Lista klasyfikacyjna

Michalak Damian

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: PIAST GLIWICE

KOLAŃCZYK Wojciech

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

Lubieniecki Wojciech

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AGH Kraków

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski I
3. Puchar Polski II
4. Puchar Polski III
5. Puchar Polski III
6. Puchar Polski IV/Pucharu Europy U23
7. Mistrzostwa Polski
8. Puchar Polski I
9. Mistrzostwa Polski
10. Puchar Polski I
11. Puchar Polski II
12. Puchar Polski III
13. Puchar Polski III
14. Mistrzostwa Polski
15. Mistrzostwa Polski


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15.
1. Michalak Damian 1999 PIAST GLIWICE 319 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 14
M: 9


2. KOLAŃCZYK Wojciech 1999 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 267 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 21


3. Lubieniecki Wojciech 1999 Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków 244 Pkt: 2
M: 38
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 5

Pkt: 0
M: 2
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 24


4. Rachwalik Michał 2000 Uczniowski Klub Sportowy START 119
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 79
Pkt: 0
M: 60

Pkt: 0
M: 29
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 2
M: 37


5. NOGANOWICZ Karol 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 91
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 29


6. SZURLEJ Bartłomiej 2000 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 90 Pkt: 2
M: 40
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 25


7. KAŁUZIŃSKI Tomasz 2001 AZS AWF KATOWICE 84 Pkt: 14
M: 11
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 61


8. Strączyński Wiktor 1999 AZS AWF KRAKÓW 83 Pkt: 0
M: 53
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 8
M: 20

Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 66


9. Zbierada Bartłomiej 2000 PKSZERM WARSZAWA 81 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 18
M: 5

Pkt: 1
M: 48

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 14
M: 12



10. KOŁPA Piotr 2000 Klub Sportowy Olimp Lubin 75
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 20



11. KITLIŃSKI Bartosz 2003 Klub Sportowy Olimp Lubin 73

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 12
M: 13



Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 6



12. RADOSZ Mikołaj 2002 AZS AWF KRAKÓW 63
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 61


Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 16
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 19



13. Buśko Robert 2002 AZS AWF KATOWICE 59
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 26




Pkt: 0
M: 62
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 4
M: 27



14. Socha Jan 2002 PKSZERM WARSZAWA 53
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 2
M: 36




Pkt: 0
M: 17
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 18
M: 7



15. ĆWIĘKA Wojciech 1999 Klub Szermierzy Warszawianka 51
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 1
M: 46


Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 27

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 25
M: 2



16. Urban Piotr 2003 AZS AWF KRAKÓW 50
Pkt: 12
M: 16


Pkt: 0
M: 57



Pkt: 0
M: 14
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 53


17. BULANDRA Jan 2002 AZS AWF KATOWICE 44
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 18


Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 22
M: 3



18. Rzyczniak Wojciech 2004 PIAST GLIWICE 44








Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 12



19. TUMAS Marcin 2001 RMKS RYBNIK 44

Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 53

Pkt: 0
M: 3
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 4
M: 26


20. WESOŁOWSKI Mikołaj 2004 PIAST GLIWICE 38








Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 79



21. PIEKARZ Michał 2000 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 37
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 0
M: 55

Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 18
M: 8



22. Ralko Filip 1999 AZS AWF WROCŁAW 36 Pkt: 0
M: 50
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 58


Pkt: 0
M: 19
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 65


23. MICHALCZYK Sebastian 2001 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 34
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 63

Pkt: 1
M: 44

Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 76


24. GODLEWSKI Bartłomiej 2002 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 33

Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 78




Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 8
M: 22




25. Adamczyk Patryk 2001 AZS AWF KATOWICE 33

Pkt: 0
M: 58
Pkt: 4
M: 30




Pkt: 0
M: 37
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 16



26. ANTKIEWICZ Mikołaj 2000 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 30
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 4
M: 31



Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 18
M: 8

Pkt: 2
M: 40



27. Koc Franciszek 2000 T.S. WISŁA KRAKÓW 28 Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 70
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 1
M: 45


