
M: 32
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 1
M: 48

Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 24
32. Krawczyński Melchior 2005 Klub Szermierczy Wrocławianie 16









Pkt: 4
M: 32
Pkt: 18
M: 7


Pkt: 2
M: 38

33. GAWENDA Patryk 2005 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 16


Pkt: 0
M: 62





Pkt: 4
M: 32
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 40


Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 11
34. KORZENIEWSKI Stanisław 2003 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 16


Pkt: 2
M: 38
Pkt: 8
M: 20

Pkt: 0
M: 51

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 49

35. Olszewski Mikołaj 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 16


Pkt: 8
M: 21
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 8
M: 23

36. Nowak Jan 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 15








Pkt: 0
M: 52
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 57


Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 32
37. DOWNAR Wiktor 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 15
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 45
Pkt: 8
M: 20

38. Łopatniuk Krzysztof 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14


Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 61


Pkt: 0
M: 51

Pkt: 1
M: 43
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 31
39. Wiśnik Olaf 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 13
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 29



Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 28

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 22
40. CZERWIŃSKI Iwo 2002 AZS AWF WARSZAWA 12 Pkt: 2
M: 34
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 2
M: 33


Pkt: 14
M: 12

41. WAŚCIŃSKI Tobiasz 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 9



Pkt: 1
M: 42



Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 1
M: 46


Pkt: 8
M: 23

42. Kulpaczyński Łukasz 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 5


Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 36




Pkt: 0
M: 0
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 51


Pkt: 1
M: 45

43. KANCI Maksymilian 2005 KS POLONIA 1912 LESZNO 5








Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 22


Pkt: 0
M: 53

44. Sowa Piotr 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 5


Pkt: 2
M: 35





Pkt: 1
M: 44
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 4
M: 27


Pkt: 0
M: 53

45. Fogt Jakub 2006 KS POLONIA 1912 LESZNO 5









Pkt: 0
M: 56
Pkt: 1
M: 45


Pkt: 4
M: 32

46. KANIA Dominik 2004 Klub Szermierczy Wrocławianie 5


Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 55




Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 61


Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 50

47. KOGUC Filip 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 4

Pkt: 1
M: 45






Pkt: 0
M: 53
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 39




48. SŁOMIŃSKI Kacper 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 4


Pkt: 1
M: 44
Pkt: 1
M: 47




Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 70
Pkt: 4
M: 32


Pkt: 1
M: 47

49. Firch Paweł 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 4


Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 60


Pkt: 1
M: 44


Pkt: 0
M: 72
Pkt: 0
M: 62


Pkt: 2
M: 33

50. Berestek Jeremi 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4


Pkt: 0
M: 54
Pkt: 1
M: 44



Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 1
M: 41



Pkt: 2
M: 40

51. NIZIO Bartłomiej 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4


Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 66


Pkt: 1
M: 47

Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 55


Pkt: 1
M: 43

52. Gonda Jakub 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 3









Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 50


Pkt: 0
M: 63

53. LOTYCZ Jan 2003 AZS AWF WARSZAWA 3



Pkt: 1
M: 46





Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 63


Pkt: 1
M: 48

54. Jurczak Tomasz 2005 AZS AWF WARSZAWA 3









Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 61


Pkt: 1
M: 42

55. Fedorowicz Karol 2005 AZS AWF WARSZAWA 3


Pkt: 0
M: 49





Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 58


Pkt: 0
M: 64

56. BOHDAN Bartosz 2003 UKS-I BOHUN TORUŃ. 2 Pkt: 1
M: 48



Pkt: 4
M: 28

Pkt: 0
M: 53


Pkt: 2
M: 37


Pkt: 0
M: 31



57. JURCZAK Mateusz 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 2









Pkt: 2
M: 35
Pkt: 1
M: 42




58. Prajzner Mikołaj 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 2


Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 52




Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 71
Pkt: 1
M: 41


Pkt: 0
M: 51

59. Napieralski Marcin 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 2


Pkt: 0
M: 65






Pkt: 1
M: 48



Pkt: 1
M: 44

60. KULSKI Karol 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 2


Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 64




Pkt: 0
M: 57

Pkt: 1
M: 44


Pkt: 0
M: 61

61. Antoniuk Aleksander 2004 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 2









Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 66


Pkt: 0
M: 57

62. ZAPÓR Ksawery 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2









Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 58


Pkt: 0
M: 73

63. WINKHOF Filip 2005 IKS LESZNO 2










Pkt: 0
M: 49


Pkt: 0
M: 59

64. ANDRZEJEWSKI Adam 2005 IKS LESZNO 2









Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 69


Pkt: 0
M: 56

65. KUL Michał 2005 UKS ATENA GDAŃSK 2









Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 56




66. MAKAŁOWSKI Adam 2005 IKS LESZNO 1









Pkt: 1
M: 46





66. JURGA Stanisław 2006 ZJEDNOCZENI PABIANICE 1



Pkt: 0
M: 65




Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 74
Pkt: 0
M: 65


Pkt: 1
M: 46

68. DURAJ Idzi 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 1










Pkt: 1
M: 47


Pkt: 0
M: 72

69. KSIĄŻEK Jan 2006 UKS ATENA GDAŃSK 1










Pkt: 0
M: 52




70. FIJAŁKOWSKI Krzysztof 2003 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 1



Pkt: 0
M: 54




Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 53




71. Pyskło Szymon 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 1










Pkt: 0
M: 73


Pkt: 0
M: 58

71. WIKTOR Jan 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 1









Pkt: 0
M: 58





73. RADAJEWSKI Marcin 2005 IKS LESZNO 1









Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 67


Pkt: 0
M: 76

73. WAŚCIŃSKI Gracjan 2006 IKS LESZNO 1










Pkt: 0
M: 60


Pkt: 0
M: 68

75. Łokaj Jędrzej 2004 AZS AWF WARSZAWA 1









Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 70


Pkt: 0
M: 62

75. LESZYŃSKI Karol 2004 UKS-I BOHUN TORUŃ. 1









Pkt: 0
M: 62





77. LANGA Emil 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 1


Pkt: 0
M: 58





Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 63



Pkt: 0
M: 65

78. Koniczek Kacper 2004 AZS AWF WARSZAWA 1









Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 64




Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content