Lista klasyfikacyjna

Walczyk-Klimaszyk Julia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ

Łyczbińska Hanna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ

Jelińska Martyna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Świata seniorów we florecie kobiet - Belgrad 2021/2022
2. Puchar Świata seniorów we florecie kobiet - Poznań 2021/2022
3. Mistrzostwa Polski seniorów we floretach 2021/2022
4. I Puchar Polski Seniorów we floretach 2021/2022
5. III Puchar Polski Seniorów we floretach 2021/2022
6. Puchar Świata seniorów we florecie kobiet - Guadalajara 2021/2022
7. Puchar Świata seniorów we florecie kobiet - Saint-Maur 2021/2022
8. Mistrzostwa Europy seniorów - Antalya 2021/2022
9. Mistrzostwa Świata seniorów - Kair 2021/2022
10. IV Puchar Polski Seniorów we floretach 2021/2022
11. II Puchar Polski Seniorów we floretach 2021/2022
12. Puchar Świata seniorów we florecie kobiet - Tauberbischofsheim 2021/2022


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. Walczyk-Klimaszyk Julia 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 520 Pkt: 110
M: 8
Pkt: 90
M: 14
Pkt: 80
M: 1
Pkt: 65
M: 1
Pkt: 65
M: 1
Pkt: 55
M: 24
Pkt: 55
M: 27
Pkt: 0
M: 16




2. Łyczbińska Hanna 1990 KU AZS-UAM POZNAŃ 413 Pkt: 55
M: 26
Pkt: 0
M: 99

Pkt: 53
M: 3

Pkt: 55
M: 27
Pkt: 0
M: 84

Pkt: 130
M: 15
Pkt: 65
M: 1
Pkt: 55
M: 2

3. Jelińska Martyna 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 265 Pkt: 10
M: 46

Pkt: 70
M: 2
Pkt: 55
M: 2
Pkt: 55
M: 2
Pkt: 10
M: 51
Pkt: 55
M: 19
Pkt: 0
M: 33



Pkt: 10
M: 43
4. Długosz Martyna 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 238 Pkt: 10
M: 60
Pkt: 55
M: 26
Pkt: 60
M: 3
Pkt: 40
M: 5
Pkt: 53
M: 3
Pkt: 10
M: 39

Pkt: 0
M: 13



Pkt: 10
M: 41
5. Chrzanowska - Kasprzyk Marika 1995 KU AZS-UAM POZNAŃ 175 Pkt: 10
M: 52
Pkt: 10
M: 47
Pkt: 30
M: 9

Pkt: 40
M: 7
Pkt: 10
M: 50




Pkt: 65
M: 1
Pkt: 10
M: 38
6. TOMCZAK Renata 1999 IKS LESZNO 168 Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 74
Pkt: 60
M: 3

Pkt: 53
M: 3

Pkt: 0
M: 81


Pkt: 55
M: 2

Pkt: 0
M: 70
7. Chrzanowska Julia 1997 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 148
Pkt: 0
M: 118
Pkt: 45
M: 7
Pkt: 40
M: 6


Pkt: 10
M: 56


Pkt: 53
M: 3


8. ŻURAWSKA Karolina 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 138 Pkt: 0
M: 87
Pkt: 0
M: 70
Pkt: 45
M: 8

Pkt: 40
M: 5





Pkt: 53
M: 3
Pkt: 0
M: 129
9. Jeglińska Aleksandra 1999 AZS AWF WARSZAWA 133 Pkt: 0
M: 96
Pkt: 0
M: 106

Pkt: 40
M: 7


Pkt: 0
M: 152


Pkt: 53
M: 3
Pkt: 40
M: 8
Pkt: 0
M: 72
10. WASILCZUK Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 113 Pkt: 0
M: 115
Pkt: 10
M: 63

Pkt: 53
M: 3


Pkt: 0
M: 166


Pkt: 25
M: 10
Pkt: 25
M: 14
Pkt: 0
M: 100
11. OLSZEWSKA Amelia 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 110
Pkt: 0
M: 92
Pkt: 45
M: 5
Pkt: 25
M: 16





