Lista klasyfikacyjna

Jurkiewicz Jan

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU

Bem Maciej

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Borowiec Piotr

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
3. Puchar Polski I
4. Puchar Polski II
5. Puchar Polski III
6. Puchar Polski III
7. Puchar Polski IV
8. Mistrzostwa Polski
9. Puchar Polski I
10. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
11. Mistrzostwa Polski
12. Puchar Polski I
13. Puchar Polski II
14. Puchar Polski III
15. Puchar Polski IV
16. Puchar Polski III
17. Mistrzostwa Polski
18. Mistrzostwa Polski


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
1. Jurkiewicz Jan 2000 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 304 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 1
2. Bem Maciej 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 268 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 7

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 6
3. Borowiec Piotr 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 208 Pkt: 18
M: 8
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 20
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 2
4. Czartoryski Szymon 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 165 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 8

Pkt: 0
M: 10
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 3
5. PODRALSKI Adam 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 133 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 3
6. CIERLUK Jakub 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 108 Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 0
M: 35
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 7

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 24
7. Zakrzewski Jan 2000 AZS AWF WARSZAWA 107
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 9
8. Dołżycki Jakub 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 100 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 26
9. GOC Bartosz 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 78 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 13
10. Martyniak Patryk 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 77 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 8
11. Szczypiński Kacper 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 73 Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 5
12. MLICKI Szymon 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 72 Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 34



Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 2
M: 33


Pkt: 0
M: 7
13. Seyfried Kacper 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 71
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 38
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 14
14. Biedrzycki Mateusz 2002 AZS AWF WARSZAWA 63

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 1
M: 41




Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 18
M: 6


Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 12
15. JAKUBOWSKI Adam 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 62

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 28


Pkt: 0
M: 42

Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 13


Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 11
16. BRZEZIŃSKI Jan 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 59 Pkt: 2
M: 34
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 1
M: 41


Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 0
M: 49
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 10
17. KAŚKÓW Piotr 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 57

Pkt: 4
M: 28
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 35


Pkt: 0
M: 45

Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 24


Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 25
18. ROMERO Roger 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 54 Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 14
M: 9

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 2
M: 36


19. MOŻEJKO Mateusz 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 53 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 12
M: 15




Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 14
M: 9

Pkt: 14
M: 11
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 23
20. Pichłacz Szymon 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 52 Pkt: 2
M: 35

Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 4
M: 31

Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 25



Pkt: 0
M: 15
21. Płaszczewski Mikołaj 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 48

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 39


Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 36


Pkt: 0
M: 42
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 34
22. Stachowiak Piotr 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 45

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 1
M: 42



Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 16
23. PERA Aleksander 1999 KS AZS-AWF POZNAŃ 39

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 1
M: 48





Pkt: 0
M: 31
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 33
24. Woźniak Igor 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 36








Pkt: 1
M: 47

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 21
25. Kotek Jakub 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 35










Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 49

Pkt: 1
M: 44
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 38
26. SURMA Jakub 2003 AZS AWF WARSZAWA 35


Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 53

Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 49



Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 20
27. Pawski Alan 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 33


Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 40



Pkt: 4
M: 28
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 35
28. HAŁADUDA Kacper 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 32

Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 40




Pkt: 0
M: 37
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 0
M: 39
29. Olszewski Mikołaj 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 28








Pkt: 1
M: 48

Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 45


Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 36
30. Fredrych Michał 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 28

Pkt: 2
M: 35








Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 28


Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 29
31. Sieradzan Jakub 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 26

Pkt: 1
M: 46
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 57



Pkt: 1
M: 41


Pkt: 1
M: 48
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 18
32. Szymański Hubert 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 26









Pkt: 0
M: 40
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 46

33. Lewicki Tymon 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 22










Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 34



Pkt: 0
M: 32
34. Tomeczek Kamil 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 22










Pkt: 0
M: 53

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 30
35. Iżycki Filip 2000 AZS AWF WARSZAWA 20 Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 33



Pkt: 0
M: 17
Pkt: 12
M: 14



Pkt: 1
M: 45


36. CHTIOUI Michał 2000 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 20

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 24





Pkt: 0
M: 27
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 31




Pkt: 0
M: 19
37. STACHERA Wiktor 2000 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 20
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 20

Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 34

Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 17




38. Surowiak Teodor 2002 AZS AWF WARSZAWA 19


Pkt: 2
M: 38






Pkt: 0
M: 48

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 12
M: 14



Pkt: 0
M: 37
39. DOWNAR Wiktor 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19


