Lista klasyfikacyjna

Hanna WOJTAS

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI.

Aleksandra BINKO

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: IKS LESZNO

Gabriela BESSMAN

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: UKS DE LA SALLE GDAŃSK

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Hanna WOJTAS 160
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 1, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 7, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 1, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 2, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 8, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 2, P: 0
2. Aleksandra BINKO 112
  • Toruńska Katarzyna, M: 1, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 10, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 11, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 24, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 39, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 11, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 2, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 10, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 18, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 48, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 6, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 1, P: 0
3. Gabriela BESSMAN 112
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 20, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 29, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 34, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 28, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 3, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 7, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0
4. Marta JAKUBOWSKA 100
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 52, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 20, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 11, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 21, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 9, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 1, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 36, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 5, P: 0
5. Laura WILKE 92
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 97, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 15, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 20, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 22, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 9, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 6, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 22, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 1, P: 0
6. Natalia Trzcińska 92
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 7, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 32, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 16, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 68, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 12, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0
7. Wiktoria DOROSZKIEWICZ 88
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 2, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 16, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 11, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 24, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 56, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0
8. Aleksandra Nowakowska 84
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 20, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 13, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 24, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 15, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0
9. Weronika SKOCZYLAS 80
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 39, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 14, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 12, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 17, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 9, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 5, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 25, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 14, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0
10. Natalia JAROSIEWICZ 76
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 17, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 20, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 3, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 6, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 5, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 45, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0
11. Zuzanna WOJEWÓDZKA 76
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 8, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 14, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 13, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 21, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0
12. Małgorzata Płaza 66
  • Toruńska Katarzyna, M: 26, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 26, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 50, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 40, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 42, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 1, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 18, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 8, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 60, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 26, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 48, P: 0
13. Julia DUDZIUK 64
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 24, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 23, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 15, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 14, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 112, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 7, P: 0
14. Emilia KAPAŁA 60
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 88, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 17, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 37, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 32, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 15, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 18, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 2, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 37, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0
15. Dominika Nelza 60
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 29, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 8, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 14, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 108, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0
16. Alicja BYZEWSKA 56
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 25, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 10, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 12, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 11, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 116, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0
17. Zofia Płaza 56
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 39, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 31, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 33, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 18, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 15, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 39, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 12, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 44, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 28, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0
18. Natasza KUŚ 56
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 22, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 11, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 33, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 29, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 20, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0
19. Martyna MIELCAREK 52
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 23, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 30, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0
20. Monika BEKALARCZYK 48
  • Toruńska Katarzyna, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 30, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 44, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 10, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 20, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 17, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 39, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 28, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 17, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0
21. Bianka Telatyńska 46
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 30, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 24, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 66, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0
22. Pola KOLASA 40
  • Gdańska Kuźnia, M: 31, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 34, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 8, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 57, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 11, P: 0
23. Nadia JASZCZOŁT 40
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 117, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 24, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 38, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 48, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 28, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 17, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 26, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 26, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0
24. Zuzanna Góralczyk 32
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 42, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 33, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 41, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 40, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 19, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 12, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 63, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 46, P: 0
25. Emilia SZEFERA 32
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 31, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 19, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 31, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 23, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 75, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 18, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 37, P: 0
26. Julia Wiśniewska 28
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 62, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 25, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 25, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 46, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 32, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 43, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 25, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 17, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 70, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 46, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0
