Lista klasyfikacyjna

Borowiec Piotr

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

KOZAK Mateusz

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

JAKUBOWSKI Adam

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. I Puchar Polski Seniorów we floretach 2021/2022
2. IV Puchar Polski Seniorów we floretach 2021/2022
3. Mistrzostwa Polski seniorów we floretach 2021/2022
4. Mistrzostwa Europy Młodzieżowców - Tallin 2021/2022
5. III Puchar Polski Seniorów we floretach 2021/2022
6. Puchar Świata seniorów we florecie mężczyzn - Belgrad 2021/2022
7. Puchar Świata seniorów we florecie mężczyzn - Kair 2021/2022
8. Puchar Świata seniorów we florecie mężczyzn - Płowdiw 2021/2022
9. Puchar Świata seniorów we florecie mężczyzn - Paryż 2021/2022
10. II Puchar Polski Seniorów we floretach 2021/2022


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. Borowiec Piotr 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 151 Pkt: 53
M: 3
Pkt: 53
M: 3
Pkt: 45
M: 7
Pkt: 0
M: 31






2. KOZAK Mateusz 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 138 Pkt: 40
M: 5

Pkt: 45
M: 6
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 53
M: 3
Pkt: 0
M: 78
Pkt: 0
M: 97
Pkt: 0
M: 114
Pkt: 0
M: 155

3. JAKUBOWSKI Adam 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 127 Pkt: 55
M: 2

Pkt: 17
M: 24


Pkt: 0
M: 114



Pkt: 55
M: 2
4. Bem Maciej 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 125

Pkt: 45
M: 8
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 40
M: 7
Pkt: 0
M: 96

Pkt: 0
M: 107
Pkt: 0
M: 121
Pkt: 40
M: 5
5. PODRALSKI Adam 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 110 Pkt: 25
M: 10

Pkt: 60
M: 3






Pkt: 25
M: 12
6. Kotek Jakub 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 108
Pkt: 25
M: 15
Pkt: 30
M: 16




Pkt: 0
M: 143

Pkt: 53
M: 3
7. KAŚKÓW Piotr 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 105 Pkt: 40
M: 7



Pkt: 25
M: 11
Pkt: 0
M: 95



Pkt: 40
M: 7
8. Czartoryski Szymon 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 97

Pkt: 17
M: 21

Pkt: 40
M: 7
Pkt: 0
M: 132
Pkt: 0
M: 90
Pkt: 0
M: 117
Pkt: 0
M: 128
Pkt: 40
M: 6
9. Jurkiewicz Jan 2000 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 95

Pkt: 30
M: 9
Pkt: 0
M: 16

Pkt: 10
M: 38
Pkt: 55
M: 32
Pkt: 0
M: 97
Pkt: 0
M: 123

10. Płaszczewski Mikołaj 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 95
Pkt: 40
M: 8
Pkt: 30
M: 12






Pkt: 25
M: 10
11. Zakrzewski Jan 2000 AZS AWF WARSZAWA 90
Pkt: 25
M: 10


Pkt: 25
M: 14
Pkt: 0
M: 110

Pkt: 0
M: 151
Pkt: 0
M: 176
Pkt: 40
M: 8
12. PIOSIK Dawid 2004 IKS LESZNO 70 Pkt: 13
M: 27
Pkt: 40
M: 7
Pkt: 17
M: 18







13. GOC Bartosz 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 68 Pkt: 25
M: 15

Pkt: 30
M: 10






Pkt: 13
M: 24
14. Kwiatkowski Mateusz 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 68 Pkt: 13
M: 26

Pkt: 30
M: 13

Pkt: 25
M: 10





15. Szczypiński Kacper 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 66 Pkt: 40
M: 8
Pkt: 13
M: 19







Pkt: 13
M: 23
16. Dołżycki Jakub 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 51
Pkt: 13
M: 24


Pkt: 25
M: 13
Pkt: 0
M: 178

Pkt: 0
M: 157

Pkt: 13
M: 29
17. Woźniak Igor 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 51 Pkt: 13
M: 30



Pkt: 25
M: 15




Pkt: 13
M: 19
18. Martyniak Patryk 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 49 Pkt: 6
M: 37
Pkt: 13
M: 29
Pkt: 30
M: 15







19. MOŻEJKO Mateusz 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 48 Pkt: 6
M: 45

Pkt: 17
M: 23






Pkt: 25
M: 15
20. MLICKI Szymon 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 46 Pkt: 25
M: 13

Pkt: 8
M: 51






Pkt: 13
M: 22
21. Smuda Jakub 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 44 Pkt: 25
M: 11



Pkt: 6
M: 33




Pkt: 13
M: 25
22. ROMERO Roger 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 44 Pkt: 25
M: 12
Pkt: 13
M: 21







Pkt: 6
M: 35
23. PACHOLCZYK Szymon 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 43
Pkt: 13
M: 23
Pkt: 17
M: 25

Pkt: 13
M: 31





24. Gorczyca Tomasz 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 43
Pkt: 13
M: 20
Pkt: 17
M: 27

Pkt: 13
M: 25





25. Nowak Jan 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 43 Pkt: 13
M: 29
Pkt: 13
M: 21
Pkt: 17
M: 29







26. Olszewski Mikołaj 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 43
Pkt: 13
M: 32
Pkt: 17
M: 32

Pkt: 13
M: 26





27. WINKHOF Filip 2005 IKS LESZNO 42 Pkt: 6
M: 43

Pkt: 30
M: 11






Pkt: 6
M: 60
28. Ginda Piotr 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 39
Pkt: 13
M: 25


Pkt: 13
M: 22




Pkt: 13
M: 21
29. Matusewicz Kamil 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 36 Pkt: 13
M: 32