Pkt: 40
M: 5


12. WIECZOREK Aleksandra 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 95 Pkt: 0
M: 136
Pkt: 0
M: 117
Pkt: 30
M: 12






Pkt: 25
M: 12
Pkt: 40
M: 7

13. LACHMAN Antonina 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 90 Pkt: 0
M: 113
Pkt: 0
M: 65

Pkt: 25
M: 15





Pkt: 40
M: 6
Pkt: 25
M: 13

14. Matysiak Katarzyna 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 82
Pkt: 0
M: 158
Pkt: 17
M: 21



Pkt: 0
M: 114


Pkt: 40
M: 8
Pkt: 25
M: 12

15. MURAWSKA Karolina 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 80
Pkt: 0
M: 177
Pkt: 30
M: 10

Pkt: 25
M: 11




Pkt: 25
M: 9


16. KOŁODZIEJCZYK Malwina 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 80 Pkt: 0
M: 92
Pkt: 0
M: 91
Pkt: 30
M: 13
Pkt: 25
M: 13






Pkt: 25
M: 11

17. ŁAWSKA Magdalena 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 80
Pkt: 0
M: 166
Pkt: 30
M: 16
Pkt: 25
M: 11
Pkt: 25
M: 9







18. Oklińska Marta 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 68
Pkt: 0
M: 121
Pkt: 30
M: 11
Pkt: 25
M: 14






Pkt: 13
M: 26

19. GOŁĘBIOWSKA Natalia 1994 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 68

Pkt: 30
M: 15
Pkt: 25
M: 12
Pkt: 13
M: 29

Pkt: 0
M: 157




Pkt: 0
M: 166
20. MECH Marta 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 67
Pkt: 0
M: 119
Pkt: 17
M: 26

Pkt: 25
M: 10

Pkt: 0
M: 123


Pkt: 25
M: 15


21. Jabłonowska Kaja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 67
Pkt: 0
M: 151
Pkt: 17
M: 18






Pkt: 25
M: 11
Pkt: 25
M: 15

22. JERZ Lena 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 67
Pkt: 0
M: 129
Pkt: 17
M: 30

Pkt: 25
M: 16




Pkt: 25
M: 13

Pkt: 0
M: 94
23. SZEWCZYK Wiktoria 1998 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 55

