Lista klasyfikacyjna

Matuszak Sylwia

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KKSZ KONIN

Cieślar Zuzanna

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY

Okine Marta

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS KARABELA

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
3. Puchar Polski III
4. Mistrzostwa Polski
5. Puchar Polski I
6. Puchar Polski III
7. Mistrzostwa Polski


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
1. Matuszak Sylwia 1997 Koniński Klub Szermierczy 248 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 18
M: 6


2. Cieślar Zuzanna 2000 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 174
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 22
M: 3


3. Okine Marta 2000 KS KARABELA 125 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 18
M: 7


4. Rowińska Emilia 2002 AZS AWF WARSZAWA 110 Pkt: 8
M: 19

Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 8
M: 24


5. Cieślar Julia 2002 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 110 Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 14
M: 9


6. Kurzyna Urszula 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 105

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 18
M: 8

Pkt: 18
M: 8
7. Porada Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 95 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 18
M: 5


8. Lenkiewicz Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 95 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 8
M: 17


9. ZAWODNIAK Małgorzata 2000 Koniński Klub Szermierczy 80 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 14
M: 10


10. Nowinowska Natalia 1999 Koniński Klub Szermierczy 75 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 12
M: 16
11. Gałecka Natalia 2002 AZS AWF WARSZAWA 68

Pkt: 8
M: 23

Pkt: 8
M: 21


12. Malgrem Klaudia 2003 KS KARABELA 68 Pkt: 12
M: 16


Pkt: 0
M: 33
Pkt: 12
M: 15


13. Marciniak Agata 1999 O.Ś. AZS POZNAŃ 63

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 14
M: 9
14. Bartosz Roksana 2002 DRAGON ŁÓDŹ 55 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 8
M: 18


15. Porada Paulina 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 55


Pkt: 0
M: 34
Pkt: 8
M: 20


16. WALERIAŃCZYK Weronika 2001 Koniński Klub Szermierczy 50 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 12
M: 13
17. Habryn Emilia 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 43






18. Laskowska Natalia 2003 AZS AWF WARSZAWA 43






19. SKONIECZNA Daria 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 43


Pkt: 0
M: 31
Pkt: 8
M: 19


20. Kozieł Klaudia 2003 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 43
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 30
Pkt: 4
M: 26


21. Mieczkowska Gabriela 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 26 Pkt: 12
M: 15



Pkt: 8
M: 22

Pkt: 8
M: 17
22. Buselt Zuzanna 2004 Koniński Klub Szermierczy 26





Pkt: 8
M: 20
23. WALAS Natalia 1998 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 26



Pkt: 8
M: 23


24. Seredyńska Blanka 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 25 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 29
Pkt: 12
M: 16


25. SAŁATA Amelia 2004 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 13





Pkt: 8
M: 18
26. Koziarska Natalia 2003 Koniński Klub Szermierczy 13





Pkt: 8
M: 21
27. SIEDLEC Ewelina 1999 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 13


Pkt: 0
M: 35



28. Borkowska Weronika 2001 KS KARABELA 13



Pkt: 4
M: 25


28. Wróbel Zuzanna 2003 KS KARABELA 13






30. Zając Ewa 2003 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 13






30. LASKOWSKA Marta 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 13



Pkt: 4
M: 27


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content