Lista klasyfikacyjna

JAKUBOWSKI Adam

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Woźniak Igor

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Kwiatkowski Mateusz

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. I Puchar Polski Juniorów we floretach 2021/2022
2. II Puchar Polski Juniorów we floretach 2021/2022


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2.
1. JAKUBOWSKI Adam 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 67

2. Woźniak Igor 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 64
Pkt: 32
M: 3
3. Kwiatkowski Mateusz 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 59
Pkt: 14
M: 11
4. Płaszczewski Mikołaj 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 57
Pkt: 22
M: 7
5. KAŚKÓW Piotr 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 54

6. PACHOLCZYK Szymon 2004 IKS LESZNO 49

7. Kotek Jakub 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 46
Pkt: 14
M: 10
8. PODRALSKI Adam 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 44
Pkt: 22
M: 5
9. MLICKI Szymon 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 36
Pkt: 14
M: 15
10. SACHARCZUK Bartosz 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 28
Pkt: 14
M: 16
11. Biedrzycki Mateusz 2002 AZS AWF WARSZAWA 28
Pkt: 14
M: 11
12. Pawski Alan 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 28
Pkt: 14
M: 13
13. Tomeczek Kamil 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 28
Pkt: 14
M: 14
14. PIOSIK Dawid 2004 IKS LESZNO 28

15. Gorczyca Tomasz 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 22

16. Matusewicz Kamil 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 20

17. Ginda Piotr 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 20
Pkt: 6
M: 23
18. Nowak Jan 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 20
Pkt: 6
M: 18
19. GAWENDA Patryk 2005 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 16
Pkt: 2
M: 53
20. Berestek Jeremi 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 12
Pkt: 6
M: 19
21. GORCZYCA Jakub 2007 UKS ATENA GDAŃSK 12
Pkt: 6
M: 21
22. KANCI Maksymilian 2005 KS POLONIA 1912 LESZNO 12
Pkt: 6
M: 25
23. Pichłacz Szymon 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 12
Pkt: 6
M: 27
24. Sowa Piotr 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12
Pkt: 6
M: 24
25. MOŻEJKO Miłosz 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 8
Pkt: 2
M: 43
26. DURAJ Idzi 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 8

27. Fedorowicz Karol 2005 AZS AWF WARSZAWA 8
Pkt: 2
M: 46
28. Lewicki Tymon 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 8

29. Pyskło Szymon 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 8
Pkt: 2
M: 40
30. WAŚCIŃSKI Gracjan 2006 IKS LESZNO 8

31. Olszewski Mikołaj 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 8

32. Wiśnik Olaf 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 8
Pkt: 2
M: 38
33. Smuda Jakub 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 8
Pkt: 2
M: 33
34. WINKHOF Filip 2005 IKS LESZNO 8

35. Gonda Jakub 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 8
Pkt: 2
M: 49
36. KWIATKOWSKI Karol 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 8

37. Prajzner Mikołaj 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 8

38. JURCZAK Mateusz 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 8

39. Kowalski Tymon 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 8
Pkt: 2
M: 51
40. ANDRZEJEWSKI Adam 2005 IKS LESZNO 8

41. DOWNAR Wiktor 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 6

42. PISAREWICZ Szymon 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6

43. WAŚCIŃSKI Tobiasz 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 4
Pkt: 2
M: 34
44. Bem Antoni 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 4
Pkt: 2
M: 35
45. Tomyślak Łukasz 2006 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 4
Pkt: 2
M: 36
46. OSSENTOWSKI Mikołaj 2003 IKS LESZNO 4
Pkt: 2
M: 37
47. Antoniuk Aleksander 2004 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 4
Pkt: 2
M: 39
48. ZAPÓR Ksawery 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 4
Pkt: 2
M: 57
49. KANIA Dominik 2004 Klub Szermierczy Wrocławianie 4
Pkt: 2
M: 42
50. Jurczak Tomasz 2005 AZS AWF WARSZAWA 4
Pkt: 2
M: 47
51. Lewandowski Franciszek 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 4
Pkt: 2
M: 45
52. MAKAŁOWSKI Adam 2005 IKS LESZNO 4
Pkt: 2
M: 48
53. RADAJEWSKI Marcin 2005 IKS LESZNO 4
Pkt: 2
M: 55
54. Koniczek Kacper 2004 AZS AWF WARSZAWA 4
Pkt: 2
M: 52
55. WYSZYŃSKI Jan 2007 UKS ATENA GDAŃSK 4
Pkt: 2
M: 62
56. Skorupa Maciej 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 4
Pkt: 2
M: 54
57. Kuźmiński Aleksander 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 4
Pkt: 2
M: 63
58. Gajda Arkadiusz 2003 IKS LESZNO 2
Pkt: 0
M: 0
59. JURGA Stanisław 2006 ZJEDNOCZENI PABIANICE 2

60. PARZYSZEK Jakub 2007 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 2

61. Surowiak Teodor 2002 AZS AWF WARSZAWA 2
Pkt: 0
M: 0
62. GULIŃSKI Cyprian 2007 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 2

63. HRYNIEWIECKI Filip 2007 Klub Szermierczy Wrocławianie 2
Pkt: 0
M: 0
64. Gajc Jan 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2
Pkt: 0
M: 0
65. BARTOSZEK Tomasz 2007 ZJEDNOCZENI PABIANICE 2

66. GACZYŃSKI Jan Jerzy 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 2

67. CIEPŁY Oliwier 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 2

68. Głowiński Szymon 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 2

68. SALA Carl 2007 Klub Szermierczy Wrocławianie 2

70. ŻOŁNOWSKI Mateusz 2007 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 2

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content