Lista klasyfikacyjna

Walczyk-Klimaszyk Julia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ

Matysiak Katarzyna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ

Jeglińska Aleksandra

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
3. Mistrzostwa Polski


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3.
1. Walczyk-Klimaszyk Julia 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 331 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 8
2. Matysiak Katarzyna 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 96 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 10
3. Jeglińska Aleksandra 1999 AZS AWF WARSZAWA 85 Pkt: 14
M: 10

Pkt: 0
M: 3
4. MECH Marta 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 82 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 29
5. TOMCZAK Renata 1999 IKS LESZNO 70
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 7
6. ŁAWSKA Magdalena 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 70 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 23
7. WIECZOREK Aleksandra 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 68 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 9
8. WASILCZUK Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 68 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 14
9. CASTRO Angie 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 59 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 1
M: 43

10. ŻURAWSKA Karolina 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 56 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 12
11. LACHMAN Antonina 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 55 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 17
12. Pijaczyńska Kinga 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 48 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 28
13. Daniewska Michalina 2003 AZS AWF WARSZAWA 42 Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 16
14. Wisoky Weronika 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 38 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 19

15. AVELLEIRA Hillary 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 38 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 12
M: 16

16. MURAWSKA Karolina 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 36 Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 21
17. Wasilczuk Karolina 2002 AZS AWF WARSZAWA 36 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 31
18. BRONIKOWSKA Zofia 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 36 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 26
19. GRACZYK Julia 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 36 Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 32
20. Jabłonowska Kaja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 31 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 40

21. KOŁODZIEJCZYK Malwina 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 30
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 18
22. WYWIAŁ Zuzanna 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 29 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 24
23. WIERZCHOWSKA Barbara 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 29 Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 27
24. BESSMAN Julia 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 28

25. Dębicka Oliwia 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 23 Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 20
26. Włosińska Julia 2000 AZS AWF WARSZAWA 23 Pkt: 2
M: 39

Pkt: 0
M: 22
27. SZCZECHOWSKA Laura 2005 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23 Pkt: 2
M: 40

Pkt: 0
M: 30
28. OLSZEWSKA Amelia 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 19 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 39

29. SADOWSKA Jagoda 2000 AZS AWF WARSZAWA 19 Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 31

30. FRĄCKOWIAK Aleksandra 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 17

Pkt: 0
M: 25
31. Gondek Natalia 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 13 Pkt: 8
M: 17


32. Chrzanowska Julia 1997 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 13 Pkt: 8
M: 18


33. ŻUROWSKA Beata 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 13
Pkt: 8
M: 19

34. Oklińska Marta 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13
Pkt: 8
M: 21

35. KISIELEWSKA Alicja 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 13
Pkt: 8
M: 22

36. LIDZBARSKA Julia 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 13 Pkt: 4
M: 25


37. SZEWCZYK Wiktoria 1998 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13 Pkt: 4
M: 27


38. Kluszczyńska Sandra 2001 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 13 Pkt: 4
M: 31


39. Cichocka Konstancja 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 13 Pkt: 4
M: 32


40. SZEMPLIŃSKA Natalia 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12 Pkt: 2
M: 35
Pkt: 1
M: 44

41. ZACHAREWICZ Ewa 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6
Pkt: 2
M: 34

42. JERZ Lena 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 6 Pkt: 1
M: 42


42. Bytner Malwina 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 6
Pkt: 1
M: 42

44. MULAK Julia 2004 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 6 Pkt: 1
M: 43


45. BEKALARCZYK Katarzyna 2004 UKS ATENA GDAŃSK 6 Pkt: 1
M: 44


45. NIECIECKA Aleksandra 1999 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 6 Pkt: 1
M: 44


47. KOWALSKA OLIWIA 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 6 Pkt: 1
M: 46


48. LANGA Lena 2005 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 6
Pkt: 0
M: 51

49. WYKLAND Róża 2005 UKS ATENA GDAŃSK 6
Pkt: 0
M: 52

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content