Lista klasyfikacyjna

KOZŁOWSKA Aniela

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS HAJDUCZEK OLSZTYN

Pilewska Julia

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Habryn Emilia

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Ogólnopolski Turniej Młodzików w Szabli Dziewcząt i Chłopców
2. Mistrzostwa Polski
3. O Puchar Prezesa KKSz Konin
4. Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli dziewcząt i chłopców
5. Mistrzostwa Polski
6. O Puchar Prezesa KKSz Konin
7. O Puchar Zagłębia - Memoriał Rafała Sznajdera


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
1. KOZŁOWSKA Aniela 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 90 Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 2


2. Pilewska Julia 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 84 Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 1


3. Habryn Emilia 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 77 Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3


4. Kozanecka Sonia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 72 Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 3


5. TALECKA Laura Maria 2005 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 65 Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 10


6. Wójcik Gabriela 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 65 Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 13

Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 12

Pkt: 0
M: 3
7. HOFMAN Karolina 2006 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 62 Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 9


8. Graupen Inez 2005 Koniński Klub Szermierczy 54 Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 22


9. LIPIŃSKA Natalia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 54 Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 14


10. Wasilewska Ewa 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 54 Pkt: 0
M: 44


Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 11


11. Karlicka Maja 2006 Grodziski Klub Szermierczy 54 Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 13


12. TABĘDZKA Lidia 2007 Grodziski Klub Szermierczy 50


Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 7


13. WIĘCKIEWICZ Maria 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 44
Pkt: 0
M: 11


Pkt: 0
M: 5


14. Aksamit Marta 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 44
Pkt: 0
M: 43


Pkt: 0
M: 6


15. Kaczorowska Anna 2007 KS KARABELA 40 Pkt: 0
M: 36

Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 8

Pkt: 0
M: 21
16. Pieniążek Zofia 2007 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 40 Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 15


Pkt: 0
M: 30


17. Rymaszewska Antonina 2006 O.Ś. AZS POZNAŃ 38


Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 0
M: 29
18. Jakoniuk Julia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 38 Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 42

Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 25


19. KUKLA Amelia 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 36



Pkt: 0
M: 31


20. GÓROWSKA Amelia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 36 Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 18


21. Nowak Marta 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 36


Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 10
22. MIKULSKA-BĄK Julia 2007 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 36 Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 14
23. Borowik Julia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 34 Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 33


24. Troskowska Natalia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 34 Pkt: 0
M: 51


Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 20

Pkt: 0
M: 16
25. Sajnóg Agata 2005 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 30 Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 48


Pkt: 0
M: 15


26. MOTOWYLAK Anastazja 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 28

Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 23


27. SWOBODA ALICJA 2007 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 26


Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 21


28. Pilarska Iga 2006 Koniński Klub Szermierczy 26 Pkt: 0
M: 56


Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 19

Pkt: 0
M: 28
29. GRZEŚKOWIAK Karolina 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 26 Pkt: 0
M: 40


Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 22
30. GRABARKIEWICZ Ines 2006 UKS SZABLA BRZOZA 24 Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 46

Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 63

Pkt: 0
M: 34
31. Mejłun Elżbieta 2007 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 24 Pkt: 0
M: 47


Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 48

Pkt: 0
M: 32
32. Witkowska Natalia 2005 O.Ś. AZS POZNAŃ 22


Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 44

Pkt: 0
M: 25
33. RADŁOWSKA Dominika 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 20 Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 23

Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 35


34. Konecka Maja 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 20


Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 61

Pkt: 0
M: 24
35. SKIBA Hanna 2007 Koniński Klub Szermierczy 20


Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 40

Pkt: 0
M: 39
36. CZAJKOWSKA Ewa 2005 AZS AWF WARSZAWA 18 Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 31


37. Dojlido Dominika 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 18

Pkt: 0
M: 22

Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 30
38. KROT Zuzanna 2007 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 16


Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 38


39. BIAŁOTA Nadia 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 16
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 26



40. MIEDZIŃSKA Julia 2006 Koniński Klub Szermierczy 16


Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 55


41. SZELĄGOWSKA Julia 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 14



Pkt: 0
M: 16


42. Czajkowska Rozalia 2005 O.Ś. AZS POZNAŃ 14



Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 17
43. Kirpsza Maja 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 14 Pkt: 0
M: 53



