Lista klasyfikacyjna

MROSZCZAK Anna

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: RMKS RYBNIK

WILASZEK Paulina

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

ZAMACHOWSKA Wiktoria

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KRAKÓW

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski III
4. Mistrzostwa Polski


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4.
1. MROSZCZAK Anna 1997 RMKS RYBNIK 205 Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 6


2. WILASZEK Paulina 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 97 Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 19


3. ZAMACHOWSKA Wiktoria 1998 AZS AWF KRAKÓW 82 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 16


4. KLUGHARDT Gloria 2003 RMKS RYBNIK 70



5. BRYCH Barbara 2000 AZS AWF KRAKÓW 61 Pkt: 2
M: 33



6. MAZANEK Karolina 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 55 Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 25


7. Pawłowska Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 55 Pkt: 12
M: 14



8. KNAPIK Katarzyna 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 51 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 21


9. JANELLI Zofia 2002 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 49 Pkt: 4
M: 32



10. STASZULONEK Karolina 2002 PIAST GLIWICE 48 Pkt: 12
M: 16



11. WIECZOREK Anna 2003 PIAST GLIWICE 36



12. ŁUSZCZ Weronika 1996 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 36 Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 35


13. SKRZYPCZAK Wiktoria 1999 AZS AWF WARSZAWA 34 Pkt: 8
M: 19



14. Kawencka Ewa 2000 PIAST GLIWICE 34 Pkt: 4
M: 28



15. JADCZAK Dominika 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 34 Pkt: 1
M: 47
Pkt: 8
M: 22


16. KOLANKO Julia 1998 AZS AWF WROCŁAW 34 Pkt: 4
M: 25



17. Białek Marta 1996 AZS AWF WARSZAWA 34
Pkt: 4
M: 27


18. Wiktor Weronika 2002 AZS AWF KATOWICE 33



19. Piekarska Barbara 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 31 Pkt: 2
M: 36
Pkt: 14
M: 10


20. KLASIK Alicja 2004 RMKS RYBNIK 30



21. JANICKA Weronika 1999 AZS AWF KATOWICE 29 Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 61


22. SULEJ Zuzanna 2001 Klub Szermierzy Warszawianka 29 Pkt: 2
M: 39



23. SABALSKA Ewelina 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 27 Pkt: 0
M: 49
Pkt: 8
M: 23


24. KNAPIK Agata 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27 Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 49


25. Przeniosło Joanna 1997 AZS AWF KRAKÓW 27 Pkt: 0
M: 53
Pkt: 4
M: 27


26. KRAKOWSKA Wiktoria 1998 AZS AWF WROCŁAW 27 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 40


27. MARUCHA Weronika 2001 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 26 Pkt: 4
M: 31


Pkt: 4
M: 30
28. RABCZEWSKA Weronika 1998 AZS AWF WROCŁAW 25 Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 20

Pkt: 2
M: 34
29. JAKUBOWSKA Martyna 2000 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25 Pkt: 1
M: 46


Pkt: 4
M: 25
30. Strzelczyk Olga 2000 UKS PIAST LEGNICA 21 Pkt: 4
M: 30



31. PARYSEK Zofia 2001 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 20
Pkt: 2
M: 36


32. Olchowik Zuzanna 1999 Klub Szermierzy Warszawianka 20 Pkt: 1
M: 43
Pkt: 1
M: 42


33. MROCHEM Patrycja 1999 AZS AWF KATOWICE 20 Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 50


34. SZYMANOWSKA Karolina 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 20 Pkt: 1
M: 48
Pkt: 1
M: 46


35. ŚLIWIŃSKA Paulina 2000 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 20
Pkt: 0
M: 52


36. WRÓBLEWSKA Agata 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 18 Pkt: 0
M: 58
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 2
M: 35
37. LENCKOSZ Apolonia 2002 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 18 Pkt: 0
M: 59
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 0
M: 57
38. Szklar Katarzyna 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 14
Pkt: 0
M: 54


39. Pamuła Zuzanna 2000 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 14 Pkt: 0
M: 62



40. KONWICKA Izabella 1998 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13
Pkt: 8
M: 24


41. Korkus Emilia 2004 PIAST GLIWICE 13



42. OLCHOWIK Michalina 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 13
Pkt: 4
M: 30


43. LEŚNIEWSKA Marta 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 13
Pkt: 4
M: 32


44. Guzik Dominika 1996 AZS AWF KRAKÓW 12 Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 51


45. Frystacka Patrycja 2003 RMKS RYBNIK 8



46. Zgryźniak Kinga 2003 RMKS RYBNIK 8



47. Frydrych Małgorzata 2000 Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 8



48. GĘSIKOWSKA Emilia 1999 AZS AWF WARSZAWA 8



49. PIEKARSKA Helena 2002 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 8



50. MALOWANIEC Oliwia 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 8



51. MICHALCZYK Marta 2004 Klub Szermierzy Warszawianka 6 Pkt: 1
M: 41



52. PASTERNAK Anastazja 1998 Klub Szermierzy Warszawianka 6 Pkt: 1
M: 42



52. WERYK Małgorzata 1997 T.S. WISŁA KRAKÓW 6
Pkt: 1
M: 42


54. Ziętek Patrycja 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 6



55. Olejnicka Dominika 2003 IKS WARSZAWA 6
Pkt: 1
M: 45


55. Żelichowska Sandra 1997 AZS AWF WARSZAWA 6 Pkt: 1
M: 45



57. PINES Anna 2002 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 6
Pkt: 1
M: 47


58. ZACHOROWSKA Aleksandra 2002 PIAST GLIWICE 6



59. PIOTROWSKA Aleksandra 2003 AZS AWF KRAKÓW 6


Pkt: 0
M: 53
59. Kwiecień Julia 2001 PIAST GLIWICE 6
Pkt: 0
M: 53


61. ŁAPKIEWICZ Julia 2003 AZS AWF WARSZAWA 6
Pkt: 0
M: 55


62. KWAŚNIEWSKA Marta 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 6
Pkt: 0
M: 56


62. Liczberska Aneta 2000 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 6
Pkt: 0
M: 56


64. Majchrzak Julia 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 6 Pkt: 0
M: 57



65. JAROSZEK Aleksandra 2001 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 6
Pkt: 0
M: 58


66. PIĄTEK Magdalena 2003 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 6
Pkt: 0
M: 60


66. Kucharczyk Dominika 1999 Klub Szermierzy Warszawianka 6 Pkt: 0
M: 60



68. TOMASZEWSKA Natalia 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6 Pkt: 0
M: 61



Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content