Pkt: 17
M: 28






Pkt: 6
M: 54
30. Tomeczek Kamil 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 34 Pkt: 13
M: 17

Pkt: 8
M: 46

Pkt: 13
M: 32





31. KWIATKOWSKI Karol 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 34 Pkt: 13
M: 18
Pkt: 13
M: 30
Pkt: 8
M: 57







32. BRZEZIŃSKI Jan 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 34

Pkt: 8
M: 50

Pkt: 13
M: 21




Pkt: 13
M: 31
33. SACHARCZUK Bartosz 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 34 Pkt: 13
M: 31

Pkt: 8
M: 34

Pkt: 13
M: 30





34. Pawski Alan 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 32 Pkt: 6
M: 42



Pkt: 13
M: 24




Pkt: 13
M: 30
35. Biedrzycki Mateusz 2002 AZS AWF WARSZAWA 30

Pkt: 17
M: 31






Pkt: 13
M: 28
36. WAŚCIŃSKI Tobiasz 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 29 Pkt: 6
M: 48

Pkt: 17
M: 19






Pkt: 6
M: 62
37. JURCZAK Mateusz 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 29
Pkt: 6
M: 39
Pkt: 17
M: 22

Pkt: 6
M: 55





38. Łopatniuk Krzysztof 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 27
Pkt: 6
M: 57
Pkt: 8
M: 43

Pkt: 13
M: 20





39. Bem Antoni 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 27

Pkt: 8
M: 47

Pkt: 6
M: 64




Pkt: 13
M: 32
40. Krawczyński Melchior 2005 Klub Szermierczy Wrocławianie 25
Pkt: 25
M: 16








41. Berestek Jeremi 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 25 Pkt: 13
M: 25



Pkt: 6
M: 51




Pkt: 6
M: 44
42. ANDRZEJEWSKI Adam 2005 IKS LESZNO 20 Pkt: 6
M: 51

Pkt: 8
M: 40






Pkt: 6
M: 37
43. CIEPŁY Oliwier 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 20 Pkt: 6
M: 50
Pkt: 6
M: 48
Pkt: 8
M: 44







44. Fogt Jakub 2006 KS POLONIA 1912 LESZNO 20 Pkt: 6
M: 46

Pkt: 8
M: 48






Pkt: 6
M: 56
45. CHTIOUI Michał 2000 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 20

Pkt: 8
M: 49

Pkt: 6
M: 57




Pkt: 6
M: 38
46. GORCZYCA Jakub 2007 UKS ATENA GDAŃSK 20

Pkt: 8
M: 55

Pkt: 6
M: 43




Pkt: 6
M: 48
47. Pyskło Szymon 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 20

Pkt: 8
M: 56

Pkt: 6
M: 63




Pkt: 6
M: 59
48. MOŻEJKO Miłosz 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 19
Pkt: 13
M: 27


Pkt: 0
M: 65




Pkt: 6
M: 61
49. Wiśnik Olaf 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 18 Pkt: 6
M: 47



Pkt: 6
M: 54




Pkt: 6
M: 34
50. OSSENTOWSKI Mikołaj 2003 IKS LESZNO 18 Pkt: 6
M: 35



Pkt: 6
M: 60




Pkt: 6
M: 42
51. Gajc Jan 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 14

Pkt: 8
M: 42

Pkt: 6
M: 45





52. Seyfried Kacper 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14
Pkt: 6
M: 56
Pkt: 8
M: 45







53. JURGA Stanisław 2006 ZJEDNOCZENI PABIANICE 14

Pkt: 8
M: 52






Pkt: 6
M: 43
54. WAŚCIŃSKI Gracjan 2006 IKS LESZNO 12
Pkt: 6
M: 35







Pkt: 6
M: 49
55. Sowa Piotr 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12 Pkt: 6
M: 41
Pkt: 6
M: 64







Pkt: 0
M: 65
56. Prajzner Mikołaj 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12
Pkt: 6
M: 44


Pkt: 6
M: 53





57. Lewicki Tymon 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 12 Pkt: 6
M: 52



Pkt: 0
M: 75




Pkt: 6
M: 64
58. Lewandowski Franciszek 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 12



Pkt: 6
M: 62




Pkt: 6
M: 57
59. Gonda Jakub 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 12
Pkt: 6
M: 60


Pkt: 6
M: 60





60. Tomyślak Łukasz 2006 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 8

Pkt: 8
M: 39







61. Gajda Arkadiusz 2003 IKS LESZNO 8

Pkt: 8
M: 41

Pkt: 0
M: 73





62. Surowiak Teodor 2002 AZS AWF WARSZAWA 6








Pkt: 6
M: 41
63. GAWENDA Patryk 2005 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 6



Pkt: 6
M: 42





64. Pichłacz Szymon 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 6
Pkt: 6
M: 45








65. Fedorowicz Karol 2005 AZS AWF WARSZAWA 6
Pkt: 6
M: 47


Pkt: 0
M: 70





66. Sieradzan Jakub 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6



Pkt: 0
M: 68




Pkt: 6
M: 52
67. Głowiński Szymon 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 6
Pkt: 6
M: 52








68. Bilko Ilia 2004 Klub Szermierczy Wrocławianie 6
Pkt: 6
M: 53








69. Kasprzyk Sławomir 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 6



Pkt: 6
M: 58





69. Szymański Hubert 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6








Pkt: 6
M: 58
71. Iżycki Filip 2000 AZS AWF WARSZAWA 6
Pkt: 6
M: 59








71. Samulski Jan 1999 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 6



Pkt: 6
M: 59





73. DURAJ Idzi 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6








Pkt: 6
M: 63
73. Kowalski Tymon 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 6
Pkt: 6
M: 63








Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content