Lista klasyfikacyjna

Alex Kardyś

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: UKS MDK-5 BYDGOSZCZ

Maciej Mazur

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.

Szczepan DURAJ

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: UKS ATENA GDAŃSK

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Alex Kardyś 160
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 54, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 9, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 11, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 2, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 16, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 15, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 3, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 1, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 2, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0
2. Maciej Mazur 136
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 119, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 42, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 34, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 5, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 1, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 13, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 1, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 13, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 2, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0
3. Szczepan DURAJ 120
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 71, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 10, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 10, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 11, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 25, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 3, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 2, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 7, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 38, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0
4. Eryk Nieszczerzewski 112
  • Toruńska Katarzyna, M: 56, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 51, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 7, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 33, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 20, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0
5. Jan Sowa 108
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 14, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 38, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 33, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 10, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 10, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 15, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 2, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 5, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 46, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 1, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0
6. Filip CYGNAR 108
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 31, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 61, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 49, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 38, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 8, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 9, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 6, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 6, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 23, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 1, P: 0
7. Feliks Wiśnik 100
  • Toruńska Katarzyna, M: 26, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 15, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 11, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 2, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 6, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 10, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 12, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 57, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 6, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0
8. Szymon GŁUSZAK 92
  • Toruńska Katarzyna, M: 46, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 28, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 23, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 5, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 14, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 8, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 114, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 8, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 7, P: 0
9. Eryk Woźniak 88
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 110, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 59, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 53, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 45, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 32, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 25, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 13, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 54, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 5, P: 0
10. Patryk Sawicki 88
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 51, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 44, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 35, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 54, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 37, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 9, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 14, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 5, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 94, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0
11. Aleksander BIEŃKOWSKI 84
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 61, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 34, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 25, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 55, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 6, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 7, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 17, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 35, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0
12. Konstanty ZIELIŃSKI 80
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 60, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 36, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 41, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 45, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 38, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 59, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 30, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 16, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 12, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 20, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0
13. Dominik Truszczyński 72
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 85, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 60, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 60, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 21, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 18, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 29, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 23, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 7, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 46, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0
14. Franciszek Pokorski 56
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 109, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 37, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 44, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 8, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 8, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 45, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0
15. Bartosz Torzyński 52
  • Toruńska Katarzyna, M: 48, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 49, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 19, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 16, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 16, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 67, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 18, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0
16. Mateusz PUCKOWSKI 48
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 95, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 29, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 50, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 40, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 2, P: 0
17. Tomasz MACIEJEWSKI 48
  • Toruńska Katarzyna, M: 63, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 46, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 16, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 10, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 24, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 17, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0
18. Antoni Ludwiczak 46
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 44, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 28, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 18, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 75, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0
19. Antoni Fedorów 46
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 79, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 29, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 42, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 12, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 15, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 25, P: 0
20. Bartosz ŻOK 44
  • Toruńska Katarzyna, M: 52, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 47, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 47, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 60, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 11, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 21, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 14, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 107, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 28, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0
21. Jakub Narolewski 41
  • Toruńska Katarzyna, M: 58, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 35, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 53, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 10, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0
22. Igor MAKSYMOWICZ 40
  • Toruńska Katarzyna, M: 33, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 40, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 48, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 36, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 21, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 19, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 24, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 113, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 24, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0
23. Maksymilian MOCEK 38
  • Toruńska Katarzyna, M: 51, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 53, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 40, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 21, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 17, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 16, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 35, P: 0
24. Lubomir Woropay-Hordziejewicz 32
  • Gdańska Kuźnia, M: 39, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 42, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 52, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 45, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 20, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 66, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 47, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0
25. Grzegorz Marczyk 28
  • Toruńska Katarzyna, M: 62, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 52, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 39, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 49, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 27, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 27, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 40, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 23, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0
26. Grzegorz CZAJKOWSKI 26
  • Gdańska Kuźnia, M: 26, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 39, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 9, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 18, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 59, P: 0
27. Igor Stelmaszyk 26
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 27, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 25, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 45, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 43, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0
28. JULIAN PAWEŁ WILIŃSKI 25
  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 47, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 40, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 58, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 23, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0
29. Jan Kuna 23
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 57, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 34, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 32, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 28, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 14, P: 0
30. Michał Szymczyk 18
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 130, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 24, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 17, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 69, P: 0
31. Nikodem NOWAK 17
  • Toruńska Katarzyna, M: 75, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 52, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 33, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 55, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 26, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 131, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0
32. Michał DRĄŻKIEWICZ 16
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 118, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 50, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 28, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 48, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 19, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 35, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 30, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 53, P: 0
33. Jakub Kędziora 16
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 117, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 73, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 53, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 61, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 64, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 26, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 40, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 31, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 68, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 45, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0
34. Olgierd Borkowski 15
  • Toruńska Katarzyna, M: 53, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 67, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 31, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 25, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 55, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 83, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0
35. Aleksander BĄK 14
  • Toruńska Katarzyna, M: 55, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 46, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 20, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 34, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 122, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 34, P: 0
36. Antoni Wicher 14
  • Gdańska Kuźnia, M: 33, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 24, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 93, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0
37. Tymoteusz Szympel 14
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 45, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 47, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 43, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 84, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 31, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 33, P: 0
38. Jan Langowski 13
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 49, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 24, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 40, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 40, P: 0
39. Franciszek Neumann 13
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 46, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 52, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 40, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0
40. Patryk Drzewski 12
  • Toruńska Katarzyna, M: 16, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 42, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 54, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 41, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 23, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 58, P: 0
41. Igor Głowiński 12
  • Toruńska Katarzyna, M: 28, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 26, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 26, P: 0
42. Dawid KUCZKOWSKI 12
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 48, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 38, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 28, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 38, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 36, P: 0
43. Stanisław Bukat 10
  • Toruńska Katarzyna, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 41, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 59, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 118, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 56, P: 0
44. Maciej BARĆ 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0
45. Julian Załęski 8
  • Gdańska Kuźnia, M: 53, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 56, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0
46. Patrick DORN 8
  • Toruńska Katarzyna, M: 69, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 49, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 66, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 41, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 41, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 129, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 60, P: 0
47. Mikołaj Piosik 7
  • Toruńska Katarzyna, M: 29, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 58, P: 0
48. Filip MALINOWSKI 7
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 61, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 45, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 31, P: 0
49. Krzysztof Zygmunt 6
  • Toruńska Katarzyna, M: 67, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 62, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 36, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 35, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 39, P: 0
50. Antoni TOMA 6
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 47, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 36, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 45, P: 0
51. Krzysztof Mosur 6
  • Toruńska Katarzyna, M: 46, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 37, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 46, P: 0
52. Kacper KOŁOSZKO 6
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 39, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 38, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 43, P: 0
53. Adrian Drzewski 6
  • Toruńska Katarzyna, M: 67, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 43, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 42, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 87, P: 0
54. Wiktor DĘBIŃSKI 6
  • Toruńska Katarzyna, M: 37, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 60, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 52, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 46, P: 0
55. Juliusz KUJAWA 5
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 56, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 59, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 59, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 38, P: 0
56. Diego Urbański 4
  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0
57. Konrad KOŁOSZKO 4
  • Toruńska Katarzyna, M: 32, P: 0
57. Aleksander CHYCKI 4
    59. Maksymilian JARMOŁOWSKI 4
    • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 63, P: 0

