Lista klasyfikacyjna

ŁAWSKA Magdalena

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: WROCŁAWIANIE

TOMCZAK Renata

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: IKS LESZNO

MECH Marta

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
3. Puchar Polski I
4. Puchar Polski II
5. Puchar Polski III
6. Puchar Polski III
7. Puchar Polski IV
8. Mistrzostwa Polski
9. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
10. Mistrzostwa Polski
11. Puchar Polski I
12. Puchar Polski II
13. Puchar Polski III
14. Puchar Polski IV
15. Puchar Polski III
16. Mistrzostwa Polski
17. Mistrzostwa Polski
18. Puchar Polski I


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
1. ŁAWSKA Magdalena 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 286 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 11

2. TOMCZAK Renata 1999 IKS LESZNO 242 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 14
M: 11
3. MECH Marta 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 212 Pkt: 8
M: 22

Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 4
M: 25
4. Jeglińska Aleksandra 1999 AZS AWF WARSZAWA 194 Pkt: 4
M: 31

Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 8
M: 17
5. WASILCZUK Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 144 Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 22

Pkt: 0
M: 23
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 8
M: 22
6. WIECZOREK Aleksandra 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 143

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 8


Pkt: 0
M: 27
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 9

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 4
M: 28
7. Wisoky Weronika 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 142 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 18
M: 7
8. KOŁODZIEJCZYK Malwina 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 116
Pkt: 4
M: 28

Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 26


Pkt: 0
M: 3
Pkt: 8
M: 21
9. Pijaczyńska Kinga 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 101 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 4
M: 32
10. Oklińska Marta 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 92 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 12
M: 15


Pkt: 0
M: 26
Pkt: 12
M: 14
11. LIDZBARSKA Julia 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 91 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 5
Pkt: 8
M: 24
12. ŻURAWSKA Karolina 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 91









Pkt: 2
M: 36
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 1
M: 41
13. MURAWSKA Karolina 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 82 Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 43



Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 9

14. KISIELEWSKA Alicja 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 71 Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 50

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 1
M: 42

Pkt: 0
M: 37
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 20

Pkt: 14
M: 10
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 1
M: 44
15. Jabłonowska Kaja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 69
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 28

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 24

Pkt: 12
M: 15
16. SZABELSKA Oliwia 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 68 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 35

Pkt: 0
M: 17
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 13

17. LACHMAN Antonina 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 56

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 26


Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 4
M: 29
18. Daniewska Michalina 2003 AZS AWF WARSZAWA 54



Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 42
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 14

19. AVELLEIRA Hillary 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 53 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 18
M: 8

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 4
M: 29

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 2
M: 35


Pkt: 8
M: 23


Pkt: 8
M: 19
20. Wasilczuk Karolina 2002 AZS AWF WARSZAWA 49 Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 38



Pkt: 0
M: 27
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 12
M: 13

Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 32
Pkt: 1
M: 42
21. WYWIAŁ Zuzanna 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 45

Pkt: 8
M: 18

Pkt: 12
M: 16



Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 12

22. SZATARSKA Maja 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 44







Pkt: 2
M: 35


Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 17

23. OLSZEWSKA Amelia 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 41







Pkt: 1
M: 44

Pkt: 14
M: 11

Pkt: 2
M: 40

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 34

Pkt: 1
M: 48
24. BESSMAN Julia 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 38
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 38
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 15

25. Dębicka Oliwia 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 38
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 34
Pkt: 2
M: 33
26. Kluszczyńska Sandra 2001 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 37
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 2
M: 40



Pkt: 1
M: 48


Pkt: 12
M: 16
Pkt: 12
M: 15



Pkt: 0
M: 36

27. WIERZCHOWSKA Barbara 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 35


Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 34


Pkt: 1
M: 41

Pkt: 1
M: 43
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 28

28. Włosińska Julia 2000 AZS AWF WARSZAWA 34

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 40

Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 14
M: 12

Pkt: 2
M: 33

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 1
M: 43
29. Liszka Aleksandra 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 33

Pkt: 1
M: 46






Pkt: 0
M: 48
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 31


Pkt: 0
M: 27

30. SUCHOMSKA Zuzanna 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 33

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 22




Pkt: 0
M: 31
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 21


Pkt: 0
M: 23
Pkt: 2
M: 39
31. Gondek Natalia 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 33
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 39



