Socha Jan
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: PKSZERM WARSZAWA
RADOSZ Mikołaj
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF KRAKÓW
NOGANOWICZ Karol
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji: | |
---|---|
1. | II Puchar Polski Juniorów w szpadach |
2. | III Puchar Polski Juniorów w szpadach |
3. | I Puchar Polski Juniorów w szpadach |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Socha Jan | 2002 | PKSZERM WARSZAWA | 86 | Pkt: 45 M: 1 |
Pkt: 35 M: 2 |
Pkt: 6 M: 20 |
2. | RADOSZ Mikołaj | 2002 | AZS AWF KRAKÓW | 84 | Pkt: 35 M: 2 |
Pkt: 14 M: 13 |
Pkt: 35 M: 2 |
3. | NOGANOWICZ Karol | 2001 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 70 | Pkt: 6 M: 17 |
Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 32 M: 3 |
4. | Jędrzejczyk Radosław | 2002 | AZS AWF KATOWICE | 68 | Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 22 M: 7 |
Pkt: 14 M: 11 |
5. | Dziura Stanisław | 2004 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 68 | Pkt: 14 M: 14 |
Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 22 M: 7 |
6. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | 2001 | AZS AWF KATOWICE | 67 | Pkt: 22 M: 5 |
Pkt: 45 M: 1 |
|
7. | Socha Antoni | 2004 | PKSZERM WARSZAWA | 65 | Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 6 M: 24 |
Pkt: 45 M: 1 |
8. | Huwer Kamil | 2001 | AZS AWF KATOWICE | 58 | Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 22 M: 6 |
Pkt: 22 M: 5 |
9. | Parafiniuk Łukasz | 2004 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 44 | Pkt: 22 M: 7 |
Pkt: 22 M: 8 |
Pkt: 0 M: 0 |
10. | BULANDRA Jan | 2002 | AZS AWF KATOWICE | 36 | Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 2 M: 36 |
11. | Łucki Kacper | 2003 | AZS AWF KRAKÓW | 36 | Pkt: 2 M: 43 |
Pkt: 2 M: 47 |
Pkt: 32 M: 3 |
12. | Wałach Wiktor | 2003 | AZS AWF KATOWICE | 34 | Pkt: 6 M: 27 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 14 M: 9 |
13. | KLUGHARDT Hubert | 2005 | Klub Sportowy Olimp Lubin | 34 | Pkt: 6 M: 26 |
Pkt: 6 M: 17 |
Pkt: 22 M: 8 |
14. | Adamczyk Patryk | 2001 | AZS AWF KATOWICE | 30 | Pkt: 14 M: 13 |
Pkt: 2 M: 51 |
Pkt: 14 M: 15 |
15. | Migas Piotr | 2002 | PIAST GLIWICE | 30 | Pkt: 22 M: 8 |
Pkt: 6 M: 29 |
Pkt: 2 M: 40 |
16. | Rzyczniak Wojciech | 2004 | PIAST GLIWICE | 28 | Pkt: 14 M: 15 |
Pkt: 14 M: 13 |
|
17. | Urban Piotr | 2003 | AZS AWF KRAKÓW | 28 | Pkt: 22 M: 5 |
Pkt: 6 M: 19 |
|
18. | Cnotalski Przemysław | 2002 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 26 | Pkt: 14 M: 15 |
Pkt: 6 M: 22 |
Pkt: 6 M: 23 |
19. | FILEK Ireneusz | 2005 | STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA | 26 | Pkt: 22 M: 6 |
Pkt: 2 M: 57 |
Pkt: 2 M: 34 |
20. | RUTZ Stanisław | 2001 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 22 | Pkt: 22 M: 6 |
||
21. | PAKUŁA Jan | 2002 | Klub Szermierzy Warszawianka | 22 | Pkt: 6 M: 25 |
Pkt: 2 M: 52 |
Pkt: 14 M: 10 |
22. | Buśko Robert | 2002 | AZS AWF KATOWICE | 22 | Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 6 M: 22 |
23. | MARCZAK Wojciech | 2005 | Klub Szermierzy Warszawianka | 22 | Pkt: 2 M: 46 |
Pkt: 6 M: 26 |
Pkt: 14 M: 12 |
24. | Kardaszewicz Jan | 2001 | Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków | 20 | Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 6 M: 18 |
|
25. | ADAMCZUK Jakub | 2002 | UKS PIAST LEGNICA | 20 | Pkt: 14 M: 16 |
Pkt: 6 M: 27 |
|
26. | Skalski Jan | 2005 | AZS AWF KRAKÓW | 20 | Pkt: 14 M: 16 |
Pkt: 6 M: 28 |
|
27. | KITLIŃSKI Bartosz | 2003 | Klub Sportowy Olimp Lubin | 18 | Pkt: 6 M: 24 |
Pkt: 6 M: 28 |
Pkt: 6 M: 18 |
28. | Puchała Mikołaj | 2005 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 18 | Pkt: 6 M: 19 |
Pkt: 6 M: 25 |
Pkt: 6 M: 25 |
29. | Bezuch Krzysztof | 2004 | RMKS RYBNIK | 18 | Pkt: 6 M: 29 |
Pkt: 6 M: 19 |
Pkt: 6 M: 29 |
30. | Cieślik Jakub | 2002 | PKSZERM WARSZAWA | 18 | Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 2 M: 44 |
31. | Żelazny Marcin | 2004 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 18 | Pkt: 2 M: 43 |
Pkt: 2 M: 44 |
Pkt: 14 M: 16 |
32. | Urban Paweł | 2003 | AZS AWF KRAKÓW | 16 | Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 2 M: 41 |
|
33. | Tarachanowicz Szymon | 2003 | AZS AWF KRAKÓW | 16 | Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 14 M: 14 |
|
34. | Wojciechowski Szymon | 2006 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 14 | Pkt: 14 M: 11 |
||
