Lista klasyfikacyjna

KUSAK Oskar

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS HAJDUCZEK OLSZTYN

DENKIEWICZ Benedykt

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS SZABLA ZĄBKI

Sulewski Szymon

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS 13 BIAŁYSTOK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Ogólnopolski Turniej Młodzików w Szabli Dziewcząt i Chłopców
2. Mistrzostwa Polski
3. O Puchar Prezesa KKSz Konin
4. Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli dziewcząt i chłopców
5. Mistrzostwa Polski
6. O Puchar Prezesa KKSz Konin
7. O Puchar Zagłębia - Memoriał Rafała Sznajdera


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
1. KUSAK Oskar 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 87 Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 1


2. DENKIEWICZ Benedykt 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 84 Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 2


3. Sulewski Szymon 2005 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 74 Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 8


4. Radoch Filip 2006 Koniński Klub Szermierczy 74 Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 14


5. Marker Bartosz 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 72
Pkt: 0
M: 23

Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 17


6. LEDUC Léon 2005 AZS AWF WARSZAWA 69
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 5


7. Pardela Michał 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 69 Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 3


8. Fiedorowicz Mikołaj 2005 UKS SZABLA BRZOZA 58 Pkt: 0
M: 77
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 9


9. Wnuk Grzegorz 2006 AZS AWF WARSZAWA 58 Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 20


10. Moczydłowski Kajetan 2006 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 54
Pkt: 0
M: 6

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 6


11. KOWALCZYK Łukasz 2006 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 54 Pkt: 0
M: 51

Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 26


12. Kaczmarczyk Adam 2006 Koniński Klub Szermierczy 53 Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 13


13. DENKIEWICZ Aleksander 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 50 Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 10


14. Brosch Maksymilian 2005 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 49 Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 36

Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 19


15. MALCER Kacper 2006 Koniński Klub Szermierczy 46 Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 6


16. DĄBROWSKI Antoni 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 46 Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 22


17. Schleifer Tytus 2005 AZS AWF WARSZAWA 45



Pkt: 0
M: 3


18. DOWGIERD Krzysztof 2006 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 44 Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 38

Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 33


19. OBNISKI Bartłomiej 2005 INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY SZERMIERKA STAWIGUDA 38 Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 23

Pkt: 0
M: 9
20. BILSKI Mateusz 2005 UKS SZABLA BRZOZA 38 Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 20
21. Buśkiewicz Maksymilian 2006 Grodziski Klub Szermierczy 36 Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 51

Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 10


22. Raczyński Kajetan 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 36
Pkt: 0
M: 39

Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 12


23. Stefański Mateusz 2006 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 34
Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 20


24. PĘKALA Kacper 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 30 Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 26

Pkt: 0
M: 37


25. ŁAWNICZAK Antoni 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 28 Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 21
26. Przybylski Mikołaj 2005 UKS SZABLA BRZOZA 28
Pkt: 0
M: 56

Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 32

Pkt: 0
M: 24
27. STASIAK Arkadiusz 2006 Koniński Klub Szermierczy 26 Pkt: 0
M: 69


Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 27
28. Działach Andrzej 2006 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24
Pkt: 0
M: 49


Pkt: 0
M: 16


29. SZPAK Bruno 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 24
Pkt: 0
M: 59


Pkt: 0
M: 41


30. DZIERBICKI Konrad 2006 DRAGON ŁÓDŹ 24 Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 23


31. ZASTAWNY Paweł 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22 Pkt: 0
M: 66


Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 31
32. Kulikowski Kacper 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 20


Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 61

Pkt: 0
M: 25
33. KUCHARCZYK Maciej 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 20


Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 42


34. KOCZWARA Igor 2007 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 20


Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 45


35. WALCZAK Maciej 2007 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 20


Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 31


36. FIGURSKI Maciej 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 20
Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 47


37. Radke Tomasz 2006 Koniński Klub Szermierczy 18 Pkt: 0
M: 59


Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 39

Pkt: 0
M: 42
38. KACPRZAK Igor 2005 Koniński Klub Szermierczy 16 Pkt: 0
M: 12

Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 17


Pkt: 0
M: 33
39. Kotynia Szymon 2006 KLUB SZERMIERCZY AMP 16
Pkt: 0
M: 60


Pkt: 0
M: 45

Pkt: 0
M: 19
40. Flaszak Antoni 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 16



Pkt: 0
M: 81

Pkt: 0
M: 43
41. Sobczyk Łukasz 2006 O.Ś. AZS POZNAŃ 16 Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 71

Pkt: 0
M: 29
42. Radke Paweł 2006 Koniński Klub Szermierczy 14 Pkt: 0
M: 74



Pkt: 0
M: 18

Pkt: 0
M: 52
43. Andrzejewski Oskar 2006 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 14 Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 53


Pkt: 0
M: 34


44. MISZCZAK Kacper 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 14


Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 68

Pkt: 0
M: 37
45. Mielko Bronisław 2007 AZS AWF WARSZAWA 14



Pkt: 0
M: 50


46. Pawluk Mateusz 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 14 Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 63

Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 38
47. Mrozowicz Remigiusz 2006 UKS SZABLA BRZOZA 14


Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 58


48. MAJCHRZAK Bruno 2005 Koniński Klub Szermierczy 12


Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 58


49. KONDZIOR Jakub 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 12 Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 45

