Lista klasyfikacyjna

KLYTTA Paweł

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: PIAST GLIWICE

KLUGHARDT Hubert

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: KS OLIMP LUBIN

Wojciechowski Szymon

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach 2021/2022
2. II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach 2021/2022


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2.
1. KLYTTA Paweł 2005 PIAST GLIWICE 60

2. KLUGHARDT Hubert 2005 Klub Sportowy Olimp Lubin 57
Pkt: 22
M: 3
3. Wojciechowski Szymon 2006 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 47

4. KROCHMALSKI Filip 2007 PKSZERM WARSZAWA 34

5. Kapias Augustyn 2005 AZS AWF KATOWICE 24

6. Sojka Adam 2005 RMKS RYBNIK 22
Pkt: 0
M: 0
7. FILEK Ireneusz 2005 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 19

8. MARCZAK Wojciech 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 19
Pkt: 7
M: 12
9. Szóstek Jakub 2005 T.S. GÓRNIK RADLIN 19
Pkt: 7
M: 13
10. WALKOWIAK Szymon 2006 KS SZPADA WROCŁAW 15

11. Zieliński Franciszek 2005 KS SZPADA WADOWICE 14

12. Zalewski Jan 2007 KS SZPADA WROCŁAW 14

13. SZURLEJ Maciej 2005 KS SZPADA WROCŁAW 14

14. GIEDROJĆ Jerzy 2005 KS SZPADA WROCŁAW 14

15. Skalski Jan 2005 AZS AWF KRAKÓW 13

16. Kwaśnik Dominik 2005 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10

17. WODNIAK Szymon 2006 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 8
Pkt: 1
M: 45
18. Keshk Nuri 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 8
Pkt: 1
M: 41
19. Ziajowski Aleksander 2007 PKSZERM WARSZAWA 8
Pkt: 1
M: 38
20. JABŁOŃSKI Marcin 2006 AZS AWF KATOWICE 8

21. Wąsik Tadeusz 2007 PKSZERM WARSZAWA 6

22. Grzelak Igor 2006 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 6

23. GUSTA SEWERYN 2007 PIAST GLIWICE 6

24. Puchała Mikołaj 2005 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 6

25. Haładuda Jakub 2005 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 6

26. Kurowski Błażej 2007 PIAST GLIWICE 6

27. Grabowski Franciszek 2006 PKSZERM WARSZAWA 4

28. Bednarski Błażej 2006 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 4

29. Gładyszczak Michał 2005 PKSZERM WARSZAWA 4
Pkt: 1
M: 57
30. Kostiukov Kostiantyn 2008 AZS AWF KRAKÓW 4

31. WŁODARCZYK Piotr 2008 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 4
Pkt: 1
M: 61
32. Huwer Tymoteusz 2007 PIAST GLIWICE 4
Pkt: 1
M: 55
33. ŚLEDZIŃSKI Ziemowit 2005 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4

34. Siergiej Adam 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 4

35. PRUCHNIK Stanisław 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 4
Pkt: 1
M: 56
36. HAJDUK Szymon 2006 KS SZPADA WADOWICE 3
Pkt: 3
M: 17
37. MISZTELA Julian 2005 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 3
Pkt: 3
M: 20
38. Partyka Czcibor 2005 PIAST GLIWICE 3

39. SZUBA Filip 2005 PIAST GLIWICE 3

40. Wróblewski Bartosz 2007 T.S. GÓRNIK RADLIN 3
Pkt: 3
M: 26
41. Głogowski Miłosz 2005 PKSZERM WARSZAWA 3
Pkt: 3
M: 28
42. Kuźnik Bartosz 2007 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 3
Pkt: 3
M: 31
43. Zachorowski Jan 2005 MUSZKIETER GLIWICE 3
Pkt: 0
M: 0
44. Biedroński Mateusz 2005 AZS AWF KRAKÓW 3
Pkt: 0
M: 0
45. BRZEZOWSKI Jan 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 2

46. SZUBSTARSKI Maciej 2007 Klub Szermierzy Warszawianka 2

47. ADAMCZYK Mikołaj 2007 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 2

48. Drozdowski Szymon 2005 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 2

49. Łagan Hubert 2005 AZS AWF KRAKÓW 2

50. Łęski Jacek 2006 PKSZERM WARSZAWA 2

51. Huras Stanisław 2007 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 2

52. Skałecki Antoni 2007 KS SZPADA WROCŁAW 2

53. FECHNER Oskar 2007 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 2

54. Szynal Kacper 2006 AZS AWF WROCŁAW 2

55. Berkowicz Jakub 2007 AZS AWF KRAKÓW 2

56. Bednarski Antoni 2007 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 2

57. Madej Mikołaj 2006 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 2

58. LEMANIK Maksymilian 2006 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 2

59. Chirkowski Ignacy 2007 KS SZPADA WROCŁAW 1
Pkt: 1
M: 37
60. STARSKI Filip 2007 Klub Szermierzy Warszawianka 1
Pkt: 1
M: 43
61. WOJACZEK Bruno 2005 PKSZERM WARSZAWA 1
Pkt: 1
M: 47
62. Nowak Grzegorz 2007 AZS AWF KRAKÓW 1
Pkt: 1
M: 49
62. JASZCZAK Miłosz 2005 KS SZPADA ŁÓDŹ 1

64. KOZAK Szymon 2007 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 1
Pkt: 1
M: 58
65. ZAGÓRNY Tomasz 2007 IKS WARSZAWA 1
Pkt: 1
M: 60
66. WOŹNIAK Bartosz 2006 RMKS RYBNIK 1
Pkt: 1
M: 63
67. Wiewióra Mateusz 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 1
Pkt: 1
M: 64
68. Kudrawiec Andrzej 2005 AZS AWF WROCŁAW 1
Pkt: 0
M: 0
69. Jankowski Mateusz 2006 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 1
Pkt: 0
M: 0
70. Warecki Adam 2008 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 1
Pkt: 0
M: 0
71. KWAPISZ Oliwier 2008 T.S. GÓRNIK RADLIN 1
Pkt: 0
M: 0
72. Klek Jonasz 2007 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1
Pkt: 0
M: 0
73. Łuczyński Karol 2006 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 1
Pkt: 0
M: 0
74. Machaj Adam 2006 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 1
Pkt: 0
M: 0
75. Drobczyk Franciszek 2007 PIAST GLIWICE 1

76. Szymańczyk Sebastian 2007 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 1

77. Zarek Tymon 2007 Uczniowski Klub Sportowy START 1
Pkt: 0
M: 72
78. Wojtania Jan 2007 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 1

79. Basierak Michał 2007 AZS AWF KRAKÓW 1
Pkt: 0
M: 70
80. Witkowski Maciej 2007 UKS PIAST LEGNICA 1
Pkt: 0
M: 69

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content