Pkt: 0
M: 8
Pkt: 4
M: 29


Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 0
M: 21

32. Cichocka Konstancja 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 30

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 1
M: 48





Pkt: 0
M: 47
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 37

33. BAN Zofia 2003 AZS AWF WARSZAWA 26


Pkt: 1
M: 42




Pkt: 2
M: 34

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 26



Pkt: 0
M: 22

34. SZEMPLIŃSKA Natalia 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26


Pkt: 1
M: 46
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 38


Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 2
M: 36
35. Kręc Emilia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 23

Pkt: 8
M: 20

Pkt: 8
M: 24




Pkt: 0
M: 36
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 23


Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 41

36. SZMIT Laura 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22 Pkt: 1
M: 42


Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 34




Pkt: 0
M: 44

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 32



Pkt: 0
M: 29
Pkt: 2
M: 37
37. SADOWSKA Jagoda 2000 AZS AWF WARSZAWA 21 Pkt: 2
M: 34
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 43



Pkt: 0
M: 25
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 40


Pkt: 0
M: 39

38. Kolibabka Julia 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 18

Pkt: 1
M: 43
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 8
M: 23



Pkt: 0
M: 41
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 2
M: 37


Pkt: 0
M: 20

39. ZACHAREWICZ Ewa 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17 Pkt: 4
M: 26

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 1
M: 48





Pkt: 1
M: 42
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 4
M: 30




40. Dejczer Natasza 2002 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16



Pkt: 1
M: 45






Pkt: 8
M: 17
Pkt: 2
M: 37



Pkt: 0
M: 25

41. JERZ Lena 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 16











Pkt: 2
M: 34
Pkt: 1
M: 42


Pkt: 0
M: 30

42. SZPEJNA Daniela 2004 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15










Pkt: 4
M: 32




Pkt: 0
M: 38
Pkt: 2
M: 38
43. TURKIEWICZ Katarzyna 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 10

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 39





Pkt: 0
M: 37

Pkt: 2
M: 34




Pkt: 0
M: 31

44. DARDA Paulina 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 10

Pkt: 2
M: 40

Pkt: 2
M: 36




Pkt: 0
M: 35
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 44





45. Brzezińska Zofia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10

Pkt: 2
M: 39




Pkt: 0
M: 44


Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 2
M: 33




46. Woźniak Natalia 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 9










Pkt: 8
M: 23




Pkt: 0
M: 35

47. Bytner Malwina 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 9

Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 1
M: 44



Pkt: 0
M: 16


Pkt: 4
M: 31



Pkt: 0
M: 48

48. Sobczak-Domańska Maja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 9 Pkt: 2
M: 37

Pkt: 2
M: 34
Pkt: 1
M: 43


Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 39

Pkt: 0
M: 33
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 1
M: 41



Pkt: 0
M: 33

49. JÓŹWIAK Zuzanna 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 8

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 20


Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 29
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 38






50. KANAS Konstancja 2004 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 7










Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 35



Pkt: 0
M: 46

51. Toporska Joanna 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 22


Pkt: 4
M: 29





52. BOBER Zuzanna 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 10
Pkt: 4
M: 32







53. MICHAŁEK Paulina 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 6
















Pkt: 1
M: 47
53. BEKALARCZYK Katarzyna 2004 UKS ATENA GDAŃSK 6







Pkt: 1
M: 47









55. Rogóż Alicja 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 5
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 25




Pkt: 0
M: 30

Pkt: 2
M: 37




Pkt: 0
M: 47

56. CISOWSKA Zuzanna 2004 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 5











Pkt: 1
M: 43



Pkt: 0
M: 40

57. KOWALSKA OLIWIA 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 5










Pkt: 1
M: 47




Pkt: 0
M: 43

58. Urban Maja 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 5










Pkt: 1
M: 46




Pkt: 0
M: 44

59. GOŁEMBSKA Katarzyna 2003 KS POLONIA 1912 LESZNO 3















Pkt: 0
M: 45

60. OLSZÓWKA Jagoda 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 2











Pkt: 2
M: 33





61. Sroka Aleksandra 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2











Pkt: 2
M: 36





62. ZIOBROWSKA Natalia 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 2


Pkt: 1
M: 45







Pkt: 1
M: 43






63. NIECIECKA Aleksandra 1999 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 2

Pkt: 1
M: 44


Pkt: 1
M: 47



Pkt: 0
M: 42
Pkt: 1
M: 48







Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content