Lista klasyfikacyjna

Siwek Marcin

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: KS SZPADA WROCŁAW

WŁODARCZYK Piotr

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: SKS GRASS-HOPPER KALWARIA

Kaczmarczyk Jeremi

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci
2. Gwiazdka ze szpadą
3. Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz II Memoriał Bolesława Miki
4. Puchar Ziem Północnych
5. Gwiazdka ze szpadą
6. Muszkieter Trophy
7. Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy
8. Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz III Memoriał Bolesława Miki
9. Puchar Ziem Północnych
10. Muszkieter Trophy


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. Siwek Marcin 2008 KS SZPADA WROCŁAW 120 Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 2


2. WŁODARCZYK Piotr 2008 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 112 Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 17


3. Kaczmarczyk Jeremi 2008 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 84 Pkt: 0
M: 63

Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 5


4. KWAPISZ Oliwier 2008 T.S. GÓRNIK RADLIN 80
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 26

Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 73
Pkt: 0
M: 8


5. Warecki Adam 2008 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 72



Pkt: 0
M: 11

Pkt: 0
M: 72
Pkt: 0
M: 7


6. ZAKRZEWSKI Antoni 2008 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 68 Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 3


7. Szczepaniak Maksymilian 2008 PIAST GLIWICE 65 Pkt: 0
M: 73



Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 3

Pkt: 0
M: 3
8. SCHAB Maciej 2009 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 60
Pkt: 0
M: 43


Pkt: 0
M: 3


Pkt: 0
M: 11


9. Ciapała Bartosz 2008 RMKS RYBNIK 60 Pkt: 0
M: 74
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 51

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 9


10. Wojciechowski Mikołaj 2009 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 56



Pkt: 0
M: 23

Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 6


11. Gonet Aleksander 2008 Towarzystwo Szermiercze "Sokolnia Chorzów" 52
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 30


12. Wilk Dominik 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 46
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 35

Pkt: 0
M: 5

Pkt: 0
M: 44



13. Osuch Maciej 2008 AZS AWF KRAKÓW 44



Pkt: 0
M: 12

Pkt: 0
M: 15



14. ŁAGAN Mieszko 2008 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 40
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 12

Pkt: 0
M: 10
15. Matyszok Bartosz 2008 Uczniowski Klub Sportowy START 40
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 25


Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 15


16. Koszerny Wiktor 2008 AZS AWF WROCŁAW 38

Pkt: 0
M: 39

Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 40


17. Sławecki Aleksander 2008 Klub Sportowy Olimp Lubin 36



Pkt: 0
M: 22





18. TWORUS Wiktor 2008 Klub Sportowy Olimp Lubin 32



Pkt: 0
M: 10


Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 24
19. PRINA CERAI Samuel 2008 Klub Szermierzy Warszawianka 30
Pkt: 0
M: 27



Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 13


20. FABISIEWICZ Mateusz 2008 AZS AWF KRAKÓW 30



Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 33


21. Zdrzałek Kacper 2008 T.S. GÓRNIK RADLIN 29 Pkt: 0
M: 108

Pkt: 0
M: 42

Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 21


22. Romanik Miłosz 2009 RMKS RYBNIK 29



Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 87
Pkt: 0
M: 19


23. Szacior Kamil 2009 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28



Pkt: 0
M: 8





24. Żygadło Jakub 2009 Klub Sportowy Olimp Lubin 24



Pkt: 0
M: 26





25. Woźniak Mateusz 2009 RMKS RYBNIK 24
Pkt: 0
M: 41


Pkt: 0
M: 19


Pkt: 0
M: 27


26. Pielach Michał 2009 Klub Szermierczy Milenium Skawina 22






Pkt: 0
M: 31


27. Całko Szymon 2008 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 21
Pkt: 0
M: 64


Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 50



28. Kuczek Michał 2008 AKS MIKOŁÓW 19



Pkt: 0
M: 47

Pkt: 0
M: 80
Pkt: 0
M: 10


29. Bodziak Leon 2009 Klub Szermierzy Warszawianka 17



Pkt: 0
M: 46

Pkt: 0
M: 92
Pkt: 0
M: 14


30. Bulandra Stanisław 2008 AZS AWF KATOWICE 17 Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 27


31. Narolewski Jakub 2008 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 16


Pkt: 0
M: 16





Pkt: 0
M: 9
32. Pukowiec Dominik 2009 T.S. GÓRNIK RADLIN 14



Pkt: 0
M: 32


Pkt: 0
M: 22


33. ROZMUS Miłosz 2008 T.S. GÓRNIK RADLIN 13
Pkt: 0
M: 71


Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 81



34. Nawrocki-Nowak Aleks 2009 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 13





Pkt: 0
M: 92


Pkt: 0
M: 16
35. NIEDűWIECKI Jakub 2008 12






Pkt: 0
M: 16


36. Mikiciński Maciej 2008 Towarzystwo Szermiercze "Sokolnia Chorzów" 12



Pkt: 0
M: 18





37. OLEKSIEWICZ Błażej 2009 Uczniowski Klub Sportowy START 12



Pkt: 0
M: 25


Pkt: 0
M: 19


38. Bisaga Kacper 2009 Klub Szermierczy Milenium Skawina 12






Pkt: 0
M: 43


39. Piekorz Jakub 2008 RMKS RYBNIK 12



Pkt: 0
M: 38


Pkt: 0
M: 36


40. Kołacz Tymoteusz 2008 Klub Szermierzy Warszawianka 11




Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 69
Pkt: 0
M: 23


41. SŁAWIŃSKI Łukasz 2008 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 10 Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 41



42. Kapinos Witold 2009 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10



Pkt: 0
M: 35


Pkt: 0
M: 26


43. Serwin Mikołaj 2008 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 9 Pkt: 0
M: 108
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 53


Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 86


Pkt: 0
M: 20
44. Olbrychowski Franciszek 2009 Klub Szermierzy Warszawianka 8









44. Woźniak Marcel 2009 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 8








Pkt: 0
M: 17
46. Mróz Mateusz 2008 MUSZKIETER GLIWICE 8
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 55




Pkt: 0
M: 18


46. Konikowski Grzegorz 2009 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 8








Pkt: 0
M: 18
48. KASZKUR Leon 2009 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 8








Pkt: 0
M: 21
49. Woropay-Hordziejewicz Lubomir 2008 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 8


Pkt: 0
M: 30





Pkt: 0
M: 22
50. Klek Mateusz 2009 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 8








Pkt: 0
M: 23
51. Łuszczek Kornel 2009 Klub Sportowy Olimp Lubin 7



Pkt: 0
M: 49


Pkt: 0
M: 38


52. CZYŻAK Antoni 2009 KS ARAMIS 6



Pkt: 0
M: 45




Pkt: 0
M: 26
53. GŁOMBIK Rafał 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 6



Pkt: 0
M: 39


Pkt: 0
M: 29


54. Sienkowski Nikodem 2008 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 6



Pkt: 0
M: 40





55. Piekarski Dawid 2008 Klub Szermierzy Warszawianka 5





Pkt: 0
M: 91



56. Gaszka Dawid 2008 RMKS RYBNIK 5



Pkt: 0
M: 60


Pkt: 0
M: 45


57. LUCZEK Tymon 2009 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 4








Pkt: 0
M: 25
58. BARTCZAK Wiktor 2009 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 4









59. RACZYŃSKI Maciej 2009 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4








Pkt: 0
M: 27
59. Ryczek Kajetan 2009 Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków 4
Pkt: 0
M: 61








61. GAJOWIECKI Jan 2008 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4








Pkt: 0
M: 28
61. KOSTIUKOV Kostiantyn 2008 4



Pkt: 0
M: 28





63. ŁOPUSZKO Paweł 2008 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4








Pkt: 0
M: 29
64. Pyzikiewicz Karol 2008 MKS GRYF MIELEC 4




Pkt: 0
M: 44

Pkt: 0
M: 32


65. Szuliar Władysław 2008 Klub Sportowy Olimp Lubin 4



Pkt: 0
M: 34


Pkt: 0
M: 42


66. Sachajdak Bartosz 2008 Towarzystwo Szermiercze "Sokolnia Chorzów" 4



Pkt: 0
M: 36





67. Biedroński Michał 2008 AZS AWF KRAKÓW 4



Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 51




68. USZOK Florian 2008 KS KLINGA KATOWICE 4



Pkt: 0
M: 67

Pkt: 0
M: 70
Pkt: 0
M: 34


69. Ryszka Bartosz 2009 UKS TRÓJKA RADLIN 3



Pkt: 0
M: 55





70. MOROŃ Tomasz 2008 PIAST GLIWICE 3



Pkt: 0
M: 71


Pkt: 0
M: 41


71. Figiel Kacper 2008 T.S. GÓRNIK RADLIN 3



Pkt: 0
M: 56





72. Kupiec Szymon 2008 Tarnowska Akademia Fechtunku 2









73. Oleś Maciej 2008 T.S. GÓRNIK RADLIN 2






Pkt: 0
M: 35


74. ŚWIĄTEK Kasper 2008 Uczniowski Klub Sportowy START 2






Pkt: 0
M: 37


75. FIGIE Kacper 2008 2






Pkt: 0
M: 39


76. DOMAŃSKI Hubert 2008 Klub Szermierzy Warszawianka 2









77. Starczewski Filip 2009 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 2



Pkt: 0
M: 41





78. SOWULA Jakub 2009 AZS AWF WROCŁAW 2 Pkt: 0
M: 107



Pkt: 0
M: 42





78. MAŁEK Maksymilian 2008 MDK NR 1 BYTOM 2









80. MIROSŁAWSKI Jakub 2008 2






Pkt: 0
M: 43


80. Korkus Paweł 2009 MUSZKIETER GLIWICE 2









82. Kudyba Piotr 2009 T.S. GÓRNIK RADLIN 2









83. LEŚNIAK Bartosz 2009 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 2



Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 103



84. Rzetecki Rafał 2008 UKS GRYFEK SZCZECIN 1



Pkt: 0
M: 52





85. SKOWRONEK Michał 2008 MDK NR 1 BYTOM 1



Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 30




86. CIEŚLIK Antoni 2008 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 1
Pkt: 0
M: 14




Pkt: 0
M: 56



87. BISKUPSKI Jakub 2008 1



Pkt: 0
M: 62





88. JAMKA Aleksander 2009 AZS AWF KRAKÓW 1



Pkt: 0
M: 64





89. Kłaput Antoni 2009 AZS AWF KRAKÓW 1



Pkt: 0
M: 65





89. Golach Franciszek 2009 Klub Szermierzy Warszawianka 1





Pkt: 0
M: 65



Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content