Lista klasyfikacyjna

RZĄDKOWSKI Andrzej

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WROCŁAWIANIE

Bem Maciej

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Rudnicki Mikołaj

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
3. Mistrzostwa Polski


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3.
1. RZĄDKOWSKI Andrzej 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 179 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 5
2. Bem Maciej 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 143 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 11
3. Rudnicki Mikołaj 1998 KS AZS AWFIS GDAŃSK 89 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 2
4. Czartoryski Szymon 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 83 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 8
5. Dołżycki Jakub 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 82 Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 20
6. Borowiec Piotr 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 70 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 23
7. Wojtkowiak Adrian 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 63 Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 22
8. Jurkiewicz Jan 2000 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 60

Pkt: 0
M: 3
9. JAKUBOWSKI Adam 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 56 Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 12
10. KOZAK Mateusz 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 55 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 25
11. Szczypiński Kacper 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 55 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 17
12. Zakrzewski Jan 2000 AZS AWF WARSZAWA 55 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 29
13. KOŚLICKI Michał 1998 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 55 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 32
14. ROMERO Roger 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 53 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 18
M: 8

15. GOC Bartosz 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 49 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 15
16. Martyniak Patryk 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 49 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 16
17. ŻURAWSKI Bartosz 1997 KS AZS-AWF POZNAŃ 42 Pkt: 2
M: 38
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 13
18. KAŚKÓW Piotr 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 36 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 18
19. PODRALSKI Adam 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 36 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 21
20. CIERLUK Jakub 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 30 Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 28
21. Woźniak Igor 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 29 Pkt: 0
M: 52
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 24
22. MLICKI Szymon 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 29 Pkt: 2
M: 40
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 26
23. Kwiatkowski Mateusz 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 29 Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 27
24. SANCHEZ Derwuin 1998 Klub Szermierczy Wrocławianie 26 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 4
M: 26

25. STRÓŻYŃSKI Tomasz 1998 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 23 Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 30
26. Kotek Jakub 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 23
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 31
27. Wiśnik Olaf 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 21 Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 36
28. Łopatniuk Krzysztof 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 20 Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 44
29. Olszewski Mikołaj 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 20 Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 38
30. Seyfried Kacper 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 20 Pkt: 1
M: 46
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 42
31. Pichłacz Szymon 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 20 Pkt: 1
M: 43
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 39
32. MOŻEJKO Mateusz 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 19 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 53

33. Płaszczewski Mikołaj 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19 Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 31

34. SACHARCZUK Bartosz 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 14 Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 34
35. Sowa Mikołaj 1998 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 14 Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 40
36. PACHOLCZYK Szymon 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 14 Pkt: 1
M: 44

Pkt: 0
M: 41
37. Biedrzycki Mateusz 2002 AZS AWF WARSZAWA 14
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 45
38. Iżycki Filip 2000 AZS AWF WARSZAWA 13
Pkt: 8
M: 20

39. Gościński Ireneusz 1999 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12 Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 52

40. Pawski Alan 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 12 Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 63

41. PERA Aleksander 1999 KS AZS-AWF POZNAŃ 6 Pkt: 2
M: 35


42. Stachowiak Piotr 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 6
Pkt: 2
M: 38

43. FRĄCEK Witold 2000 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 6 Pkt: 2
M: 39


44. Berestek Jeremi 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6
Pkt: 1
M: 41

45. Kasprzyk Sławomir 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 6
Pkt: 1
M: 42

46. BRZEZIŃSKI Jan 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 6 Pkt: 0
M: 51


47. Ginda Piotr 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 6 Pkt: 0
M: 56


48. WAŚCIŃSKI Tobiasz 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 6
Pkt: 0
M: 57

49. PIOSIK Dawid 2004 IKS LESZNO 6 Pkt: 0
M: 59


50. Sieradzan Jakub 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6 Pkt: 0
M: 60


51. Tomeczek Kamil 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 6 Pkt: 0
M: 61


52. Gajda Arkadiusz 2003 IKS LESZNO 6 Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 66

52. Smuda Jakub 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 6
Pkt: 0
M: 62

54. HAŁADUDA Kacper 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6 Pkt: 0
M: 63


55. Szymański Hubert 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6 Pkt: 0
M: 64


55. SŁOMIŃSKI Kacper 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6
Pkt: 0
M: 64

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content