Pkt: 0
M: 51

Pkt: 0
M: 19
44. ANDRZEJEWSKA Tatiana 2006 Koniński Klub Szermierczy 14



Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 23
45. PEŁKA Julia 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 14



Pkt: 0
M: 56


46. GOGOŁA Oliwia 2007 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 14



Pkt: 0
M: 52


47. SIWEK Alicja 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 14
Pkt: 0
M: 41

Pkt: 0
M: 43



48. KOWAL Wiktoria 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 12 Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 46


Pkt: 0
M: 61

Pkt: 0
M: 26
49. LIGĘZA Julia 2006 Koniński Klub Szermierczy 12



Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 27
50. OLCHANOWSKA Julia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 12


Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 57


51. Siemionow Lena 2006 UKS SZABLA BRZOZA 12



Pkt: 0
M: 37

Pkt: 0
M: 45
52. BABLOK Ina 2005 Grodziski Klub Szermierczy 12 Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 45


53. SULIGA Maria Aleksandra 2007 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 12



Pkt: 0
M: 46

Pkt: 0
M: 40
54. Krasowska Natalia 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 10






55. Markowska Zofia 2007 Koniński Klub Szermierczy 10



Pkt: 0
M: 60

Pkt: 0
M: 38
56. STAWIARZ Lena 2007 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 10



Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 42
57. WALAS Nikola 2005 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 8






58. Makowska Joanna 2006 IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 8
Pkt: 0
M: 44





59. WOLNY Alina 2006 IKS BUSHIDO RYBNIK 8



Pkt: 0
M: 66


60. KOZŁOWSKA Tatiana 2007 Koniński Klub Szermierczy 8


Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 79


61. RETECKA Marta 2007 UKS SZABLA BRZOZA 8



Pkt: 0
M: 69

Pkt: 0
M: 41
62. ZACHARSKA Aleksandra 2005 Koniński Klub Szermierczy 8


Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 72


63. CICHOŃ Maria 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 6
Pkt: 0
M: 45

Pkt: 0
M: 36



64. MOISEEVA Eva 2005 KLUB SZERMIERCZY AMP 6
Pkt: 0
M: 35




Pkt: 0
M: 37
65. Markowska Gabriela 2006 KS KARABELA 6



Pkt: 0
M: 38


66. Gwoździńska Julia 2007 UKS SZABLA BRZOZA 6



Pkt: 0
M: 41


67. WIERZCHOSŁAWSKA Sara 2007 UKS SZABLA BRZOZA 6



Pkt: 0
M: 42


68. SOBIERAJ Barbara 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 6 Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 38


Pkt: 0
M: 43


69. CZEREBIEJ Zofia 2007 UKS SZABLA BRZOZA 6





Pkt: 0
M: 46
70. SKÓRZECKA Maria 2005 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 6
Pkt: 0
M: 22


Pkt: 0
M: 47


71. WSZĘDYBYŁ Marita 2005 Koniński Klub Szermierczy 4
Pkt: 0
M: 53


Pkt: 0
M: 49


72. CHMIELEWSKA Aleksandra 2007 KLUB SZERMIERCZY AMP 4



Pkt: 0
M: 59


73. DUDEK Martyna 2007 AZS AWF WARSZAWA 4



Pkt: 0
M: 64


74. ADAMCZAK Michalina 2006 Koniński Klub Szermierczy 2



Pkt: 0
M: 67


75. CIEŚLA Zofia 2007 Koniński Klub Szermierczy 2



Pkt: 0
M: 68


76. OSTROWSKA Zofia 2006 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 2



Pkt: 0
M: 70


77. Lewandowska Milena 2006 Koniński Klub Szermierczy 2



Pkt: 0
M: 72


78. KUBACKA Agata 2006 Koniński Klub Szermierczy 2



Pkt: 0
M: 74


79. LORENC Paulina 2006 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 2



Pkt: 0
M: 75


80. ZŁOTKOWSKA Oliwia 2005 Koniński Klub Szermierczy 2



Pkt: 0
M: 77


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content