28. Kardaszewicz Jan 2001 Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków 28
Pkt: 0
M: 57



Pkt: 0
M: 84


Pkt: 0
M: 8
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 33



29. MUSIOLIK Bartłomiej 2001 RMKS RYBNIK 26
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 2
M: 33




Pkt: 0
M: 32
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 2
M: 36



30. Huwer Kamil 2001 AZS AWF KATOWICE 25

Pkt: 0
M: 72
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 79
Pkt: 0
M: 73


Pkt: 0
M: 43
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 4
M: 30



31. Frydrych Kacper 2002 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 24
Pkt: 0
M: 58







Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 59



32. CZECHOWSKI Grzegorz 2000 PKSZERM WARSZAWA 24
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 52




Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 73
Pkt: 4
M: 29



33. Cieślik Jakub 2002 PKSZERM WARSZAWA 22
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 1
M: 41




Pkt: 0
M: 71

Pkt: 1
M: 43
Pkt: 1
M: 42



34. SZAJTHAUER Robert 1999 T.S. GÓRNIK RADLIN 22 Pkt: 0
M: 69
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 2
M: 40


Pkt: 0
M: 65

Pkt: 0
M: 54
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 41



35. MARCINIAK Jarosław 2000 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 68


Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 12
M: 14





36. Urban Paweł 2003 AZS AWF KRAKÓW 19
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 83
Pkt: 0
M: 64

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 8
M: 20

Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 72


37. Wałach Wiktor 2003 AZS AWF KATOWICE 19
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 62





Pkt: 0
M: 72
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 4
M: 31



38. Chołast Mateusz 1999 AZS AWF WROCŁAW 18
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 31



Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 53



39. OGONOWSKI Szymon 2002 PKSZERM WARSZAWA 16


Pkt: 0
M: 68




Pkt: 0
M: 46

Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 72
Pkt: 0
M: 61


40. KAŹMIERSKI MACIEJ 2003 MKS GRYF MIELEC 16

Pkt: 2
M: 35


Pkt: 1
M: 45


Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 55

Pkt: 0
M: 72
41. PAKUŁA Jan 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 16 Pkt: 0
M: 61

Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 55



Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 80


42. GŁOWACKI Dominik 2002 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 14
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 68
Pkt: 0
M: 49




Pkt: 0
M: 65
Pkt: 12
M: 13





43. Kałuziński Ryszard 1999 RMKS RYBNIK 14
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 82

Pkt: 0
M: 45






44. ADAMCZUK Jakub 2002 UKS PIAST LEGNICA 14








Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 72




45. Migas Piotr 2002 PIAST GLIWICE 14

Pkt: 0
M: 71


Pkt: 0
M: 69
Pkt: 0
M: 83

Pkt: 0
M: 70
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 65



Pkt: 0
M: 52
46. Bezuch Krzysztof 2004 RMKS RYBNIK 13








Pkt: 0
M: 59
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 35



47. ŚMIEJA Sebastian 1999 T.S. GÓRNIK RADLIN 13

Pkt: 0
M: 69
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 65



Pkt: 0
M: 21
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 26



48. RUTZ Stanisław 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 13
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 11


Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 81
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 58



49. Socha Antoni 2004 PKSZERM WARSZAWA 12








Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 69
Pkt: 0
M: 49



50. Gramza Maciej 2002 KS SZPADA WROCŁAW 12

Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 37






Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 57



51. DĘBICKI Dawid 2001 T.S. WISŁA KRAKÓW 11

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 1
M: 44


Pkt: 0
M: 47

Pkt: 0
M: 46
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 79
Pkt: 2
M: 38



52. MANDRYSZ Sebastian 2002 RMKS RYBNIK 11
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 54


Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 1
M: 45



53. Jakubowski Olaf 2003 Klub Sportowy Olimp Lubin 11
Pkt: 0
M: 54





Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 69
Pkt: 0
M: 79
Pkt: 0
M: 51



54. Cnotalski Przemysław 2002 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 9
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 76
Pkt: 0
M: 75

Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 69


55. GIDZIŃSKI Piotr 2000 Klub Szermierzy Warszawianka 9
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 18
M: 8





Pkt: 0
M: 52
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 52



56. Olejniczak Kamil 2004 PIAST GLIWICE 9








Pkt: 0
M: 62
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 49



57. KRZYŻYŃSKI Artur 2001 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 8
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 28




Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 67




58. Fajkis Jarosław 1999 RMKS RYBNIK 8
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 69



Pkt: 0
M: 25
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 24




59. MARCOL Maciej 2001 AZS AWF KATOWICE 8
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 73

Pkt: 0
M: 71

Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 4
M: 31




60. Parafiniuk Łukasz 2004 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 8









Pkt: 4
M: 32
Pkt: 1
M: 46


Pkt: 0
M: 86
61. Dziura Stanisław 2004 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 7









Pkt: 2
M: 38
Pkt: 1
M: 43



62. Wąsiewicz Tomasz 1999 RMKS RYBNIK 7
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 53


Pkt: 0
M: 76

Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 74
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 2
M: 39



63. Morek Kacper 2003 KS SZPADA WADOWICE 7
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 54






Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 77



64. DUDA Gaweł 2001 AZS AWF KATOWICE 7









Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 64



65. Domowicz Krzysztof 2004 AZS AWF KRAKÓW 6











Pkt: 0
M: 60


66. Łucki Kacper 2003 AZS AWF KRAKÓW 6
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 1
M: 47





Pkt: 0
M: 77
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 62



67. Jędrzejczyk Radosław 2002 AZS AWF KATOWICE 5







Pkt: 0
M: 78
Pkt: 0
M: 72
Pkt: 0
M: 58




68. KUREK Jakub 2004 T.S. GÓRNIK RADLIN 5










Pkt: 0
M: 55



69. GŁOWACKI Mikołaj 2000 PIAST GLIWICE 4
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 12
M: 15





Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 56




70. KOZŁOWSKI Arkadiusz 2003 STOWARZYSZENIE GTS ZIELONA GÓRA 4






Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 79
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 70



71. GRYT Michał 1999 RMKS RYBNIK 4
Pkt: 0
M: 71

Pkt: 0
M: 64






Pkt: 1
M: 46
Pkt: 1
M: 47



72. MIKOŁAJCZAK Miłosz 2003 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 3










Pkt: 0
M: 67



73. KUSEK Konrad 1999 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 3














74. Cygański Miłosz 2001 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 3






Pkt: 0
M: 66

Pkt: 0
M: 78





75. BRABAŃSKI Karol 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 3 Pkt: 1
M: 48








Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 77




76. KRZEMIŃSKI Jędrzej 2003 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 3


Pkt: 0
M: 70




Pkt: 0
M: 73

Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 69



77. MARCZAK Jan 2001 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 3
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 29




Pkt: 0
M: 18






78. DURNAŚ Michał 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 3









Pkt: 0
M: 75




79. Kocełuch Nikodem 2002 Uczniowski Klub Sportowy START 3














80. PYSZNY Karol 2002 RMKS RYBNIK 2


Pkt: 1
M: 42




Pkt: 0
M: 40
Pkt: 1
M: 45

Pkt: 0
M: 76



81. BAR Michał 1999 PIAST GLIWICE 2


Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 59



Pkt: 0
M: 63

Pkt: 0
M: 50




82. GLINKA Jan 2004 PKSZERM WARSZAWA 2









Pkt: 0
M: 51




83. KORNASZEWSKI Stanisław 2001 PKSZERM WARSZAWA 2








Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 68



84. WESOŁOWSKI Michał 2001 PIAST GLIWICE 2

Pkt: 0
M: 56





Pkt: 0
M: 68
Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 76
Pkt: 0
M: 60



85. PAZERA Jakub 2001 Krakowski Klub Szermierzy 2




Pkt: 0
M: 80




Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 71


Pkt: 0
M: 70
85. Konieczny Arkadiusz 1999 Uczniowski Klub Sportowy START 2
Pkt: 0
M: 65


Pkt: 0
M: 80
Pkt: 0
M: 82


Pkt: 0
M: 66


Pkt: 0
M: 62



87. MAJEWSKI Piotr 2000 AZS AWF KATOWICE 2








Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 81




Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content