Lista klasyfikacyjna

SKONIECZNA Daria

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: UKS SZABLA ZĄBKI

Cieślar Julia

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY

Lenkiewicz Zuzanna

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Mistrzostwa Polski juniorów w szablach 2021/2022
2. II Puchar Polski Seniorów w szablach 2021/2022
3. Mistrzostwa Europy juniorów - Nowy Sad 2021/2022
4. I Puchar Polski Juniorów w szablach 2021/2022
5. Mistrzostwa Polski seniorów w szablach 2021/2022
6. Puchar Świata juniorów w szablach - Sosnowiec 2021/2022
7. Puchar Świata juniorów w szabli kobiet - Budapeszt 2021/2022
8. Puchar Świata juniorów w szabli kobiet - Segowia 2021/2022
9. II Puchar Polski Juniorów w szablach 2021/2022
10. III Puchar Polski Juniorów w szablach 2021/2022
11. I Puchar Polski Seniorów w szablach 2021/2022
12. IV Puchar Polski Seniorów w szablach 2021/2022
13. III Puchar Polski seniorów w szablach 2021/2022


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13.
1. SKONIECZNA Daria 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 267 Pkt: 55
M: 1
Pkt: 53
M: 3
Pkt: 50
M: 8
Pkt: 45
M: 1
Pkt: 45
M: 6
Pkt: 13
M: 19
Pkt: 6
M: 49
Pkt: 0
M: 72





2. Cieślar Julia 2002 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 208
Pkt: 40
M: 5
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 35
M: 2
Pkt: 30
M: 13
Pkt: 13
M: 28
Pkt: 45
M: 6

Pkt: 45
M: 1




3. Lenkiewicz Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 196 Pkt: 45
M: 2
Pkt: 40
M: 6
Pkt: 0
M: 39

Pkt: 60
M: 3
Pkt: 0
M: 114
Pkt: 0
M: 68
Pkt: 6
M: 38

Pkt: 45
M: 1



4. Malgrem Klaudia 2003 KS KARABELA 176 Pkt: 35
M: 3

Pkt: 0
M: 34

Pkt: 30
M: 16
Pkt: 0
M: 115
Pkt: 6
M: 48
Pkt: 45
M: 5
Pkt: 35
M: 2

Pkt: 25
M: 12


5. KOZŁOWSKA Aniela 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 115 Pkt: 25
M: 8



Pkt: 30
M: 11
Pkt: 0
M: 73



Pkt: 35
M: 2



6. HOFMAN Karolina 2006 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 110 Pkt: 25
M: 6


Pkt: 22
M: 7

Pkt: 0
M: 91
Pkt: 6
M: 53

Pkt: 32
M: 3




7. Porada Paulina 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 108
Pkt: 25
M: 9


Pkt: 30
M: 10
Pkt: 0
M: 92
Pkt: 0
M: 74
Pkt: 6
M: 41
Pkt: 22
M: 8




8. Kordel Kalina 2004 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 107
Pkt: 25
M: 16



Pkt: 0
M: 109



Pkt: 32
M: 3



9. Wasilewska Ewa 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 94 Pkt: 18
M: 11


Pkt: 32
M: 3

Pkt: 0
M: 126


Pkt: 22
M: 7
Pkt: 22
M: 5



10. Rowińska Emilia 2002 AZS AWF WARSZAWA 91 Pkt: 35
M: 3
Pkt: 25
M: 11


Pkt: 17
M: 29




Pkt: 14
M: 11



11. Porada Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 91


Pkt: 22
M: 5
Pkt: 30
M: 12



Pkt: 14
M: 9




12. Habryn Emilia 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 81 Pkt: 25
M: 5



Pkt: 17
M: 27
Pkt: 0
M: 99
Pkt: 0
M: 82

Pkt: 14
M: 15




13. Aksamit Marta 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 81
Pkt: 25
M: 14


Pkt: 17
M: 18
Pkt: 0
M: 142


Pkt: 14
M: 11




14. Kozanecka Sonia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 74 Pkt: 18
M: 13


Pkt: 14
M: 14
Pkt: 17
M: 30
Pkt: 0
M: 100
Pkt: 0
M: 99






15. Wróbel Zuzanna 2003 KS KARABELA 71 Pkt: 18
M: 12
Pkt: 25
M: 13

Pkt: 14
M: 11

Pkt: 0
M: 80
Pkt: 0
M: 65


Pkt: 14
M: 16



16. WIĘCKIEWICZ Maria 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 71 Pkt: 18
M: 9


Pkt: 22
M: 8
Pkt: 17
M: 28
Pkt: 0
M: 123
Pkt: 0
M: 75

Pkt: 14
M: 14




17. Laskowska Natalia 2003 AZS AWF WARSZAWA 66 Pkt: 8
M: 19




Pkt: 0
M: 108



Pkt: 32
M: 3
Pkt: 13
M: 19


18. Rymaszewska Antonina 2006 O.Ś. AZS POZNAŃ 61 Pkt: 25
M: 7


Pkt: 6
M: 24
Pkt: 17
M: 25
Pkt: 0
M: 129







19. Buselt Zuzanna 2004 Koniński Klub Szermierczy 60 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 25
M: 15






Pkt: 14
M: 13

Pkt: 13
M: 23


20. Konecka Maja 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 51 Pkt: 8
M: 31



Pkt: 17
M: 23








21. TABĘDZKA Lidia 2007 Grodziski Klub Szermierczy 50 Pkt: 8
M: 21


Pkt: 14
M: 15

Pkt: 0
M: 121


Pkt: 22
M: 6
Pkt: 6
M: 17



22. LIPIŃSKA Natalia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 47 Pkt: 18
M: 16


Pkt: 6
M: 29
Pkt: 17
M: 32



Pkt: 6
M: 21




23. Markowska Gabriela 2006 KS KARABELA 44 Pkt: 8
M: 30


Pkt: 6
M: 32
Pkt: 17
M: 31








24. Nagórska Anastazja 2004 O.Ś. AZS POZNAŃ 38 Pkt: 3
M: 39



Pkt: 8
M: 36




Pkt: 14
M: 12



25. Wójcik Gabriela 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31


Pkt: 14
M: 10
Pkt: 17
M: 26








26. LASKOWSKA Marta 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 31


Pkt: 6
M: 31




Pkt: 6
M: 19
Pkt: 6
M: 23



27. Nowak Marta 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 30 Pkt: 8
M: 32


Pkt: 6
M: 28




Pkt: 2
M: 37
Pkt: 14
M: 13



28. KUKLA Amelia 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 30 Pkt: 8
M: 27


Pkt: 14
M: 16




Pkt: 2
M: 44
Pkt: 6
M: 20



29. Cewe Zofia 2004 KS KARABELA 29


Pkt: 2
M: 43
Pkt: 8
M: 34




Pkt: 6
M: 32



30. Pieniążek Zofia 2007 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28 Pkt: 8
M: 25


Pkt: 14
M: 12

Pkt: 0
M: 88
Pkt: 0
M: 98

Pkt: 6
M: 20




31. Borowik Julia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 26 Pkt: 8
M: 26


Pkt: 6
M: 30




Pkt: 6
M: 18
Pkt: 6
M: 31



32. Mejłun Elżbieta 2007 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22 Pkt: 8
M: 23


Pkt: 6
M: 23




Pkt: 2
M: 41
Pkt: 6
M: 29



33. Zając Ewa 2003 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 18 Pkt: 18
M: 15












34. Sajnóg Agata 2005 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 18 Pkt: 8
M: 20


Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 137


Pkt: 2
M: 40
Pkt: 6
M: 30



35. Jakoniuk Julia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 18 Pkt: 8
M: 24


Pkt: 2
M: 33




Pkt: 2
M: 34
Pkt: 6
M: 22



36. Graupen Inez 2005 Koniński Klub Szermierczy 17 Pkt: 3
M: 37


Pkt: 6
M: 27




Pkt: 2
M: 33
Pkt: 6
M: 28



37. MIKULSKA-BĄK Julia 2007 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 16 Pkt: 8
M: 22


Pkt: 6
M: 21




Pkt: 2
M: 35




38. Gwoździńska Julia 2007 UKS SZABLA BRZOZA 15 Pkt: 3
M: 35


Pkt: 6
M: 26




Pkt: 6
M: 27




39. Pilewska Julia 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 14




Pkt: 0
M: 89


Pkt: 14
M: 16




40. Gałecka Natalia 2002 AZS AWF WARSZAWA 14 Pkt: 8
M: 17


Pkt: 6
M: 20









41. 14


Pkt: 2
M: 38




Pkt: 6
M: 32
Pkt: 6
M: 24



42. SZELĄGOWSKA Julia 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 12







Pkt: 6
M: 28
Pkt: 6
M: 24



43. SWOBODA ALICJA 2007 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11 Pkt: 3
M: 41







Pkt: 6
M: 30
Pkt: 2
M: 33



44. Pilarska Iga 2006 Koniński Klub Szermierczy 9 Pkt: 3
M: 42







Pkt: 6
M: 23




45. Woźniak Nikola 2003 Koniński Klub Szermierczy 8 Pkt: 8
M: 29












46. SZYMANIAK Dominika 2004 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 8


Pkt: 2
M: 44




Pkt: 6
M: 24




47. SKIBA Hanna 2007 Koniński Klub Szermierczy 8







Pkt: 2
M: 49
Pkt: 6
M: 27



48. Cichoń Zuzanna 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 7 Pkt: 3
M: 36


Pkt: 2
M: 37





Pkt: 2
M: 39



49. Krasowska Natalia 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 7 Pkt: 3
M: 45







Pkt: 2
M: 45
Pkt: 2
M: 38



50. Grabowska Małgorzata 2003 DRAGON ŁÓDŹ 6


Pkt: 6
M: 24









51. SAŁATA Amelia 2004 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 6







Pkt: 6
M: 29




52. Rozmus Marta 2006 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 6


Pkt: 2
M: 35




Pkt: 2
M: 39
Pkt: 2
M: 34



53. Łupińska Monika 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 5 Pkt: 3
M: 43







Pkt: 2
M: 48




54. Witkowska Natalia 2005 O.Ś. AZS POZNAŃ 5 Pkt: 3
M: 44


Pkt: 2
M: 42









55. MIEDZIŃSKA Julia 2006 Koniński Klub Szermierczy 5 Pkt: 3
M: 46







Pkt: 2
M: 45




56. Czajkowska Rozalia 2005 O.Ś. AZS POZNAŃ 4


Pkt: 2
M: 40





Pkt: 2
M: 35



57. KRZEWSKA Katarzyna 2004 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 4


Pkt: 2
M: 41





Pkt: 2
M: 37



58. Koziarska Natalia 2003 Koniński Klub Szermierczy 3 Pkt: 3
M: 33












59. Kozieł Klaudia 2003 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 3 Pkt: 3
M: 37












60. 3 Pkt: 3
M: 40












61. Troskowska Natalia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 2








Pkt: 2
M: 36



62. Siemionow Lena 2006 UKS SZABLA BRZOZA 2


Pkt: 2
M: 39









63. Kaczorowska Anna 2007 KS KARABELA 2








Pkt: 2
M: 40



64. Lubecka Anna 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 2







Pkt: 2
M: 42




65. Dojlido Dominika 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 2







Pkt: 2
M: 43




66. Kobać Małgorzata 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 2







Pkt: 2
M: 47




Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content