Pkt: 0
M: 33


Pkt: 0
M: 34
50. Niedzwiedzki Kajetan 2005 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 12 Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 43


51. WOŹNIAK Krzysztof 2007 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 12 Pkt: 0
M: 81

Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 79

Pkt: 0
M: 49
52. PIGUŁA Antoni 2005 Koniński Klub Szermierczy 12 Pkt: 0
M: 68


Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 66

Pkt: 0
M: 55
53. ZIÓŁKOWSKI Jakub 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 12 Pkt: 0
M: 56

Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 95

Pkt: 0
M: 45
54. Sokołowski Nikodem 2007 Koniński Klub Szermierczy 12


Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 80

Pkt: 0
M: 47
55. KUSZEWSKI Oliwier 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 10


Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 35


56. CZERWIŃSKI Krzysztof 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 10



Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 36
57. ŚWIERZ Aleksander 2007 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 10



Pkt: 0
M: 54


58. GROUS Wojciech 2006 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 10



Pkt: 0
M: 36

Pkt: 0
M: 57
59. Jancewicz Szymon 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 10 Pkt: 0
M: 73



Pkt: 0
M: 39

Pkt: 0
M: 51
60. Pietrzak Wojciech 2006 INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY SZERMIERKA STAWIGUDA 10



Pkt: 0
M: 53

Pkt: 0
M: 40
61. Krawczyk Borys 2007 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 10



Pkt: 0
M: 64

Pkt: 0
M: 40
62. PORĘBA Jan 2006 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10



Pkt: 0
M: 63


63. Wysocki Andrzej 2005 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 10 Pkt: 0
M: 63

Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 67

Pkt: 0
M: 50
64. ZWIĄZEK Oskar 2005 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 8
Pkt: 0
M: 22


Pkt: 0
M: 25


65. Kordel Grzegorz 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 8 Pkt: 0
M: 41



Pkt: 0
M: 28


66. RADZKI Wojciech 2006 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 8



Pkt: 0
M: 78

Pkt: 0
M: 46
67. WESOŁOWSKI Aleksander 2006 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 8


Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 72


68. Mosak Makary 2007 Grodziski Klub Szermierczy 8 Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 51


69. Grabis Mateusz 2007 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 6 Pkt: 0
M: 74






70. FILIPEK Konrad 2007 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 6






71. KUKLA Mateusz 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 6



Pkt: 0
M: 38


72. CHOJNACKI Jakub 2005 Koniński Klub Szermierczy 6



Pkt: 0
M: 44


73. Myśliwiec Samuel 2007 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 6


Pkt: 0
M: 45



74. Chomczyk Kasper 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 6





Pkt: 0
M: 48
74. Strządała Emilian 2006 KLUB SZERMIERCZY AMP 6



Pkt: 0
M: 48


76. Sadowski Mikołaj 2006 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 6


Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 98


77. NOWACKI Jan 2006 KS AZS-AWF POZNAŃ 6


Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 86


78. OLEJNICZAK Kamil 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 6 Pkt: 0
M: 61


Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 84


79. OLSZEWSKI Filip 2006 KS AZS-AWF POZNAŃ 4 Pkt: 0
M: 48


Pkt: 0
M: 55



80. MALIŃSKI Maksymilian 2006 Koniński Klub Szermierczy 4





Pkt: 0
M: 56
81. JAROSZ Paweł 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 4



Pkt: 0
M: 57


82. HUK Marcin 2005 O.Ś. AZS POZNAŃ 4



Pkt: 0
M: 60


82. LASZUK Eryk 2006 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 4


Pkt: 0
M: 60



84. Makowski Aleksander 2006 Grodziski Klub Szermierczy 2



Pkt: 0
M: 65


85. KRYLA Szymon 2007 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 2



Pkt: 0
M: 73


86. PAWŁOWSKI Piotr 2006 KS AZS-AWF POZNAŃ 2



Pkt: 0
M: 75


87. Makowski Konstantyn 2006 Grodziski Klub Szermierczy 2



Pkt: 0
M: 76


88. PELC Adrian 2006 Koniński Klub Szermierczy 2



Pkt: 0
M: 82


89. DASZEWSKI Jakub 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 2



Pkt: 0
M: 83


90. KACPRZAK Sebastian 2005 Koniński Klub Szermierczy 2



Pkt: 0
M: 85


91. Pałczyński Adam 2005 O.Ś. AZS POZNAŃ 2



Pkt: 0
M: 87


92. SIEPIOŁA Mateusz 2006 KLUB SZERMIERCZY AMP 2



Pkt: 0
M: 88


93. SZUTOWICZ Filip 2006 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 2



Pkt: 0
M: 89


94. DUCHNOWSKI Tomasz 2007 Koniński Klub Szermierczy 2



Pkt: 0
M: 92


94. GRUDZIŃSKI Cyprian 2006 Koniński Klub Szermierczy 2



Pkt: 0
M: 92


94. GRACZYK Bartosz 2006 KS AZS-AWF POZNAŃ 2



Pkt: 0
M: 92


97. KOZACZ Antoni 2007 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 2



Pkt: 0
M: 95


98. Mażewski Stefan 2007 INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY SZERMIERKA STAWIGUDA 2



Pkt: 0
M: 99


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content