Lista klasyfikacyjna

Bem Maciej

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Jurkiewicz Jan

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU

PODRALSKI Adam

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
2. Puchar Polski I
3. Puchar Polski II
4. Puchar Polski III
5. Mistrzostwa Polski
6. Mistrzostwa Polski
7. Puchar Polski I
8. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
9. Mistrzostwa Polski
10. Mistrzostwa Polski
11. Puchar Polski I
12. Puchar Polski II
13. Puchar Polski I
14. Puchar Polski III


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.
1. Bem Maciej 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 346 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 1




2. Jurkiewicz Jan 2000 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 206 Pkt: 18
M: 5
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 1


Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 30
M: 1


3. PODRALSKI Adam 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 195 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 25
M: 2


4. Zakrzewski Jan 2000 AZS AWF WARSZAWA 170 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 0
M: 9
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 5


5. Dołżycki Jakub 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 124 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 14
M: 11


6. Szczypiński Kacper 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 117 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 5
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 5

Pkt: 22
M: 3


7. GOC Bartosz 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 109 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 22
M: 3


8. Martyniak Patryk 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 109 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 17


9. KAŚKÓW Piotr 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 106 Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 33

Pkt: 18
M: 7


10. Płaszczewski Mikołaj 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 84
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 3

Pkt: 18
M: 6


11. MLICKI Szymon 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 79 Pkt: 1
M: 42
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 25
M: 2

Pkt: 0
M: 7
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 11

Pkt: 18
M: 8


12. JAKUBOWSKI Adam 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 71 Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 19

Pkt: 8
M: 20


13. CIERLUK Jakub 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 69
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 14
M: 9


14. Kwiatkowski Mateusz 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 63
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 8
M: 21


Pkt: 0
M: 41
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 15

Pkt: 2
M: 35


15. Woźniak Igor 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 51 Pkt: 1
M: 47
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 23

Pkt: 8
M: 23


16. Pichłacz Szymon 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 50 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 0
M: 15
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 12
M: 13


17. Iżycki Filip 2000 AZS AWF WARSZAWA 49
Pkt: 12
M: 14





Pkt: 8
M: 20

Pkt: 0
M: 26

Pkt: 4
M: 31


18. SACHARCZUK Bartosz 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 44
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 35

Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 8
M: 21


19. Kotek Jakub 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 37
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 38

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 21

Pkt: 2
M: 37


20. BRZEZIŃSKI Jan 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 36 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 14
M: 12


Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 51


Pkt: 0
M: 12
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 8
M: 18


21. Pawski Alan 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 36 Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 63

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 4
M: 28



22. Ginda Piotr 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 36





Pkt: 0
M: 56


Pkt: 0
M: 16

Pkt: 2
M: 33


23. PACHOLCZYK Szymon 2004 IKS LESZNO 34

Pkt: 0
M: 52
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 0
M: 31
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 14

Pkt: 2
M: 34


24. HAŁADUDA Kacper 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 34
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 63


Pkt: 0
M: 20

Pkt: 14
M: 12


25. Lewicki Tymon 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 33
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 32



Pkt: 0
M: 39

Pkt: 0
M: 53


26. PIOSIK Dawid 2004 IKS LESZNO 32
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 59


Pkt: 0
M: 52

Pkt: 8
M: 19


27. GAWENDA Patryk 2005 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 30








Pkt: 0
M: 29

Pkt: 1
M: 46


28. Seyfried Kacper 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 28 Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 28


29. Olszewski Mikołaj 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 28 Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 18

Pkt: 4
M: 30


30. Nowak Jan 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 26








Pkt: 0
M: 27

Pkt: 12
M: 15


31. Gorczyca Tomasz 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 26










Pkt: 12
M: 16


32. Wiśnik Olaf 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 26





Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 53

Pkt: 2
M: 36


33. Biedrzycki Mateusz 2002 AZS AWF WARSZAWA 26
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 12

Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 34

Pkt: 8
M: 22


34. Łopatniuk Krzysztof 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 26

Pkt: 0
M: 51



Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 41

Pkt: 0
M: 50


35. SURMA Jakub 2003 AZS AWF WARSZAWA 25
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 20



Pkt: 0
M: 40

Pkt: 14
M: 10


36. Tomeczek Kamil 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 25
Pkt: 0
M: 53

Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 61


Pkt: 0
M: 44

Pkt: 0
M: 51


37. Stachowiak Piotr 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 16

Pkt: 2
M: 38

Pkt: 0
M: 36
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 32


38. Fredrych Michał 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 18
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 29



Pkt: 0
M: 22

Pkt: 1
M: 42


39. OSSENTOWSKI Mikołaj 2003 IKS LESZNO 18
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 1
M: 46





Pkt: 0
M: 28

Pkt: 8
M: 24


40. Gajda Arkadiusz 2003 IKS LESZNO 18
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 1
M: 43


Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 66

Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 49


41. WAŚCIŃSKI Tobiasz 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 17


Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 51


Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 55


42. WINKHOF Filip 2005 IKS LESZNO 17








Pkt: 0
M: 54

Pkt: 4
M: 26


43. Berestek Jeremi 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 17


Pkt: 2
M: 38



Pkt: 1
M: 41

Pkt: 0
M: 60

Pkt: 4
M: 27


44. Sieradzan Jakub 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 17
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 60


Pkt: 0
M: 47
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 4
M: 29


45. Surowiak Teodor 2002 AZS AWF WARSZAWA 14

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 0
M: 37





Pkt: 12
M: 14


46. RADAJEWSKI Marcin 2005 IKS LESZNO 14








Pkt: 0
M: 32

Pkt: 0
M: 56


47. Fedorowicz Karol 2005 AZS AWF WARSZAWA 13








Pkt: 0
M: 55

Pkt: 2
M: 38


48. Smuda Jakub 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 13
Pkt: 2
M: 40





Pkt: 0
M: 62

Pkt: 0
M: 35

Pkt: 2
M: 39


49. Prajzner Mikołaj 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12








Pkt: 0
M: 30

Pkt: 1
M: 45


50. Szymański Hubert 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 12
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 46

Pkt: 0
M: 64






Pkt: 8
M: 23
51. Matusewicz Kamil 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 11

Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 43



Pkt: 0
M: 38




52. MAJEWSKI Błażej 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 9

Pkt: 0
M: 49


Pkt: 0
M: 46



Pkt: 0
M: 43

Pkt: 4
M: 25


53. Wieczorek Michał 2004 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 9
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 38






Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 59


54. Gonda Jakub 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 9








Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 57


55. Sowa Piotr 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 9






Pkt: 0
M: 65

Pkt: 0
M: 56

Pkt: 1
M: 43


56. CHTIOUI Michał 2000 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 8
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 31


Pkt: 0
M: 19



Pkt: 0
M: 24




57. FRĄCEK Witold 2000 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 8





Pkt: 2
M: 39




Pkt: 0
M: 59


58. Bem Antoni 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 7

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 52




Pkt: 0
M: 45




59. Skorupa Maciej 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 7








Pkt: 0
M: 62

Pkt: 1
M: 44


60. SŁOMIŃSKI Kacper 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6






Pkt: 0
M: 64






61. Napieralski Marcin 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 5








Pkt: 0
M: 59




62. KANCI Maksymilian 2005 KS POLONIA 1912 LESZNO 5








Pkt: 0
M: 42

Pkt: 1
M: 41


63. KANIA Dominik 2004 Klub Szermierczy Wrocławianie 5




Pkt: 0
M: 48



Pkt: 0
M: 61




64. JURCZAK Mateusz 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 5








Pkt: 0
M: 46

Pkt: 1
M: 48


65. Krawczyński Melchior 2005 Klub Szermierczy Wrocławianie 4










Pkt: 1
M: 47


66. MAĆKOWIAK Maksymilian 2005 IKS LESZNO 4










Pkt: 0
M: 58


67. KULSKI Karol 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 4










Pkt: 0
M: 53


68. BOŁDZIŁO Igor 2002 KU AZS-UAM POZNAŃ 3


Pkt: 4
M: 30





Pkt: 0
M: 48




69. DOWNAR Wiktor 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 3
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 45



Pkt: 0
M: 51




70. MAKAŁOWSKI Adam 2005 IKS LESZNO 3








Pkt: 0
M: 58




71. ZAPÓR Ksawery 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2










Pkt: 2
M: 40


72. Frącek Maciej 2003 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 2

Pkt: 1
M: 42










Pkt: 1
M: 45
73. ANDRZEJEWSKI Adam 2005 IKS LESZNO 2










Pkt: 0
M: 52


74. Łokaj Jędrzej 2004 AZS AWF WARSZAWA 2













75. Januszewski Kuba 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2




Pkt: 0
M: 44





Pkt: 0
M: 59


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content