Lista klasyfikacyjna

Kajor Krzysztof

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF KATOWICE

Nowinowski Kacper

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KKSZ KONIN

Broniszewski Marcel

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: MUKS VICTOR WARSZAWA

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski III
4. Puchar Polski II
5. Mistrzostwa Polski
6. Puchar Polski III
7. Puchar Polski I
8. Puchar Polski II
9. Puchar Polski III
10. Puchar Polski I
11. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
12. Mistrzostwa Polski
13. Puchar Polski III
14. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
15. Puchar Polski I
16. Puchar Polski II


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16.
1. Kajor Krzysztof 2003 AZS AWF KATOWICE 210 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 2


2. Nowinowski Kacper 2003 Koniński Klub Szermierczy 134 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 3


3. Broniszewski Marcel 2004 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 120


Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 1


4. Dzierniejko Jakub 2003 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 96 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 5


5. Kwiatkowski Oskar 2003 UKS SZABLA BRZOZA 93
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 6


6. Sikorski Kamil 2003 Koniński Klub Szermierczy 87 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 23

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 3


7. KUSAK Oskar 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 71


Pkt: 8
M: 22

Pkt: 8
M: 19


Pkt: 12
M: 14
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 8


8. JAREK Gabriel 2003 Koniński Klub Szermierczy 61 Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 0
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 17





9. ADAMUS Maciej 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 61 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 9


10. HADAJ BAHIR Sofien 2003 Koniński Klub Szermierczy 55 Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 48
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 15


11. DENKIEWICZ Benedykt 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 53




Pkt: 4
M: 31



Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 19

Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 11


12. Brosch Maksymilian 2005 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 45


Pkt: 1
M: 46




Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 16
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 7


13. Kozłowski Piotr 2003 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 43 Pkt: 8
M: 18


Pkt: 8
M: 24





Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 17


14. CZARNIECKI Łukasz 2003 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 38

Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 18
M: 5

Pkt: 0
M: 46

Pkt: 0
M: 10


15. Stasiak Mateusz 2003 Koniński Klub Szermierczy 35 Pkt: 1
M: 42


Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 4
M: 31

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 18


16. Pardela Michał 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 32




Pkt: 0
M: 50

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 59

Pkt: 0
M: 30
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 13


17. KUSAK Filip 2003 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 27


Pkt: 12
M: 14

Pkt: 12
M: 15


Pkt: 8
M: 19


Pkt: 0
M: 42
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 12


18. WASILEWSKI Stanisław 2004 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 27
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 32
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 24


19. Józefowski Filip 2004 AZS AWF KATOWICE 23


Pkt: 4
M: 27


Pkt: 2
M: 40
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 41
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 30


20. WESOŁOWSKI Jakub 2004 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 22


Pkt: 4
M: 26

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 18


Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 31


21. SOWULA Rafał 2003 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 20


Pkt: 2
M: 38

Pkt: 2
M: 36

Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 2
M: 39



22. KACPRZAK Igor 2005 Koniński Klub Szermierczy 19


Pkt: 0
M: 59

Pkt: 0
M: 50

Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 69

Pkt: 0
M: 29
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 29


23. ROSŁON Bartosz 2004 IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 19




Pkt: 4
M: 26



Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 25


24. SILBERT Paweł 2003 Koniński Klub Szermierczy 18 Pkt: 1
M: 44
Pkt: 1
M: 42


Pkt: 0
M: 54
Pkt: 8
M: 20



Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 16


Pkt: 0
M: 16


25. BARSZCZAK Wiktor 2003 Koniński Klub Szermierczy 18 Pkt: 1
M: 43
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 1
M: 43
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 25