35. | CEPIŃSKI Jakub | 2004 | Klub Sportowy Olimp Lubin | 14 | Pkt: 6 M: 21 |
Pkt: 6 M: 27 |
Pkt: 2 M: 49 |
36. | Sojka Adam | 2005 | RMKS RYBNIK | 14 | Pkt: 6 M: 31 |
Pkt: 6 M: 21 |
Pkt: 2 M: 33 |
37. | WESOŁOWSKI Mikołaj | 2004 | PIAST GLIWICE | 14 | Pkt: 6 M: 23 |
Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 6 M: 24 |
38. | MACHNIK Oliwier | 2005 | Krakowski Klub Szermierzy | 14 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 14 M: 14 |
|
39. | KAŹMIERSKI MACIEJ | 2003 | MKS GRYF MIELEC | 12 | Pkt: 6 M: 23 |
Pkt: 6 M: 17 |
|
40. | Frydrych Kacper | 2002 | Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno | 12 | Pkt: 6 M: 32 |
Pkt: 6 M: 30 |
Pkt: 0 M: 0 |
41. | Kapias Augustyn | 2005 | AZS AWF KATOWICE | 10 | Pkt: 6 M: 20 |
Pkt: 2 M: 53 |
Pkt: 2 M: 48 |
42. | Sojka Dominik | 2002 | AZS AWF KATOWICE | 10 | Pkt: 2 M: 42 |
Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 6 M: 31 |
43. | OGONOWSKI Szymon | 2002 | PKSZERM WARSZAWA | 10 | Pkt: 2 M: 49 |
Pkt: 6 M: 31 |
Pkt: 2 M: 43 |
44. | Jakubowski Olaf | 2003 | Klub Sportowy Olimp Lubin | 10 | Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 2 M: 43 |
Pkt: 6 M: 32 |
45. | WALKOWIAK Szymon | 2006 | KS SZPADA WROCŁAW | 8 | Pkt: 6 M: 18 |
Pkt: 2 M: 40 |
|
46. | MANDRYSZ Sebastian | 2002 | RMKS RYBNIK | 8 | Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 6 M: 26 |
|
47. | KLYTTA Paweł | 2005 | PIAST GLIWICE | 8 | Pkt: 6 M: 28 |
Pkt: 2 M: 39 |
|
48. | SZURLEJ Maciej | 2005 | KS SZPADA WROCŁAW | 8 | Pkt: 6 M: 30 |
Pkt: 2 M: 54 |
|
49. | GORCZAŃSKI Tymoteusz | 2003 | AZS AWF KRAKÓW | 8 | Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 6 M: 32 |
|
50. | Morek Kacper | 2003 | KS SZPADA WADOWICE | 8 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 20 |
Pkt: 2 M: 37 |
51. | Partyka Czcibor | 2005 | PIAST GLIWICE | 8 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 45 |
Pkt: 6 M: 21 |
52. | GLINKA Jan | 2004 | PKSZERM WARSZAWA | 8 | Pkt: 6 M: 22 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 35 |
53. | KUREK Jakub | 2004 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 6 | Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 2 M: 42 |
54. | Szymański Konrad | 2004 | PKSZERM WARSZAWA | 6 | Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 2 M: 56 |
Pkt: 2 M: 47 |
55. | Wery Oskar | 2004 | PKSZERM WARSZAWA | 6 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 30 |
|
56. | BERNAT Julian | 2002 | Klub Szermierzy Warszawianka | 4 | Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 0 M: 0 |
57. | MAZURKIEWICZ Miłosz | 2003 | AZS AWF KATOWICE | 4 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 49 |
Pkt: 2 M: 45 |
58. | Szóstek Jakub | 2005 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 4 | Pkt: 2 M: 45 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 51 |
59. | Gładyszczak Michał | 2005 | PKSZERM WARSZAWA | 4 | Pkt: 2 M: 46 |
Pkt: 2 M: 46 |
Pkt: 0 M: 0 |
60. | JABŁOŃSKI Marcin | 2006 | AZS AWF KATOWICE | 4 | Pkt: 2 M: 48 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 46 |
61. | Politowicz Stanisław | 2004 | Klub Szermierczy Milenium Skawina | 4 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 61 |
Pkt: 2 M: 50 |
62. | Antoniak Antoni | 2003 | MUSZKIETER GLIWICE | 2 | Pkt: 2 M: 50 |
||
63. | Lewandowski Wojciech | 2004 | IKS WARSZAWA | 2 | Pkt: 2 M: 59 |
||
64. | Siergiej Adam | 2005 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 2 | Pkt: 2 M: 60 |
||
65. | WODNIAK Szymon | 2006 | STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA | 2 | Pkt: 2 M: 62 |
||
66. | Olejniczak Kamil | 2004 | PIAST GLIWICE | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 38 |
|
67. | Kwaśnik Dominik | 2005 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 48 |
|
68. | Lubiewski Kacper Max | 2004 | Uczniowski Klub Sportowy START | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 55 |
|
69. | Łagan Hubert | 2005 | AZS AWF KRAKÓW | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 58 |
|
70. | Mróz Michał | 2004 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 0 M: 0 |
71. | Domowicz Krzysztof | 2004 | AZS AWF KRAKÓW | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 0 M: 0 |
72. | Keshk Nuri | 2005 | Klub Szermierzy Warszawianka | 2 | Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
73. | Rainer Paweł | 2004 | AZS AWF KRAKÓW | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 42 |
Pkt: 0 M: 0 |