Pkt: 17
M: 22

Pkt: 25
M: 12





Pkt: 13
M: 17

24. WOJTAS Hanna 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 55

Pkt: 17
M: 28






Pkt: 25
M: 16
Pkt: 13
M: 23

25. NOWAKOWSKA Aleksandra 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 46
Pkt: 0
M: 171
Pkt: 8
M: 33

Pkt: 25
M: 13




Pkt: 13
M: 30


26. ZACHAREWICZ Ewa 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 46
Pkt: 0
M: 162
Pkt: 8
M: 34
Pkt: 13
M: 19






Pkt: 25
M: 16

27. Bartol Antonina 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 43

Pkt: 17
M: 23

Pkt: 13
M: 31




Pkt: 13
M: 29


28. JAKUBOWSKA Marta 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 43

Pkt: 17
M: 24

Pkt: 13
M: 27





Pkt: 13
M: 19

29. Płaza Małgorzata 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 43

Pkt: 17
M: 27






Pkt: 13
M: 24
Pkt: 13
M: 32

30. Wasilczuk Karolina 2002 AZS AWF WARSZAWA 39
Pkt: 0
M: 153

Pkt: 13
M: 22





Pkt: 13
M: 28
Pkt: 13
M: 20

31. Dębicka Oliwia 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 39


Pkt: 13
M: 21





Pkt: 13
M: 23
Pkt: 13
M: 24

32. WIERZCHOWSKA Barbara 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 39
Pkt: 0
M: 157

Pkt: 13
M: 23





Pkt: 13
M: 26
Pkt: 13
M: 22

33. Daniewska Michalina 2003 AZS AWF WARSZAWA 36

Pkt: 17
M: 20

Pkt: 6
M: 40




Pkt: 13
M: 20


34. OLSZÓWKA Jagoda 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 36

Pkt: 17
M: 32
Pkt: 13
M: 31






Pkt: 6
M: 35

35. KUŚ Natasza 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 34

Pkt: 8
M: 37

Pkt: 13
M: 18




Pkt: 13
M: 19


36. Woźniak Natalia 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 34

Pkt: 8
M: 43






Pkt: 13
M: 32
Pkt: 13
M: 25

37. Ziemak Emilia 2007 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 34

Pkt: 8
M: 38

Pkt: 13
M: 32




Pkt: 13
M: 27


38. WYWIAŁ Zuzanna 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 32


Pkt: 13
M: 17





Pkt: 13
M: 22
Pkt: 6
M: 52

39. Łyczbińska Marta 1990 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 30

Pkt: 30
M: 14









40. Nowakowska Aleksandra 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 27

Pkt: 8
M: 36

Pkt: 6
M: 50





Pkt: 13
M: 27

41. GRACZYK Julia 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 27

Pkt: 8
M: 45

Pkt: 13
M: 30





Pkt: 6
M: 36

42. WIERZCHOWSKA Adrianna 2005 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27

Pkt: 8
M: 47






Pkt: 6
M: 33
Pkt: 13
M: 30

43. Pijaczyńska Kinga 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 23

Pkt: 17
M: 29







Pkt: 6
M: 34

44. Bruździńska Natalia 1993 AZS AWF WARSZAWA 21

Pkt: 8
M: 44






Pkt: 13
M: 31


45. BINKO Aleksandra 2006 IKS LESZNO 20

Pkt: 8
M: 35

Pkt: 6
M: 38





Pkt: 6
M: 37

46. KAPAŁA Emilia 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 20

Pkt: 8
M: 41

Pkt: 6
M: 41





Pkt: 6
M: 42

47. Liszka Aleksandra 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 19


Pkt: 13
M: 28
Pkt: 6
M: 46







48. JASZCZOŁT Nadia 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 18



Pkt: 6
M: 44




Pkt: 6
M: 36
Pkt: 6
M: 47

49. SZCZECHOWSKA Laura 2005 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17

Pkt: 17
M: 31









50. Telatyńska Bianka 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 13


Pkt: 13
M: 29








51. KISIELEWSKA Alicja 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 13


Pkt: 13
M: 30








52. SZOSTAKIEWICZ Alicja 1998 KS AZS AWFIS GDAŃSK 13









Pkt: 13
M: 31

53. Turbo Sonia 2004 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 13


Pkt: 13
M: 32








54. WOJEWÓDZKA Zuzanna 2007 KS AZS-AWF POZNAŃ 12



Pkt: 6
M: 36





Pkt: 6
M: 39

55. Płaza Zofia 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 8

Pkt: 8
M: 42









56. BESSMAN Gabriela 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 8

Pkt: 8
M: 45









57. Brzezińska Zofia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 8

Pkt: 8
M: 48









58. SKOCZYLAS Weronika 2006 AZS AWF WARSZAWA 6








Pkt: 6
M: 34


59. BYZEWSKA Alicja 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 6









Pkt: 6
M: 38

60. SZMIT Laura 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 6









Pkt: 6
M: 39

61. Włosińska Julia 2000 AZS AWF WARSZAWA 6
Pkt: 0
M: 144








Pkt: 6
M: 43

62. Ścieszyńska Liliana 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 6









Pkt: 6
M: 45

63. Kulpaczyńska Oliwia 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6









Pkt: 6
M: 46

64. BESSMAN Julia 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 6









Pkt: 6
M: 48

65. MIĘTKA Gabriela 2004 KS POLONIA 1912 LESZNO 6









Pkt: 6
M: 49

66. JERECZEK Anna 1997 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 6









Pkt: 6
M: 50

67. Włosińska Oliwia 2007 AZS AWF WARSZAWA 6









Pkt: 6
M: 51

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content