Pkt: 0
M: 51
Pkt: 2
M: 36





Pkt: 0
M: 38
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 8
M: 21


Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 45
40. PIOSIK Dawid 2004 IKS LESZNO 18










Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 52


Pkt: 0
M: 17
41. KORZENIEWSKI Stanisław 2003 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 18








Pkt: 1
M: 45

Pkt: 0
M: 51

Pkt: 1
M: 47



Pkt: 0
M: 27
42. MAJEWSKI Błażej 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17



Pkt: 0
M: 55







Pkt: 0
M: 49

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 56

Pkt: 0
M: 46
43. Kasprzyk Sławomir 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 16
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 1
M: 44




Pkt: 0
M: 28
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 2
M: 36



Pkt: 0
M: 28
44. PACHOLCZYK Szymon 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 16











Pkt: 0
M: 52
Pkt: 4
M: 32



Pkt: 0
M: 31
45. OLBROMSKI Michał 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 16
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 29



Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 26
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 33




46. KOZAK Mateusz 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14












Pkt: 14
M: 9




47. Matusewicz Kamil 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 13









Pkt: 0
M: 46

Pkt: 1
M: 46



Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 43
48. SZEWCZYK Michał 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 13

Pkt: 1
M: 41







Pkt: 0
M: 32
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 54


Pkt: 0
M: 40
49. SACHARCZUK Bartosz 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 12










Pkt: 2
M: 39

Pkt: 1
M: 44


Pkt: 0
M: 35

50. Bem Antoni 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 12











Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 48


Pkt: 0
M: 52

51. Kwiatkowski Mateusz 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 11






Pkt: 0
M: 47



Pkt: 0
M: 52
Pkt: 8
M: 21




Pkt: 0
M: 41
52. Gajda Arkadiusz 2003 IKS LESZNO 11










Pkt: 4
M: 32
Pkt: 1
M: 43




Pkt: 0
M: 48
53. WAŚCIŃSKI Tobiasz 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 10












Pkt: 2
M: 35


Pkt: 0
M: 51

54. Gościński Ireneusz 1999 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 10

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 47






Pkt: 1
M: 47
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 1
M: 43




55. CZERWIŃSKI Iwo 2002 AZS AWF WARSZAWA 10

Pkt: 2
M: 34
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 38


Pkt: 0
M: 48


Pkt: 0
M: 39
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 2
M: 34


Pkt: 0
M: 53


56. Samulski Jan 1999 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 8
















Pkt: 0
M: 22
57. Berestek Jeremi 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 8












Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 52



58. BOŁDZIŁO Igor 2002 KU AZS-UAM POZNAŃ 6

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 30


Pkt: 0
M: 46





Pkt: 4
M: 30




59. Łokaj Jędrzej 2004 AZS AWF WARSZAWA 6














Pkt: 0
M: 50


60. Wieczorek Michał 2004 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 4










Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 38





61. KLIMEK Mateusz 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4










Pkt: 0
M: 49
Pkt: 2
M: 39





62. OSSENTOWSKI Mikołaj 2003 IKS LESZNO 4










Pkt: 1
M: 44

Pkt: 1
M: 46




63. CHTIOUI Adam 2003 BUDOWLANI TORUŃ 3

Pkt: 1
M: 43
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 34












Pkt: 0
M: 42
64. Januszewski Kuba 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 3
















Pkt: 0
M: 44
65. Bołąkowski Mateusz 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 3
















Pkt: 0
M: 47
66. KANIA Dominik 2004 Klub Szermierczy Wrocławianie 3
















Pkt: 0
M: 48
67. Smuda Jakub 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 2



Pkt: 0
M: 58






Pkt: 2
M: 40






68. Frącek Maciej 2003 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 2









Pkt: 0
M: 47

Pkt: 1
M: 42





69. BORATYN Filip 2000 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 2


Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 25






Pkt: 1
M: 43






70. Firch Paweł 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 2











Pkt: 1
M: 44





71. NIZIO Bartłomiej 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2











Pkt: 1
M: 47





72. Łopatniuk Krzysztof 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 2











Pkt: 0
M: 51





73. BOHDAN Bartosz 2003 UKS-I BOHUN TORUŃ. 2

Pkt: 1
M: 48








Pkt: 0
M: 53






Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content