Pkt: 0
M: 21


26. Marker Bartosz 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 17








Pkt: 4
M: 28


Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 22


27. BILSKI Mateusz 2005 UKS SZABLA BRZOZA 17





Pkt: 4
M: 30

Pkt: 2
M: 37


Pkt: 0
M: 39
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 23


28. Miziura Mikołaj 2003 AZS AWF KATOWICE 16


Pkt: 0
M: 52





Pkt: 0
M: 66

Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 14


29. MAŃCZAK Mateusz 2004 Koniński Klub Szermierczy 15


Pkt: 2
M: 39

Pkt: 2
M: 35

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 34
Pkt: 8
M: 17



30. MALCER Kacper 2006 Koniński Klub Szermierczy 15


Pkt: 4
M: 32

Pkt: 0
M: 61



Pkt: 4
M: 30


Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 20


31. Radoch Filip 2006 Koniński Klub Szermierczy 15


Pkt: 2
M: 36

Pkt: 1
M: 45



Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 33

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 26


32. SZYBALSKI Oskar 2004 IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 13




Pkt: 4
M: 29



Pkt: 2
M: 35

Pkt: 0
M: 38
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 19


33. DĄBROWSKI Antoni 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 13








Pkt: 2
M: 37


Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 28


34. Raczyński Kajetan 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 13






Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 2
M: 38


Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 27


35. DROŻDŻEWICZ Czarek 2003 AZS AWF WARSZAWA 12
Pkt: 4
M: 28

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 39


Pkt: 8
M: 23

Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 35

Pkt: 8
M: 19



36. Sulewski Szymon 2005 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 12


Pkt: 2
M: 37

Pkt: 2
M: 37



Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 40
Pkt: 8
M: 20



37. Buśkiewicz Maksymilian 2006 Grodziski Klub Szermierczy 11








Pkt: 0
M: 50


Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 32


38. LEDUC Léon 2005 AZS AWF WARSZAWA 11


Pkt: 0
M: 57



Pkt: 2
M: 39
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 48
Pkt: 4
M: 31



39. Kaczmarczyk Wojciech 2004 Koniński Klub Szermierczy 10

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 47

Pkt: 2
M: 34

Pkt: 2
M: 40
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 50



40. OBNISKI Bartłomiej 2005 INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY SZERMIERKA STAWIGUDA 8








Pkt: 0
M: 51

Pkt: 0
M: 47
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 33


41. Schleifer Tytus 2005 AZS AWF WARSZAWA 7








Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 48
Pkt: 4
M: 29



42. ZWIĄZEK Oskar 2005 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 7


Pkt: 1
M: 41


Pkt: 2
M: 37


Pkt: 1
M: 43


Pkt: 1
M: 44



43. PIGUŁA Jan 2003 Koniński Klub Szermierczy 5


Pkt: 0
M: 49



Pkt: 1
M: 48
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 57






44. POLAKOWSKI Korneliusz 2004 INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY SZERMIERKA STAWIGUDA 5


Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 54
Pkt: 2
M: 40


Pkt: 1
M: 45


Pkt: 0
M: 59



45. Syperek Filip 2004 Grodziski Klub Szermierczy 5


Pkt: 1
M: 44

Pkt: 0
M: 52

Pkt: 1
M: 44

Pkt: 2
M: 39


Pkt: 0
M: 63



46. MALCER Albert 2004 Koniński Klub Szermierczy 5 Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 2
M: 40

Pkt: 0
M: 58


Pkt: 2
M: 40
Pkt: 1
M: 47


Pkt: 0
M: 54



47. BAKALARSKI Mateusz 2004 Koniński Klub Szermierczy 4

Pkt: 2
M: 33


Pkt: 2
M: 38



Pkt: 8
M: 20


Pkt: 2
M: 38



48. Kaczmarczyk Adam 2006 Koniński Klub Szermierczy 4


Pkt: 0
M: 56

Pkt: 1
M: 41



Pkt: 1
M: 42


Pkt: 8
M: 23



49. DOWGIERD Krzysztof 2006 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 4


Pkt: 4
M: 31





Pkt: 0
M: 70


Pkt: 0
M: 55



50. ESTEMBERG Piotr 2004 DRAGON ŁÓDŹ 4


Pkt: 2
M: 34

Pkt: 1
M: 44

Pkt: 1
M: 47

Pkt: 1
M: 41






51. Ficek Paweł 2004 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 4







Pkt: 1
M: 44



Pkt: 1
M: 48



52. Kutek Konstanty 2004 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 3











Pkt: 8
M: 21



53. HERMANSDORFER Paweł 2003 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 3




Pkt: 1
M: 47






Pkt: 4
M: 28



54. Fiedorowicz Mikołaj 2005 UKS SZABLA BRZOZA 3




Pkt: 0
M: 62



Pkt: 1
M: 46


Pkt: 2
M: 34



55. Strządała Emilian 2006 KLUB SZERMIERCZY AMP 3








Pkt: 0
M: 61


Pkt: 1
M: 46



56. Kordel Grzegorz 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 3








Pkt: 1
M: 48


Pkt: 1
M: 48



57. DENKIEWICZ Aleksander 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 3




Pkt: 0
M: 59



Pkt: 0
M: 53


Pkt: 0
M: 52



58. SZCZEPKOWSKI Mikołaj 2004 KLUB SZERMIERCZY AMP 3


Pkt: 0
M: 62





Pkt: 0
M: 52


Pkt: 0
M: 61



59. PĘKALA Kacper 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 3








Pkt: 0
M: 55


Pkt: 0
M: 53



60. Wnuk Grzegorz 2006 AZS AWF WARSZAWA 3








Pkt: 0
M: 62


Pkt: 0
M: 60



61. Stefański Mateusz 2006 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2








Pkt: 0
M: 71


Pkt: 2
M: 36



62. DĘBOWSKI Piotr 2004 Koniński Klub Szermierczy 2




Pkt: 0
M: 57



Pkt: 0
M: 79


Pkt: 2
M: 37



63. FIGURSKI Maciej 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 2








Pkt: 0
M: 72


Pkt: 1
M: 41



64. SZPAK Bruno 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 2











Pkt: 1
M: 45



65. SMAGACZ Łukasz 2004 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 2








Pkt: 0
M: 56


Pkt: 0
M: 58



66. PAWŁOWSKI Jakub 2004 Koniński Klub Szermierczy 2

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 1
M: 44





Pkt: 0
M: 67


Pkt: 0
M: 57



67. STASIAK Arkadiusz 2006 Koniński Klub Szermierczy 2


Pkt: 0
M: 61





Pkt: 0
M: 81


Pkt: 0
M: 62



68. Jancewicz Szymon 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 1















69. KACZOROWSKI Szymon 2004 AZS AWF WARSZAWA 1


Pkt: 4
M: 29





Pkt: 2
M: 39






70. KOWALCZYK Łukasz 2006 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 1















71. BOLEJKO Krzysztof 2003 Grodziski Klub Szermierczy 1















72. NASTASE Toma 2004 AZS AWF WARSZAWA 1


Pkt: 1
M: 43





Pkt: 0
M: 49






73. Rekiel Miłosz 2003 O.Ś. AZS POZNAŃ 1




Pkt: 1
M: 46










74. Kulikowski Kacper 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 1















75. Wysocki Andrzej 2005 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 1








Pkt: 0
M: 65


Pkt: 0
M: 55



76. Działach Andrzej 2006 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 1








Pkt: 0
M: 76


Pkt: 0
M: 66



76. ŁAWNICZAK Antoni 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 1








Pkt: 0
M: 80






78. Przybylski Mikołaj 2005 UKS SZABLA BRZOZA 1








Pkt: 0
M: 60






79. DZIERBICKI Konrad 2006 DRAGON ŁÓDŹ 1








Pkt: 0
M: 62






80. ZASTAWNY Paweł 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 1








Pkt: 0
M: 82






80. Kotynia Szymon 2006 KLUB SZERMIERCZY AMP 1











Pkt: 0
M: 64



80. Moczydłowski Kajetan 2006 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 1




Pkt: 0
M: 49



Pkt: 0
M: 64






Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content