Lista klasyfikacyjna

BIELEC Maciej

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

Michalak Damian

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: PIAST GLIWICE

MARCOL Daniel

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski III
4. Mistrzostwa Polski


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4.
1. BIELEC Maciej 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 198 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 1
2. Michalak Damian 1999 PIAST GLIWICE 119 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 3
3. MARCOL Daniel 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 111 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 6
4. Staszulonek Bartosz 1997 PIAST GLIWICE 110 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 3
5. Lubieniecki Wojciech 1999 Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków 108 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 23
6. KOLAŃCZYK Wojciech 1999 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 95 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 9
7. KAŁUZIŃSKI Tomasz 2001 AZS AWF KATOWICE 83 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 8
8. SZURLEJ Bartłomiej 2000 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 73 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 33
9. Zbierada Bartłomiej 2000 PKSZERM WARSZAWA 70 Pkt: 18
M: 5

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 20
10. Socha Jan 2002 PKSZERM WARSZAWA 61 Pkt: 2
M: 40
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 0
M: 15
11. Golec Maciej 1997 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 48 Pkt: 2
M: 37

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 27
12. NOGANOWICZ Karol 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 42 Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 12
13. Nawrocki Jerzy 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 42 Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 14
14. BAUDUNOV Khasan 2001 KS SZERMIERZ ŁOMIANKI 40

Pkt: 18
M: 6

15. ADAMCZUK Jakub 2002 UKS PIAST LEGNICA 38 Pkt: 4
M: 31

Pkt: 12
M: 16

16. Koc Franciszek 2000 T.S. WISŁA KRAKÓW 37 Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 12
M: 13

17. BULANDRA Jan 2002 AZS AWF KATOWICE 36 Pkt: 4
M: 32

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 21
18. Kasperczak Kamil 2000 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 30
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 26
19. BOROŃ Paweł 1997 AZS AWF WROCŁAW 30
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 0
M: 28
20. Cieślik Jakub 2002 PKSZERM WARSZAWA 29 Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 85
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 32
21. RADOSZ Mikołaj 2002 AZS AWF KRAKÓW 27 Pkt: 1
M: 45
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 35
22. Strączyński Wiktor 1999 AZS AWF KRAKÓW 27 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 39
23. OPAŁKA Michał 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 1
M: 45

24. KITLIŃSKI Bartosz 2003 Klub Sportowy Olimp Lubin 25 Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 62

25. Kałuziński Ryszard 1999 RMKS RYBNIK 21
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 72
Pkt: 0
M: 41
26. Urban Paweł 2003 AZS AWF KRAKÓW 21
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 0
M: 37
27. Migas Piotr 2002 PIAST GLIWICE 21

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 38
28. Jędrzejczyk Radosław 2002 AZS AWF KATOWICE 20 Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 80
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 40
29. MARCINIAK Jarosław 2000 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 19 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 69
Pkt: 0
M: 54

30. Rachwalik Michał 2000 Uczniowski Klub Sportowy START 19 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 71

31. Kardaszewicz Jan 2001 Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków 19 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 1
M: 46


32. Ralko Filip 1999 AZS AWF WROCŁAW 18 Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 2
M: 35

33. Wałach Wiktor 2003 AZS AWF KATOWICE 14
Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 42
34. Urban Karol 1998 AZS AWF WARSZAWA 13
Pkt: 8
M: 20


35. Morek Kacper 2003 Klub Sportowy Olimp Lubin 13

Pkt: 8
M: 21

35. Urban Piotr 2003 AZS AWF KRAKÓW 13
Pkt: 8
M: 21


37. RUTZ Stanisław 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 2
M: 37

38. Cnotalski Przemysław 2002 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 12 Pkt: 1
M: 48

Pkt: 0
M: 51

39. KAŹMIERSKI MACIEJ 2003 MKS GRYF MIELEC 12
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 62

40. OGONOWSKI Szymon 2002 PKSZERM WARSZAWA 12 Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 59

41. CZECHOWSKI Grzegorz 2000 PKSZERM WARSZAWA 12 Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 64


42. Dembowski Michał 1998 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 6 Pkt: 0
M: 68
Pkt: 2
M: 39


43. Adamczyk Patryk 2001 AZS AWF KATOWICE 6

Pkt: 2
M: 40

44. KARNIK Eryk 2000 ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 6
Pkt: 1
M: 41


45. MANDRYSZ Sebastian 2002 RMKS RYBNIK 6
Pkt: 1
M: 43


46. TUMAS Marcin 2001 RMKS RYBNIK 6
Pkt: 0
M: 71
Pkt: 1
M: 48

47. Ławrynowicz Daniel 1997 ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 6
Pkt: 0
M: 50


48. Socha Antoni 2004 PKSZERM WARSZAWA 6
Pkt: 0
M: 51


49. MICHALCZYK Sebastian 2001 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 6 Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 67


50. Krzyżyński Artur 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 6 Pkt: 0
M: 54



51. Buśko Robert 2002 AZS AWF KATOWICE 6 Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 88


52. MUSIOLIK Bartłomiej 2001 RMKS RYBNIK 6
Pkt: 0
M: 79
Pkt: 0
M: 57

52. Fryc Szymon 1998 AZS AWF KRAKÓW 6 Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 75
Pkt: 0
M: 66

54. Huwer Kamil 2001 AZS AWF KATOWICE 6
Pkt: 0
M: 60


54. Chyrek Kasper 1997 AZS AWF KATOWICE 6 Pkt: 0
M: 77

Pkt: 0
M: 60

56. EMILIANOWICZ Jakub 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6 Pkt: 0
M: 61



57. Kaniewski Jan 1998 Klub Szermierzy Warszawianka 6
Pkt: 0
M: 62


57. ANTKIEWICZ Mikołaj 2000 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 6 Pkt: 0
M: 62



59. PAKUŁA Jan 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 6 Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 86
Pkt: 0
M: 75

59. ĆWIĘKA Wojciech 1999 Klub Szermierzy Warszawianka 6
Pkt: 0
M: 83
Pkt: 0
M: 64

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content