    • Puchar Ziem Północnych, M: 41, P: 0

    • Gdańska Kuźnia, M: 34, P: 0

    • Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0
    60. Patryk Kowalski 4
    • Toruńska Katarzyna, M: 39, P: 0

    • Gdańska Kuźnia, M: 48, P: 0
    61. Juliusz Tabaka 4
    • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 47, P: 0

    • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 42, P: 0
    62. Jan WIERZBA 4
    • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 103, P: 0

    • Puchar Ziem Północnych, M: 42, P: 0
    63. Konrad GÓRNY 4
    • Toruńska Katarzyna, M: 54, P: 0

    • Gdańska Kuźnia, M: 46, P: 0

    • Puchar Ziem Północnych, M: 43, P: 0
    64. Maksymilian Chojnacki 4
    • Toruńska Katarzyna, M: 66, P: 0

    • Toruńska Katarzyna, M: 44, P: 0

    • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 115, P: 0
    65. Kamil WAŻNY 4
    • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 112, P: 0

    • Puchar Ziem Północnych, M: 45, P: 0
    66. Stanisław GÓRNIAK 4
    • Gdańska Kuźnia, M: 47, P: 0

    • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 48, P: 0
    67. Miłosz KRUKOWSKI 4
    • Gdańska Kuźnia, M: 57, P: 0

    • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 54, P: 0

    • Puchar Ziem Północnych, M: 38, P: 0
    68. Bartłomiej PORYDZAJ 4
    • Gdańska Kuźnia, M: 61, P: 0

    • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 58, P: 0

    • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 41, P: 0
    69. TYMON SUSKO 4
    • Toruńska Katarzyna, M: 65, P: 0

    • Gdańska Kuźnia, M: 62, P: 0

    • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 49, P: 0

    • Puchar Ziem Północnych, M: 43, P: 0
    70. Jakub CISOWSKI 4
    • Gdańska Kuźnia, M: 54, P: 0

    • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 61, P: 0

    • Puchar Ziem Północnych, M: 48, P: 0
    71. Rafał KARAWACKI 4
    • Gdańska Kuźnia, M: 49, P: 0

    • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 96, P: 0

    • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 64, P: 0
    72. Szymon Semrau 3
    • Puchar Ziem Północnych, M: 38, P: 0

    • Gdańska Kuźnia, M: 62, P: 0

    • Puchar Ziem Północnych, M: 37, P: 0
    73. Patryk Pocięgiel 3
    • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 39, P: 0

    • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 65, P: 0
    74. Szymon Boczek 3
    • Gdańska Kuźnia, M: 42, P: 0

    • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 53, P: 0
    75. Aleksander SAWICKI 3
    • Toruńska Katarzyna, M: 43, P: 0

    • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 60, P: 0
    76. Grzegorz Konikowski 3
    • Gdańska Kuźnia, M: 44, P: 0

    • Puchar Ziem Północnych, M: 51, P: 0
    77. Szymon Kopiński 3
    • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 70, P: 0

    • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 44, P: 0
    78. Piotr TOMCZYKOWSKI 3
    • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 51, P: 0

    • Puchar Ziem Północnych, M: 47, P: 0
    79. Mateusz AUGUSTYN 3
    • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 48, P: 0

    • Puchar Ziem Północnych, M: 49, P: 0
    80. Hubert KOWALEWSKI 3
    • Toruńska Katarzyna, M: 72, P: 0

    • Toruńska Katarzyna, M: 48, P: 0

    • Gdańska Kuźnia, M: 64, P: 0
    81. Franciszek DUDA 3
    • Gdańska Kuźnia, M: 55, P: 0

    • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 52, P: 0

    • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 51, P: 0
    82. Michał KIZIELEWICZ 2
    • Gdańska Kuźnia, M: 39, P: 0
    83. Jan Rapinczuk 2
    • Toruńska Katarzyna, M: 40, P: 0
    84. Szymon Szewczyk 2
    • Puchar Ziem Północnych, M: 41, P: 0
    85. Wojciech LEWANDOWSKI 2
    • Toruńska Katarzyna, M: 42, P: 0
    86. Kacper Sowiński 2
    • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 44, P: 0
    87. Kacper GRECH 2
    • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 101, P: 0
    88. Maciej DĄBEK 2
    • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 103, P: 0

    • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 105, P: 0
    89. Dawid SKIRKO 2
    • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 115, P: 0
    90. Michał BONIECKI 2
    • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 65, P: 0

    • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 57, P: 0
    91. Nathan ZBOROWSKI 1
    • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 49, P: 0
    92. Wojciech Pieścikowski 1
    • Toruńska Katarzyna, M: 70, P: 0

    • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 50, P: 0
    92. Bartłomiej WILIŃSKI 1
    • Puchar Ziem Północnych, M: 50, P: 0
    92. Julian JAKIELSKI 1
    • Gdańska Kuźnia, M: 50, P: 0
    95. Maciej BARĆ 1
    • Gdańska Kuźnia, M: 51, P: 0
    95. Mateusz Klek 1
    • Puchar Ziem Północnych, M: 51, P: 0
    97. Louis Kaczyński 1
    • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 53, P: 0
    98. Nikodem Kostrowski 1
    • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 54, P: 0
    99. Mateusz Lipiński 1
    • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 55, P: 0
    100. Wiktor Wojtas 1
    • Gdańska Kuźnia, M: 58, P: 0
    101. Olaf MIŚ 1
    • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 62, P: 0
    102. Franciszek WOŹNIAK 1
    • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 68, P: 0
    103. Maksymilian RÓG 1
    • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 69, P: 0

    Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy