Lista klasyfikacyjna

Broniszewski Marcel

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: MUKS VICTOR WARSZAWA

DENKIEWICZ Benedykt

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS SZABLA ZĄBKI

KUSAK Oskar

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS HAJDUCZEK OLSZTYN

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. III Puchar Polski Juniorów w szablach
2. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020/2021
3. I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szablach
4. II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szablach
5. Mistrzostwa Polski Juniorów w szablach
6. III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szablach
7. Mistrzostwa Świata Juniorów Młodszych
8. II Puchar Polski Juniorów w szablach
9. I Puchar Polski Juniorów w szablach


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
1. Broniszewski Marcel 2004 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 155 Pkt: 45
M: 1
Pkt: 40
M: 1
Pkt: 35
M: 1
Pkt: 35
M: 1





2. DENKIEWICZ Benedykt 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 112 Pkt: 32
M: 3
Pkt: 30
M: 2

Pkt: 25
M: 2
Pkt: 25
M: 8




3. KUSAK Oskar 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 99
Pkt: 17
M: 6
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 22
M: 3
Pkt: 13
M: 28


4. Brosch Maksymilian 2005 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 97

Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 9
Pkt: 35
M: 1



5. DOWGIERD Krzysztof 2006 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 71
Pkt: 27
M: 3
Pkt: 12
M: 7

Pkt: 18
M: 13




6. Józefowski Filip 2004 AZS AWF KATOWICE 70
Pkt: 27
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 7
M: 12





7. Pardela Michał 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 65


Pkt: 12
M: 7

Pkt: 25
M: 2



8. Kutek Konstanty 2004 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 49
Pkt: 11
M: 16


Pkt: 18
M: 16



Pkt: 6
M: 29
9. WESOŁOWSKI Jakub 2004 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 48
Pkt: 17
M: 8
Pkt: 7
M: 12
Pkt: 12
M: 6

Pkt: 12
M: 8



10. Marker Bartosz 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 46 Pkt: 22
M: 7
Pkt: 11
M: 9
Pkt: 7
M: 10






11. MAŃCZAK Mateusz 2004 Koniński Klub Szermierczy 40


Pkt: 12
M: 5
Pkt: 8
M: 21



Pkt: 6
M: 28
12. Przybylski Mikołaj 2005 UKS SZABLA BRZOZA 33 Pkt: 14
M: 16

Pkt: 1
M: 39


Pkt: 12
M: 6



13. DENKIEWICZ Aleksander 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 33
Pkt: 6
M: 19



Pkt: 7
M: 10



14. Kaczmarczyk Adam 2006 Koniński Klub Szermierczy 32 Pkt: 6
M: 32



Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 7



15. MALCER Kacper 2006 Koniński Klub Szermierczy 32 Pkt: 6
M: 26
Pkt: 11
M: 13


Pkt: 8
M: 30
Pkt: 7
M: 12



16. LEDUC Léon 2005 AZS AWF WARSZAWA 32


Pkt: 12
M: 8
Pkt: 8
M: 31



Pkt: 6
M: 23
17. Radoch Filip 2006 Koniński Klub Szermierczy 32

Pkt: 7
M: 14
Pkt: 7
M: 15

Pkt: 12
M: 5



18. Biedacha Wojciech 2005 UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 31
Pkt: 11
M: 14

Pkt: 3
M: 23
Pkt: 3
M: 46




19. Kaczmarczyk Wojciech 2004 Koniński Klub Szermierczy 31 Pkt: 6
M: 30
Pkt: 11
M: 10


Pkt: 8
M: 24




20. Schleifer Tytus 2005 AZS AWF WARSZAWA 30


Pkt: 3
M: 28
Pkt: 3
M: 39
Pkt: 22
M: 3


Pkt: 2
M: 33
21. SZYBALSKI Oskar 2004 IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 28
Pkt: 6
M: 24
Pkt: 12
M: 8
Pkt: 7
M: 11

Pkt: 3
M: 23



22. Fiedorowicz Mikołaj 2005 UKS SZABLA BRZOZA 28

Pkt: 7
M: 15

Pkt: 8
M: 28
Pkt: 7
M: 13



23. WASILEWSKI Stanisław 2004 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 28 Pkt: 6
M: 20


Pkt: 7
M: 9
Pkt: 8
M: 27
Pkt: 7
M: 11



24. Raczyński Kajetan 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27 Pkt: 6
M: 24
Pkt: 17
M: 5
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 3
M: 32





25. DĄBROWSKI Antoni 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 27

Pkt: 12
M: 6
Pkt: 7
M: 16




Pkt: 2
M: 35
26. POLAKOWSKI Korneliusz 2004 INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY SZERMIERKA STAWIGUDA 25
Pkt: 17
M: 7


Pkt: 3
M: 51
Pkt: 3
M: 19


Pkt: 2
M: 51
27. KOWALCZYK Łukasz 2006 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 24
Pkt: 6
M: 30
Pkt: 7
M: 16
Pkt: 3
M: 24
Pkt: 8
M: 23




28. ROSŁON Bartosz 2004 IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 22 Pkt: 6
M: 27
Pkt: 6
M: 21
Pkt: 7
M: 12
Pkt: 3
M: 19





29. SZPAK Bruno 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 20
Pkt: 11
M: 15
Pkt: 1
M: 33
Pkt: 1
M: 38

Pkt: 7
M: 16



30. Stefański Mateusz 2006 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 19
Pkt: 6
M: 26
Pkt: 3
M: 21
Pkt: 3
M: 22

Pkt: 7
M: 14



31. Buśkiewicz Maksymilian 2006 Grodziski Klub Szermierczy 18 Pkt: 6
M: 22

Pkt: 3
M: 22

Pkt: 3
M: 36




32. ZASTAWNY Paweł 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 18
Pkt: 6
M: 31


Pkt: 3
M: 53
Pkt: 3
M: 30



33. Moczydłowski Kajetan 2006 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 18 Pkt: 6
M: 31



Pkt: 3
M: 45
Pkt: 3
M: 20



34. Sulewski Szymon 2005 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 17 Pkt: 6
M: 21

Pkt: 7
M: 11
Pkt: 1
M: 34
Pkt: 3
M: 43




35. KACPRZAK Igor 2005 Koniński Klub Szermierczy 15


Pkt: 7
M: 10
Pkt: 3
M: 41
Pkt: 3
M: 18


Pkt: 2
M: 44
36. Kulikowski Kacper 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 14
Pkt: 6
M: 20

Pkt: 3
M: 27

Pkt: 3
M: 31


Pkt: 2
M: 50
37. Strządała Emilian 2006 KLUB SZERMIERCZY AMP 14
Pkt: 6
M: 28
Pkt: 1
M: 42


Pkt: 7
M: 15



38. MALCER Albert 2004 Koniński Klub Szermierczy 14
Pkt: 6
M: 32
Pkt: 3
M: 31
Pkt: 3
M: 26




Pkt: 2
M: 36
39. OBNISKI Bartłomiej 2005 INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY SZERMIERKA STAWIGUDA 12

Pkt: 3
M: 24
Pkt: 3
M: 24
Pkt: 3
M: 49
Pkt: 3
M: 27



40. Działach Andrzej 2006 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11

Pkt: 3
M: 32

Pkt: 3
M: 50
Pkt: 3
M: 32



41. Syperek Filip 2004 Grodziski Klub Szermierczy 11
Pkt: 0
M: 0
Pkt: 3
M: 20
Pkt: 7
M: 14

Pkt: 1
M: 62



42. Makowski Aleksander 2006 Grodziski Klub Szermierczy 7

Pkt: 1
M: 50
Pkt: 1
M: 50
Pkt: 3
M: 47




43. PĘKALA Kacper 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 7
Pkt: 0
M: 0
Pkt: 3
M: 26
Pkt: 1
M: 45

Pkt: 3
M: 24



44. BILSKI Mateusz 2005 UKS SZABLA BRZOZA 7
Pkt: 6
M: 29
Pkt: 1
M: 41






45. Radke Paweł 2006 Koniński Klub Szermierczy 6

Pkt: 3
M: 28
Pkt: 1
M: 52





46. Kordel Grzegorz 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 5

Pkt: 1
M: 37
Pkt: 1
M: 35

Pkt: 1
M: 34



47. Wnuk Grzegorz 2006 AZS AWF WARSZAWA 5 Pkt: 0
M: 0

Pkt: 3
M: 30
Pkt: 1
M: 47

Pkt: 1
M: 41



48. BAKALARSKI Mateusz 2004 Koniński Klub Szermierczy 5


Pkt: 3
M: 31

Pkt: 0
M: 0



49. Mrozowicz Remigiusz 2006 UKS SZABLA BRZOZA 4

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 1
M: 53



50. Radke Tomasz 2006 Koniński Klub Szermierczy 4

Pkt: 1
M: 46
Pkt: 1
M: 51





51. WESOŁOWSKI Aleksander 2006 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 4

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 1
M: 56



52. Pawluk Mateusz 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 4


Pkt: 3
M: 30

Pkt: 1
M: 44


Pkt: 0
M: 0
53. Jancewicz Szymon 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 3

Pkt: 1
M: 40
Pkt: 1
M: 55

Pkt: 1
M: 46


Pkt: 0
M: 0
54. Flaszak Antoni 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 3

Pkt: 1
M: 54
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 1
M: 36



55. FIGURSKI Maciej 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 3

Pkt: 1
M: 36
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 1
M: 52



56. Chomczyk Kasper 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 3

Pkt: 1
M: 49
Pkt: 1
M: 62

Pkt: 1
M: 47



57. Ficek Paweł 2004 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 2

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 1
M: 39

Pkt: 1
M: 54


Pkt: 0
M: 0
58. STASIAK Arkadiusz 2006 Koniński Klub Szermierczy 2


Pkt: 1
M: 56

Pkt: 1
M: 37


Pkt: 0
M: 0
59. PAWŁOWSKI Jakub 2004 Koniński Klub Szermierczy 2 Pkt: 0
M: 0

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 1
M: 48

Pkt: 1
M: 45



60. Makowski Konstantyn 2006 Grodziski Klub Szermierczy 2

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 1
M: 60

Pkt: 1
M: 50


Pkt: 0
M: 0
61. Kotynia Szymon 2006 KLUB SZERMIERCZY AMP 2

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 1
M: 59

Pkt: 1
M: 49



62. BARAŃSKI Maciej 2006 IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 2

Pkt: 1
M: 56
Pkt: 1
M: 57

Pkt: 0
M: 0



63. LEWANDOWSKI Marcin 2005 AZS AWF WARSZAWA 2

Pkt: 1
M: 57


Pkt: 1
M: 39



64. Sobczyk Łukasz 2006 O.Ś. AZS POZNAŃ 2

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 53





65. KOCZWARA Igor 2007 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 2

Pkt: 1
M: 51
Pkt: 1
M: 49





66. Nadarzewski Jędrzej 2008 UKS SZABLA BRZOZA 2


Pkt: 1
M: 54

Pkt: 1
M: 58



67. Sadowski Mikołaj 2006 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1 Pkt: 0
M: 0

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 1
M: 46





68. FILIPCZUK Eliasz 2004 UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 1

Pkt: 1
M: 51
Pkt: 0
M: 0

Pkt: 0
M: 0



69. PIGUŁA Antoni 2005 Koniński Klub Szermierczy 1

Pkt: 1
M: 55
Pkt: 0
M: 0

Pkt: 0
M: 0



70. Pałczyński Adam 2005 O.Ś. AZS POZNAŃ 1

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0

Pkt: 1
M: 59



71. SIWIK PIOTR 2007 Koniński Klub Szermierczy 1

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 1
M: 61

Pkt: 0
M: 0



72. SZCZEPKOWSKI Mikołaj 2004 KLUB SZERMIERCZY AMP 1

Pkt: 1
M: 53
Pkt: 0
M: 0





73. SACHARCZUK Filip 2004 KS KARABELA 1

Pkt: 0
M: 0


Pkt: 1
M: 64



74. WALCZAK Maciej 2007 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 1




Pkt: 1
M: 51



75. Grabis Mateusz 2007 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 1




Pkt: 1
M: 55



76. Mosak Makary 2007 Grodziski Klub Szermierczy 1


Pkt: 1
M: 58





77. Trąbiński Stefan 2008 IKS FENCER KONSTANCIN 1




Pkt: 1
M: 60



78. 1




Pkt: 1
M: 61



79. KONDZIOR Jakub 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 1




Pkt: 1
M: 63



80. NEY Filip 2005 UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 0

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0





81. LIGNARSKI Jan 2009 IKS BUSHIDO RYBNIK 0




Pkt: 0
M: 0



82. JAKOŃCZUK Michał 2007 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 0




Pkt: 0
M: 0



83. FILIPIAK Wojciech 2006 UKS SZABLA BRZOZA 0




Pkt: 0
M: 0



84. GORZKOWSKI Michał 2005 IKS FENCER KONSTANCIN 0




Pkt: 0
M: 0



85. Mielko Bronisław 2007 AZS AWF WARSZAWA 0

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0

Pkt: 0
M: 0



86. Sokołowski Nikodem 2007 Koniński Klub Szermierczy 0




Pkt: 0
M: 0



87. Kwas Tymon 2006 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 0


Pkt: 0
M: 0





88. Nadarzewski Mikołaj 2008 UKS SZABLA BRZOZA 0


Pkt: 0
M: 0

Pkt: 0
M: 0



89. Stranc Konrad 2007 Koniński Klub Szermierczy 0

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0

Pkt: 0
M: 0



90. KURZAWA Jerzy 2007 DRAGON ŁÓDŹ 0


Pkt: 0
M: 0

Pkt: 0
M: 0



91. SIEPIOŁA Mateusz 2006 KLUB SZERMIERCZY AMP 0


Pkt: 0
M: 0





92. Pietrzak Wojciech 2006 INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY SZERMIERKA STAWIGUDA 0


Pkt: 0
M: 0





93. KOŁODZIEJ Jakub 2004 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 0


Pkt: 0
M: 0





94. ZWIĄZEK Oskar 2005 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 0


Pkt: 0
M: 0





95. GROSZ Szymon 2006 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 0

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0





96. RUDOL Juliusz 2006 UKS SZABLA BRZOZA 0




Pkt: 0
M: 0



Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content