Lista klasyfikacyjna

Jakub Fogt

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: POLONIA 1912 LESZNO

Stanisław JURGA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: ZJEDNOCZENI PABIANICE

Gracjan WAŚCIŃSKI

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: IKS LESZNO

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Jakub Fogt 160
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 108, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 6, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 5, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 6, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 1, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 1, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 3, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 18, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 5, P: 0
2. Stanisław JURGA 108
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 93, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 11, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 18, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 24, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 5, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 6, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 18, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 10, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 16, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0
3. Gracjan WAŚCIŃSKI 104
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 62, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 14, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 20, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 52, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 19, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 3, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 2, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 5, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 22, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 14, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0
4. Jakub GORCZYCA 96
  • Toruńska Katarzyna, M: 12, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 77, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0
5. Szymon PYSKŁO 96
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 64, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 38, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 54, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 6, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 7, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 21, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0
6. Idzi DURAJ 94
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 86, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 13, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 27, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 45, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 5, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 1, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 62, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 5, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0
7. Marceli Cendrowski 60
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 10, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 17, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 8, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 79, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0
8. Miłosz MOŻEJKO 58
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 73, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 12, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 41, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 23, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 13, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 34, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 11, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 33, P: 0
9. Filip HRYNIEWIECKI 56
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 31, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 12, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 20, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 24, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 53, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0
10. Łukasz Tomyślak 52
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 89, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 16, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 53, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 14, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 26, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 11, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 47, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 35, P: 0
11. Maksymilian DOROSZKIEWICZ 50
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 15, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 18, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 21, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 6, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 176, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 48, P: 0
12. Tymon Kowalski 46
  • Toruńska Katarzyna, M: 33, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 60, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 49, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 8, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 21, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 17, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 45, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 70, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 24, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 36, P: 0
13. Dawid JEGLIŃSKI 44
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 146, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 34, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 33, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 50, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 9, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 12, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 46, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 26, P: 0
14. Bartosz Pyskło 43
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 88, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 28, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 30, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 77, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 48, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 10, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 8, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 168, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 56, P: 0
15. Aleksander JANCZAK 40
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 39, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 10, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 32, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 31, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 25, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 48, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0
16. Karol KWIATKOWSKI 40
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 108, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 31, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 58, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 19, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 24, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 14, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 135, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 23, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0
17. Bartosz SZCZOTKO 38
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 56, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 15, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 31, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 2, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 125, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0
18. Jan WYSZYŃSKI 38
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 28, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 19, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 15, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 145, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 51, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 46, P: 0
19. Damian DUDZIŃSKI 34
  • Toruńska Katarzyna, M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 64, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 63, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 46, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 43, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 15, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 56, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 97, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 31, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0
20. Tomasz BARTOSZEK 32
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 12, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 27, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 18, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 72, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 49, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 55, P: 0
21. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI 30
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 41, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 7, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 47, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 53, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 186, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 50, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0
22. Szymon Głowiński 30
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 17, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 11, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 57, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 40, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 51, P: 0
23. Jan Jerzy GACZYŃSKI 29
  • Toruńska Katarzyna, M: 41, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 62, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 33, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 38, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 12, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0
24. Cyprian GULIŃSKI 28
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 44, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 22, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 23, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 121, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 54, P: 0
25. Szymon PUCKOWSKI 26
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 50, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 26, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 43, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 43, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 9, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 40, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 51, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 45, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0
26. Odyseusz CIESIELSKI 24
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 165, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 34, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 35, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 49, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 8, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 60, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 142, P: 0
27. Wiktor Rut 24
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 26, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 16, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 27, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 64, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 110, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 41, P: 0
28. Ludomir DŁUGOKĘCKI 24
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 20, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 20, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 40, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 61, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 81, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 57, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0
29. Szymon PISAREWICZ 23
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 104, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 35, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 59, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 41, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 36, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 11, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 111, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 50, P: 0
30. Michał Pakuła 22
  • Gdańska Kuźnia, M: 43, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 65, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 47, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 41, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 25, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 16, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 93, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 41, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 40, P: 0
31. Franciszek Śliż 22
  • Toruńska Katarzyna, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 33, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 48, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 112, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 60, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0
32. Maciej Surma 22
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 60, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 25, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 23, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 29, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 24, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 79, P: 0
33. Jakub CZAJKOWSKI 20
  • Gdańska Kuźnia, M: 37, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 66, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 50, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 16, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 39, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 81, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0
34. Jan Gajc 19
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 52, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 28, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 28, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 178, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0
35. Maksymilian LEŚNIEWSKI 18
  • Toruńska Katarzyna, M: 37, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 30, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 52, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 114, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 38, P: 0
36. Stanisław HOFFMANN 18
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 156, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 32, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 55, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 45, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 36, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 23, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 39, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 166, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 66, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 39, P: 0
37. Mikołaj FIRLEJ 18
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 24, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 40, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 29, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 47, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 128, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 34, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 43, P: 0
38. Tristan THRUN 16
  • Toruńska Katarzyna, M: 14, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 37, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 46, P: 0
39. Hubert Fedorów 14
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 98, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 23, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 44, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 28, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 27, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 25, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 35, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 43, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 71, P: 0
40. Adam KRUSZONA 14
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 25, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 28, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 43, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 41, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 193, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 53, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 47, P: 0
41. Filip STARKOWSKI 12
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 146, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 25, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 40, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 64, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 19, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 155, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 44, P: 0
42. Franciszek OLSZEWSKI 11
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 30, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 38, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 44, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 92, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 55, P: 0
43. Stanisław LAKS 10
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 38, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 42, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 135, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 32, P: 0
44. Alex LEŚNIAREK 10
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 50, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 32, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 54, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 95, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0
45. Szymon PAŁASZ 9
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 130, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 71, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 41, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 58, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 49, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0
46. Franciszek LEWANDOWSKI 9
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 46, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 64, P: 0
47. Ksawery KOZŁOWSKI 8
  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 51, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 26, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 147, P: 0
48. Adam Szuflita 8
  • Toruńska Katarzyna, M: 36, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 45, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 180, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 63, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 63, P: 0
49. Franciszek SROKA 8
  • Toruńska Katarzyna, M: 40, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 74, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 47, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 49, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 170, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 39, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 49, P: 0
50. Franciszek Nawrocki 7
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 40, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 34, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 50, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 67, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 60, P: 0
51. Stanisław Wasiak 6
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 154, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 31, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 140, P: 0
52. Jan Chojnacki 6
  • Toruńska Katarzyna, M: 31, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 144, P: 0
53. Paweł KRAWCZYŃSKI 6
  • Toruńska Katarzyna, M: 46, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 39, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 52, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 30, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 44, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 42, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 104, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 44, P: 0
54. Hubert GÓRNY 6
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 58, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 41, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 34, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 67, P: 0
55. Jakub PARZYSZEK 6
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 59, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 39, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 170, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 69, P: 0
56. Juliusz Chmielewski 5
  • Toruńska Katarzyna, M: 44, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 54, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 42, P: 0
57. Jakub PAZOŁA 5
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 67, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 46, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 130, P: 0
58. Mateusz ŻOŁNOWSKI 5
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 64, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 35, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 61, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 61, P: 0
59. Maksym KOWALSKI 5
  • Toruńska Katarzyna, M: 37, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 76, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 53, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 48, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 59, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 64, P: 0
60. Jan ŚCIBIWOŁK 4
  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 156, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 40, P: 0
61. Eryk JAWORSKI 4
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 166, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 29, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 51, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 90, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 59, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 52, P: 0
62. Mikołaj ŻYMANT 4
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 54, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 57, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 62, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 139, P: 0
63. Maksymilian Markowski 3
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 56, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 42, P: 0
64. Cezary GINTER 3
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 51, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 46, P: 0
65. Jan Szymczyk 3
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 55, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 89, P: 0
66. Olaf KARAWACKI 3
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 128, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 42, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 53, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 172, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 56, P: 0
67. Przemysław MAJER 3
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 61, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 183, P: 0
68. Jakub TUSK 3
  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 186, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 66, P: 0
69. Aleksander KUŹMIŃSKI 3
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 140, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 44, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 32, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 38, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 48, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 48, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 141, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 69, P: 0
70. Adam KORBAS 3
  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 55, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 52, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 57, P: 0
71. Marceli RUSIN 2
  • Toruńska Katarzyna, M: 43, P: 0
72. Stanisław MICHALSKI 2
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 115, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 143, P: 0
73. Kacper ZADROŻNY 2
  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 153, P: 0
74. Filip KROCHMALSKI 2
  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 160, P: 0
75. Miłosz ZIELIŃSKI 2
  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 186, P: 0
76. Jan CZERWIŃSKI 2
  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 189, P: 0
77. Daniel TURBO 2
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 66, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 53, P: 0
78. Marcel BUJAS 1
  • Puchar Ziem Północnych, M: 59, P: 0
79. Aleksander TERECH 1
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 60, P: 0
80. Antoni MARCINIAK 1
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 63, P: 0
81. Jegor NIEPOKULCZYCKI 1
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 65, P: 0
82. Jan ĆWIR 1
  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 67, P: 0
83. Kajetan KAROŃSKI 1
  • Puchar Ziem Północnych, M: 68, P: 0
84. Bartosz WASILEWICZ 1
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 69, P: 0
85. Jonasz KLEK 1
  • Puchar Ziem Północnych, M: 71, P: 0

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy