Lista klasyfikacyjna

Zofia WOJTAS

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzicy (MŁ)
Klub: UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI.

Karolina MAKOWSKA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzicy (MŁ)
Klub: UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI.

Michalina Bartol

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzicy (MŁ)
Klub: WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Zofia WOJTAS 156
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 67, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 18, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 14, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 38, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 7, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 2, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 1, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 1, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 28, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 1, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 1, P: 0
2. Karolina MAKOWSKA 152
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 23, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 9, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 3, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 1, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 2, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 3, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 5, P: 0
3. Michalina Bartol 124
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 37, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 54, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 48, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 19, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 13, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 6, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0
4. Oliwia Lidzbarska 112
  • Toruńska Katarzyna, M: 42, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 19, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 20, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 6, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 5, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 18, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 18, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0
5. KINGA KOWALSKA 104
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 57, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 28, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 43, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 10, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 10, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 5, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 77, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 2, P: 0
6. Julia Lelewska 100
  • Toruńska Katarzyna, M: 57, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 29, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 48, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 45, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 16, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 5, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 6, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 27, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 7, P: 0
7. Alicja PARTYKA 96
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 97, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 40, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 48, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 28, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 15, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 12, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 12, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 11, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0
8. TERESA MOŚ 80
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 75, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 30, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 11, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 6, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 7, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 60, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 20, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0
9. Karolina LEMKE 68
  • Toruńska Katarzyna, M: 46, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 31, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 17, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 9, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 9, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 24, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 92, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 8, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0
10. Hanna LESZCZYŃSKA 68
  • Toruńska Katarzyna, M: 36, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 26, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 41, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 20, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 7, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 11, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 18, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 51, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0
11. Jagoda Kowalewska 60
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 79, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 43, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 46, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 45, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 25, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 21, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 26, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 34, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 83, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 6, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0
12. Marianna WILKOWSKA 60
  • Toruńska Katarzyna, M: 58, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 51, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 61, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 18, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 6, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 11, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 47, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 42, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0
13. Emilia BOGACKA 60
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 70, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 44, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 47, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 29, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 38, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 14, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 17, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 26, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 95, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 12, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0
14. Nadia CHOSZCZ 56
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 106, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 35, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 42, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 26, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 16, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 10, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 58, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0
15. Zofia Plutecka 56
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 102, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 47, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 31, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 12, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 18, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 42, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 17, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0
16. Maja Neumann 53
  • Puchar Ziem Północnych, M: 41, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 23, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 14, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 49, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0
17. Danuta Tym 52
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 15, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 24, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 46, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 5, P: 0
18. Florentyna Wiśnik 48
  • Toruńska Katarzyna, M: 61, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 59, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 18, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 25, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 46, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0
19. Nina Jaskólska 46
  • Toruńska Katarzyna, M: 56, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 22, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 19, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 8, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 50, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0
20. Marta Ozga 40
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 45, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 8, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 23, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 24, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 41, P: 0
21. Yvette ZBOROWSKA 37
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 51, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 8, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0
22. Klaudia WAKUŁA 34
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 84, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 51, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 46, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 33, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 20, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 21, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 38, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 49, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 23, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0
23. Zofia Mikulicka 32
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 12, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 45, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 102, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0
24. Nikola DUDZIŃSKA 32
  • Toruńska Katarzyna, M: 38, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 42, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 13, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 20, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 28, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 45, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 43, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0
25. Barbara BARTKOWIAK 31
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 51, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 52, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 11, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 85, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0
26. Magdalena WYSZYŃSKA 30
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 80, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 51, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 19, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 86, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0
27. Weronika WACHOWIAK 28
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 46, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 17, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 103, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 14, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 43, P: 0
28. Nina Węglarz 26
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 92, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 27, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 31, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 12, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 76, P: 0
29. Agata BROSOWSKA 26