27. Emilia Ziemak 28
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 35, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 31, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 21, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 32, P: 0
28. Lena Komarnicka 24
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 36, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 26, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 16, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 34, P: 0
29. Luiza KOWALSKA 24
  • Toruńska Katarzyna, M: 34, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 51, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 47, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 34, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 22, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 19, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 50, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 78, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 46, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0
30. Zuzanna GATZ 19
  • Toruńska Katarzyna, M: 37, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 27, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 56, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0
31. Amelia Szularz 16
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 100, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 35, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 38, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 17, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 32, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 102, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0
32. Barbara Pest 16
  • Toruńska Katarzyna, M: 36, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 23, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 42, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 33, P: 0
33. Oliwia DĄBROWSKA 15
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 107, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 36, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 42, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 51, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 35, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 20, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 44, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 126, P: 0
34. Emilia SKOCZEŃ 14
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 21, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 29, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 111, P: 0
35. Nina ZAWADZKA 14
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 38, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 37, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 21, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 124, P: 0
36. Wiktoria Sorbian 14
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 32, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 34, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 94, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 39, P: 0
37. Roksana GAŁĘSKA 14
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 54, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 28, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 43, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 140, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 42, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0
38. Tola KAPICA 12
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 39, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 28, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 40, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 47, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 86, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 57, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 35, P: 0
39. Maja ZARZYCKA 11
  • Toruńska Katarzyna, M: 44, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 62, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 24, P: 0
40. Liliana Ścieszyńska 11
  • Toruńska Katarzyna, M: 25, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 37, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 55, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0
41. Weronika Sołśnia 11
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 26, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 27, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 44, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 61, P: 0
42. Malwina DUDEK 11
  • Toruńska Katarzyna, M: 28, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 23, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 24, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 43, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 29, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 41, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 49, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 142, P: 0
43. Hanna Wierzbicka 11
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 49, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 41, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 30, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 53, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 137, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 44, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 49, P: 0
44. Zofia MAJOREK 10
  • Gdańska Kuźnia, M: 13, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 44, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 42, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 35, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0
45. Ewa KOWALEWSKA 10
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 33, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 43, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 34, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 146, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 44, P: 0
46. Zuzanna ROBASZEK 9
  • Gdańska Kuźnia, M: 36, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 125, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 31, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 55, P: 0
47. Michalina MOCHOROWSKA 8
  • Toruńska Katarzyna, M: 38, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 31, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 36, P: 0
48. Hanna Posadzy 8
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 57, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 42, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 115, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 51, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 40, P: 0
49. Oliwia Włosińska 6
  • Toruńska Katarzyna, M: 40, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 28, P: 0
50. Natalia GAWENDA 6
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 58, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 52, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 40, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0
51. Evelina Trybel 5
  • Toruńska Katarzyna, M: 33, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 41, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 54, P: 0
52. Maria DOMAGAŁA 5
  • Toruńska Katarzyna, M: 39, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 45, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 53, P: 0
53. Helena BORODZIUK 5
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 63, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 43, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 47, P: 0
54. Emilia PAWŁOWSKA 5
  • Gdańska Kuźnia, M: 46, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 54, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 49, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 59, P: 0
55. Wiktoria Powąska 5
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 59, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 140, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 52, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 57, P: 0
56. Agata SACHARCZUK 4
  • Gdańska Kuźnia, M: 35, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 38, P: 0
57. Wiktoria WILCZYŃSKA 4
  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 43, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 47, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 45, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 48, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 0, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 39, P: 0
58. Wiktoria BOGUCKA 4
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 41, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 69, P: 0
59. Olimpia CZAPRACKA 4
  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 153, P: 0
60. Hanna FIJAŁKOWSKA 4
  • Gdańska Kuźnia, M: 45, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 134, P: 0
61. Ewelina MALCHAREK 4
  • Gdańska Kuźnia, M: 47, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 54, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 51, P: 0
62. Milena KASZEWSKA 4
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 59, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 58, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 150, P: 0
63. Nicole GORLIKOWSKA 3
  • Gdańska Kuźnia, M: 38, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 50, P: 0
64. Julia MAJEWSKA 3
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 50, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 41, P: 0
65. Milena GROBELNA 3
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 62, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 43, P: 0
66. Alicja OPERSKALSKA 3
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 64, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 57, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 54, P: 0
67. Karolina MICHALAK 2
  • Toruńska Katarzyna, M: 35, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 45, P: 0
67. Zuzanna KRYSTEK 2
  • Puchar Ziem Północnych, M: 45, P: 0
69. Dominika RADZIK 2
  • Puchar Ziem Północnych, M: 47, P: 0
70. Sara MIKULAK 2
  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 67, P: 0
71. Julia URMAŃSKA 2
  • Toruńska Katarzyna, M: 18, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 76, P: 0
72. Agata KOLENDA 2
  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 42, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 97, P: 0
73. Zuzanna BIEŃKO 2
  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 132, P: 0
74. Barbara KOSTRZEWA 2
  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 148, P: 0
75. Lena PAJĘCKA 2
  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 149, P: 0
76. Barbara DYRKA 2
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 61, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 56, P: 0
77. Agata AUGUSTYNIAK 1
  • Puchar Ziem Północnych, M: 52, P: 0
78. Martyna STĘŻAŁA 1
    79. Alicja KRAWCZYK 1
    • Puchar Ziem Północnych, M: 58, P: 0
    80. Lena JANICKA 1

      Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy