Lista klasyfikacyjna

GOCZAŁ Alicja

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: SKS GRASS-HOPPER KALWARIA

Ratyna Magda

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: PIAST GLIWICE

MISIAK Laura

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: RMKS RYBNIK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki
2. Challenge Wratislavia
3. Gwiazdka ze szpadą
4. Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców
5. Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci
6. Muszkieter Trophy
7. Gwiazdka ze szpadą
8. Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz II Memoriał Bolesława Miki
9. Puchar Ziem Północnych
10. Muszkieter Trophy


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. GOCZAŁ Alicja 2007 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 120 Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 5


2. Ratyna Magda 2007 PIAST GLIWICE 100 Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 1


3. MISIAK Laura 2007 RMKS RYBNIK 84 Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 47

Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 12


4. MILIŃSKA MARTYNA 2008 UKS GRYFEK SZCZECIN 80
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 21

Pkt: 0
M: 10

Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 10


5. JĘDRZEJEC Wiktoria 2007 PIAST GLIWICE 72 Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 19


6. JANECZEK Oliwia 2008 PIAST GLIWICE 72

Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 9

Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 3


7. SZYMCZYK Michalina 2007 PIAST GLIWICE 68 Pkt: 0
M: 32

Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 2


8. SZYMAŃSKA Maja 2008 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 64



Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 6


9. Niesyn Nikola 2007 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 60 Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 72
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 14


10. Mróz Martyna 2007 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 60 Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 5

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 17


11. MAŚLANKA Maja 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 60 Pkt: 0
M: 45

Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 9


12. Siergiej Zofia 2008 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 50
Pkt: 0
M: 60


Pkt: 0
M: 78

Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 3


13. Łabuda Hanna 2008 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 48

Pkt: 0
M: 32



Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 7


14. KRAWCZUK Maria 2007 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 48


Pkt: 0
M: 33

Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 23


15. PATOLETA Kaja 2007 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 46
Pkt: 0
M: 35

Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 45


Pkt: 0
M: 11


16. Śmigielska Lena 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 41



Pkt: 0
M: 71

Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 16

Pkt: 0
M: 8
17. FRYDRYCH Małgorzata 2007 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 40
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 23

Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 20


18. Nieczkowska Karolina 2007 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 40 Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 33


19. LIPOV Kalina 2007 PKSZERM WARSZAWA 36 Pkt: 0
M: 26


Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 8


Pkt: 0
M: 18


20. Vysotskaya Maryia 2007 AZS AWF KATOWICE 36 Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 22


21. Drozdowska Hanna 2008 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 34

Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 33

Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 27


22. RADZIK Dominika 2007 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 28 Pkt: 0
M: 21

Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 28


23. Górka Julia 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 26

Pkt: 0
M: 69



Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 44


24. PUKOWIEC Alicja 2007 T.S. GÓRNIK RADLIN 24




Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 25



25. MAJEREK Maja 2007 PIAST GLIWICE 24




Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 8


26. Łuszcz Oliwia 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 22




Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 13


27. Nowak Martyna 2007 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 22 Pkt: 0
M: 34

Pkt: 0
M: 74
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 68
Pkt: 0
M: 21

Pkt: 0
M: 13
28. Sadowska Amelia 2008 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22

Pkt: 0
M: 73

Pkt: 0
M: 26

Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 29


29. PAJĘCKA Lena 2007 AZS AWF WROCŁAW 20
Pkt: 0
M: 46


Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 23




30. MITURA Karolina 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 20 Pkt: 0
M: 38



Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 15


31. Wątor Zofia 2008 AZS AWF KRAKÓW 20

Pkt: 0
M: 61

Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 39


32. DŁUGOSZ Anna 2007 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 20





Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 26

Pkt: 0
M: 18
33. TOMCZAK Paulina 2007 MUSZKIETER GLIWICE 17 Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 65


Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 25


34. HAŁAS Hanna 2007 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 15 Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 34

Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 41


35. CIESIELSKA Lena 2008 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 15





Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 65


36. POLITOWICZ Sonia 2008 14





Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 63


37. Danek Kamila 2007 Krakowski Klub Szermierzy 12 Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 55




Pkt: 0
M: 24


38. KUBIK Natalia 2008 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 11





Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 54


39. Socha Maria 2008 PKSZERM WARSZAWA 11



Pkt: 0
M: 83

Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 34


40. PODGÓRSKA Tatiana 2008 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 9






Pkt: 0
M: 62

Pkt: 0
M: 19
41. OKLEJEWICZ Aleksandra 2007 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 9





Pkt: 0
M: 50


Pkt: 0
M: 21
42. DOBRYŁKO Natalia 2008 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 9

Pkt: 0
M: 75







43. Zagacka Natasza 2008 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 9





Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 43


44. Mielniczek Blanka 2007 PIAST GLIWICE 9 Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 81
Pkt: 0
M: 35

Pkt: 0
M: 66

Pkt: 0
M: 34



45. WARWAS Marlena 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 9



Pkt: 0
M: 90

Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 42


46. BRZDĘK Julia 2008 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 8








Pkt: 0
M: 22
47. GORYCZKA Ewa 2007 PIAST GLIWICE 8





Pkt: 0
M: 40



48. KOZIOŁEK Patrycja 2007 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 7






Pkt: 0
M: 45


49. Głowa Weronika 2007 AZS AWF KRAKÓW 7
Pkt: 0
M: 59


Pkt: 0
M: 65

Pkt: 0
M: 29



50. ERTANOWSKA Joanna 2008 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 7





Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 50


51. KRÓL Wiktoria 2007 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 6





Pkt: 0
M: 51



52. BARAŃSKA Karolina 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 6 Pkt: 0
M: 48



Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 36


53. GREGORCZYK Zuzanna 2008 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 5






Pkt: 0
M: 0


54. MARCINKOWSKA Ida 2007 AZS AWF WROCŁAW 5









55. Gawior Emilia 2007 KS SZPADA WADOWICE 5

Pkt: 0
M: 67


Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 35


56. SZYMIK Karolina 2007 UKS TRÓJKA RADLIN 5 Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 34

Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 41



57. DYL Roksana 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 5





Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 61


58. MICHALSKA Lena 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 5



Pkt: 0
M: 77

Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 46


59. MIERŻWIŃSKA Amelia 2008 4
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 20

Pkt: 0
M: 25





60. GAŁĄZKA Kinga 2007 UKS GRYFEK SZCZECIN 4








Pkt: 0
M: 31
61. SWĘDZIOŁ Monika 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 4 Pkt: 0
M: 41




Pkt: 0
M: 41

Pkt: 0
M: 38


62. MASIUBAŃSKA Maja 2008 T.S. GÓRNIK RADLIN 4





Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 47


63. Radwańska Zofia 2008 AZS AWF KRAKÓW 4



Pkt: 0
M: 55

Pkt: 0
M: 54



64. Wolny Iga 2008 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 3





Pkt: 0
M: 70



65. WASIAK Alicja 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 3





Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 53


66. MYDLAK Maja 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 3 Pkt: 0
M: 41

Pkt: 0
M: 77

Pkt: 0
M: 47





67. PADŁO Antonina 2007 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 3





Pkt: 0
M: 58



68. DZIĘGIEL Karolina 2007 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 3





Pkt: 0
M: 74
Pkt: 0
M: 66


69. FRANCZAK Amelia 2008 3



Pkt: 0
M: 82


Pkt: 0
M: 64


70. PYRA Lena 2008 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 2









71. ŁAKOMY Zofia 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 2






Pkt: 0
M: 39


72. KAWULOK Martyna 2007 Uczniowski Klub Sportowy START 2 Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 56

Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 50




73. ADAMOWSKA Milena 2007 AZS AWF WROCŁAW 2



Pkt: 0
M: 42





74. RADWAŃSKA Anna 2007 Uczniowski Klub Sportowy Kosynier Gliwice 2









75. CZERNER Marta 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 2 Pkt: 0
M: 55




Pkt: 0
M: 64

Pkt: 0
M: 48


76. DEJA Aleksandra 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 2





Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 49


77. Błażyca Sara 2007 AZS AWF KATOWICE 2






Pkt: 0
M: 57


78. BUKSA Amelia 2008 T.S. GÓRNIK RADLIN 2









79. Olech Małgorzata 2007 AZS AWF KATOWICE 2






Pkt: 0
M: 60


80. Żemła Natasza 2008 T.S. GÓRNIK RADLIN 2









81. DROZDOWSKA Matylda 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 2



Pkt: 0
M: 91





82. SZOLC Wiktoria 2007 UKS TRÓJKA RADLIN 2 Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 40

Pkt: 0
M: 73


Pkt: 0
M: 67


83. Szych-Karwat Ronja 2007 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 2





Pkt: 0
M: 69



84. Perz Aleksandra 2007 MUSZKIETER GLIWICE 2




Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 74



85. MARTYKA Wiktoria 2008 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 1









85. SZYDŁOWSKA Julia 2008 PIAST GLIWICE 1









85. LECH Michalina 2007 Klub Szermierzy Warszawianka 1









88. WOJNO Maria 2007 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 1






Pkt: 0
M: 56


89. KRÓL-SKIRPAN Bianka 2008 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 1






Pkt: 0
M: 58


90. Gusta Kamila 2008 PIAST GLIWICE 1









91. Malicka Hanna 2007 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 1 Pkt: 0
M: 31


Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 61





92. PRZYGODA Joanna 2007 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 1




Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 65



93. PIETRAS Emilia 2007 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 1









93. SITKO Martyna 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 1





Pkt: 0
M: 66



95. BUKSA Amelia 2008 1





Pkt: 0
M: 67



96. NOWACKA Wiktoria 2007 UKS MUSZKIETER MOSINA 1 Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 78

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 68





97. GARCORZ Agata 2007 MUSZKIETER GLIWICE 1









98. SOKALSKA Klara 2008 Klub Szermierzy Warszawianka 1









99. STACHURA Sonia 2008 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 1









99. OLCZAK Iga 2007 Klub Szermierzy Warszawianka 1



Pkt: 0
M: 75





101. URBAŃCZYK Michalina 2008 KS SZPADA WROCŁAW 1









102. Zając Maria 2008 MUSZKIETER GLIWICE 1









103. MARCZUK Maja 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 1



Pkt: 0
M: 87





Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content