Lista klasyfikacyjna

ŁAWSKA Magdalena

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: WROCŁAWIANIE

ŻURAWSKA Karolina

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU

WIECZOREK Aleksandra

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
2. Puchar Polski I
3. Puchar Polski II
4. Puchar Polski III
5. Mistrzostwa Polski
6. Mistrzostwa Polski
7. Puchar Polski I
8. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
9. Puchar Polski I
10. Puchar Polski II
11. Puchar Polski III
12. Mistrzostwa Polski
13. Mistrzostwa Polski
14. Puchar Polski I


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.
1. ŁAWSKA Magdalena 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 241 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 2

2. ŻURAWSKA Karolina 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 181
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 1
M: 41
3. WIECZOREK Aleksandra 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 180 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 4
M: 28
4. KOŁODZIEJCZYK Malwina 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 172 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 0
M: 3

Pkt: 8
M: 18

Pkt: 18
M: 5
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 8
M: 21
5. WASILCZUK Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 130
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 8
M: 22
6. AVELLEIRA Hillary 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 124 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 2
M: 35



Pkt: 4
M: 26
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 5


Pkt: 8
M: 19
7. Wisoky Weronika 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 107 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3


Pkt: 0
M: 11
Pkt: 18
M: 7
8. Daniewska Michalina 2003 AZS AWF WARSZAWA 99 Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 8

9. CASTRO Angie 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 97





Pkt: 22
M: 3
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 22
M: 3



10. LACHMAN Antonina 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 95 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 4
M: 29
11. Oklińska Marta 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 89 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 18
M: 5

Pkt: 0
M: 26

Pkt: 8
M: 21

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 18
M: 7

Pkt: 0
M: 3
Pkt: 12
M: 14
12. Pijaczyńska Kinga 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 82 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 4
M: 32
13. Jabłonowska Kaja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 62 Pkt: 1
M: 42
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 24

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 7
Pkt: 12
M: 15
14. WIERZCHOWSKA Barbara 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 62 Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 5

15. KISIELEWSKA Alicja 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 59 Pkt: 2
M: 38

Pkt: 14
M: 10
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 19

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 0
M: 15
Pkt: 1
M: 44
16. SADOWSKA Jagoda 2000 AZS AWF WARSZAWA 55
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 4
M: 30

Pkt: 0
M: 39
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 14
M: 10



17. Włosińska Julia 2000 AZS AWF WARSZAWA 53
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 14
M: 12

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 1
M: 43
18. MURAWSKA Karolina 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 52 Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 27

19. GRACZYK Julia 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 52





Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 30

20. Wasilczuk Karolina 2002 AZS AWF WARSZAWA 50
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 12
M: 13

Pkt: 0
M: 32
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 1
M: 42
21. Liszka Aleksandra 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 48
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 27


Pkt: 18
M: 8
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 16

22. WYWIAŁ Zuzanna 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 47 Pkt: 2
M: 39
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 12

23. OLSZEWSKA Amelia 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 47 Pkt: 1
M: 44
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 34

Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 33
Pkt: 1
M: 48
24. Dębicka Oliwia 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 45 Pkt: 2
M: 36
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 34
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 2
M: 33
25. Gondek Natalia 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 41
Pkt: 4
M: 29



Pkt: 0
M: 21
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 24


Pkt: 0
M: 20

26. BESSMAN Julia 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 40 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 31

27. SZEMPLIŃSKA Natalia 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 36 Pkt: 1
M: 43
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 14
Pkt: 2
M: 36
28. SZCZECHOWSKA Laura 2005 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 32





Pkt: 2
M: 40

Pkt: 1
M: 46
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 43

29. Nowakowska Aleksandra 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 26







Pkt: 8
M: 21
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 21



30. Kręc Emilia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 41


Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 21

31. ZACHAREWICZ Ewa 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 26
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 1
M: 44




Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 0
M: 32

32. WYKLAND Róża 2005 UKS ATENA GDAŃSK 25






Pkt: 0
M: 52
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 0
M: 44

33. Kolibabka Julia 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 22
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 0
M: 20


Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 0
M: 26

34. Cichocka Konstancja 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 20
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 0
M: 40

35. JERZ Lena 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 20


Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 30
Pkt: 1
M: 42



Pkt: 4
M: 30

Pkt: 0
M: 18

36. Kulpaczyńska Oliwia 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 18







Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 50



37. Woźniak Natalia 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18

Pkt: 8
M: 23


Pkt: 0
M: 35


Pkt: 4
M: 29
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 40

Pkt: 0
M: 19

38. Kluszczyńska Sandra 2001 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 17 Pkt: 1
M: 48

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 0
M: 36
Pkt: 4
M: 31


Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 36



39. Sobczak-Domańska Maja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 16
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 0
M: 33


Pkt: 8
M: 18
Pkt: 1
M: 42


Pkt: 0
M: 28

40. SZMIT Laura 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 0
M: 29




Pkt: 12
M: 15


Pkt: 2
M: 37
41. PIĄTKOWSKA Lena 2005 UKS ATENA GDAŃSK 14







Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 22

42. MULAK Julia 2004 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14





Pkt: 1
M: 43

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 49




43. Dejczer Natasza 2002 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 13

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 25


Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 0
M: 41

44. KOWALSKA OLIWIA 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 13

Pkt: 1
M: 47


Pkt: 0
M: 43
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 1
M: 42

Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 34

45. KANAS Konstancja 2004 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 12

Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 0
M: 46


Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 38


Pkt: 0
M: 29

46. BAN Zofia 2003 AZS AWF WARSZAWA 12 Pkt: 2
M: 34
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 22


Pkt: 4
M: 26

Pkt: 4
M: 31



47. WIERZCHOWSKA Adrianna 2005 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11







Pkt: 1
M: 43

Pkt: 4
M: 32

Pkt: 0
M: 39

48. Bytner Malwina 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 11


Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 48

Pkt: 1
M: 42


Pkt: 1
M: 41

Pkt: 0
M: 37

49. ZIOBROWSKA Natalia 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 10

Pkt: 1
M: 43







Pkt: 1
M: 47

Pkt: 0
M: 24

50. LANGA Lena 2005 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 10






Pkt: 0
M: 51

Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 49



51. Bartol Antonina 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 8








Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 25



52. CISOWSKA Zuzanna 2004 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 8


Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 40


Pkt: 2
M: 34
Pkt: 4
M: 32




53. BEKALARCZYK Katarzyna 2004 UKS ATENA GDAŃSK 8 Pkt: 1
M: 47





Pkt: 1
M: 44


Pkt: 1
M: 45




54. Brzezińska Zofia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 6
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 41





Pkt: 8
M: 19





55. DARDA Paulina 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 44





Pkt: 4
M: 30




56. Rogóż Alicja 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 5

Pkt: 2
M: 37


Pkt: 0
M: 47




Pkt: 2
M: 33

Pkt: 0
M: 45

57. MIĘTKA Gabriela 2004 KS POLONIA 1912 LESZNO 5







Pkt: 1
M: 48



Pkt: 0
M: 38

58. TRACZ Weronika 2005 Klub Szermierczy Wrocławianie 5








Pkt: 1
M: 44


Pkt: 0
M: 41

59. Sroka Aleksandra 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 4


Pkt: 2
M: 36





Pkt: 2
M: 36
Pkt: 1
M: 45



60. WYTYK Dominika 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 4







Pkt: 1
M: 41

Pkt: 1
M: 44



61. Wanaks Aurelia 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 4







Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 47




62. Turbo Sonia 2004 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 3











Pkt: 0
M: 36

63. GOŁEMBSKA Katarzyna 2003 KS POLONIA 1912 LESZNO 2




Pkt: 0
M: 45


Pkt: 2
M: 39





64. Urban Maja 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 2

Pkt: 1
M: 46


Pkt: 0
M: 44




Pkt: 1
M: 42



Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content