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 36, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 26, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 27, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 14, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 35, P: 0
30. Emilia HOFFMANN 25
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 53, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 15, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 31, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0
31. Nina LEWANDOWSKA 24
  • Toruńska Katarzyna, M: 50, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 35, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 29, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 35, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 16, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 90, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 49, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0
32. Hanna Chrzanowska 24
  • Toruńska Katarzyna, M: 55, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 54, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 41, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 34, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 79, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0
33. Agata BUGAJ 23
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 89, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 64, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 67, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 54, P: 0
34. Zofia Konieczka 20
  • Toruńska Katarzyna, M: 67, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 40, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 43, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 31, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 31, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0
35. Zuzanna MAJEWSKA 18
  • Toruńska Katarzyna, M: 28, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 33, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 71, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 39, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0
36. Małgorzata Kozłowska 16
  • Toruńska Katarzyna, M: 23, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 30, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0
37. Wiktoria SKRZECZYŃSKA 16
  • Toruńska Katarzyna, M: 71, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 53, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 50, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 35, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 23, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 42, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 84, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 55, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 33, P: 0
38. Nina NAŁĘCZ 15
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 72, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 16, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 46, P: 0
39. Zofia Kaczmarek 14
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 29, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 81, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0
40. Matylda PRZYBYLSKA 14
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 57, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 29, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 97, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 47, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0
41. Anna RYNKIEWICZ 14
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 109, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 62, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 53, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 35, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 40, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 28, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 48, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 69, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 63, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0
42. Klaudia MAĆKIEWICZ 13
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 56, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 33, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 25, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 92, P: 0
43. Anna WASIAK 12
  • Gdańska Kuźnia, M: 16, P: 0
44. Zofia PYTEL 12
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 20, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 64, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 45, P: 0
45. Olga PISAREWICZ 10
  • Gdańska Kuźnia, M: 24, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 38, P: 0
46. Aleksandra Tomaszewska 9
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 47, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 31, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 37, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 54, P: 0
47. Aneta LAURENTOWICZ 9
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 54, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 39, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 46, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 35, P: 0
48. Patrycja SKRZECZYŃSKA 9
  • Toruńska Katarzyna, M: 75, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 44, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 35, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 61, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 44, P: 0
49. Malwina LEWICKA 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0
50. Aleksandra Murawska 8
  • Toruńska Katarzyna, M: 70, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 34, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 89, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 28, P: 0
51. Patrycja HOŁUBOWICZ 8
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 79, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 44, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 59, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0
52. Małgorzata Borodziuk 7
  • Toruńska Katarzyna, M: 51, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 47, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 26, P: 0
53. Zuzanna SZUSTAK 7
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 75, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 38, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0
54. Alicja SZULTKA 7
  • Toruńska Katarzyna, M: 49, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 32, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 44, P: 0
55. Aleksandra JAROSIEWICZ 7
  • Toruńska Katarzyna, M: 39, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 40, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 53, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0
56. Oliwia Buda 6
  • Toruńska Katarzyna, M: 29, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 41, P: 0
57. Olga DOERING 6
  • Toruńska Katarzyna, M: 30, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 40, P: 0
58. Maria STALCZEWSKA 6
  • Toruńska Katarzyna, M: 32, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 41, P: 0
59. Natalia MORACZEWSKA 6
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 69, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 64, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 32, P: 0
60. Blanka MILISZKIEWICZ 5
  • Gdańska Kuźnia, M: 42, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 59, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 39, P: 0
61. Magdalena Mosińska 5
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 65, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 45, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 48, P: 0
62. Kornelia WICHER 5
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 71, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 50, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 62, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 41, P: 0
63. Karolina DEMBOWSKA 4
  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0
64. Agata KARCZEWSKA 4
  • Toruńska Katarzyna, M: 69, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 36, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 47, P: 0
65. Aniela TOŁYŻ 4
  • Toruńska Katarzyna, M: 51, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 57, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 48, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 37, P: 0
66. Julia SUSKO 4
  • Toruńska Katarzyna, M: 66, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 52, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 47, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 40, P: 0
66. Khrystyna STADNYSHYN 4
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 47, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 40, P: 0
68. Ida WOYNAROWSKA 4
  • Toruńska Katarzyna, M: 47, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 41, P: 0
69. Marta Ręklewska 4
  • Toruńska Katarzyna, M: 50, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 44, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 50, P: 0
70. Malwina SZCZECHOWSKA 4
  • Toruńska Katarzyna, M: 63, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 61, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 67, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 46, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 66, P: 0
71. Julia DOBOSZ 4
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 73, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 52, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 86, P: 0
72. Maja KOWALCZYK 3
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 49, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 34, P: 0
73. Alicja Ziółkowska 3
  • Toruńska Katarzyna, M: 75, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 37, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 52, P: 0
74. Zuzanna Plutecka 3
  • Toruńska Katarzyna, M: 41, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 57, P: 0
75. Lena KERTH 3
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 77, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 42, P: 0
76. Zuzanna Doroszkiewicz 3
  • Toruńska Katarzyna, M: 43, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 49, P: 0
77. Urszula PODHORECKA 3
  • Toruńska Katarzyna, M: 44, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 55, P: 0
78. Małgorzata KORBAS 3
  • Toruńska Katarzyna, M: 45, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 65, P: 0
79. Anna AUGUSTYNIAK 3
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 80, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 48, P: 0
80. Marta Tomaszewska 2
  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0
81. Julia Misiewicz 2
  • Toruńska Katarzyna, M: 68, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 38, P: 0
81. Zuzanna FLASZYŃSKA 2
  • Gdańska Kuźnia, M: 38, P: 0
83. Matylda BIELESZ 2
  • Gdańska Kuźnia, M: 43, P: 0
84. Zuzanna GREGORCZYK 2
  • Puchar Ziem Północnych, M: 45, P: 0
84. Maria Słodkowska 2
  • Gdańska Kuźnia, M: 45, P: 0
86. Katarzyna Pierzchała 2
  • Toruńska Katarzyna, M: 64, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy , M: 82, P: 0
87. Antonina KRZEŚNIAK 2
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 70, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 52, P: 0
88. Kamila WYCIŚLIK 2
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 53, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 62, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 58, P: 0
89. Amelia KLIMEK 1
  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 51, P: 0
90. Natalia Bachar 1
  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 53, P: 0
91. Zuzanna JAKUBIAK 1
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 55, P: 0
92. Barbara DEDELIS 1
  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 56, P: 0
92. Barbara WĘGLEWSKA 1
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 56, P: 0
94. Heidi MEHLICH 1
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 57, P: 0
95. Lena Nowak 1
  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 59, P: 0
96. Dominika SŁODEK 1
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 65, P: 0
97. Emilia Opielka 1
  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 67, P: 0
98. Olga MORYL 1
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 68, P: 0
98. Zofia RYNKIEWICZ 1
  • Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców, M: 68, P: 0

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy