Lista klasyfikacyjna

Walczyk-Klimaszyk Julia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ

Jelińska Martyna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Synoradzka Martyna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Mistrzostwa Polski
3. Puchar Polski I
4. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
5. Mistrzostwa Polski
6. Puchar Polski II/Puchar Europy U23


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1. Walczyk-Klimaszyk Julia 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 380 Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 25
M: 2

Pkt: 0
M: 8
2. Jelińska Martyna 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 248 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 0
M: 5
3. Synoradzka Martyna 1988 KS AZS-AWF POZNAŃ 240
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1

Pkt: 0
M: 2
4. Chrzanowska - Kasprzyk Marika 1995 KU AZS-UAM POZNAŃ 188
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 0
M: 3
5. Długosz Martyna 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 108 Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 18
M: 6

Pkt: 0
M: 5
6. Łyczbińska Marta 1990 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 105 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 18
M: 8

Pkt: 0
M: 11
7. Matysiak Katarzyna 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 96 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 10
8. Jeglińska Aleksandra 1999 AZS AWF WARSZAWA 85 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 14
M: 10


Pkt: 0
M: 3
9. Vetulani Maria 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 83 Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 0
M: 13
10. MECH Marta 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 82 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 0
M: 29
11. LACHMAN Katarzyna 1996 KS AZS-AWF POZNAŃ 80
Pkt: 0
M: 3



Pkt: 0
M: 1
12. TOMCZAK Renata 1999 IKS LESZNO 70 Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 16

Pkt: 12
M: 14

Pkt: 0
M: 7
13. ŁAWSKA Magdalena 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 70
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 18
M: 7

Pkt: 0
M: 23
14. WIECZOREK Aleksandra 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 68 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 0
M: 9
15. WASILCZUK Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 68 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 14
16. HAUSMAN Marta 1992 BUDOWLANI TORUŃ 65

Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 13


17. CASTRO Angie 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 59

Pkt: 22
M: 3
Pkt: 1
M: 43


18. ŻURAWSKA Karolina 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 56 Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 0
M: 12
19. LACHMAN Antonina 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 55 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 9

Pkt: 0
M: 17
20. Łyczbińska Hanna 1990 KU AZS-UAM POZNAŃ 50 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 11



Pkt: 0
M: 15
21. Pijaczyńska Kinga 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 48 Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 1
M: 47

Pkt: 0
M: 28
22. Daniewska Michalina 2003 AZS AWF WARSZAWA 42
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 0
M: 16
23. Wisoky Weronika 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 38 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 19


24. AVELLEIRA Hillary 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 38 Pkt: 8
M: 19

Pkt: 4
M: 26
Pkt: 12
M: 16


25. MURAWSKA Karolina 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 36
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 0
M: 21
26. Wasilczuk Karolina 2002 AZS AWF WARSZAWA 36 Pkt: 1
M: 42

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 31
27. BRONIKOWSKA Zofia 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 36 Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 1
M: 48

Pkt: 0
M: 26
28. GRACZYK Julia 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 36

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 0
M: 32
29. Jabłonowska Kaja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 31 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 40


30. GOŁĘBIOWSKA Natalia 1994 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 30
Pkt: 0
M: 10

Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 19
31. KOŁODZIEJCZYK Malwina 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 30 Pkt: 8
M: 21


Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 18
32. WYWIAŁ Zuzanna 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 29
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 24
33. WIERZCHOWSKA Barbara 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 29
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 45

Pkt: 0
M: 27
34. BESSMAN Julia 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 28


35. Dębicka Oliwia 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 23 Pkt: 2
M: 33

Pkt: 2
M: 34


Pkt: 0
M: 20
36. Włosińska Julia 2000 AZS AWF WARSZAWA 23 Pkt: 1
M: 43

Pkt: 2
M: 39


Pkt: 0
M: 22
37. SZCZECHOWSKA Laura 2005 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23

Pkt: 2
M: 40


Pkt: 0
M: 30
38. OLSZEWSKA Amelia 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 19 Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 39


39. SADOWSKA Jagoda 2000 AZS AWF WARSZAWA 19

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 31


40. FRĄCKOWIAK Aleksandra 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 17
Pkt: 0
M: 26



Pkt: 0
M: 25
41. Gondek Natalia 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 13

Pkt: 8
M: 17



42. Chrzanowska Julia 1997 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 13 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 8
M: 18



43. ŻUROWSKA Beata 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 13
Pkt: 0
M: 8

Pkt: 8
M: 19


44. OKLIŃSKA Marta 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13 Pkt: 12
M: 14


Pkt: 8
M: 21


45. KISIELEWSKA Alicja 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 13 Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 31

Pkt: 8
M: 22


46. LIDZBARSKA Julia 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 13 Pkt: 8
M: 24

Pkt: 4
M: 25



47. SZEWCZYK Wiktoria 1998 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13 Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 4
M: 27



48. Kluszczyńska Sandra 2001 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 13

Pkt: 4
M: 31



49. Cichocka Konstancja 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 13
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 4
M: 32



50. SZEMPLIŃSKA Natalia 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12 Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 1
M: 44


51. ZACHAREWICZ Ewa 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6


Pkt: 2
M: 34


52. JERZ Lena 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 6

Pkt: 1
M: 42



52. Bytner Malwina 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 6


Pkt: 1
M: 42


54. MULAK Julia 2004 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 6

Pkt: 1
M: 43



55. BEKALARCZYK Katarzyna 2004 UKS ATENA GDAŃSK 6

Pkt: 1
M: 44



55. NIECIECKA Aleksandra 1999 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 6

Pkt: 1
M: 44



57. KOWALSKA OLIWIA 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 6

Pkt: 1
M: 46



58. LANGA Lena 2005 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 6


Pkt: 0
M: 51


59. WYKLAND Róża 2005 UKS ATENA GDAŃSK 6


Pkt: 0
M: 52


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content